Oficialus aprašymas

Jį įkūrė 1623 m. Jėzaus draugija , ir tai yra katalikų universitetas, pripažintas Kolumbijos vyriausybės, kurios tikslas - tarnauti žmonių bendruomenei, ypač Kolumbijai, siekiant sukurti labiau civilizuotą, labiau išsilavinę ir teisingesnę visuomenę, įkvėptą Evangelijos vertybėmis.

Jis skatina visapusišką žmonių mokymą, žmogiškąsias vertybes, mokslo ir kultūros vystymąsi ir perdavimą bei prisideda prie visuomenės plėtros, orientavimo, konstruktyvios kritikos ir transformacijos.

Pirmasis Kolumbijos universitetas, turintis institucinę akreditaciją

Švietimo ministerija , priimdama nutarimą Nr. 1320, 2003 m. Birželio 12 d. Pontificia Universidad Javeriana įskaityta aštuonerius metus.

Rezoliucijoje pabrėžiama, kad universitetas "pasiekė pakankamą kokybės lygį, kad, vadovaujantis šiuo klausimu reglamentuojančiomis taisyklėmis, tai bus oficialiai pripažinta per oficialų institucinį akreditavimą".

Misija

Javeriana universitetas yra katalikiškoji aukštojo mokslo įstaiga, kurią įkūrė ir valdo Jėzaus draugija, įsipareigojusi steigiamojo subjekto švietimo principams ir gairėms.

Ekspertų mokymo, mokslinių tyrimų ir paslaugų kompetencija, kaip šalies integruoti regionai, pasaulinis ir tarpdisciplininis perspektyvinis universitetas, ir siūlo:

- neatskiriama žmonių, išsiskiriančių aukštos kokybės žmogaus, etikos, akademinės, profesinės ir socialinės atsakomybės, formavimu;

- žinių ir kultūros kūrimas ir plėtra kritiškai ir naujoviškai siekiant teisingo, tvaraus, integracinio, demokratinio, pagarbaus ir pagarbaus žmogaus orumo visuomenės.

Nr 576 universiteto taryba, balandžio 26 2013 sutartis (Parsisiųsti sutartis)

Programs taught in:
Spanish (Colombia)
Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Pontificia Universidad Javeriana

Miesto ir regioninio planavimo magistro laipsnis yra magistrantūros programa, įkurta 1975 m. Tarpdisciplininių studijų fakultete. Šiuo metu jis yra Architektūros ir dizai ... [+]

Miesto ir regioninio planavimo magistro laipsnis yra magistrantūros programa, įkurta 1975 m. Tarpdisciplininių studijų fakultete. Šiuo metu jis yra Architektūros ir dizaino fakulteto padalinys, orientuotas į mokslinius tyrimus ir visapusišką bei tarpdisciplininį specialistų rengimą analizuojant, tiriant ir įsikišant į miestų ir regionų planavimo, žemės planavimo ir miestų ir regionų projektavimo procesus Kolumbijoje. , siekiant prisidėti prie dabartinių mūsų visuomenės problemų sprendimo, vadovaujantis „ Pontificia Universidad Javeriana misijos gairėmis.

Profilis pareiškėjas

Miesto ir regioninio planavimo magistras yra skirtas įvairių sričių specialistams, kurie savo profesine praktika arba žinių ir (arba) interesų ugdymu nori gilinti savo žinias ir profesinius įgūdžius, kad prisidėtų prie erdvės, kuri yra gali apimti ir nustatyti demokratines, tvarias, įtraukias visuomenes, turinčias konkurencingą ir piliečių kultūrą. Jis skirtas profesionalams Architektams, inžinieriams, dizaineriams, teisininkams, ekonomistams, istorikams ir administratoriams.... [-]

Kolumbija Cali
January 2020
Dieninės
4 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba