Baltic Aviation Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Baltic Aviation Academy "yra Europos standartas aviacijos mokymų centras, kuriame specialiai pritaikytas mokymo sprendimais patirtis yra įvyniojami asmens priežiūros.

"Baltic Aviation Academy" būstinė yra Lietuvoje. Akademija skaičiuoja daugiau nei 20 metų patirtį aviacijos mokymo, o jo palikimas pasiekia atgal į 1938, kai įstaiga Lietuvos avialinijos mokymo skyrius buvo įkurta.

Šiandien "Baltic Aviation Academy" siūlo ab initio, tipo kvalifikacijos pilotų mokymo, įgulų mokymo, antžeminio aptarnavimo ir daug kitų aviacijos mokymo sprendimus. 2013 jis gavo EASA ATO statusą. Be to, kursų baigimo pažymėjimai, kurias išleido "Baltic Aviation Academy galioja: Europos Sąjungos šalyse, Brazilijoje, Kinijoje, Filipinuose, Indonezijoje, Nigerijoje, Baltarusijoje, Afganistane, Kazachstano, Bulgarijos ir Izraelio.

Pagrindinės veiklos Baltic Aviation Academy ": Baltic Aviation Academy "yra Avia Solutions Group", plačiai žinoma kaip Visuotinio aviacijos paslaugų teikėjo dalis. Grupė sujungia MRO paslaugos ir tiekimo grandinėje, įgulų ir įgulos mokymo, aviacijos personalo nuomos, žemės tvarkymo ir Orlaivių degalų pripylimo, orlaivių valdymo, verslo chartiją, taip pat oro uosto valdymo paslaugų teikėjų.

Mūsų vizija: Pirmauja su ambicinga, atsakinga ir lanksti verslo perspektyvos, kuri sukuria pridėtinę vertę klientams, partneriams, akcininkams ir darbuotojams.

Mūsų misija: Pateikite Jūs su lanksčiomis aviacijos mokymo sprendimus, kurie yra varomoji jėga saugesnės aviacijos pramonėje. Tuo pat metu įvykdyti savo ambicingą augimo ir atsakingą verslo praktiką.

SĖKMĖS ISTORIJA: NUO svajonė svajonių darbą

"Baltic Aviation Academy norėčiau jums papasakoti istoriją. Pasakojimas apie žmogų, kuris niekada iki jo svajonė. Kas perėjo visą "ups" ir "nesėkmės" link vieno tikslo - tapti profesionaliu pilotu.

Kadangi dauguma tiesa aviatorių Vitas Kanaporis sukūrė savo aistrą aviacijai ankstyvoje vaikystėje. Gyvena netoli oro uosto ir žiūri Sovietų armijos Il-76 lėktuvai padėjo jam suprasti, kad aviacijos sektorius gali būti ir turėtų būti jo ateitis. Štai kodėl iš karto po to, kai baigė vidurinę mokyklą, Vitas prisijungė karinių pilotų mokyklą ir nuo 1989 iki 1991 skrido L-39.

Po jo pareiga kariuomenėje atėjo į pabaigą, Vitas susidūrė su tuo, kad jo žinios negali būti taikoma, atsižvelgiant į dabartinę darbo rinką. Taigi su krentančiu Sovietų Sąjungos, svajoti toliau plaukioja lėtai pradėjo išnyks. "Ten buvo tiesiog nėra galimybių prisitaikyti plaukioja įgūdžių ir žinių armija per patirtį, todėl man teko rinktis kažką kita", komentarai Vitas. 1992 Vitas pradėjo transporto inžinerijos bakalauro studijas, po to gavo magistro laipsnį ir pradėjo dirbti įvairiose įmonėse inžinieriumi.

Tačiau jis niekada iki jo svajonė ir toliau plaukioja. 2006 Vitas sužinojau, kad tam, kad taptum pilotas jūs nebūtinai reikia airlines paramą. Kaip to rezultatas, jis metė darbą inžinieriaus ne farmacijos kompanijos ir įrašyti bandomąjį mokymo įstaigą. Deja, metų praleido veikianti orlaivių kariuomenė negalėjo būti naudojamas kaip privalumas nebėra, todėl Vitas pradėjo bandomąjį mokymo nuo pat pradžių. Piloto mėgėjo licencijos, komercinės aviacijos piloto licencija, ATPL tyrimai ir 200 valandų skrydžio mokymas truko 2,5 metų savo laiko ir atsidavimo, kurie buvo apdovanoti darbą viename iš Lietuvos aviakompanijos. Čia Vitas surinkta 2240 skrydžio valandų kaip pirmasis pilotas Focker 50. Deja, po kiek laiko, dėl to, kad dėl oro laivyno ir personalo mažinimą, Vitas, praradęs darbą, ir vėl grįžo į išeities tašką. Tai buvo, kol jis sužinojo apie Baltic Aviation Academy ". Puikios rekomendacijos iš jo Aviator draugams Vitas nusprendė įvesti Baltic Aviation Academy "ir tęsti savo svajonę įgyti" Boeing 737 CL tipo kvalifikacijai įgyti.

"Aš pasirinkau" Baltic Aviation Academy remdamasis daugelio veiksnių: teigiami rekomendacijas iš draugų pilotai, strateginę vietą Akademijos ir pusiausvyrą tarp kainos ir kokybės. Turiu pasakyti, kad man buvo labiausiai sužavėtas Baltic Aviation Academy "yra sudėtingiausias ir atsidavusių dėstytojų, ir aš esu labai dėkinga už jų indėlį į mano karjerą", komentarai Vitas Kanaporis.

Imdamasi vienos iš "Baltic Aviation Academy anketa specialių pasiūlymų pilotų mokymo Vitas įgijo Boeing 737 CL (B737 300-500 tipo) įvertinimas po bazinio mokymo. Baigus mokymą, Baltic Aviation Academy "sugebėjo pateikti Vitas su piloto įvertinimu vienoje iš aviakompanijos-partnerio. Vitas skrydžio įgūdžių ir tinkamumo piloto padėtį buvo įvertintos ekspertų ir dėl puikių rezultatų, Vitas parodė, jis buvo pasiūlytas darbas vienoje iš "Baltic Aviation Academy partnerėms aviakompanijų.

"Būti bedarbiu davė man šiek tiek laiko analizuoti aviacijos darbo rinką, ir aš labai džiaugiuosi, kad būtų galima pasinaudoti suteikta galimybe ir tapti pilotu paklausa. Aš visada svajojo tapti komercinės aviacijos piloto ir su Baltic Aviation Academy "pagalba aš pasiekti savo svajonę", dalijasi savo mintimis Vitas Kanaporis.

Matyti Kursai » Matyti Bakalauro studijos »