Oficialus aprašymas

RISEBA universitetinis tipas privati ​​aukštoji mokykla visiškai akredituota Švietimo ir mokslo ministerija Lietuvos Respublikos ministerija. Esamas viena iš pirmųjų privačių aukštojo mokslo institucijų Latvijoješiandien RISEBA yra tarp 10 didžiausių aukštojo mokslo institucijų Latvijoje (Viešojo ir privataus) beveik 3000 studentai, įskaitant 200 tarptautinių studentų, Kurie lanko 19 studijų programos skirtingų lygių ir krypčiųir daugiau nei 8000 abiturientų. Per pastaruosius du dešimtmečius RISEBA nuėjo per didelę transformaciją iš mažo užmojo verslo mokyklos į universitetą, kuris suteikia, be to, verslo ir vadybos programas, studijų ryšių, garso ir vaizdo meno ir architektūros, taigi pertvarkyti instituciją į "toje vietoje, kur verslo atitinka menas".

RISEBA išsiskiria iš kitų aukštųjų mokyklų, kaip vienas, turintis aiškų tarptautinį dėmesį ir išsiskiria iš siūlomų ir įvairių kalbų dėstymo studijų programų išskirtinumą.

RISEBA teikia programas kurios yra unikali rinkoje arba pirmą kartą buvo įvestas į rinką pagal RISEBA, Tai viena iš nedaugelio institucijų, siūlo pilną studijų programų trimis kalbomis - latvių, anglų ir rusų kalbomis.

RISEBA yra išsibarsčiusios penkių vietų: trys pastatai RISEBA Pagrindinis Campus yra įsikūręs Ryga (Sostinė), vienas regioninis filialas yra įsikūrusi Daugpilis (Antras pagal dydį Latvijos miestas).

RISEBA Misija, vizija ir vertybės

Nuo pat savo įkūrimo 1992 metais, RISEBA buvo vadovaujamasi savo misiją "būti vartai į tarptautinę karjerą" pabrėžė, kad universitetas siekiama parengti savo studentus ir absolventus tarptautinę karjerą ir pabrėžiant, kad tai nereiškia, kad studentai yra mokomi "už eksportas ".

Pagrindinė idėja misijos yra tai, kad RISEBA nori įsitikinti, kad jos studentai yra konkurencinga tarptautinėse rinkose, yra kultūriškai žino, gali dirbti tarptautinėse komandose arba savo šalyje arba užsienyje ir sėkmingai konkuruoti pasaulio rinkose.

RISEBA mato savo absolventų potencialių darbdavių, kurie prisidės prie Latvijos, Europos ir pasaulio ekonomikos augimą, gali dirbti tarptautinėse bendrovėse Latvijoje ir užsienyje, yra jautrus ir tolerantiški įvairių kultūrinių skirtumų, ir yra aktyvūs prisideda apie tarptautines grupes.

Reagavimas į išorinės aplinkos pokyčių ir siekti naujų galimybių RISEBA išplėtė savo veiklą į naujas sritis - kūrybinių industrijų, ty ryšių, žiniasklaidos bei architektūra, ir ateityje mato save kaip "finansiškai tvarios, tarptautiniu mastu pripažintą universitete verslo, meno ir technologijų ".

Vadovaujasi savo viziją RISEBA apima tris pagrindinius akademinius komponentus ar mokyklas:

  • Verslo mokykla su bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programų, kurios apima verslo, vadybos ir ekonomikos sritis - mokyklos žiniasklaidos ir komunikacijos bakalauro ir magistro programas meno ir komunikacijų - Mokyklos Architektūros ir dizaino, kuris šiuo metu siūlo bakalauro programą architektūros.

RISEBA yra tarpdisciplininio, daugiakultūris universitetas teikia pasaulinę darbo rinką protingų, kūrybingų ir savarankiškai mąstančių žmonių. RISEBA reiškia puikų išsilavinimą, tarptautiniu mastu pripažintų laipsnių, aukštos kokybės absolventų, puikios mokslinių tyrimų bazę ir aukštos kvalifikacijos darbuotojų.

Penki pagrindinės vertybės yra ne kas RISEBA daro širdį:

  • Atvirumas: RISEBA yra žinomas dėl savo individualaus požiūrio į studentus. Darbuotojai yra įsipareigojusi sukurti studijų palankią aplinką pagrįsta pasitikėjimu, pagarba ir reagavimą.
  • Bendradarbiavimas: RISEBA aktyviai dalyvauja vietos ir tarptautinėje verslo aplinkoje ir skatina profesinį augimą savo darbuotojams ir studentams. Kartu su savo auklėtinių ir partneriais, institucija sukuria puikią akademinę ir darbo patirtį, kuri yra neatskiriama studijų proceso.
  • Mokymasis visą gyvenimą: RISEBA skatina mokymąsi visą gyvenimą mokiniams. Mokymasis visą gyvenimą prisideda prie Latvijos ir kitų Europos šalių vystymąsi, kaip šiuolaikinės žinių visuomenės su pastovaus ekonominio vystymosi, daugiau darbo vietų ir didesnę socialinę sanglaudą.
  • Įvairovė: RISEBA yra tiltas tarp Vakarų ir Rytų Europoje, kuri padeda mokiniams padaryti pirmą žingsnį kelyje į tarptautinę karjerą. RISEBA užtikrina daugiakultūrę aplinką, siūlant įvairias studijų programas, studijų formas ir mokymo įvairiomis kalbomis.
  • Etika ir socialinė atsakomybė: RISEBA traukiniai socialiai atsakinga vadovai ir deda visas pastangas, kad padėtų mokiniams suprasti verslumo vaidmuo kuriant ir prižiūrint aukštos etinės praktikos profesinės aplinkos ir visuomenės, kaip visumos, ir tuo pat metu užtikrinti tinkamą aplinkos apsaugą ateinančioms kartoms.
Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

RISEBA

Humanitariniai magistrantūros studijų Garso ir vaizdo menų yra vienas iš novatoriškiausių ir griežtai tarpdisciplininį mokymą Latvijoje. Tai yra įsišaknijusi geriausių tr ... [+]

Humanitariniai magistrantūros studijų Garso ir vaizdo menų yra vienas iš novatoriškiausių ir griežtai tarpdisciplininį mokymą Latvijoje. Tai yra įsišaknijusi geriausių tradicijų auteur kino ir išplėtė visoje įvairių specialybių: kino, vadovavimas fotografijos, animacijos, vaizdo ir CG generuojami grafika, interaktyvios 2D ir 3D gamybos ir žaidimų kūrimo.

Nors išsamus jos struktūra mokyti būsimus vadovus kino ir televizijos studijų, reklamos agentūros, animacija studijos, kūrybinės departamentų socialinių tinklų ir SFX ir po gamybos namų, programa siūlo savo studentams specializuotis pasirinktoje srityje per Nepriklausomi tyrimai ciklas. Nepilnametis deklaruoja studentas pagal globoja gerbiamas fakulteto narys ir, apskritai, į kino režisūros, meno režisūra, animacija, ir po gamybos priežiūrą srityse.... [-]

Latvija Riga
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
RISEBA

RISEBA Magistro programa Tarptautinio verslo siūlo idealias galimybes ambicingų kandidatų su tarptautine lyderio mąstyseną, kurie yra pasirengę tęsti ir užgrobti pasaulin ... [+]

RISEBA Magistro programa Tarptautinio verslo siūlo idealias galimybes ambicingų kandidatų su tarptautine lyderio mąstyseną, kurie yra pasirengę tęsti ir užgrobti pasaulinės verslo aplinkos iššūkius.

Suteikiamas kvalifikacinis laipsnis: magistras Tarptautinio verslo Profesinė kvalifikacija: Verslo Vykdantysis direktorius, projektų vadovas ar žmogiškųjų išteklių direktorius Kalba: Lietuvių Studijų forma: Dieninės studijos Tarptautiniai galimybės: vieną semestrą studijų užsienyje (Erasmus programa) Dvivietis Laipsnis proga: (laipsniais nuo RISEBA ir partneris universitetas) Programa trumpai

Siekiama suteikti tvirtą akademinį pagrindą ir profesinės kompetencijos programa plėtoja mokinių gebėjimą sėkmingai veikti tarptautinėje aplinkoje, sukuria ir vadovauti savo verslą, plėsti tarptautiniu mastu, diegti naujoves ir skatinti nuolatinį augimą.... [-]

Latvija Riga
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba