Oficialus aprašymas

Kokybė ir tarptautiškumas

Nuo savo veiklos pradžios 1999 m. ISM University of Management and Economics nuo pat pradžių turėjo vieną tikslą - pasiūlyti novatoriškus, kokybiškus vadovavimo ir ekonomikos mokymus kūrybingiems, ambicingiems jauniems žmonėms ir jau patyrusiems verslo vadybininkams. Klientų pripažinimas (studentai, įmonės ir absolventai), tarptautinis pripažinimas ir tvarumas. Kokybė ir tarptautiškumas tapo svarbiausiais Universiteto veiklos prioritetais. Šį tikslą įvertino Tarptautinė kokybės akreditacija (IQA), kurią 2006 m. ISM suteikė Centrinės ir Rytų Europos vadybos plėtros asociacija (CEEMAN), taip patvirtindama, kad ISM priklauso universitetams, kurie siūlo pažangiausias verslo studijas regione.

Dalijimasis šiuolaikinio verslo žiniomis ir patirtimi

ISM studijų programos sėkmingai derina teorines ir praktines žinias. Daugelis čia dirbančių mokslininkų yra pripažinti praktikai, todėl jie gerai žino apie šiuolaikinio verslo problemas ir žinias, reikalingas jiems išspręsti. Universiteto dėstytojai taip pat vykdo aktyvią akademinę veiklą tiriant Baltijos regiono valstybių valdymo reiškinius - ISM yra vienas iš „Baltic Journal of Management“ iniciatorių. Universitetas aktyviai dalyvauja tarptautinių mokslo organizacijų veikloje, kur keičiasi naujausiomis žiniomis ir patirtimi su partneriais.

Tarptautines verslo perspektyvas studentams užtikrina ISM steigėjo, Norvegijos vadybos mokyklos BI patirtis ir dėstytojai iš visų pasaulio šalių.

ISM siekia ugdyti sėkmingus ir atsakingus verslo lyderius. Universitetas pirmą kartą Lietuvoje atsakė į pasaulinį raginimą verslo mokykloms ir akademinėms asociacijoms siekti visuotinės socialinės atsakomybės. ISM įsipareigojo laikytis atsakingo vadybos ugdymo principų (PRME), kuriuos 2007 m. Liepos mėn. JT Pasaulinio susitarimo vadovų susitikime pristatė mokslininkų grupė ir pirmaujanti akademinė organizacija. įmonių socialinės atsakomybės priežastis ir įtraukti universaliąsias vertybes į mokymo programas ir mokslinius tyrimus.

ISM taip pat yra vienas pirmųjų universitetų Lietuvoje, prisijungęs prie JT Global Compact ir tapdamas Nacionalinio atsakingų verslo organizacijų tinklo dalimi. Šio tinklo nariai ir Pasaulinis susitarimas įsipareigojo suderinti savo veiklą ir strategijas su dešimt visuotinai priimtų principų žmogaus teisių, darbo, aplinkos ir kovos su korupcija srityse. Tokiu būdu, verslas, kaip pagrindinis globalizacijos variklis, gali padėti užtikrinti, kad rinkas, prekybą, technologijas ir finansus būtų skatinama visais būdais, kurie naudingi ekonomikai ir visuomenei.

Universitetas daug pasiekė atsakingam ir etiniam vadovavimui. Verslo etikos kursai siūlomi visų universitetų ciklų studentams. Ši tema nagrinėjama bakalauro, magistro ir doktorantūros baigiamuosiuose darbuose. ISM dalijasi žiniomis ir patirtimi su kitais.

ISM pradžia

ISM pirmtakas buvo verslo mokymų centras, gerai žinomas vykdomosios mokymo įstaigos Lietuvoje. Jį įkūrė 1995 m. BI Norvegijos verslo mokykla ir Kauno technologijos universitetas.

ISM University of Management and Economics buvo įkurtas Kaune 1999 m. Kaip pirmoji privati valdymo institucija Lietuvoje. Pagrindiniai ISM steigėjai yra didžiausia verslo mokykla Europoje „BI Norwegian Business School“ ir „Innovation Norway“ (buvęs Norvegijos pramonės ir regioninės plėtros fondas).

ISM šiandien

  • Pirmasis privatus universitetas Lietuvoje
  • Visi studijų lygmenys: bakalauro, magistro ir doktorantūros studijos
  • ISM Executive School - Vadybos studijų ir mokymų magistras
  • Moksliniai tyrimai: žinių ir verslo plėtra
  • Fakultetas iš viso pasaulio, vidutinis 50% kontekstas pristatomas užsienio paskaitose
  • Apsikeitimo ir dvigubo laipsnio studijų programos daugiau kaip 100 universitetų 40 pasaulio šalių
  • Apytiksliai 2000 studentų
  • Daugiau kaip 4000 absolventų
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

ISM University of Management and Economics

Finansų ekonomikos magistro programos skiriamoji bruožas yra jos visuotinis požiūris, apimantis investicijų valdymo, įmonių finansų, ekonomikos ir kiekybinių tyrimų metod ... [+]

Finansų ekonomikaPASIRINKITE PROGRAMĄ

Finansų ekonomikos magistro programos skiriamoji bruožas yra jos visuotinis požiūris, apimantis investicijų valdymo, įmonių finansų, ekonomikos ir kiekybinių tyrimų metodų kursus. Programa siekiama išplėsti studentų supratimą apie mokslinius įnašus fi nansinės ekonomikos srityje, sustiprinti jų analitinius ir kritinio mąstymo įgūdžius ir aprūpinti juos kiekybinėmis finansinėmis priemonėmis bei sudėtingomis finansinių sprendimų priėmimo priemonėmis sparčiai besikeičiančioje makroekonominėje aplinkoje. Mūsų absolventai turi tvirtą mokymą šiuolaikinėje finansų ir ekonomikos teorijoje, sugebėdami pritaikyti teorines koncepcijas ir modelius praktinėse situacijose.... [-]

Lietuvos Respublika Vilnius
September 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
ISM University of Management and Economics

Bendras programos tikslas yra suteikti studentams žinias, įgūdžius, vertybes ir požiūrius, susijusius su tarptautiniu rinkodaros valdymu. Programos dėmesys skiriamas išsa ... [+]

Tarptautinis marketingas ir vadyba

Pasak Peterio Druckerio, "Kadangi įmonės tikslas yra sukurti klientą, įmonė turi tik dvi pagrindines funkcijas: rinkodarą ir naujoves". Pagal tai, rinkodara yra viena iš organizacijoje svarbiausių funkcijų. Trumpai tariant, rinkodaros tikslas yra sukurti vertę, perduoti vertę, rinkti vertę iš įmonės klientų, taip didinant bendrą organizacijos vertę. Rinkodara yra organizacijos svarbiausias žinių apie rinkas šaltinis, o tai yra organizacijos, kurią mato dauguma klientų ir suinteresuotųjų šalių, veidas. Programos tikslas - ugdyti į rinką orientuotus lyderius, kurie per pažangiausius moksliniais tyrimais pagrįstus mokymus dirbs geriausioms pasaulio kompanijoms.... [-]

Lietuvos Respublika Vilnius
September 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

ISM University of Management and Economics

Jis yra sukurtas ir pristatytas bendradarbiaujant su Ilinojaus technologijos institutu (IIT, JAV), Danijos technikos universitetu (DTU, Danija) ir Nagojos prekybos ir ver ... [+]

Inovacijų ir technologijų valdymas

Jis yra sukurtas ir pristatytas bendradarbiaujant su Ilinojaus technologijos institutu (IIT, JAV), Danijos technikos universitetu (DTU, Danija) ir Nagojos prekybos ir verslo universitetu (NUCB, Japonija). Ši programa skirta specialistams, neturintiems vadybos laipsnio, bet norintiems siekti vadovo karjeros perspektyvų. Mes siūlome karjeros perėjimą nuo specialisto iki vadovo arba plataus horizontalaus jūsų karjeros plėtojimo inovacijų srityje ir pasirinktinai pramonės technologijų ar informacinių technologijų srityje.

Programa FOCUS

Inovacijos yra vienas iš svarbiausių šiuolaikinės ekonomikos variklių, o dažniausiai tai lemia viso srities supratimo ir naujo požiūrio taikymas. Visų pirma, programa suteikia jums tvirtų organizacinių valdymo įgūdžių, kurie sukuria pagrindinį supratimą apie gilesnę inovacijų valdymo discipliną ir tuo pačiu metu suteikia galingą tinklą, padedantį pasidalyti įžvalgomis iš daugybės skirtingų požiūrių. Vėliau programa orientuota į inovacijų valdymą visais jos etapais ir pateikia priemones ir supratimą, būtinus siekiant užtikrinti, kad naujovės galėtų būti naudojamos bet kurios organizacijos konkurencingumui didinti.... [-]

Lietuvos Respublika Vilnius
September 2019
Dieninės
3 semestrus
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

ISM International students' thoughts about stereotypes

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
Address
ISM University of Management and Economics Arklių St. 18
01305 Vilnius, Vilnius County, Lietuvos Respublika
Interneto svetainė
Telefonas
+370 5 212 3960