Kazimieras Simonavicius University

Įvadas

Oficialus aprašymas

APIE UNIVERSITETĄ

Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU), įkurtas 2003, yra akredituota privati aukštojo mokslo institucija, turinti padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje. KSU išsiskiria novatorišku požiūriu į mokslą, verslumo ir kūrybiškumo skatinimu bei orientacija į sėkmingą karjerą.

Studijos apima pagrindines socialinių mokslų sritis – verslą ir vadybą, viešąjį administravimą, teisę, komunikaciją, ekonomiką, politikos mokslus ir sociologiją – taip pat fizinius mokslus Informacinių technologijų srityje. Universitetas siūlo 13 bakalauro, 5 magistro ir 1 vientisųjų studijų programą, taip pat ištęstines studijas bei mokymus.

KODĖL KSU?

Į KARJERĄ ORIENTUOTAS IŠSILAVINIMAS. Bendradarbiaudami su vietiniais ir tarptautiniais partneriais, mes sukūrėme studijų programas, kurios parengia studentus sėkmingai karjerai toje srityje, kurią jie studijuoja. Universitetas skatina tris esmines vertybes, reikalingas jauno žmogaus sėkmei:

Verslumą KSU studijų programos didelį dėmesį skiria verslumo vertybių ir įgūdžių ugdymui. Universitetas remia studentų startulių idėjas ir skatina kurti naujus verslus.

Inovatyvumą KSU dėstytojai naudoja šiuolaikinius dėstymo metodus. Studijų ir projektinės veiklos metu studentai skatinami naudoti naujausias šiuolaikines technologijas.

Kūrybiškumą KSU gausu kūrybos ir saviraiškos galimybių: visų studijų programų studentai yra mokomi jungti mokslines žinias, technologines inovacijas ir menus. Universitetas remia studentų dalyvavimą verslumo konkursuose ir projektuose, įtraukia į studijų procesą socialinius partnerius, taip suteikdamas galimybes studentams spręsti realias problemas.

DĖMESYS IR PAGALBA. Mažos studentų grupės užtikrina, kad kiekvienas studentas gautų asmeninio dėmesio. Pirmo kurso studentai turi asmeninius mentorius ir globėjus. Studentai konsultuojami dėl karjeros galimybių, gali dalyvauti Karjeros kelio programoje, kuri padeda vystyti praktinius ir asmeninius įgūdžius bei pasiruošti karjerai.

TARPTAUTINIS BENDRADARBIAVIMAS. Universitetas yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartis su daugiau nei 100 universitetų visame pasaulyje. KSU siūlo įvairias galimybes studentams ir dėstytojams dalyvauti profesiniuose mokymuose bei edukaciniuose projektuose užsienyje. Kiekvieną semestrą atvyksta dėstytojų iš užsienio, dėstančių tiek privalomuosius, tiek pasirenkamuosius modulius.

KSU – universitetas, kuriame gali išrasti savo ateitį!

Vietos

Vilnius

Kazimieras Simonavicius University

Address
J. Basanavičiaus g. 29A
LT – 03109 Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuvos Respublika
Interneto svetainė
Telefonas
+370 5 213 5172