Oficialus aprašymas

Įvadas į Dongbei finansų ir ekonomikos universitetą (DUFE)

Dongbei finansų ir ekonomikos universitetas (DUFE) buvo įkurtas 1952 metais. DUFE yra vienas iš Kinijos aukščiausio rango finansų, bankų ir ekonomikos universitetų, kurie yra nuolatiniai trys iš trijų šalių, gaminančių labiausiai įdarbintus absolventus. Su daugiau nei 20000 studentų, universitetas yra "Hei Shi Jiao" - šalia pajūrio ir apsuptas sodrus, žaliųjų kalnų.

Apie universitetą

DUFE yra daugiadalykis, orientuotas į mokslą ir mokslinius tyrimus orientuotas universitetas, kuriame daugiausia dėmesio skiriama ekonomikos, valdymo, teisės, meno ir mokslo srityse. Ji siūlo dieninių ir neakivaizdinių švietimo programas.

DUFE yra į vakarus iki Xinghai parko, valstybės lygmens vaizdingos vietos Dalian. Jis buvo gerai žinomas dėl ramybės ir grožio Campus nuo dešimtojo dešimtmečio vidurio.

Apie Dalianą

Prekybos ir finansų centras Dalianas yra vienas iš Kinijos labiausiai klestinčių miestų, pritraukiantis aukščiausias tarptautines kompanijas, tokias kaip "Microsoft", "Nokia", "HP", "IBM" ir "Intel", taip pat pagrindinės bankų, draudimo ir saugumo bendrovės. Dalianas taip pat yra populiari turizmo vieta, kurioje yra lengvas klimatas ir gražūs paplūdimiai - labiausiai lankomi Kinijoje. Apibūdinami kaip "sodas pastatytas miestas", lankytojai gali laisvai pasivaikščioti per miesto parkus, veja ir pilietines aikštes, imdami daugybė fontanų ir sodų. Dalianas taip pat gyvena trijuose zoologijos parkuose, įskaitant "Shengya Ocean World".

Jei esate sporto gerbėjas, eikite ir pažiūrėkite Dalian Shide - sėkmingiausią futbolo komandą Kinijoje, laimėję Kinijos lygą aštuonis kartus. Savaitgaliais išlipkite iš miesto ir ištirkite Binhai kelią - 22 mylios vaizdingos pakrantės su daugybe gražių paplūdimių.

Biblioteka

Kaip orientuotos programos dalis, bus parodyti, kaip naudotis bibliotekomis ir rasti pagrindinius išteklius. DUFE turi dvi bibliotekos, kuriose yra daugiau nei 1,25 milijono knygų ir 220 000 elektroninių knygų kinų ir anglų kalbomis.

Universitetas pasirašo daugiau nei 1500 žurnalų, o jūs turėsite prieigą prie tūkstančių elektroninių žurnalų. Yra keletas specialių kolekcijų ir žinynų, taip pat elektroninių jutiklinių ekranų laikraščių skaitymo aparatų, leidžiančių naudotis kinų ir tarptautiniais laikraščiais. Viešbutyje yra daugybė atviros prieigos IT apstatymo su didelės spartos interneto prieiga, tylios erdvės, skirtos privačiam ir grupiniam mokymui, ir vaizdo kamera su aukštos kokybės garso ir vaizdo technologijomis.

Kompiuteriai / IT

Turėsite nemokamą IT mokymą ir IT techninę pagalbą bei daugiau nei 160 kompiuterių, kiekvieną darbo dieną - 13 valandų, o sekmadieniais - elektroninėje kavinėje. Kiekvienam mokiniui taip pat yra universali, greita prieiga prie interneto.

Campus Life

Kvalifikacijos ugdymo kokybė, kaip vystymosi gylis, DUFE nuolat skatina kvalifikuotus specialistus. Dėl šios priežasties DUFE integruojasi tiek į klasės mokymą, tiek ir į neakivaizdinį mokymą, kad studentai galėtų rengti atitinkamas mokymo programas, kad būtų sustiprinta studentų socialinė atsakomybė, profesionalus atsidavimas ir bendruomenės jausmas. Per pastarąjį dešimtmetį DUFE absolventų užimtumo lygis išliko virš 95 proc. Akivaizdu, kad daugelis DUFE absolventų užima svarbias pareigybes įvairiose organizacijose: nuo finansinių institucijų, verslo įmonių iki vyriausybinių agentūrų; daugelis iš jų buvo išrinktos vadovaujančiomis pareigybėmis administracijos padaliniuose.

Sporto salės

"DUFE" galėsite pasinaudoti mūsų lauko stadionu su futbolo aikštele ir važiavimo takeliu, naujai atnaujintais šokių studijomis, vidaus ir lauko krepšinio aikštelėmis, lauko tinklinio aikštelėmis, uždaru badmintono aikštelėmis ir ping pongo stalu, taip pat prieiga prie treniruoklių salė netoli universiteto, su mėnesiniais narių mokesčiais apie RMB180.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Dongbei University of Finance & Economics

Studentai, įstojusieji į finansų valdymo programą, turi galimybę sužinoti apie investicijų valdymą, įmonių finansus, tarptautinius finansus, finansines institucijas. Pagr ... [+]

Studentai, įstojusieji į finansų valdymo programą, turi galimybę sužinoti apie investicijų valdymą, įmonių finansus, tarptautinius finansus, finansines institucijas. Pagrindiniai verslo kursai apima tokias temas kaip operacijų valdymas, komandų valdymas ir valdymo sprendimų priėmimas.

Finansų magistro studijų programa paprastai apima verslo, finansų, vadybos ir apskaitos kursus, kurie moko studentus valdyti grynuosius pinigus, investuoti ir valdyti asmens ar bendrovės finansus. Studentai nagrinėja pagrindines daugelio prastai priimtų finansinių sprendimų problemas ir nustato koncepcijas, skirtas finansinėms sistemoms paversti.

Karjeros galimybės

Yra daug karjeros galimybių studentams, kurie užbaigė šį pagrindinį darbą, įskaitant finansų analitiko, turto valdymo ir investicinių bendrovių, investicinių bankų, rizikos draudimo fondų, draudimo bendrovių ir vertybinių popierių maklerių veiklą.... [-]

Kinija Dalian
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Dongbei University of Finance & Economics

Jei esate talentingas studentas, baigęs bakalauro studijas, kuris siekia karjeros tarptautiniame versle, ši programa suteikia jums prieinamą mokymosi ir pragyvenimo išlai ... [+]

DUFE tarptautinio verslo vadybos magistras yra 2,5 metų magistrantūros studijų programa, kurią dėsto anglų kalba.

Apie DUFE

Dongbei finansų ir ekonomikos universitetas (DUFE) buvo įkurtas 1952 metais. DUFE yra vienas iš Kinijos aukščiausio rango finansų, bankų ir ekonomikos universitetų, kurie yra nuolatiniai trys iš trijų šalių, gaminančių labiausiai įdarbintus absolventus. Su daugiau nei 20000 studentų, universitetas yra "Hei Shi Jiao" - šalia pajūrio ir apsuptas sodrus, žaliųjų kalnų.

Apie programą

Jei esate talentingas studentas, baigęs bakalauro studijas, kuris siekia karjeros tarptautiniame versle, ši programa suteikia jums prieinamą mokymosi ir pragyvenimo išlaidų studijų variantą - visišką prieigą prie pasaulinės klasės universiteto įstaigų.... [-]

Kinija Dalian
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Dongbei University of Finance & Economics

Magistro tarptautinės prekybos laipsnio programa pabrėžia praktinius tarptautinius verslo įgūdžius, tuo pat metu dėmesys skiriamas teoriniams aspektams tarptautinės preky ... [+]

Magistro tarptautinės prekybos laipsnio programa pabrėžia praktinius tarptautinius verslo įgūdžius, tuo pat metu dėmesys skiriamas teoriniams aspektams tarptautinės prekybos ir prekybos.

Magistrantūros studijų dalykai tarptautinėje prekyboje pabrėžia pasaulio ekonomikos teorijas ir praktiką. Mokiniai sužinoti apie tyrimo metodiką ir statistinius duomenis, naudojamus pasaulio ekonominiams rodikliams vertinti. Mokiniai dažnai mokosi apie toliau paminėtas temas:

Pasaulinė mikroekonominė analizė;Pasaulinė ekonominė istorija ir teorija;Lyginamoji vyriausybė;Pasaulinės finansų rinkos;Tarptautiniai susijungimai ir įsigijimai.Populiariausios karjeros galimybės... [-]
Kinija Dalian
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
30 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Dongbei University of Finance & Economics

Pasaulinis valdymo institutas ... [+]

Pasaulinis valdymo institutas

Stažuotės galimybės

"GIME" surengs įvairias pramonės seminarus ir verslo vizitus mūsų studentų programoms, o įmonės jungia tiek vietines, tiek tarptautines korporacijas. Studentai gali dalyvauti ir patirti organizacinę kultūrą Kinijos verslo aplinkoje. Su GIME pagalba ir išdėstymu studentai turės galimybę baigti savo stažuotes visame pasaulyje žinomame viešbutyje

Pagrindiniai moduliaiTurizmo vadyba,Mikroekonomika,Strategijos valdymas,Laisvalaikio valdymas,Tarptautinio turizmo tendencijos ir problemos.Renginio vadyba,Kruizų valdymasOro uostų valdymas,Paslaugų rinkodara,Turizmo planavimas,Pagrindinis kinas klausytisVerslo kinas.Pagrindiniai fakto dalykaiPradžios datos: 2019 m. RugsėjisKurso trukmė: 2,5 metųAmžiaus reikala vimas: 18 metų ir vyresni.Akademinis atvykimo reikalavimas... [-]
Kinija Dalian
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba