Oficialus aprašymas

BFSU-SolBridge

BFSU-SolBridge tarptautinė verslo mokykla buvo sukurta vadovaujantis vizija sukurti tikrai pažangią ir labai integruotą verslo švietimo programą, jungiančią tarptautinio verslo mokymo modelį su išsamiu Kinijos ekonomikos supratimu. Universitetas, įsikūręs Pekino užsienio studijų universitete (BFSU), Kinijos sostinėje, yra puikus tokios dinamiškos programos nustatymas, daugiausia dėmesio skiriant kinų verslui ir jų besikeičiantiems santykiams su Vakarų ir kitomis tautomis. Jį valdo BFSU Tarptautinė verslo mokykla (IBS).

BFSU-SolBridge tarptautinė verslo mokykla siūlo studentams labiausiai tinkamą ir unikalų dalykų derinį, sprendžiant šiuolaikinių Kinijos verslo problemas, kinų kultūrą, Azijos vertybes ir pažangias Vakarų bei Amerikos verslo praktiką ir valdymą. Studentai skatinami vystytis atsakingais, etiniais verslo lyderiais, kurie sprendžia ginčytinus verslo klausimus, turinčius stiprią praktinę ir teorinę pagrindą bei kultūrinį jautrumą.

Visų klasių mokymai ir diskusijos šiuolaikinio verslo klausimais atliekami anglų kalba, atsižvelgiant į didžiules žinias ir patirtį mūsų tarptautinėje fakultete. Be to, vadovaujamasi interaktyviu ir taikomu mokymosi modeliu, siekiant suteikti studentams vertingos praktinės patirties verslo pasaulyje.

Kinų kalba yra mokymo programos dalis, padedanti geriau pasiruošti mokiniams suprasti vietinę kultūrą ir ekonomiką, pasinaudoti praktine patirtimi ir užimtumo galimybėmis vietos ir užsienyje.

Dean's Message

Atsižvelgiant į tarptautinę Pekino užsienio studijų universiteto viziją, kuri jau nuo pat įkūrimo praėjo beveik prieš 70 metų, mes išdidžiai sujungėme jėgas su stipriu Tarptautinės verslo mokyklos Soldberge universitete Woosong universitete, Korėjoje, įsteigti BFSU-SolBridge tarptautinę mokyklą verslo, unikali mokymo aukos studentams, norintiems atlikti pagrindinį vaidmenį neišvengiamai pasaulyje dominuojančią Kinijos ekonomiką.

BFSU-SolBridge yra ideali vieta tiek geografiniu, tiek istoriniu požiūriu, kad studentams būtų suteikta pagrindinė galimybė pasinerti į perspektyviausią pasaulio ekonomiką, tuo pačiu metu įgyti pasaulinio lygio verslo išsilavinimą iš tarptautinės verslo bendruomenės lyderių.

Pastaraisiais metais Kinija išaugo eksponentiškai, turėdama didžiules valiutos atsargas, įrašydama prekybos ir biudžeto perteklių bei tiesiogines užsienio investicijas, kurios daro pasaulio pavydą. Siekdama išlaikyti šį ryžtingą augimo tempą, Kinija ragina ryškiausius jaunus protus prisijungti prie savo sėkmės ir viršyti ribas, kad būtų galima kurti karjerą su begalinėmis tarptautinėmis galimybėmis.

BFSU-SolBridge studentai iš viso pasaulio susiburia dalytis savo individualią kultūrą, kalbą ir papročius angliškai kalbančioje aplinkoje ir išsiugdyti save kaip pasaulinius piliečius ir tarptautinius verslo lyderius.

Man didelė garbė turėti galimybę vadovauti BFSU-SolBridge tarptautinei verslo mokyklai šiais įdomiais laikais ir stengtis tęsti pastangas kurti novatorišką, pažangią ir labai integruotą verslo ugdymo aplinką atsakingiems ateities lyderiams.

Sveiki atvykę į BFSU-SolBridge!

PENG Long, Ph.D., profesorius

Pekino užsienio studijų universiteto prezidentas

kontaktas

BFSU SolBridge-Tarptautinė verslo mokykla

Pekino užsienio studijų universitetas

905 salė, Tarptautinis pastatas, Pekino užsienio studijų universitetas

19 North Xisanhuan Avenue, Haidian District, Beijing, 100089, Kinija

Telefonas: 86 (0) 10 8881 6563/8881 6763

El. Paštas: solbridge@bfsu.edu.cn

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

BFSU Solbridge International School of Business

BFSU finansų magistro laipsnis yra daugiaregioninė programa. Tai supažindins Jus su tarptautine finansų rinka. Ši programa skirta tarptautiniams studentams, kurie domisi ... [+]

Finansai (MF)

BFSU finansų magistro laipsnis yra daugiaregioninė programa. Tai supažindins Jus su tarptautine finansų rinka. Ši programa skirta tarptautiniams studentams, kurie domisi Kinijos finansų industrija globalizacijos eroje. Be to, ji skirta studentams, kurie domisi Kinijos finansų institutomis užsienyje, bet turi toliau žinių apie finansų ir veiklos valdymo įgūdžius pasaulio finansų institutų. Studentai įgis kalbinių įgūdžių per daugialypius kalbos kursus ir faktines finansines žinias iš stažuočių galimybių.

Pagrindiniai kursaiĮmonių finansaiFinansinės atskaitomybės analizėTarptautiniai finansaiPasaulinės kompanijos "Corporate Finance"Tarpvalstybiniai susijungimai ir įsigijimaiVerslo prancūzų / ispanų / anglų / kinųRegioninė kultūra (Europa / Pietų Azija / Islamas / Lotynų Amerika / Kinija)Regioninė finansinė praktika (Europa / Pietų Azija / Islamas / Lotynų Amerika / Kinija)Tarpkultūrinis bendravimasTarptautinė finansų teisinė aplinkaStudijų trukmė... [-]
Kinija Beijing
Rugsėjis 2019
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
BFSU Solbridge International School of Business

Ši programa skirta padėti studentams sužinoti, kaip verslo operacijas ir sprendimus formuoja pasaulinė rinkos aplinka. Joje daugiausia dėmesio skiriama analitinių priemon ... [+]

Tarptautinis verslas (MIB)

Ši programa skirta padėti studentams sužinoti, kaip verslo operacijas ir sprendimus formuoja pasaulinė rinkos aplinka. Joje daugiausia dėmesio skiriama analitinių priemonių naudojimui, siekiant padėti verslo lyderiams priimti geresnius ir labiau informuotus sprendimus, gerinant jų supratimą ir analizę apie riziką, iššūkius ir galimybes, su kuriomis susiduria įmonės tarptautinėje arenoje.

Kinijos pagrindinis dėmesys skiriamas Kinijos verslo aplinkai, kinų kalbos ir darbo stažuočių galimybėms yra papildomos šios išsamios programos savybės.

Plėtoti pagrindinius gebėjimus analizuojant sprendimų priėmimąSuprasti tarptautinio verslo prigimtį ir jos įtaką verslo modeliamsSusipažinkite su konkrečiomis verslo strategijos problemomis tarptautinėje verslo aplinkojeKaip analitinės valdymo vadybos priemonės padeda užtikrinti geresnį operatyvų ir strateginį sprendimų priėmimą, ypač kai sprendimai turi apsvarstyti tarptautinę verslo aplinkąSusipažinkite su strateginiais sprendimų priėmimais, kad galėtumėte veikti tarptautinėje verslo aplinkojeSuprasti besikeičiančią ir besiformuojančią verslo aplinką, tokią kaip Kinija, ir tarptautinių (tiek Kinijos, tiek ne Kinijos) bendrovių iššūkius ir galimybes.Galimybė mokytis kinų, kuri taps svarbiu verslo komunikacijos kalbos įgūdžiu jūsų CVPagrindiniai kursaiPradinės kinųEkonometriniai ir kiekybiniai metodaiTyrimo metodaiMikroekonominė teorijaMakroekonominė teorijaOperacijos tyrimasTarptautinis verslasTarptautinis marketingasKryžiaus kultūros komunikacija ir valdymasSusijungimai ir įsigijimaiStudijų trukmė... [-]
Kinija Beijing
Rugsėjis 2019
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba