International University of Languages and Media

Įvadas

Oficialus aprašymas

Istorija ir misija

"Žinote, žino, kaip turi būti, žinoti, kaip tai padaryti." Būtent dėl ​​šių trijų kertinių akmenų, kad IULM universitetas grindžia savo mokymo misiją, atsižvelgiant įkvėpimo iš UNESCO principais. Atsižvelgiant stiprybės iš savo pašaukimą integruoti kultūros žinias ir profesines kompetencijas, universitetas turi nuo pat pradžių prieš daugiau nei 40 metų visada pristatyti save kaip susitikimo vieta tarp akademinio pasaulio ir darbo rinkos.

Istituto Universitario di lingue Moderne (IULM) buvo įkurta 1968 Fondazione Superiore per Interpreti e Traduttori pagal senatorius Carlo Bo ir prof Silvio Baridon įkvėpimo. Nuo pat pradžių projekto idėja buvo patenkinti darbo rinkos poreikius, remiantis analizės dabartines tendencijas.

70-ųjų

IULM, kaip ji tuomet buvo žinoma, koncentruoti savo dėmesį į kalbų mokymąsi, būtiną reikalavimą įvesti vis tarptautines rinkas ir kontekstai orientuota į didinti kultūros ir meno rinkas.

80 metų

Universitetas buvo Italijoje pirmoji suvokia, kaip bendravimo ir vartotojiškos visuomenės pasaulis vystosi, ir todėl jis pamatė, kad reikia atnaujinti savo kursus, teikiant konkrečią seriją įrankiai. Būtent šiuo laikotarpiu, kad jis įkuria Scuola speciale di Relazioni Pubbliche.

90-ųjų

Dešimtmetis, kad žymi galutinį stiprinti Universiteto poziciją komunikacijos srityje: nuo bendravimo ir pramogų studijų fakulteto įsteigtas kartu su Universiteto pirmosios fakulteto Užsienio kalbų ir literatūros. 1998 metais universitetas įgauna savo dabartinį pavadinimą: Libera "Università di lingue e comunicazione IULM.

Nuo 2000 iki šių dienų

Tęsdamas atkreipti ypatingą dėmesį į darbo pasaulį dinamikos, IULM universitetas taip pat yra pasiryžę siekį suteikti savo studentams kultūros mokymo pasitelkiant naujoviškas studijų kursų. Įkurta kaip atskaitos mokydamas kalbų ir komunikacijos sektorių klausimu, ji dabar taip pat tapti kompetencijos centras turizmo srityse ir kultūrinio paveldo panaudojimo. Su savo 4 fakultetų, pirma studijų pakopų kursai, antrosios pakopos laipsnį kursai, meistriškumo kursai ir po patirties kursai Universitetas siūlo pilną spektrą kursus visų lygių.

Misija

Iš IULM universiteto misija yra mokyti ir mokyti specialistus, galinčius atsižvelgiant į iššūkius ir suvokti galimybes atsirandančias iš tarptautinių rinkų ir scenarijų, o taip pat formuojant vyrai ir moterys suvokia savo būties ir verta.

IULM garantuoja savo studentams giliai kultūrinis sąmoningumas ir kietas universitetinį išsilavinimą - yra teorijos ir praktikos derinys: jis priima integruotą požiūrį, kuris pasirodė esąs labai naudingas ne tik padėti studentams sėkmingai patekti į darbo pasaulį, bet ir padėti jiems rasite asmeninį pasitenkinimą savo gyvenimą.

IULM universitetas visada matė save kaip pionierius: per metus ji galėjo numatyti tendencijas ir prisitaikyti prie pokyčių, veikiančių kaip dinamišką partnere nuolat kintančią sistemą. Šiandien ji yra nusistovėjęs įstaiga socialinių ir ekonominių mechanizmų jos įtakos zonoje: privilegijuota sąlyga, kad tai leidžia priartėti svarbius ne akademinės institucijos ir įstaigos Siekiant pasiūlyti bendrus projektus, kurie gali gaminti pridėtinę vertę mokymo ir mokslinių tyrimų.

IULM trumpai

Ne tik žodžiai. Iš IULM universiteto vertė yra taip pat savo duomenis.

tarptautiniai santykiai

Pažinti pasaulį kurti ateitį. Tai internacionalizacija politika IULM. Universitetas skatina mainus su užsienio universitetų ir įmonių studentams, absolventams ir dėstytojams.

IULM pritaria daugeliui užsienio studentai, taip pat kviestinių profesorių ir organizuoja veiklą pagal Europos Bendrijos projektų globoja ar bendradarbiaujant su skirtingų universitetų tinklus plėtoti švietimo ir mokslinių tyrimų orientuota projektus.

Tai reiškia, kad daugiau galimybių studentams lankyti pamokas ir laikyti egzaminus užsienyje, skatinti juos išbandyti naujus ir sudėtingas patirtimi ir siekti, kad sodrinimą, kuris ateina iš susitikimo su kitų kultūrų. Ji taip pat suteikia absolventams ir studentams galimybę gauti naudos iš brangakmenių ir profesionaliai, atitinkančių darbo patirties naudą. Siekiant šio tikslo, IULM taip pat dalyvavo keliose atitinkamose projektų ir skiriant stipendijas už trijų ar šešių mėnesių darbo patirties įvairiose verslo srityse visoje Europoje.

Siekiant palengvinti studentų mobilumą ir akademinį pripažinimą studijų užsienyje, IULM priėmė Europos kreditų perkėlimo sistema (ECTS). Iš pradžių sumanytas kreditiniu pervedimu, ECTS išsivystė į kaupimo sistemos, kuri bus naudojama visuose lygmenyse: INSTITUCIJAS, regioniniu, nacionaliniu ir Europos.

Kitas šios veiklos rezultatas yra Universiteto tinklo ryšius su kitų pirmaujančių universitetų Europoje ir su daugeliu institucijų ir įmonių, dalyvaujančių siūlo darbo patirtimi konsolidavimas.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Italų

Peržiūrėti Magistro studijų programas »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Magistro Laipsnį Komunikacijos Tarptautinių Santykių (micri)

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai November 2018 Italija Milan

Magistro laipsnį Bendravimas tarptautinių santykių (MICRI) traukiniai ryšių specialistams specialiajam mokymui, padedančią dirbti galimybes tarptautinėje srityje, viešųjų ar privačių organizacijų. [+]

Magistro laipsnį Bendravimas tarptautinių santykių (MICRI) traukiniai ryšių specialistams specialiajam mokymui, padedančią dirbti galimybes tarptautinėje srityje, viešųjų ar privačių organizacijų.

1. lygio universitetas magistro laipsnis Bendravimas tarptautinių santykių (MICRI)

Į MICRI magistro laipsnis yra 1 lygis pakopos magistro laipsnį siekiama jaunų absolventų ir ryšių specialistų ir siūlo aukštos kokybės mokymus darbo galimybes tarptautinėje srityje.

Tyrimas kelias, su labai aukšto profilio mokymo kūną tiek akademiniu ir profesionaliai, vyksta per 12 mėnesių (kasmet) ir yra teorinio mokymo ir praktinės patirties derinys: šešis mėnesius in savaitę formalių pamokų su atvesdinti, italų ir Anglų, laboratorijų veiklą ir individualių studijų sesijų.... [-]


Magistro Laipsnį Tarptautinio Bendravimo (MIC)

Su bendrabučiu Dieninės 18 mėnesių October 2018 Italija Milan Jungtinė Karalystė Leeds Lietuvos Respublika Vilnius Olandija Groningen + 6 daugiau

Magistro laipsnį Tarptautinio bendravimo pateikė IULM universiteto kartu su trijų prestižinių Europos universitetų specializuojasi viešųjų ryšių ir komunikacijos tarptautinė magistro laipsnį. MIC suteikia galimybę mokytis įvairių universitetų ir įgyti specializaciją skirtą pasaulinės komunikacijos. [+]

Magistro laipsnį Tarptautinio bendravimo pateikė IULM universiteto kartu su trijų prestižinių Europos universitetų specializuojasi viešųjų ryšių ir komunikacijos tarptautinė magistro laipsnį. MIC suteikia galimybę mokytis įvairių universitetų ir įgyti specializaciją skirtą pasaulinės komunikacijos.

Magistro laipsnį Tarptautinio bendravimo (MIC) yra magistrantūros programa visiškai anglų kalba trunka 18 mėnesių ir skirta absolventams, komunikacijos disciplinų ar susijusių dalykų. Lankant MIC magistro laipsnį kursą jūs galėsite mokytis įvairių universitetų visoje Europoje ir taip gauti dvigubą pripažinimą.

