Read the Official Description

Švietimas

Lanzhou universitetas yra vienas iš geriausių universitetų Kinijoje su daugiau nei šimtą metų istoriją.

Universitetas yra įsikūręs Lanzhou, grafinę centrinėje Kinijoje, vieno šlovingą miesto "One Belt One Road".

Įvadas

  • Miestas Lanzhou
  • Laikas įsisteigimo 1909
  • MOKYKLA Mokykla tarptautinius kultūros mainus, Lanzhou universiteto
  • Studentų skaičius 449 metu
  • Stipendija Kinijos vyriausybė stipendijų Confucius institutas stipendijų prezidentas stipendija (laukia oficialaus atsakymo iš universiteto)
  • Transportas Iš geležinkelio stoties: imtis autobusas Nr.1 ​​/ No.110 / 3No.131 nuo geležinkelio stoties iki Lanzhou universiteto stotelė, tada eiti atgal (South) apie 50 metrų. Iš oro uosto: imtis oro autobusas į terminalo stoties ir universitetas vartai yra tiesiai priešais terminalas
  • Adresas No.222 Pietų Tianshui Kelių

Kaip kreiptis

  • priimančioji šalis Studentų reikalų tarnybos mokyklos Tarptautinio kultūros mainų
  • Paskutinė paraiškų pateikimo data Pavasario semestras: Lapkričio ~ kiekvienų metų sausio (o ne pripažinti studijuoti); Rudens semestrą: kasmet gegužės ~ liepa (savarankiškai parama) / Sausis ~ kiekvienų metų kovo (stipendijų studentams)
  • See programos informaciją

apie SICE

Tarptautinių kultūrinių mainų mokykla buvo įkurta 2002 metais, iš pradžių pasidalino patį biurą su užsienio reikalų biuro Lanzhou universiteto, tada, kai jis įsigijo nepriklausomas priėmimo kvalifikaciją užsienio studentams 2008 metais, ji pradėjo steigti savo biurus.

2009, Tarptautinė Studentų reikalų tarnyba buvo įkurta siekiant valdyti mokymo ir administravimo reikalus užsienio studentams Lanzhou universiteto; 2012, Confucius institutas biuras buvo įsteigtas siekiant valdyti ir koordinuoti susijusius reikalus 3 Confucius institutų užsienyje; 2014, Šilko kelias Ekonomikos diržas tyrimų centras buvo įkurtas, siekiant palengvinti keitimąsi informacija ir bendradarbiavimą su universitetais ir mokslinių tyrimų institucijų palei Šilko kelio Ekonomikos diržas ir būti įsipareigojusi nauja specializuota "Think Tank" statybos reikalingumą mūsų šalyje skatinti silk Road ekonomikos diržo plėtrą.

Tarptautiniai studentai reikalų tarnyba, Confucius institutas Biuro ir Šilko kelias Ekonomikos diržas tyrimų centras yra visi susijusi su mokyklos tarptautinius kultūros mainus.

2015, Lanzhou universitetas apdovanoti mūsų mokyklos su nauja funkcinę paskirtį --- plėtoti bendradarbiavimo švietimo su užsienio universitetais. Šiuo metu, mūsų mokykla tapo funkcinis padalinys, kuris prisiima atsakomybę už tarptautinių studentų švietimą, bendrojo statybos Konfucijaus institutų, plėtros naują "Think Tank" One diržą ir vieno kelio ir skatinimo bendradarbiaujant su užsienio šalių.

Švietimas užsienio studentų Lanzhou universiteto pirmą kartą pradėjo 1983 metais, o self-supporting programa pradėjo stoti užsienio studentus 1989 m. Pagal švietimo istorijos Lanzhou universiteto 100 metų ir, remiantis savo gilia mokyklinio galimybes, mūsų mokykla nuoširdžiai įgyvendino nacionalinę gairę, skirtas užsienio studentams švietimo ir vykdė novatorišką tirti, dabar mes padarėme didelę pažangą plečia mastą, optimizuojant struktūrą, užtikrinant kokybę ir gerinti valdymą. Per pastaruosius 30 metų, mūsų universitetas įdarbino daugiau nei 4000 tarptautinių studentų šiuo metu; yra apie 500 registruotų užsienio studentų miesteliu iš 64 šalių ir regionų visame 5 žemynuose.

