BitDegree

Įvadas

Oficialus aprašymas

Kodėl " BitDegree ?

" BitDegree platforma suteiks studentams geriausius internetinius kursus su aiškia ir skaidraus blokavimo principu grindžiamo atlygio sistema ir pasiekimų stebėjimu. Tai taip pat unikalus įrankis įmonėms įdarbinti technologijų talentą ir formuoti pasaulinį švietimą pagal jų poreikius. Pagalvokite apie tai, kaip "Coursera" ir "HackerRank" sujungė kartu, naudojant decentralizuotą "blockchain" technologiją.

  • 60k aktyvių studentų - tapkite pasaulinės bendruomenės dalimi
  • Ekspertų instruktoriai - mokykitės iš aukščiausios klasės specialistų
  • Pagaminta patirtis - mokymasis taip pat lengva, kaip žaisti žaidimą

Įgyti įgūdžių - gauti svajonių darbą

Prisijunkite prie aukščiausios klasės internetinių kursų ir įgykite įgūdžių, reikalingų jūsų svajonių darbui atlikti. Pasirinkę " BitDegree internetinius kursus, jūs gausite naudos iš interaktyvių pamokų, ekspertų instruktorių, gamybinės mokymosi patirties, aiškios ir skaidrios blokavimo pagrindu pasiekimų stebėjimo sistemos ir žetonų stipendijų. Pradėkite pasiekti savo tikslus šiandien įsiregistravę į geriausius internetinius " BitDegree platformos kursus.

Rasti, plėtoti ir transformuoti savo talentą

Suteik savo verslui talentą, kurį jis nusipelno. Sukurkite " BitDegree platformos kursus ir iš anksto patikrintus talentus tiesiai į savo pašto dėžutę. Gaukite naujų talentų, suteikiant internetinį mokymą, kuris duos realių rezultatų jūsų verslui. Sukurkite kursą " BitDegree platformoje ir pamatykite, kaip jūsų organizacija užpildyta kvalifikuotų darbuotojų, kurių ieškote. Kurkite talentą ir naudokitės realiais rezultatais.

Sužinokite, kaip užsidirbti: Token stipendijas

Atkreipkite dėmesį į savo studijas: išmokti užsidirbti. Mokymasis yra sunkus darbas, studentai nusipelno. Pasirinkite naujovišką " BitDegree metodą ir gaukite "BDG" simbolių stipendijas, kad sėkmingai BitDegree platformos kursus. Aiški ir skaidri sistema, pagrįsta apdovanojimų sistema, užtikrina, kad kiekvienas studentas gauna apdovanojimus, kuriuos jis nusipelno. Pradėkite šiandien Sužinokite, kaip užsidirbti.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Online Kursai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kontaktai