Dongbei University of Finance & Economics

Įvadas

Oficialus aprašymas

Įvadas į Dongbei finansų universitetą

Siekdamas dar labiau išplėsti švietimo akiratį, DUFE nuo 1994 m., Remdamasis „aukštais standartais ir internacionalizacija“, pradėjo skatinti tarptautinį bendradarbiavimą ir mainus. Sukaupęs daugiau nei dešimtmetį, universitetas pamažu pradėjo internacionalizuoti mokomąsias kalbas, mokymo medžiaga, mokymo programų sistemos ir administravimo modeliai. Iki šiol DUFE užmezgė draugiškus bendradarbiavimo ryšius su 82 universitetais iš 18 skirtingų šalių ar regionų.

Pasaulinis vadybos ir ekonomikos institutas (GIME) buvo įkurtas 2009 m. Kaip pagrindinė anglų kalba dėstomų studijų programų teikėja, GIME šiuo metu siūlo verslo vadybą ir turizmo vadybą tiek bakalauro, tiek magistrantūros lygmeniu. Įvairių studentų skaičius viršija 600, įskaitant kinų. ir tarptautiniai studentai.

„GIME“ tapo aukščiausios kokybės tarptautiniu studijų centru su puikia modernia įranga. „GIME“ turi išskirtinį mokymo ir tyrimų fakultetą, turintį daugiau nei 50 darbuotojų, siūlančių platų tarptautinio švietimo patirtį.

Įmonės DUFE veiklos vieta: Dalianas. Čia yra daugiau nei 80 iš 500 geriausių pasaulio bendrovių regioninių būstinių. Dalianas yra nuolatinis Pasaulio ekonomikos forumo (WEF) vasaros Davoso miestas, kuriame yra didžiausia žemės ūkio ateities biržos Kinijoje ir antra pagal dydį sojų pupelių ateities rinkos pasaulyje. Dalianas klimatas nėra šaltas žiemą, o vasarą nėra šilumos. Jis vadinamas „Šiaurės rytų langu“, „Šiaurės perlu“ ir „Romantiška sostine“. Remiantis „China Daily“, 2016 m. Dalianas pateko į 4 populiariausių miestų skaičių.

Vietos

Dalianas

Address
No. 217 JianShan St., Shahekou District
116025 Dalianas, Liaoningas, Kinija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis