Oficialus aprašymas

112012_AUAMBAStudents.png

Apie AUA

Adventist University of Africa (AUA) yra skirtas savo misijai plėtoti ir formuoti lyderius Afrikoje ir už jos ribų. Atsakingas ir etinis vadovavimas yra vienas iš svarbiausių Afrikos transformacijos veiksnių.

Todėl siekiame tapti lyderiu Afrikos lyderių ugdymui, skatindami aukščiausius magistrantūros studijų standartus ir skatindami žinias bei profesinius įgūdžius „visapusiškame“ kontekste.112013_AUAStudentsWalking.png

Siekdami šio tikslo, mes didžiuojamės teikdami vertybių ugdymą. Tokio tipo mokymas suteikia daugiau nei akademinių žinių. Jis skatina subalansuotą viso žmogaus vystymąsi - dvasinį, fizinį, intelektualų ir socialinį-emocinį - procesą, kuris apima visą gyvenimą.

Mūsų iššūkis ateičiai - remtis šiuo stipriais pagrindais, kad galėtume tvirtai įsitvirtinti tarp pirmaujančių pasaulio universitetų.

Misija

Suteikti dinamišką antrosios pakopos studijas krikščioniškoje aplinkoje, parengti absolventus, kad jie galėtų teikti kompetentingą vadovavimą ir paslaugas, paremtus sąžiningumu, pagarba ir meile, kad atitiktų bažnyčios ir visuomenės poreikius.

Vizija

Būti vienu iš geriausių universitetų, puoselėjant aukščiausius antrosios pakopos studijų standartus Afrikoje ir tobulinant žinias bei profesinius įgūdžius holistiniame kontekste.

Pagrindinės vertybės

Žinios. Tiesa. Paslauga.

109615_rsz_adobestock_49198989.jpg

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Adventist University of Africa

Taikomųjų kompiuterių mokslų magistras yra programa, skirta atsakyti į poreikį plėtoti veiksmingas informacinių technologijų ir saugumo kompetencijas, siekiant patenkinti ... [+]

Apie programą

Taikomųjų kompiuterių mokslų magistras yra programa, skirta atsakyti į poreikį plėtoti veiksmingas informacinių technologijų ir saugumo kompetencijas, siekiant patenkinti Afrikos ir pasaulio poreikius. Absolventai turės kompiuterių ir informacijos mokslo teoriją ir gebėjimą išversti teoriją į kasdienį gyvenimą savo dabartinėje darbo vietoje, nes jie planuoja, projektuoja ir valdo kompiuterines informacines sistemas vietos ir pasaulio kontekste.

Specializacijos

Studijų programą galima pasirinkti šiose srityse:

Kibernetinė saugaEl. PaslaugosTinklų ir sistemų administravimasKodėl prisijungti prie AUA taikomosios informatikos programos magistrantūros?Pripažintas laipsnis iš Chartered UniversityBūti mokomi gerai kvalifikuoto ir specializuoto tarptautinio fakulteto, turinčio didelę patirtį, dėkaDidžiosios galimybės bendrauti su studentais iš skirtingų šalių ir stiprinti tinklų kūrimąNaujausios priemonėsSuteiktų ir sutelktų mokinių galimybė pereiti laiku (2 metai visą darbo dieną ir 4 metai ne visą darbo dieną)Pristatymo režimas... [-]
Kenija Nairobi
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba

AUA School of Postgraduate Studies