Warsaw University of Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tai mūsų malonu pasveikinti Jus Varšuvos technologijos universiteto (PW) - techninio mokslo universitete tradicijas švietimo datuojamas į 19thcentury. Tai pirmyn-mąstymo institucija, kurioje aukštos kokybės švietimo atitinka pasaulinio lygio mokslinius tyrimus ir inovacijas.

Mūsų prioritetai yra remiami pažangios mokslinių tyrimų daugiasluoksnė studijų programas. Šiuolaikinės studijų programas ir platus mokslinių tyrimų darbus, įskaitant partnerystes su daugeliu universitetų, mokslinių tyrimų institutų ir aukštųjų technologijų pramonės šakų, kad mūsų absolventai kruopščiai paruošti pasaulinėje darbo rinkoje. Reaguodama į rinkos poreikius, siūlome įdomų asortimentą profesionalių ir technologinių programų, kurios parengti studentus savo ateities karjerą. Wut institucijos ir visa akademinis personalas daro viską, supažindinti thestudents su up-to-data žinių ir įgūdžių, kurie yra naudingi šiandieniniame pasaulyje.

PW siūlo programas bakalauro mgr ir daktaras lygiai kiekvienam technologijų srityje - nuo inžinerinių ir architektūros optoelektronikos, medžiagos, nanotechnologijos, biotechnologijos ir biomedicinos technologijos. Mes taip pat providecomplementary programos techninių tyrimų ir siūlo programas ekonomikoje, socialinių mokslų, vadybos, administravimo ir verslo.

Mūsų pagrindinis tikslas yra ugdyti atsakingus specialistus, įsipareigojusi pilietiniame gyvenime vertybes ir prisidėti prie mokslinių tyrimų ir inovacijų plėtra, kuri yra varomoji jėgos progreso į 21stcentury visuomenėje.

Mes džiaugiamės ir didžiuojamės, kad daugelis tarptautinių studentų iš viso pasaulio chooseour universitete dalis. Nors studijuoja PW, tai taip pat įmanoma užbaigti studijų programos užsienyje jungiančios institucijoje partnerėje vieną ar du semestrus dalį. Mūsų universitetas aktyviai dalyvauja įvairiose Europos edukacinių programų: "Erasmus +", "Erasmus Mundus", "Atėnų ir daugelis kitų. Tai yra mūsų siekis tapti rimta partnerė kuriant Europos aukštojo mokslo erdvę. Taigi, mes teikia didelę reikšmę stiprinant tarptautinius keitimąsi žiniomis santykius ir skatinti savitarpio supratimą, pakantumą ir pagarbą skirtingų idėjų ir kultūrų.

PW skaičiais:

20 Fakultetai Tarptautinio verslo mokykla 36 studijų srityse 36859 mokiniai (įskaitant 1248 doktorantai) 2148 akademinių darbuotojų 2619 darbuotojai administravimo, bibliotekose, centrinių įstaigų ir seminarai

Vietos

Varšuva

Warsaw University of Technology

Address
Politechniki Sq. 1
00-661 Varšuva, Mazovijos vaivadija, Lenkija
Telefonas
+48 22 234 72 11