Atsižvelgiant į nacionalinės gairės "plečia mastą, optimizuoti struktūrą, garantuojančio kokybę ir gerinti valdymą" į tarptautinį studentų švietimo srityje, tarptautinių studentų ir tautybių skaičius išaugo metai po metų, studentas tema perėjo iš Kinijos kalbos besimokantiems studentams, magistrantams magistro laipsnį ir daktaro laipsnį.

Dabar mes turime 28 mokytojų, tarp kurių, iš kinų kalbos mokytojų skaičius yra 17 ir vadovaujančių darbuotojų yra 11 fakultetą. Mes sukūrėme tarptautinę studentų mokslo mechanizmą, kuris turi panašų dėmesio mokymo, mokslinių tyrimų ir valdymo, ir sudarė palankias sąlygas, kur mes tą pačią siekį ir padaryti savo indėlį į mūsų mokyklą, tokiu būdu, mes taip pat sukūrė platformą mainų ir bendradarbiavimo dėl Lanzhou universiteto su išoriniu.

Mūsų mokykla visada pabrėžia ant kultūros auginimo tarptautinių studentų ir įvežimo ir išplitimo kinų kultūrą. Be to, įvairių lygių kinų kalbos mokymo, mes taip pat atidarė įvairių kursų, nuo Kinijos kultūros, kovos menų, kaligrafija ir tapyba, kinų klasikiniai eilėraščius dėkingi, keramikos patirties, Pekino operos įvedimo ir popieriaus iškirpti menų, tuo tarpu, mes turime organizavo ir pradėjo įvairias veiklas, skirtas užsienio studentams, pavyzdžiui, kinų tiltas konkursas, Viešnagės Kinijoje, patirtis Kinija, kultūros festivaliuose tarptautinių studentų ir pan. Šiuo metu mes turime auginti puikių tarptautinių studentų daug.

Prieš naują laiko banga, su strateginio samprata Vienas diržą ir vieno kelio, mūsų mokyklos toliau vykdyti skatinti švietimo atvėrimą paklūstant mūsų mokyklos šūkis "sugeria ir įvairovę; Exchange ir integracija" atsakomybės, siekiant toliau charakteristika Confucius statybos instituto ir švietimo bendradarbiavimą su užsienio šalimis ir sudaryti platformą Confucius instituto plėtra ir tarptautinės studentų mokslo. Mes ir toliau padaryti didesnį indėlį siekiant padidinti internacionalizavimo lygį mūsų universitete ir užsienio ryšių ir bendradarbiavimo Vakarų Kinijoje. (Pastaba: visi duomenys, pagal Lie. 2016)

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Lanzhou University

Lanzhou universitetas pateko tarp Kinijos pirmaujančių universitetų tiek kiekybės ir kokybės savo magistro studijų programas. Morethan du šimtai akademinių didžiųjų įstei ... [+]

Magistrantūros studijų programos Lanzhou universitetas pateko tarp Kinijos pirmaujančių universitetų tiek kiekybės ir kokybės savo magistro studijų programas. Morethan du šimtai akademinių didžiųjų įsteigta 28 kolegijose. Su programos trukmė 2-3 akademinės metų, magistro studijų programos yra offeredin kinų paprastai, o kai anglų-mokė programos taip pat yra available.Graduates, atitinkanti visus Laipsnis reikalavimai bus apdovanotas magistro laipsnį.

Paspauskite čia rasti magistro studijų programų sąrašas 2017. Pareiškėjai skatinami kreiptis į savo būsimiems priežiūros iki paraiškos. (Spauskite čia norėdami rasti svetainių Kolegijų / padalinių) ir tikimasi, kad pridėti savo paraiškos paketo su dėl laikino priėmimo Tarptautinės mokiniui LZU profesorius formos (spauskite čia į svetainę). ... [-]

Kinija Lanzhou
September 2019
Dieninės
2 - 3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba