Oficialus aprašymas

Aukšta reputacija

Kaunas University of Technology susikūręs 1922 m., Sukūrė didelį studijų ir tyrimų potencialą ir lieka lyderiu inovacijose ir technologijose Baltijos šalių regione. KTU, siekianti 10 500 studentų ir 1000 akademinio personalo, siekia sutelkti labai talentingus studentus (remiamus universitetų ir užsienio stipendijas), mokslininkus ir akademikus, kad atliktų pažangiausius mokslinius tyrimus, teiktų aukščiausios kokybės švietimą ir teiktų mokslinių tyrimų ir plėtros paslaugas plačiajai visuomenei. įmonių įvairovė.

Tarptautinis bendradarbiavimas

KTU stiprina savo tarptautinį matomumą dalyvaudamas tarptautiniuose mokslinių tyrimų bendradarbiavimuose, steigdamas tarptautines studijų programas, bendradarbiaudamas su tarptautiniais partneriais kuriant bendras studijų programas ir skatindamas studentų ir akademinių bendruomenių dalyvavimą tarptautiniuose mainuose. Šiuo metu tarptautiniai studentai gali rinktis iš 37 bakalauro ir antrosios pakopos studijų programų ir 19 doktorantūros studijų programų anglų, technologinių, fizinių, biomedicinos ir socialinių mokslų, humanitarinių ir kūrybinių menų srityje.

108676_108250_4.mechanikosf2012G.Zaltauskaitesnuotr-2076.jpg

Infrastruktūra ir technologijos

KTU ne tik įkūrė pirmąją ir sėkmingiausią akademinę "Startup Space", bet ir yra didžiausias Baltijos šalių mokslo ir technologijų parkas. Studentai turi prieigą prie moderniausios mokslinių tyrimų įrangos Lietuvoje. Didžiausia Baltijos šalyse moderni mobiliųjų įrenginių laboratorija, vienintelė Baltijos šalyse Bloomberg finansų rinkų laboratorija, Intermedix kūrybinis centras, taip pat tvarios chemijos laboratorijos, mechatronika, ateities energetika ir aplinkos inžinerija, informacinės ir telekomunikacijų technologijos yra tik dalis turimų technologinių išteklių. KTU bendradarbiauja su visuotinėmis organizacijomis, tokiomis kaip Barclays, BASF, FESTO, Hitachi, NATO, Samsung, Schneider Electric ir kt.

108675_108252_3.SAFIMIC5.JPG

Augantys talentai

KTU investuoja į savo dabartinius studentus, tobulindama jų studijų aplinką ir kokybę, suteikiant galimybes aktyviai dalyvauti sporto, menų, studentų asociacijose ir stiprindami jų pasitikėjimą, nes tai yra investicija į visuomenės ateitį vietos ir pasaulio mastu. terminai. Mūsų studentai sudaro didžiąją dalį aktyvios studentų bendruomenės Kaune, antrame pagal dydį Lietuvos mieste.

108677_108251_18-08-01Maistoinstitutas87.JPG

Įspūdinga vieta gyventi ir studijuoti

KTU yra Kaune, antras didžiausias Lietuvos miestas, dažnai vadinamas Lietuvos inteligentija ir kultūros sostine. Saugi aplinka ir vidutinio klimato sąlygos suteikia malonų gyvenimą. Šviesus senamiestis, žali parkai, upės pakrantė su laisvalaikio zonomis pasiekia 15 minučių nuo KTU miesteliu. Studentams siūloma gyventi KTU bendrabučiuose, mėgautis sporto, meno ir kitų studentų veikla miesteliu.

Pagrindinės priežastys studijuoti Lietuvoje

  • Aukštos kokybės, modernūs ir naujoviški tyrimai, atitinkantys Europos Sąjungos švietimo politikos reikalavimus.
  • Visuotinai pripažintas diplomas, skirtas sėkmingai tarptautinei karjerai ar tolesniam mokymui.
  • Unikali kultūra, puoselėjanti senas tradicijas. Lietuvių kalba dažnai apibūdinama kaip seniausia indoeuropiečių kalba.

