Oficialus aprašymas

Apie STL

Peking University School of Transnational Law („STL“) yra išskirtinė Kinijoje ir unikali pasaulyje, siūlanti amerikietiško JD laipsnį visiškai anglų kalba, kartu su Kinijos JM laipsniu. Abiejose programose gausu kursų, kuriuose akcentuojama tarpvalstybinė teisė ir praktika, Kinijos teisė ir teisinės tradicijos, ir kitų pažangiausių kursų, skirtų visų tautybių STL absolventams paruošti vadovauti XXI amžiuje.119053_DJI_0182.JPG

Pekino universitetas

Pekino universitetas ("PKU") yra vienas iš labiausiai žinomų mokslinių tyrimų universitetų pasaulyje. Aukštojo mokslo laikai pavadino PKU 1-ojo universiteto Kinijoje, 1-ojo universiteto visose BRIC šalyse, 2-ojo universiteto visoje Azijoje ir 27-ojo labiausiai akademiškai žinomo universiteto pasaulyje.

Studentai, fakultetai ir karjera

Vadovaujantys studentai iš viso pasaulio konkuruoja dėl priėmimo į STL. Teisės mokyklos tarptautinis fakultetas apima visame pasaulyje žinomus mokslininkus ir praktikus iš Kinijos, JAV, ES ir kitur. STL absolventai yra labai populiarūs pozicijoms su pirmaujančiomis tarptautinėmis advokatų kontoromis ir korporacijomis, pirmaujančiomis Kinijos advokatų kontoroms ir korporacijoms, didžiosioms valstybinėms įmonėms ir pirmaujančioms tarptautinėms nevyriausybinėms organizacijoms.

Pjovimo gaires

STL parašas JD / JM dvejopo laipsnio programa yra ketveri metai. JD mokymo programa, kuri mokoma tik anglų kalba, turinio požiūriu yra panašus į geriausių JAV teisės mokyklų JD mokymo programas, o Kinijos teisės istorija ir teisė yra gilesnė. JM mokymo programoje numatyti pagrindiniai Kinijos teisės kursai ir mokoma iš esmės kinų kalba. Dauguma kinų studentų įstoja į STL dvejopo laipsnio JD / JM programą; dauguma tarptautinių studentų įstoja į STL trejų metų JD programą. Abiejuose mokymo programose pabrėžiami 21-ojo amžiaus teisėtvarkos įgūdžiai ir žinios: (i) tarptautinė teisė ir praktika, (ii) tarpkultūrinė kompetencija ir (iii) advokatų profesinės pareigos šiuose kontekstuose. Nevienos teisės mokyklos niekur geriau nepritaria absolventams privačiam sektoriui, viešajam sektoriui ar viešojo intereso teisiniam darbui Kinijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Jungtinėje Karalystėje ar Britų sandraugos šalyse.

Programa susideda iš ne mažiau kaip trijų ketvirtadalių dieninių studijų rezidencijoje ir antrus metus stažuotei, tęstiniam studijoms ar mokslinių tyrimų projektams studento nuožiūra. Nepaisant to, kad laipsnis suteikiamas dvejų metų pabaigoje, gyvenimą galima baigti po vieno.119054_DJI_0118.JPG

Tarptautinės švietimo galimybės

"STL" patirtis iš esmės yra tarptautinė ir tarpkultūrinė, be to, neišlikus PKU gražioje "Shenzhen Graduate School Campus". Tuo pačiu metu STL studentai turi daugybę galimybių studijuoti į užsienį pagrindiniuose pasaulio teisės mokyklose, kurių PKU ir STL naudojasi mainų ryšiais.

Pasauliniai lyderiai

STL absolventai išgyvena kaip teisininkai, turintys unikalią kompetenciją vadovauti šiandieniniame susietame pasaulyje, turintys gilių žinių ir supratimą apie Kinijos ir Vakarų įstatymus bei teisines tradicijas ir turintys praktinių įgūdžių, būtinų siekiant sėkmingos kultūrų kultūros. Peking University School of Transnational Law (STL) siūlo Juris daktaro laipsnį pagal trejų metų dieninę programą, pagrįstą JD mokymo programa, panašia į JAV siūlomą. Mokymo kalba yra anglų. Programa taip pat apima pasirenkamuosius ketverių metų kursus, skirtus Kinijos teisės tyrimui, su instrukcijomis kinų mandarinų kalba. Kinijos teisės kursuose daugiausia gali dalyvauti studentai iš žemyninės Kinijos arba turintys reikiamus mandarinų sugebėjimus. Abiejose mokymo programose pabrėžiami teisėtvarkos įgūdžiai ir žinios XXI amžiuje: (i) tarpvalstybinė teisė ir praktika, (ii) tarpkultūrinė kompetencija ir (iii) teisininkų profesinė atsakomybė tokiose situacijose. Jokia teisinė mokykla niekur geriau neįgyja privataus, viešojo sektoriaus ar viešojo intereso teisinio darbo absolventų Kinijoje, JAV, Jungtinėje Karalystėje ar Britanijos Sandraugos tautose.

119052_DJI_0048-1.jpg

Programos mokomos:
  • Anglų
Peking University School of Transnational Law
Address
Peking University School of Transnational Law, Room 410, 2199 Lishui Road, Peking University, University Town Xili, Nanshan District
518055 Shenzhen, Guangdong, Kinija
Interneto svetainė
Telefonas
86 (755) 2603 2287