INtel College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki Intel kolegija, Viena iš pirmaujančių aukštojo mokslo institutų regione.

Intel kolegija buvo įkurta 1990 metais ir siūlo kursus verslo ir kompiuterinių. Mūsų kursai svyruoja nuo trumpo dalis laikui bėgant viskas būdas studijų programas - abu Bakalauro ir magistro programas. Kursai yra siūlomi dieną, vakarais ir šeštadieniais.

Intel kolegija įregistruos Ministerijos Aukštojo mokslo Mokslo ir technologijų. (MOHEST) / MOHEST/PC/1354/010

Intel kolegija dirbo su Universitetas Sunderland, Jungtinė Karalystė bendromis partnerystę. Ši partnerystė leidžia Universitetas Sunderland paleisti savo studijų programas prie Intel kolegija. Ši partnerystė buvo patvirtintas Komisija for University Education (CUE), KenijaIr nuosekliai kokybė užtikrinama atitinkama JK valdžios institucijos. Su 25 metų patirtį švietimo, kolegijos prioritetas yra užtikrinti, kad kiekvienas studentas turi puikią besimokančiųjų patirtį studijuojant Intel.

Studentai naudos iš labai kvalifikuotų mokytojų, kurie abu priklauso ekspertai, taip pat parengti mokyti. College siūlo mokymosi erdves, kurios yra modernus, technologija praturtintas ir atspindinčios 21 amžiaus mokymosi aplinką.

Kolegija užtikrina integraciją tiek socialinių ir akademinių elementų aukštasis sukuriant gyvą kolegijos atmosferą, kurioje mokiniai gali lengvai susirasti draugų, įsitraukti į veiklą tiek ir iš klasės įvairovė.

Reguliarūs susitikimai su rėmėjais užtikrina, kad laiko kolegijoje naudojamas veiksmingai ir kad studentai jaučia tęstinumo ir tikslo jausmą, o dėl Žinoma siekti švietimo tikslų.

Intel koledžas įsikūręs ant Westlands pakraštyje. College siūlo ramioje rami ir saugi atmosfera būdamas trumpas vairuoti nuo judrių miesto vietovėse. Custom Built kolegija suteikia šiuolaikiniai beat įrenginys su gražių sodų. Nuolat tobulinama kolegijos įrenginys ir reguliariai išorės auditu užtikrinama, kad miesteliu atspindi šiandienos reikalavimus 21-ojo amžiaus skaitmeninės besimokančiojo su technologijomis praturtintas erdves, klasėse mokymosi bendradarbiaujant, greitas ir nemokamas internetas visoje miesteliu.

Vietos

Nairobis

Address
Driving Directions
By Public Transportation

INtel is located in Westlands, at the end of General Mathenge Road. If you are using public transportation, take # 118 to Kwakaranja Stage, off Lower Kabete Road. From there, follow the INtel College signboard onto General Mathenge Drive and make your next left.

By Private Transportation

By private transport, take Lower Kabete Road, past Brookside Drive, pass the Petrol Station on your left and turn right onto General Mathenge Drive. Make your next left.

Nairobis, Nairobio apskritis, Kenija