Kaune

  • Jaunų ir talentingų žmonių miestas: kas 7-asis gyventojas studijuoja universitete ar kolegijoje. Todėl tai yra ir studentų miestas.
  • Didžiausias Lietuvos miestas, tačiau pagrindiniai objektai lengvai pasiekiami pėsčiomis arba dviračiu.
  • Miestas yra vienas iš dešimties labiausiai ekonomiškų Europos miestų.

KTU

  • Tarp geriausių 2,7% pasaulio universitetų: KTU suburia talentingus studentus, tyrėjus ir mokslininkus.
  • Lyderis bendradarbiaujant su verslu: nuo studijų programų kūrimo iki atvejo analizės iki technologijų perdavimo.
  • Platus paslaugų spektras studentams: mainų programos, stažuotės, paleidimo erdvė, sportas ir kt.

Reitingai

QS
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Kaunas University of Technology

Dinamiška, novatoriškesnė ir praktiška tuo pačiu metu programa įgyvendinama studijų metodu - studijų kursai yra integruojami į vieną sudėtingą užduotį: studentai mokosi a ... [+]

Apžvalga

Architektūros magistro programa pabrėžia architektūros specialistų kūrimą projektavimo, architektūros, miesto ir teritorijų planavimo srityse. Studijos suteikia mokslinio-metodinio vertinimo kompetencijas, leidžiančias parengti profesionalius projektus pastatams ir miesto kompleksams, taip pat vadovavimo įgūdžius, siekiant pažangos architektūros verslo srityje. Tai viena iš nedaugelio studijų programų su labai glaudžiu bendradarbiavimu tarp architektų ir inžinierių tiek studijų, tiek mokslinių tyrimų srityse.

„Master“ modelis siūlo pasirinktoje disciplinoje šedevrą, pasirinkdamas lauko ekspertų trasą arba sustiprindamas tarpdisciplininius įgūdžius, pasirinkdamas tarpdisciplininį ekspertų seką, pabrėždamas vadybinius gebėjimus arba pasirinkdamas kitą kompetenciją, kad galėtumėte papildyti pasirinktą discipliną ir pasiekti konkurencijos pranašumą karjerą.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Kadangi viešosios politikos srityje yra daugybė saugumo problemų, svarbiau nei bet kada suprasti šį dinamišką procesą, sugebėti įvertinti kylančias rizikas, grėsmes ir jų ... [+]

Apžvalga

Kadangi viešosios politikos srityje yra daugybė saugumo problemų, svarbiau nei bet kada suprasti šį dinamišką procesą, sugebėti įvertinti kylančias rizikas, grėsmes ir jų valdymo mechanizmus. Sėkminga politinių studijų programų organizavimo patirtis leido sukurti atvirą ir kompetentingą dėstytojų ir mokslininkų komandą, kurios organizuota programa suteikia studentams reikalingas analitines priemones ir rengia ekspertus XXI amžiaus iššūkiams.

Stiprios politikos ir saugumo analizės kompetencijos

Absolventai analizuoja šiuolaikinę viešąją politiką ir saugumo procesus, juos vertina nacionaliniu, Europos, tarptautiniu ir pasauliniu lygmenimis; profesionaliai nustatyti viešosios politikos ir saugumo klausimus; pateikti savo sprendimus ir numatyti numatomas pasekmes; išanalizuoti viešosios politikos ir saugumo procesų raidą ir perspektyvas.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

Kaunas University of Technology

Aplinkos inžinerijos magistro laipsnis apjungia aplinkosaugos technologinius, analitinius ir valdymo aspektus. ... [+]

Apžvalga

Aplinkos inžinerijos magistro laipsnis apjungia aplinkosaugos technologinius, analitinius ir valdymo aspektus.

Įgytos žinios ir įgūdžiai, susiję su aplinkos kokybės vertinimu, šiuolaikinių aplinkosaugos technologijų taikymu ir sisteminiu požiūriu, suteikia absolventams puikias galimybes rasti savo vietą šiuolaikinėje darbo rinkoje. Programa atnaujinta įgyvendinant ES struktūrinių fondų finansuojamą projektą, kuris padidino jos tarptautiškumą.

Kodėl @KTU?Meistras

„Master“ modelis siūlo pasirinkti pasirinktą discipliną pasirenkant „Field Expert“ trasą arba stiprinant tarpdisciplininius įgūdžius, pasirenkant tarpdisciplininį ekspertų kūrimą, pabrėžiant vadybinius gebėjimus arba pasirinkus kitą kompetenciją, kad galėtumėte papildyti pasirinktą discipliną ir pasiekti konkurencinį pranašumą karjerą.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Programa sukurta mokslo ir pramonės jungtyse kartu su didžiausiais Lietuvos chemijos kompanijomis: AB "Achema" (specializuojasi trąšų gamyboje) ir AB "ORLEN Lietuva" (did ... [+]

Apžvalga

Programa sukurta mokslo ir pramonės jungtyse kartu su didžiausiais Lietuvos chemijos kompanijomis: AB "Achema" (specializuojasi trąšų gamyboje) ir AB "ORLEN Lietuva" (didžiausia naftos perdirbimo įmonė Baltijos šalyse), skirta kvalifikuotų technologų ugdymui.

Ypatingas dėmesys skiriamas produktų ir procesų kūrimui, technologinių sistemų valdymui, procesų ir cheminių technologijų įrangos supratimui. Praktiniai įgūdžiai įgyjami naudojant vieną iš pažangiausių ES chemijos inžinerijos laboratorijoje ir analitinę įrangą.

Meistras modelis siūlo arba šedevrą pasirinktoje disciplinoje, pasirinkdamas lauko ekspertų trasą arba stiprindamas tarpdisciplininius įgūdžius, pasirinkdamas tarpdalykinę ekspertų trasą, akcentuojančią vadovavimo įgūdžius, arba kitokios kompetencijos pasirinkimą, kad pagerintų pasirinktą discipliną ir pasiektų konkurencinį pranašumą savo karjeroje.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Naujos žinios ir esamų įgūdžių tobulinimas yra būdingi elektronikos inžinerijos plėtrai. Pateikiamas teorinis pagrindas ir projektavimo metodai elektroninėms sistemoms ir ... [+]

Apžvalga

Elektronikos inžinerijos plėtrai būdingos naujos žinios ir esamų įgūdžių tobulinimas. Ji suteikia teorinius pagrindus ir projektavimo metodus elektroninėms sistemoms ir intelektiniams komponentams: ryšiams, kompiuteriams, programavimui, programinės įrangos inžinerijai, kontrolei ir kitoms elektroninėms ir elektros energijos sistemoms.

Praktiniai ir organizaciniai gebėjimai yra skatinami projektuojant, projektuojant, atliekant laboratorinius ir valdymo studijas. Atliktais moksliniais tyrimais ir šia programa perduodamų žinių visuma leidžia mūsų absolventams išlikti konkurencingi darbo rinkoje.

Kodėl @KTU?Ilgametė elektronikos inžinerijos tyrimų istorija... [-]
Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Įgytos kompetencijos ir žinios leidžia programos magistrams steigti naujas elektros energijos tiekimo paslaugas teikiančias įmones, įgyvendinti strateginius energetikos p ... [+]

Apžvalga

Įgytos kompetencijos ir žinios leidžia programos magistrams kurti naujas elektros energijos tiekimo paslaugas teikiančias įmones, įgyvendinti strateginius energetikos projektus, atlikti mokslinius tyrimus, projektavimą, gamybos technologinį darbą tiekiant, valdant, planuojant ir strategiškai valdant elektros inžinerijos ir kitų pramonės įmonių projektavimo organizacijose, mokslinių tyrimų institutuose ir laboratorijose kurti naujus energijos įrenginius.

Kodėl @KTU?Stiprus tyrimo sritis

Stiprus dalyvavimas tyrimuose, skirtuose tvarios ergonominių sistemų, mikro tinklų ir pažangių elektros energijos sistemų, energijos keitiklių ir kt.

Glaudus bendradarbiavimas su pramonės partneriais... [-]
Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Informatikos specialistai, kurie baigė šią programą, turi gilesnių žinių apie taikomosios informatikos, taip pat daugialypės terpės, metodologines duomenų analizės žinias ... [+]

Apžvalga

Ateityje magistro studijos studijuoja IT paslaugas cloud computing, projektų valdymo, multimedijos duomenų gavybos, skaitmeninio vaizdo ir garso apdorojimo, virtualios realybės ir 3D modeliavimo ir kitų dalykų.

Informatikos specialistai, kurie baigė šią programą, turi gilesnių žinių apie taikomosios informatikos, taip pat daugialypės terpės, metodologines duomenų analizės žinias, gali planuoti ir koordinuoti specialistų komandos darbą, priimti sprendimus ir savarankiškai atlikti mokslinius tyrimus .

Meistras modelis siūlo arba šedevrą pasirinktoje disciplinoje, pasirinkdamas lauko ekspertų trasą arba stiprindamas tarpdisciplininius įgūdžius, pasirinkdamas tarpdalykinę ekspertų trasą, akcentuojančią vadovavimo įgūdžius, arba kitokios kompetencijos pasirinkimą, kad pagerintų pasirinktą discipliną ir pasiektų konkurencinį pranašumą savo karjeroje.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Programa skirta ambicingiems jauniems inžinieriams, norintiems įgyti žinių apie inžinerinių operacijų valdymą, suprasti daugialypius inžinerinės veiklos ir gamybos kontek ... [+]

Apžvalga

Programa skirta ambicingiems jauniems inžinieriams, norintiems įgyti žinių apie inžinerinių operacijų valdymą, suprasti daugialypius inžinerinės veiklos ir gamybos kontekstus, sugebėti įvertinti, analizuoti, projektuoti ir valdyti gamybos technologijas bei procesus, spręsti neapibrėžtas gamybos problemas, taikyti matematinio modeliavimo, analizės ir projektavimo metodus, valdyti specialistų komandos veiklą.

Daugiadisciplininis požiūris leidžia specialistams efektyviai reaguoti į pramonės aplinkos pokyčius.

Kodėl @KTU?Daug praktikos ir akademinės mainų galimybės

1997 m. Pagal BALTECH konsorciumą, programa apima geriausią praktiką ir kompetenciją šioje srityje ir siūlo keletą akademinių mainų galimybių.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Pažangios statybos produktų technologijos ir konstrukcijos, skaitmeninė konstrukcija, tvarios plėtros politika ir energijos taupymas reikalauja tiek išsamių techninių žin ... [+]

Apžvalga

Pažangios statybos produktų technologijos ir konstrukcijos, skaitmeninė konstrukcija, tvarios plėtros politika ir energijos taupymas reikalauja tiek išsamių techninių žinių, tiek analitinių, sprendimų priėmimo ir kritinio mąstymo įgūdžių taikymo.

Struktūrinių ir statybinių produktų inžinerijos programos dėmesys skiriamas šių kompetencijų plėtrai ir suteikia unikalią eksperimentinę ir skaičiavimo modeliavimo kompetenciją.

Kodėl @KTU?Tarptautiniu mastu pripažinti moksliniai tyrimai

Mokslinių grupių vadovai - prof. V. Vaitkevičius, Ž. Rudžionis, V. Doroševas vykdo tarptautiniu mastu pripažintus statybinių medžiagų ir konstrukcijų tyrimus.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Medžiagų mokslo magistro laipsnis sukuria mokslinių tyrimų įgūdžius, giliai teorines ir eksperimentines žinias apie medžiagų struktūrą ir jų charakteristikų gerinimą, žin ... [+]

Apžvalga

Medžiagų mokslų magistrantūros studijų programa plėtoja mokslinių tyrimų įgūdžius, gilias teorines ir eksperimentines žinias apie medžiagų sudėtį ir jų charakteristikų tobulinimą, žinių apie technologinių medžiagų matavimo metodiką ir techniką, eksperimentinių rezultatų apdorojimą ir analizę, aukštų technologijų taikymo žinias (mikro- ir nanotechnologijos). Programa apjungia pagrindines ir inžinerines studijas, leidžia absolventams kurti ir taikyti funkcines medžiagas ir jų gamybos technologijas. Studijų programa siūlo 30 ECTS kompetencijų kelius iš studijų ar tarpdisciplininės srities: Fizinės medžiagos technologijų kompetencijos kelias, Medžiagų analizės metodai ir technologijų kompetencijos kelias, Biomaterialiųjų technologijų kompetencijos kelias, Mechaniniai procesai medžiagų ir sistemų kompetencijos kelyje, Medžiagų pramonės inžinerija ir gamybos kompetencijos kelias , Pažangių technologijų kompetencijos kelias, Medžiagų kokybės ir kontrolės kompetencijos kelias, Informacinės technologijos materialiojo mokslo kompetencijos kelyje.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Tai yra pagrindinė ir klasikinė programa, tačiau kartu programa integruoja naujausius pasiekimus mokslo ir technologijų srityje ir sutelkia dėmesį į aukšto lygio kompeten ... [+]

Apžvalga

Tai yra pagrindinė ir klasikinė programa, tačiau kartu programa integruoja naujausius mokslo ir technologijų pasiekimus ir sutelkia dėmesį į aukšto lygio kompetencijų ugdymą:

Kuriant mechaninio pobūdžio gaminius - specialistai gali įvertinti, modeliuoti, imituoti kurti ir optimizuoti mechanines sistemas;Atliekant tyrimus specialistai sugeba išspręsti ne visiškai apibrėžtas problemas, apibendrinti ir integruoti žinias ir informaciją iš mechanikos ir kitų sričių ar sričių;Vadovo darbui atlikti - specialistai gali vadovauti įvairių sričių specialistų komandoms, valdyti komandos veiklą.Kodėl @KTU?Šiuolaikinės ir gerai įrengtos laboratorijos

Tyrimai ir tyrimai atliekami moderniose matavimų pavarų, robotų, biomechatronikos, dinamikos, pjezomechanikos, holografijos ir optinių matavimų, 3D prototipų, medžiagų stacionarių bandymų laboratorijose.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Programa numato ir ugdo tarpdisciplininius inžinerinius įgūdžius, kurie yra pagrįsti sisteminiu žinių ir metodų deriniu mechanikos, valdymo ir kompiuterinės inžinerijos s ... [+]

Apžvalga

Programa numato ir ugdo tarpdisciplininius inžinerinius įgūdžius, kurie yra pagrįsti sisteminiu žinių ir metodų deriniu mechanikos, valdymo ir kompiuterinės inžinerijos srityse, taip suteikiant absolventams galimybę efektyviai spręsti sudėtingas technines problemas, susijusias su projektavimu, analizavimu, kokybės užtikrinimu, makro ir mikro mechatroninių sistemų priežiūra, priežiūra ir diagnostika.

Platus švietimo ir mokslinių tyrimų įrenginių asortimentas

„KTU“ pradėjo studijuoti mechatronikos studijas Lietuvoje ir turi ilgametę patirtį šioje srityje, taip pat suteikia atvirą prieigą prie įvairių moderniausių švietimo ir mokslinių tyrimų paslaugų.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Tarpdalykinė programa apima aviacijos inžinerijos, aviacijos mechanikos ir aviacijos elektronikos šakas, leidžiančias absolventams įsitraukti į oro ir kosminių transporto ... [+]

Apžvalga

Tarpdalykinė programa apima aviacijos inžinerijos, aviacijos mechanikos ir aviacijos elektronikos šakas, leidžiančias absolventams įsitraukti į oro ir kosminių transporto priemonių, jų sistemų ir elementų projektavimą, įvertinti jų būklę ir veikimą, spręsti inžinerijos problemas funkcionalumą, patikimumą ir informacijos perdavimą, analitinius, modeliavimo ir eksperimentinius tyrimus.

Kodėl @KTU?Pirmasis Aeronautikos inžinerijos klasteris Europoje

Lietuvoje pirmaujantis aeronautikos inžinerijos įmonių ir švietimo įstaigų asortimentas buvo KTU vadovaujamasis 2016 m.

Naujausia programine įranga šiuolaikinėse laboratorijose

Laboratorinė įranga ir programinė įranga, atitinkanti tarptautinius standartus: aerodinaminių tyrimų laboratorijos, nano-palydovai ir aviacijos elektronika, radijo ir optiniai ryšiai, raketų technologijos, skaitmeninis modeliavimas ir kt.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Ši programa skirta rengti plačios apimties maisto mokslo specialistus tiek maisto pramonei, tiek maisto produktų tyrimus atliekančioms įmonėms, tiek naujų produktų, pratu ... [+]

Apžvalga

Ši programa skirta rengti plačios apimties maisto mokslo specialistus tiek maisto pramonei, tiek maisto produktų tyrimus atliekančioms įmonėms, tiek naujų produktų, praturtintų pažangių natūralių antioksidantų, antimikrobinių medžiagų, reologinių savybių ir įvairių komponentų struktūros, kūrimu. Pirmasis ir moderniausias Lietuvos maisto mokslo ir technologijų kompetencijos centras palengvina studentų mokslinius tyrimus ir taikomąją kompetenciją, naudodamas keturias unikalias pusiau pramonines maisto technologijas (duona, alus, mėsa, žuvis, pieno produktai).

Meistras modelis siūlo arba šedevrą pasirinktoje disciplinoje, pasirinkdamas lauko ekspertų trasą arba stiprindamas tarpdisciplininius įgūdžius, pasirinkdamas tarpdalykinę ekspertų trasą, akcentuojančią vadovavimo įgūdžius, arba kitokios kompetencijos pasirinkimą, kad pagerintų pasirinktą discipliną ir pasiektų konkurencinį pranašumą savo karjeroje.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Kontrolės sistemos yra neatskiriama daugelio šiuolaikinių technologijų dalis ir jos toliau vaidins pagrindinį vaidmenį "Industry 4.0". ... [+]

Apžvalga

Kontrolės sistemos yra neatskiriama daugelio šiuolaikinių technologijų dalis ir jos toliau vaidins pagrindinį vaidmenį "Industry 4.0".

Šiuolaikinės kontrolės teorijos žinojimas, procesų ir sistemų modeliavimas ir optimizavimas, valdymo sistemų projektavimas, valdytojų ir kitų dalykų programavimas, įgytas studijų metu, leidžia atlikti efektyvių ir saugių automatizuotų valdymo sistemų projektavimą ir įgyvendinimą, kontroliuoti sudėtingą procesą ir palengvinti kasdieniame gyvenime ir išlikti konkurencingi darbo rinkoje.

Meistras modelis siūlo arba šedevrą pasirinktoje disciplinoje, pasirinkdamas lauko ekspertų trasą arba stiprindamas tarpdisciplininius įgūdžius, pasirinkdamas tarpdalykinę ekspertų trasą, akcentuojančią vadovavimo įgūdžius, arba kitokios kompetencijos pasirinkimą, kad pagerintų pasirinktą discipliną ir pasiektų konkurencinį pranašumą savo karjeroje.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Susisiekti su mokykla
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Transporto srities tyrėjai ir susijusios departamento institucijos nustatė, kad strategiškai svarbiausias klausimas yra vis labiau neigiamas transporto sistemos poveikis ... [+]

Apžvalga

Mokslininkai transporto ir susijusių departamentų valdžios institucijose nustato vis labiau neigiamą transporto sistemos poveikį žmonėms ir aplinkai, kaip strategiškai svarbų klausimą.

Transporto priemonių inžinerijos magistrė suteikia naujų žinių ir gebėjimų, kad būtų galima išspręsti problemas, ypač kuriant ekologiškų transporto priemonių su hibridinėmis jėgos pavaromis arba alternatyvių degalų naudojimą, ir tiriant mokslinius inžinerinius sprendimus, skirtus geresniam jėgos agregatai.

Kodėl @KTU?Gerai įrengtos laboratorijos su naujausia programine įranga

Tyrimai ir tyrimai atliekami moderniose Transporto ir Mechatronikos sistemų laboratorijose, Aerodinamika: vėjo tunelis, naudojant DL, TRITOP įrangą, VISSIM ir VISUM programinę įrangą.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Kaunas University of Technology

Apskaitos ir audito programa yra tarptautiniu mastu pripažįstama studijų programa, teikianti išsamias teorines ir praktines žinias apie apskaitą ir auditą siekiant presti ... [+]

Apžvalga

Apskaitos ir audito programa yra tarptautiniu mastu pripažįstama studijų programa, teikianti išsamias teorines ir praktines žinias apie apskaitą ir auditą siekiant prestižinės tarptautiniu mastu pripažintos ACCA kvalifikacijos ir tapti profesionaliu apskaitos ar audito specialistu, vyriausiuoju buhalteriumi, finansų direktoriumi, bendrovės vadovu nacionaline ar tarptautinė audito, apskaitos ar kitos verslo srities bendrovė, Lietuvos ar ES viešojo sektoriaus institucija.

Programa vykdoma sostinėje Vilniuje, kur yra pagrindinės tarptautinės apskaitos bendrovės. Neįtikėtini ryšiai su jais suteikia praktines užduotis, bendrus tyrimus ir užimtumą. Tyrimai organizuojami taip, kad tuo pačiu metu derėtų tiek studijos, tiek profesinis tobulėjimas.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Remiantis tarptautiniu mastu pripažintomis mokslinėmis studijomis, ši studijų programa orientuota į fundamentalios ir taikomosios fizikos aspektus, naujų funkcinių kietų ... [+]

Apžvalga

Remiantis tarptautiniu mastu pripažintomis mokslinėmis studijomis, ši studijų programa orientuota į fundamentalios ir taikomosios fizikos aspektus, naujų funkcinių kietų paviršių susidarymą naudojant aukštųjų technologijų fizikines garų nusodinimą ir daugelį kitų įdomių dalykų, pradedant eksperimentiniais tyrimais ir baigiant teoriniu kompiuteriu. modeliavimas.

Meistras modelis siūlo arba šedevrą pasirinktoje disciplinoje, pasirinkdamas lauko ekspertų trasą arba stiprindamas tarpdisciplininius įgūdžius, pasirinkdamas tarpdalykinę ekspertų trasą, akcentuojančią vadovavimo įgūdžius, arba kitokios kompetencijos pasirinkimą, kad pagerintų pasirinktą discipliną ir pasiektų konkurencinį pranašumą savo karjeroje.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Suprojektuotas absolventams, norintiems siekti tarptautinės verslo karjeros, šis magistro laipsnis suteikia išsamų supratimą apie sėkmingą pasaulinės įmonės valdymą. Prog ... [+]

