Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Andrzej Frycz Modrzewski Krakow University yra visateisė, akredituota, nevalstybinė aukštojo mokslo įstaiga, kuri vystosi beprecedentai. Universiteto istorija gali būti trumpa, tačiau ji yra turtinga ir pasirodo esanti neprilygstama sėkmės istorija. 2000 m. Praktiškai pradedant nuo nulio, įstaiga vystėsi labai kvapą. AFMKU pradėjo nuo 1998 m. Idėjos, kuri buvo įkūnijusi įkūrėjų tėvų projektas. Kitas žingsnis po ministrų akreditavimo įstaiga buvo oficialiai įsteigta (2000 m.) Ir pradėjo veikti nuomojamuose pastatuose keliose Krokuvos vietose. Tuo metu jo akademinis pasiūlymas apima 5 studijų kryptis (tarptautiniai santykiai, šeimos studijos, rinkodara, vadyba ir administravimas), o per pirmuosius metus buvo įregistruota šiek tiek daugiau nei 1200 studentų, kurie savaime buvo gana dideli pasiekimai. buvo pirmoji nevalstybinė aukštoji mokykla Lenkijoje, kuri pradėjo tokį platų pasiūlymą.

Dabar jis yra klestintis ir energingas akademinis centras, įsikūręs antrame didžiausiame Lenkijos miestelyje, Krokuvoje, mieste, garsėjančio išskirtinai turtinga akademine tradicija, grįžta daugiau nei 600 metų. Per 6 fakultetus siūlome 21 studijų sritį beveik 9 000 studentų. Mes sukūrėme savo pačių moderniausią universitetą, kurią sudaro universiteto administracija, puikios mokymo priemonės, kompiuterių laboratorijos, kavinė, parduotuvės, gydytojų biuras, sporto salė, biblioteka, studentų organizacijos, tv studija, meno galerijos, universiteto viešbutis ir daugiau. Puikią pažangą, kurią mes padarėme, aiškiai matyti plėtojant mūsų akademinį pasiūlymą, kuris įvyko per šį trumpą laikotarpį nuo įsteigimo.

Universiteto miesteliu yra puiki vieta, nuo kurios lengvai pasiekiamas geležinkelio ir autobusų stotis, taip pat tarptautinis oro uostas. Jis įsikūręs miesto centre, Vyslos banke, už 3 km nuo istorinės metropolijos širdies. Visuomenės turizmo traukos, senamiesčio, yra tik trisdešimt minučių pėsčiomis ar dešimt minučių važiuojant vienoje iš dažniausių autobusų ar tramvajų paslaugos. Prekybos centrai, prekybos centras, kino kompleksas yra pėsčiomis.

Vietos

Krokuva

Address
Gustawa Herlinga-Grudzińskiego 1 30-705
Krokuva, Mažosios Lenkijos vaivadija, Lenkija
Interneto svetainė

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: