Oficialus aprašymas

Jį įkūrė 1623 m. Jėzaus draugija , ir tai yra katalikų universitetas, pripažintas Kolumbijos vyriausybės, kurios tikslas - tarnauti žmonių bendruomenei, ypač Kolumbijai, siekiant sukurti labiau civilizuotą, labiau išsilavinę ir teisingesnę visuomenę, įkvėptą Evangelijos vertybėmis.

Ji skatina visapusišką žmonių mokymą, žmogiškąsias vertybes, vystymąsi ir mokslo bei kultūros perdavimą ir prisideda prie visuomenės plėtros, orientavimo, konstruktyvios kritikos ir transformacijos.

Pirmasis Kolumbijos universitetas, turintis institucinę akreditaciją

Švietimo ministerija , priimdama nutarimą Nr. 1320, 2003 m. Birželio 12 d. Pontificia Universidad Javeriana įskaityta aštuonerius metus.

Rezoliucijoje pabrėžiama, kad universitetas "pasiekė pakankamą kokybės lygį, kad, vadovaujantis šiuo klausimu reglamentuojančiomis taisyklėmis, tai bus oficialiai pripažinta per oficialų institucinį akreditavimą".

Misija

Javeriana universitetas yra katalikiškoji aukštojo mokslo įstaiga, kurią įkūrė ir valdo Jėzaus draugija, įsipareigojusi steigiamojo subjekto švietimo principams ir gairėms.

Ekspertų mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų kompetencija, kaip šalies integruoti regionai, pasaulinis ir tarpdisciplininis perspektyvinis universitetas, ir siūlo:

  • integruota žmonių, išsiskiriančių savo aukštos kokybės žmogaus, etikos, akademinės, profesinės ir socialinės atsakomybės, formavimu;
  • žinių ir kultūros kūrimas ir plėtra kritiškai ir naujoviškai siekiant teisingos, tvarios, integracinės, demokratinės, užuojautos ir pagarbos žmogaus orumui.

    Nr 576 universiteto taryba, balandžio 26 2013 sutartis (Parsisiųsti sutartis)

Programos mokomos:
Spanish (Colombia)
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Pontificia Universidad Javeriana

Miesto ir regioninio planavimo magistro laipsnis yra magistrantūros programa, įkurta 1975 m. Tarpdisciplininių studijų fakultete. Šiuo metu jis yra Architektūros ir dizai ... [+]

Miesto ir regioninio planavimo magistro laipsnis yra magistrantūros programa, įkurta 1975 m. Tarpdisciplininių studijų fakultete. Šiuo metu ji yra Architektūros ir dizaino fakulteto padalinys, orientuotas į mokslinius tyrimus ir visapusišką bei tarpdisciplininį specialistų mokymą analizuojant, tiriant ir įsikišant į miestų ir regionų planavimo, žemės planavimo ir miestų ir regionų projektavimo procesus Kolumbijoje. , siekiant prisidėti prie dabartinių mūsų visuomenės problemų sprendimo, vadovaujantis Pontificia Universidad Javeriana misijos gairėmis.

Bendra informacijaKonferencija: penktadienis nuo 14:00 iki 20:00 ir šeštadieniais nuo 7:00 iki 13:00Studijų Režimas:Suteiktas laipsnis: miesto ir regioninio planavimo magistrasNumatoma trukmė: keturi semestraiInicijavimo metai: 1975 mSNIES: 1033Kvalifikuota registro rezoliucija: 2012 m. Gegužės 7 d. 4647, galioja iki 2019 m. Gegužės 7 d.Meistro vertė: 11,172,000 / semestras *Mokymo tipas: magistrantūraVieta, kur ji siūloma: Bogota... [-]
Kolumbija Bogotá
Sausis 2020
Ištęstinės
4 semestrus
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba