Texas A&M University at Qatar

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Nuo 2003 m. Rudens Texas A

Texas A

Misija

Misija

  • Išsilavinę pavyzdinius inžinierius ir ugdydami pasaulinio lygio vadovus tarptautiniu mastu pripažintose bakalauro ir magistro studijų programose.
  • Sukurkite naujas žinias ir intelektinį kapitalą per novatoriškus mokslinius tyrimus ir bendradarbiavimo partnerystes, kurios duotų darnų poveikį.
  • Paskatinkite Kataro valstijos ir regiono vystymosi tikslus pasitelkiant kompetenciją ir įtraukiant žmogiškąjį kapitalą.

Vizija

  • Būk pagrindinis inžinerinio švietimo teikėjas regione, kuris yra reikšmingas tarptautinių žinių šaltinis ir esminis šaltinis Kataro valstijai.

Greiti faktai

Texas A

"Texas A" inauguracinė klasė

Nuo 2019 m. Gegužės daugiau nei 1000 inžinierių baigė Teksaso A universitetą

Mokslinių tyrimų dėmesys skiriamas aplinkosaugos klausimams, pažangiosioms vandens valymo technologijoms, cheminių procesų saugai, naftos rezervuaro tyrimams, matematiniam modeliavimui, mašinoms ir kontrolei, telekomunikacijoms, transportui ir keliais, elektros energijos gamybai, paskirstymui ir mašinoms, chemijai ir fizikai.

Kataros valstybei svarbius klausimus tiriančios veiklos vertė yra didesnė kaip 256 mln. USD.

Texas A

Studentų lyderystės mainų programa vyksta kiekvienų mokslo metų pavasarį, kai koledžo stoties studentai per savaitę per pavasario pertrauką aplanko Kataro universitetą, o Texas A

Texas A

Texas A

131074_GSwebinarinviteV2.jpg

Prisijunkite prie mūsų, jei norite nemokamai lankyti internetinį seminarą, kad sužinotumėte daugiau apie Teksaso A magistrantūros programas

Vietos

Doha

Texas A&M University at Qatar

Interneto svetainė
Telefonas
+974.4423.0201