Oficialus aprašymas

Šanchajaus Jiao Tong universiteto Antai kolegija Ekonomikos ir vadybos

Šanchajaus Jiao Tong universiteto Antai kolegija Ekonomikos ir vadybos yra plačiai pripažįstamas kaip vienas iš pirmaujančių Kinijos verslo kolegijose. Nominali 34. tarp Global MBA programų 2017 pagal Financial Times, The Antai MBA yra pirmasis MBA programa Kinijoje bus Trigubo akredituota AACSB, EQUIS ir AMBA. Antai yra įsikūręs Šanchajaus širdyje, Kinija neginčijama verslo kapitalo ir nuosekliai reitinguojami tarp geriausių verslo mokyklų Kinijoje. Antai siūlo tiek visą laiką tarptautinė MBA (IMBA), ir visą laiką MBA programas kinų.


Antai anketa IMBA funkcijos klasių mokoma visiškai anglų kalba, o siūlo kas savaitę Kinijos klases. Mūsų dėstytojai yra gerbiami ekspertai savo srityse, ir kruša iš geriausių universitetų ir įmonių iš viso pasaulio, suteikiant tarptautinę perspektyvą, daugiausia dėmesio skiriant Kinijoje, integruoti atitinkamą elementus Kinijos kultūra ir žiniomis. Studentai taip pat atėjo iš įvairių šalių, suteikiant tikrą globalią interaktyvią aplinką.


Akademiniai klubai, MBA Forumai ir platus Alumni tinklą teikti reguliarias galimybes studentams plėsti savo tinklą, ir sužinoti apie dabartinę verslo klausimais Kinijoje. Mūsų Karjeros centras suteikia studentams su karjeros orientavimo ir galimybes stažuotėms ir visą darbo dieną, remiantis mokinių interesų ir išsilavinimo.


Įkurta 1896 metais, Jiao Tong universiteto Šanchajuje jau tapo plačiai pripažinta kaip viena iš labiausiai žinomų institucijų aukštojo mokslo Kinijoje. Universitetas auginama daug puikių skaičiai, pavyzdžiui, Jiang Ze Ming (buvęs prezidentas Kinija) ir Qian Xue Seng (kinų atskirti raketų mokslininkas), ir žymūs pirmaujančių Kinijos verslininkų ir inovatorių minios.

Šanchajus Privalumas


Šanchajus yra tarptautinė ir didžiausia prekybos miestas Kinijoje, ir yra ideali vieta tarptautiniams studentams, besidomintiems mokytis ir dirbti Kinijoje. Šanchajus yra Kinijos neginčytinas verslo kapitalo, todėl iš viršaus tikslinė už kiekvieną tarptautinę kompanija pasaulyje. Tai suteikia daugiau karjeros galimybes tarptautinių ir vietos įmonių Kinijoje. Miestas šiuo metu palaiko užsienio profesionalų gyvena apie 300,000, ir tai yra pasirinkimo miestas įmonės būstinėje tarptautinių bendrovių iš viso pasaulio. Be to, tai taip pat įspūdingi Kinijos Metropolis siūlo begalines galimybes pramogų ir laisvalaikio. Paprasčiau tariant, tiems, kurie nori išmokti verslą ir dirbti dinamiškiausia, tarptautinio verslo centre Kinijoje, Šanchajuje yra vieta būti.

Antai Privalumas


Antai kolegija siekiama suteikti studentams iš dviejų lemiamų pranašumų. Svarbiausia tarptautiniu mastu pripažintą MBA, dėstoma anglų kalba, šiuo metu Kinijoje Šanchajaus viršų verslo mokyklos. Tai suteiks jiems nuolatinę karjeros pranašumą, kaip Kinija ir toliau bus sparčiausiai auganti ekonomika pasaulyje ir prioritetas tarptautinių kompanijų.


Antra ji suteikia studentams galimybę mokytis tiek laisvai kinų ir žinių apie Kinijos kultūra ir verslo praktika. Šie pranašumai garantuoti studentams milžinišką karjeros pagrindą šiuolaikinės ekonomikos globalizacijos.


IMBA programa ne Antai yra unikali tuo, kad ji siūlo studentams globalią perspektyvą su Kinijos dėmesio, dėstoma anglų kalba, naudojant užsienio profesoriai ir mainų programas. Mūsų programa pritraukia geriausius vidaus pareiškėjams, kurie mokosi kartu su tarptautinėmis bendraamžių ir mainų studentų. IMBA yra ideali MBA kandidatų, siekiančių suvokti tiek Rytų ir Vakarų verslo koncepcijas ir praktiką, suteikiant studentams esminį pranašumą, kaip mūsų pasaulis tampa vis mažesnis ir tarpusavyje. Laikantis aukščiausius tarptautinius standartus, mūsų IMBA mokymo programa yra lygiavertė su kitais geriausių verslo mokyklų visame pasaulyje, o taip pat integruoti atitinkamą elementus Kinijos kultūra ir žiniomis

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Shanghai Jiao Tong University Antai College of Economics & Management
Address
Shanghai Jiao Tong University, 1954 Huashan Road Shanghai, 200030, China
200030 Shanghai, Shanghai, Kinija
Interneto svetainė
Telefonas
+86-21-62932986