Oficialus aprašymas

Vroclavo gamtos mokslų universitetas koncentruoja savo plataus masto veiklą švietimo ir mokslinių tyrimų, apimantis žemės ūkio ir susijusių mokslų. Iš WUELS ir jos misiją aprašymą tiesiogiai dalyvauja transformacijos programų, susijusių su kaimo plėtros ir maisto kokybės ir valdymo, visiškai laikantis mokamas socialinės paramos ir sąveika. Įgytos žinios ir mokslinių tyrimų projektų realizuotas tuo WUELS numatyti būsimos plėtros, dėl visų ekologiškai tvaraus vystymosi, kuris yra draugiškas žmonėms ir gyvūnų gerovės aspektus.

Universitetas garantuoja intelektinės nuotykius, prisitaiko prie darbo rinkos poreikių, ir suteikia studentams galimybę studijuoti ir intern užsienyje, taip pat elgesio pažangius mokslinius tyrimus pagal geriausių mokslininkų priežiūra. Kaip vienas iš labiausiai prestižinių koledžų Lenkijoje, jos absolventai yra labai geidžiamiausių darbdavių. Tiesą sakant, vadovai ir specialistai didelių Lenkijos įmonių dažnai absolventai patys.

Universiteto didelė rinkos vertė švietimo uždirbo jai tarp Newsweek viršų 20 universitetų vietą Lenkijoje, reitingai jį virš tokių žinomų kolegijose, kaip Varšuvoje, Vroclave, Poznanėje ir Jogailos universitete.

Mintis, kad "Geras universiteto negali funkcionuoti be vertingų mokslininkų" paskatino Lengviausias sudaryti Universiteto trečiąją vietą už Varšuvos SGGW ir Poznanės universiteto gamtos mokslų.

Universitetas gavo taip pat dėl: didžiųjų standartus švietimo, fakulteto darbuotojų pasiekimus, iš tyrimų, biblioteka ir kompiuterinių sistemų kokybę, ir žinių patikrinimas.

Iš Vroclavo gamtos mokslų universitetas paveldas yra giliai įsišaknijusi dviejų instutitions įkurta Lvovo tradicijų: žemės ūkio fakulteto ir miškų Lvovo politechnikos in Dublany ir veterinarijos medicinos mokyklos, įkurta 1881 m. Pokario skyrius iš Vroclavo gamtos mokslų universitetas istorijos buvo atidaryta 1945 metų rudenį, kai Žemės ūkio fakultetas ir Veterinarijos fakultetas buvo įkurtas tuo kombinuoto universiteto ir politechnikos, tik aukštoji švietimo Vroclave tuo metu. 1951 šie du fakultetai buvo įtraukta į naujai atidarytą aukštojo žemės ūkio mokykla pavadinta Žemės ūkio Vroclavo universiteto 1972 ir Vroclavo gamtos mokslų universitetas 2006 m.

Šiuo metu Vroclavo gamtos mokslų universitetas (WUELS) gerai pripažintą mokslo ir švietimo centras, yra vienintelis žemės ūkio universitetas pietvakarių regione Lenkijoje. WUELS dirba apie 1500 žmonių, (160 pilni ir docentai). Išsami ir neakivaizdinių studijų studentų (11000) siūlomi platų studijų kursuose žemės ūkyje ir susijusiose srityse.

1990 AUW prisijungė Tempus programa, bendradarbiaujant su kitomis Lenkijos ir ES universitetuose. Per 1999 ir 2000 metus AUW tapo institucija partnerė 3 tinklus patenka į CEEPUS programą.

atliekami tuo Auw mokslinių tyrimų projektai yra finansiškai rėmė lenkų komiteto Mokslo tyrimų (KBN), pramonės, vietos valdžios ir tarptautinių fondų. Gauti šių projektų rezultatai skelbiami moksliniuose žurnaluose Lenkijoje ir užsienyje. Kasmet tarptautinių konferencijų skaičių vyksta tuo WUELS. Daugelis mokslininkų yra prisijungę prestižinių tarptautinių organizacijų.

Į WUELS possesse daugiau nei 100 galimybių, tarp modernaus sporto centro. WUELS suteikia apgyvendinimą studentų Namai 1800 mokinių (90 proc ne Wrocław gyventojų).

Kasmet apie 100 mokslinių tyrimų projektai finansuojami iš dotacijų ir ca. 100 pavedė projektai būtų vykdomi. Rezultatai skelbiami net 2000 leidinių, iš jų penktadalis tarptautiniuose žurnaluose. WUELS yra tarptautinių kongresų ir mokslinėse konferencijose organizatorius.

The Vroclavo gamtos mokslų universitetas pasirašė dvišalius susitarimus su 52 universitetų iš įvairių pasaulio dalių. WUELS dalyvauja Socrates / Erasmus, CEEPUS, Leonardo da Vinci, išlaidų ir 5 ir 6 ES bendrąsias programas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Maisto technologijos ir žmogaus mitybos antrosios pakopos studijų programa (magistro lygmuo) yra skirta užtikrinti tvirtą švietimą produktų kokybės vertinimo, perdirbimo, ... [+]

Trukmė: 1,5 metų (3 semestrai)

Profesinis vardas: magistras

Studijų profilis: bendrosios akademinės

Pradžios mėnuo: vasaris

Semestro mokestis už mokslą: 1600 EUR

Apžvalga

Maisto technologijos ir žmogaus mitybos antrosios pakopos studijų programa (magistro lygmuo) yra skirta užtikrinti tvirtą švietimą produktų kokybės vertinimo, perdirbimo, konservavimo ir saugojimo žaliavų augalinės ir gyvūninės kilmės. Kursas apima mikrobiologijos ir maisto biotechnologijos pagrindus, įvairių amžių ir socialinių grupių administravimą ir valdymą bei žmogaus mitybą. Studentas gaus žinias apie šiuolaikines technologijas ir technologijas, naudojamas maisto ir žmogaus mitybos pramonėje, taip pat atliks mokslinius tyrimus šiose srityse. Be to, kursas supažindins su eksperimentinio darbo planavimo ir vykdymo principais, taip pat apskaičiuos ir pristatys tyrimo rezultatus.... [-]

Lenkija Vroclavas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Jūs įgyti teorinių žinių ir praktinių įgūdžių mikroskopinių metodus, technikas filogenija rekonstrukcijos, laboratorinės analizės, ląstelių ir audinių kultūros metodus, a ... [+]

Trukmė: 2 metai (4 semestrai)

Profesionalus pavadinimas: meistras

Studijų profilis: bendrąjį dalykinį

Pradėti mėnesį: Spalis

Semestras Mokestis už mokslą: 1600 EUR-Tarptautinę, 800 EUR-ES / EEE piliečiai, paskutinis semestras be mokesčio už mokslą visiems studentams

Apžvalga

Laboratoriniai metodai biologijoje 2. klasės kursas suteikia studentui teorinių ir praktinių žinių į mikroskopinių metodų, technikų filogenija rekonstrukcijos, laboratorinės analizės, ląstelių ir audinių kultūros metodus, analizės metodų Hidrobiologijos ir ecotrophology, primatų genomikos, analizės metodai ir ploto vertinimas gyvūninės kilmės produktams. Kursas dalyvis bus mokomi dirbti su profesine laboratorinius aparatai siekiant savarankiškai plėtoti savo pačių profesinių įgūdžių. Žinios studijų metu įgijo taip pat bus biologijos metodus ir statistiką, taip pat bioinformatikos. Kursas skirtas išmokti bendrą ir konkretų analizė, analitinis chemija Dirbant optinių ir elektroniniu mikroskopu. Žinoma, programa apima spalvinimo ir palaikyti pavyzdžius ir in vitro auginimo metodus lauką. ... [-]

Lenkija Vroclavas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wroclaw University of Environmental and Life Sciences

Ką studijuoti? Žalieji plotai taip formuoti 1st semestro Statistika ir eksperimentavimas, prekių mokslas, augalų išdėstymas, agrofitocenology, kraštovaizdžio formavimo ir ... [+]

Ką studijuoti?

Žalieji plotai taip formuoti

1st semestro Statistika ir eksperimentavimas, prekių mokslas, augalų išdėstymas, agrofitocenology, kraštovaizdžio formavimo ir priežiūros.

Kokia forma bus klases būti atliekamas?

Kaip jūs būti vertinama?

Semestro kreditų remiantis gautais studijų kreditų sudaro klases vidurio ir pabaigos trukmės bandymų ir egzaminus vyko žodžiu arba raštu. Kai kurių dalykų testus ir egzaminus atveju gali turėti praktinių ir teorinių dalių. Studento žinios, praktiniai įgūdžiai, gebėjimas užbaigti konkrečių užduočių, komandinio darbo ir darbo valdymas yra vertinamas kursų procesą.

[-]
Lenkija Vroclavas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Wrocław University of Environmental and Life Sciences

Wroclaw University of Environmental and Life Sciences
Address
ul. C. K. Norwida 25
50-375 Vroclavas, Žemutinės Silezijos vaivadija, Lenkija
Interneto svetainė
Telefonas
+48 71 320 50 20