Zhejiang Wanli University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Zhejiang Wanli University ( ZWU ), įsikūręs Ningbo, bendras plotas yra 95 hektarai ir susideda iš Qianhu Campus, Huilong Campus ir Zhashan Base. ZWU turi gražiausius, į žmones orientuotus miestelius, kurie yra ekologiški ir gerai įrengti. ZWU teikia 47 4 metų bakalauro programas, apimančias tiek ekonomikos, tiek teisės, literatūros, mokslo, inžinerijos, žemės ūkio ir vadybos disciplinas.

115708_mainentrance.JPG

476_zhejiang7.jpg


Šiuo metu „ ZWU yra daugiau nei 20 000 dieninių studentų, kurių darbuotojai yra daugiau nei 1000. ZWU turi daug pagrindinių provincijų ir savivaldybių specialybių ir disciplinų. Universiteto bibliotekoje yra daugiau nei 1 200 000 knygų rinkinys; apie 2500 žurnalų tiek kinų, tiek užsienio kalbomis; ir yra įrengta „Uždara veidrodinė stotis Kinijos akademiniam žurnalui tinkle“, „Wanfang duomenų aptarnavimo centras“ ir papildomi 6000 skaitmeninių periodinių leidinių, kuriuos galima rasti universiteto tinkle.


470_zhejiang2.jpg


Per pastaruosius kelerius metus universitetas aktyviai dalyvavo tarptautiniuose mainuose ir bendradarbiavime su kitais universitetais, nuosekliai užmezgdamas ryšius su daugiau nei 20 universitetų Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, JAV, Kanadoje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje, Japonijoje, Korėjoje, Ukrainoje, Ukrainoje. kiti. Be to, ZWU užmezgė glaudų bendradarbiavimą su Notingemo universitetu. Bendrų pastangų dėka buvo įsteigtas naujas kooperacinis universitetas, Notingemo universitetas, Ningbo, Kinija (UNNC), kuris seka Notingemo universiteto (Jungtinė Karalystė) švietimo sistemą.

471_zhejiang3.jpg

115711_classroom2.jpg

115709_classroom1.jpg

115710_acornorintheteachignbuilding.jpg

Vykdydami universitetą vadovaujant principui „Pirmiausia studentams, užtikrinant aukštos kokybės švietimą; Įsipareigoję internacionalizuoti “, mokymosi kokybė visada yra mūsų dėmesys. Absolventų užimtumo lygis yra labai teigiamas, o universiteto absolventai yra labai vertinami darbdavių.

Vietos

Ningbo

Address
Zhejiang Wanli University
No.8,South Qian Hu Road

315100 Ningbo, Džedziangas, Kinija