Apžvalga

Skirtas absolventams, norintiems siekti tarptautinio verslo karjeros, šis magistro laipsnis suteikia išsamų supratimą apie sėkmingą pasaulinės įmonės valdymą. Programa siekia plėtoti tarptautinį, tarpkultūrinį ir pasaulinį mąstymą tarp tarptautinių ateities vadovų, analizuodama realius tarptautinio verslo atvejus, mokydamasi iš aukščiausio mokslo ir praktinės kompetencijos dėstytojų, dirbdama daugiakultūrėje X grupėje -Kultūros projektas motyvuojant studijų aplinką.

„Master“ modelis siūlo pasirinktoje disciplinoje šedevrą, pasirinkdamas lauko ekspertų trasą arba sustiprindamas tarpdisciplininius įgūdžius, pasirinkdamas tarpdisciplininį ekspertų seką, pabrėždamas vadybinius gebėjimus arba pasirinkdamas kitą kompetenciją, kad galėtumėte papildyti pasirinktą discipliną ir pasiekti konkurencijos pranašumą karjerą.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Ši magistrantūros studijų programa labiausiai pritraukia tuos, kurie nori įgyti daugiau gilių žinių apie vertimo ir lokalizavimo metodikas bei technologijas, taip pat tob ... [+]

Apžvalga

Ši magistrantūros studijų programa daugiausia pritrauks tuos, kurie nori gauti gilesnių žinių apie vertimo ir lokalizavimo metodikas ir technologijas, taip pat tobulinti vertimo technologijų ir vertimo projektų valdymo įgūdžius.

Vienas iš didžiausių šios studijų programos pranašumų yra galimybė gerinti rašytinės kalbos įgūdžius įvairiomis kalbų kombinacijomis. Absolventai galės spręsti vertimo ir lokalizavimo problemas, įgyti programinės įrangos ir tekstų lietuviškumo internete, audiovizualinės žiniasklaidos vertimo ir vertimo technologijų naudojimo vertimo, derinimo, terminologijos valdymo ir kitais tikslais įgūdžius.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 - 3 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Kaunas University of Technology

Tvaraus valdymo ir gamybos studijos grindžiamos tarpdisciplininiu mokymu, kuris reikalingas šiuolaikinėje visuomenėje. Studijų metu realios įmonių aplinkos problemos spre ... [+]

Apžvalga

Tvaraus valdymo ir gamybos studijos grindžiamos tarpdisciplininiu mokymu, kuris reikalingas šiuolaikinėje visuomenėje. Studijų metu realios įmonių aplinkos problemos sprendžiamos bendradarbiaujant su praktikuojančiais asmenimis, taip pat atliekamos praktinės taikomos aplinkos apsaugos efektyvumo gerinimo užduotys.

Veiksmingas privalomų ir pasirenkamųjų studijų modulių derinys suteikia studentams galimybę sudaryti individualius studijų planus, leidžiančius įgyti kompetencijų tvaraus pramonės vystymosi, aplinkos apsaugos, politikos ir ekonomikos srityse.

Meistras modelis siūlo arba šedevrą pasirinktoje disciplinoje, pasirinkdamas lauko ekspertų trasą arba stiprindamas tarpdisciplininius įgūdžius, pasirinkdamas tarpdalykinę ekspertų trasą, akcentuojančią vadovavimo įgūdžius, arba kitokios kompetencijos pasirinkimą, kad pagerintų pasirinktą discipliną ir pasiektų konkurencinį pranašumą savo karjeroje.... [-]

Lietuvos Respublika Kaunas
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

More about KTU

More about Kaunas

More about Lithuania

Kaunas University of Technology
Address
Donelaicio St. 73,
44249 Kaunas, Kaunas County, Lietuvos Respublika
Interneto svetainė
Telefonas
37037323894