ESA Business School - Ecole Supérieure des Affaires

Įvadas

Oficialus aprašymas

ESS pristatymas

Įkurta 1996 po tarpvyriausybinį susitarimą tarp Prancūzijos ir Libano EKA verslo mokykla skirta vadovams ir vadybininkams Libano ir Artimųjų Rytų švietimo ir valdo Paryžiaus Ile-de-France regioninės prekybos rūmų ir pramonės.

Su savo misiją sudaro Libano elitą ir regioną į rytojaus lyderiais, EKA tapo akademinės kompetencijos per Libano švyturys ir bendravimo ir susitikimų Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Libano platforma.

Mokėti nori dėmesį į įmonių ir jų poreikius, EKA padeda jiems plėtoti savo ateities vizijas, ir padeda juos geriau pasiekti savo tikslus, mokymo ir instruktavimo jų vadovai ir vadybininkai.

Įsikūręs Beiruto centre, o ties Artimuosiuose Rytuose centre, EKA teigia jo pasiekti, kaip svarbios tarptautinės mokyklos, derinant aukšto lygio besimokantiesiems ir profesorių, kurie yra vieni labiausiai pasaulyje žymus specialistų gabumus.

ESS Stiprybės

Programos ir kursai pagaminti pagal individualius išmatavimus, mokyti vadovai ir vadybininkai, laikantis tarptautinės darbo poreikius.

Fakulteto sudarytas tik iš dėstytojų, sudarytų iš geriausių verslo mokyklų Europoje, ypač iš ESCP Europoje ir Paryžiaus HEC.

Du tarptautiniai sertifikatai, patvirtinti kiekvienų mokslo keliu: ESS laipsnis ir studijų iš savo prestižinės mokyklos partnerės.

Lankstūs tvarkaraščiai, leidžiant tiek mokymo, tiek profesiniame gyvenime turi būti kartu.

Įtakingas tarptautinis tinklas, prieinama prisijungti prie ESA Alumni asociacija, kuri yra susijusi su ir pagrindinis bendradarbis ESCP Alumni asociacija.

Naudingiausias vieta dalykiniams susitikimams, ESS nuolat organizuoja seminarus ir konferencijas plokščių su tarptautinėmis garsiakalbius.

Akademiniai partneriai

Nuo savo veiklos pradžios, EKA išlaikė tvirtą tinklą, sudarytą iš kai kurių geriausių verslo mokyklų, ypač ESCP Europoje ir Paryžiaus HEC.

Ši partnerystė leis mūsų studentams pasinaudoti tarptautinės fakulteto akademinės kompetencijos ir gauti du sertifikatus kiekvienos tarptautinės studijų mokymo programą: ESS laipsnis, ir iš mūsų partnerių organizacijos laipsnis.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba

Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Magistras » Matyti DBA » Matyti EMBA » Matyti MBA »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Meistras Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 2 metų October 2018 Libanas Beirutas

Mokytojai, verslo bendruomenės ekspertai ir tarptautiniai libanai išimtinai iš geriausių tarptautinių mokyklų, įskaitant ESCP Europą (reitinguojama "Financial Times") ir "HEC Paris". [+]

Meistras Valdymas

ESA valdymo magistras, tik "Grande Ecole" programa Libane, yra būsimieji vadovai, kurie lengvai vystosi konkurencingoje, tarptautinėje ir daugiakultūrėje aplinkoje.

INNOVACINĖ PROGRAMA PAREIŠKITE JŪSŲ AMBITIJAS

Kursas, suteikiantis studentams gilinti ir įvaldyti teorijas ir priemones sėkmingai integruotis į profesionalų pasaulį. Koučingas studentams nustatant ir formalizuojant patikimą profesionalų projektą, atitinkantį Libano ir tarptautinės verslo bendruomenės siekius ir poreikius. Strateginė verslo vizija, veiklos įgūdžiai ir sugebėjimas priimti sprendimus bei paskatinti pokyčius, kad mokiniai taptų veiksmingais darbuotojais jų atitinkamose srityse.... [-]


Specializuotas Marketingo Magistras

Su bendrabučiu Dieninės 18 mėnesių October 2018 Libanas Beirutas Jungtinė Karalystė London + 2 daugiau

Traukinys rinkodaros ir komunikacijos specialistams įsisavinti ir pagilinti savo žinias apie reikalingus teorijos ir priemonių, susijusių su jų funkcijų raida. [+]

MSM: specializuotas marketingo magistras

Specializuota rinkodaros tikslo turinio programa : magistro laipsnio turėtojas Minimali patirtis: 2 metai Kalba: prancūzų

Tikslas

Traukinys rinkodaros ir komunikacijos specialistams įsisavinti ir pagilinti savo žinias apie reikalingus teorijos ir priemonių, susijusių su jų funkcijų raida.

Du tarptautiniai diplomai Specializuota magistras rinkodaros ir komunikacijos iš EKA Specializuota magistras rinkodaros ir komunikacijos iš ESCP Europoje Kurso struktūra

Trukmė: 18 mėnesių Kursai vyksta vieną savaitę iš trejų, nuo antradienio iki penktadienio nuo 16:00 iki 20:30 ir šeštadienį nuo 9:00 iki 13:30.

Mokesčiai

Mokslą: 18600 LTL... [-]


Vykdomosios Magistro Finansų Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 16 mėnesių October 2018 Libanas Beirutas Olandija Roterdamo + 2 daugiau

Mokyti finansų specialistus išmokti ir gilinti jų žinias apie reikalingus teorijos ir priemonių, susijusių su jų funkcijų raida. [+]

XFM: vykdomoji magistras Finansų valdymas

Specializuota mokymo programa Finansų Target: Laikiklis universitetinių studijų minimalios patirties: 3 metai Kalba: Lietuvių

Tikslas

Mokyti finansų specialistus išmokti ir gilinti jų žinias apie reikalingus teorijos ir priemonių, susijusių su jų funkcijų raida.

Tarptautinis diplomas

Vykdomieji Masters Finansų valdymas yra bendra programa EKA verslo mokyklos ir SBA Bocconi School of Management.

Kurso struktūra

Trukmė: 16 mėnesių organizavimas kursai: kartą per mėnesį - ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį Tvarkaraštis: nuo 9.00 ryto iki 6.00 val

Mokesčiai

Mokslą: 19500 LTL

[-]

Kontaktai

Ecole Superieure des Affaires

Adresas ESA Campus, 289, rue Clemenceau, P.O. Box 113 – 7318
Beirutas, Libanas
Interneto svetainė http://www.esa.edu.lb/
Telefonas +961 1 373 373