MIC yra dieninės programa trunka 3 semestrus. Pirmasis semestras (profesionalesnės komunikacija) turi pagrindinę mokymo programą, kurioje gausite mokymą pagrindinių įrankių komunikacijos ir vyksta vienoje iš trijų partnerių universitetų. Antrasis semestras (Bendravimas Profesionalus kontekste) yra orientuotas į specializaciją ir vyksta dar vienas partnerių universitetų. Specializacija priklauso nuo siūlomos pasirinktu antrą semestrą universitete programą. Trečiasis semestras apima rašyti disertaciją, pagal bendrą priežiūros abiejų universitetų partnerių.... [-]


Meistras Muziejininkystės Naujų žiniasklaidos Priemonių Ir Muziejus Komunikacijos

Internetinės ir su apgyvendinimu studijos Ištęstinės 1 semestras January 2019 Italija Milan

Mūsų magistrantūros studijų kursas yra unikalus požiūris į muziejininkystės jos labiausiai novatoriškų tendencijų ypač Europos lygmeniu. Ji vykdoma pagal Europos muziejaus akademijos fondo (NL), kuria prisidedama su ekspertais ir didaktinių išteklių globoja. Dabar moduliai suteikia galimybę dalyvauti į šį kursą, taip pat studentams užsienyje pagal dėmesinga globėjo. [+]

magistro tikslas

Mūsų magistrantūros studijų kursas yra unikalus požiūris į muziejininkystės jos labiausiai novatoriškų tendencijų ypač Europos lygmeniu. Ji vykdoma pagal Europos muziejaus akademijos fondo (NL), kuria prisidedama su ekspertais ir didaktinių išteklių globoja. Dabar moduliai suteikia galimybę dalyvauti į šį kursą, taip pat studentams užsienyje pagal dėmesinga globėjo. Vasaros mokykla vyks į IULM Campus, esantys MilanaS, visame pasaulyje kapitalo dizaino ir mados ir labiausiai energingas Italijos mieste. Seminarai planuojami Milane, taip pat ir kitose Europos vietose.

Ši magistrantūros studijų kursas yra skirtas tiems, kurie domisi įgyti patirties šiuolaikinės muziejininkystės ir tarp muziejaus ir paveldo, taip pat ir naujų žiniasklaidos priemonių ir muziejų komunikacijos sąsajas. Absolventų žinoma bus pasirengusi siekti karjeros muziejuose ir paveldo institucijose, kultūros organizacijų, švietimo agentūros, susijusių su paveldo klausimais.... [-]


Meistras Svetingumo Ir Turizmo Valdymo (htm)

Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių January 2019 Italija Milan

Magistro Laipsnį turizmo vadybos toliau atnaujinti ir vystytis. Dėl 13 leidimas, MTM tapo magistras svetingumo ir turizmo vadybos (htm), anglų kalba kelias padaryti didžiąją dalį savo talento ir pradėti lakuotais karjerą turizmo. [+]

Kodėl HTM

Magistro Laipsnį turizmo vadybos toliau atnaujinti ir vystytis. Dėl 13 leidimas, MTM tapo Magistro laipsnis svetingumo ir turizmo vadybos (htm), Anglų kalba kelias padaryti didžiąją dalį savo talento ir pradėti lakuotais karjerą turizmo.

Magistro laipsnis svetingumo ir turizmo vadybos (htm), su nedideliu kiekiu ir atvesdinti, funkcijos

Žinoma turinys visiškai anglų kalba tarptautinės studentų derinys mokytojai iš geriausių tarptautinių mokslinių tyrimų centrų Unikalus patirtimi šioje srityje įgyvendinti naujoviškus projektus Hands-on požiūrio vadybininkų iš svarbiausių turizmo įmonių 6 mėnesių pritaikyta stažuotės Italijoje ar užsienyje 87% absolventų darbo kaip turizmo specialistų per 3 mėnesius dėka HTM pagalba įsidarbinant 50% absolventų pasamdė savo stažuotės priimančiosios bendrovės ... [-]

Vaizdo įrašai

LIBERA UNIVERSITÀ DI LINGUE E COMUNICAZIONE IULM