Kazimieras Simonavicius University

Įvadas

Oficialus aprašymas

APIE UNIVERSITETĄ

Kazimiero Simonavičiaus universitetas (KSU), įkurtas 2003, yra akredituota privati aukštojo mokslo institucija, turinti padalinius Vilniuje ir Klaipėdoje. KSU išsiskiria novatorišku požiūriu į mokslą, verslumo ir kūrybiškumo skatinimu bei orientacija į sėkmingą karjerą.

Studijos apima pagrindines socialinių mokslų sritis – verslą ir vadybą, viešąjį administravimą, teisę, komunikaciją, ekonomiką, politikos mokslus ir sociologiją – taip pat fizinius mokslus Informacinių technologijų srityje. Universitetas siūlo 13 bakalauro, 5 magistro ir 1 vientisųjų studijų programą, taip pat ištęstines studijas bei mokymus.

KODĖL KSU?

Į KARJERĄ ORIENTUOTAS IŠSILAVINIMAS. Bendradarbiaudami su vietiniais ir tarptautiniais partneriais, mes sukūrėme studijų programas, kurios parengia studentus sėkmingai karjerai toje srityje, kurią jie studijuoja. Universitetas skatina tris esmines vertybes, reikalingas jauno žmogaus sėkmei:

Verslumą KSU studijų programos didelį dėmesį skiria verslumo vertybių ir įgūdžių ugdymui. Universitetas remia studentų startulių idėjas ir skatina kurti naujus verslus.

Inovatyvumą KSU dėstytojai naudoja šiuolaikinius dėstymo metodus. Studijų ir projektinės veiklos metu studentai skatinami naudoti naujausias šiuolaikines technologijas.

Kūrybiškumą KSU gausu kūrybos ir saviraiškos galimybių: visų studijų programų studentai yra mokomi jungti mokslines žinias, technologines inovacijas ir menus. Universitetas remia studentų dalyvavimą verslumo konkursuose ir projektuose, įtraukia į studijų procesą socialinius partnerius, taip suteikdamas galimybes studentams spręsti realias problemas.

DĖMESYS IR PAGALBA. Mažos studentų grupės užtikrina, kad kiekvienas studentas gautų asmeninio dėmesio. Pirmo kurso studentai turi asmeninius mentorius ir globėjus. Studentai konsultuojami dėl karjeros galimybių, gali dalyvauti Karjeros kelio programoje, kuri padeda vystyti praktinius ir asmeninius įgūdžius bei pasiruošti karjerai.

TARPTAUTINIS BENDRADARBIAVIMAS. Universitetas yra pasirašęs bendradarbiavimo sutartis su daugiau nei 100 universitetų visame pasaulyje. KSU siūlo įvairias galimybes studentams ir dėstytojams dalyvauti profesiniuose mokymuose bei edukaciniuose projektuose užsienyje. Kiekvieną semestrą atvyksta dėstytojų iš užsienio, dėstančių tiek privalomuosius, tiek pasirenkamuosius modulius.

KSU – universitetas, kuriame gali išrasti savo ateitį!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Ateities įžvalgos Ir Strateginis Valdymas, Viešojo Administravimo Magistras

Su bendrabučiu Ištęstinės 18 mėnesių September 2018 Lietuvos Respublika Vilnius

Ateities įžvalgų ir strateginio valdymo programa yra pirmoji edukacinė ateities studijų programa Lietuvoje. Programa pasižymi ugdomų kompetencijų tarpdiscipliniškumu, kompleksiškumu ir universalumu. Tai atveria galimybes geresnei integracijai į besikeičiančią darbo rinką – įžvalgų metodologija leidžia tiksliai apibrėžti jos pritaikomumą skirtingose srityse ir lygiuose, taikint šiuos gebėjimus socialinės, ekonominės, politinės, kultūrinės ir technologinės veiklos strateginiame modeliavime taip pat, kaip ir kuriant ateitį žinių visuomenėje. [+]

Ateities įžvalgų ir strateginio valdymo programos tikslas yra rengti aukščiausios kvalifikacijos viešojo administravimo specialistus, gebančius suvokti sudėtingus vadybinius ryšius daugialypiame ir besikeičiančiame globaliame pasaulyje. Absolventai gebės: 1. taikyti ateities įžvalgų metodologijas formuojant viešojo administravimo politiką ir ekonominę veiklą; 2. atlikti strateginį planavimą ir programos vadybą; 3. rengti ir įgyvendinti viešosios vadybos strategijas; 4. spręsti sudėtingas užduotis virtualioje socialinėje, ekonominėje ir kultūrinėje vadybos aplinkoje; 5. atlikti technologinės pažangos, susijusios su modernios informacijos ir komunikacijos skirtinguose viešosios veiklos lygiuose ir erdvėse, strateginį planavimą; 6. įgyvendinti darnaus vystymosi principus viešojoje vadyboje; 7. Priimti inovatyvius sprendimus kuriant efektyvias ir konkurencingas vadybos strategijas. KARJEROS GALIMYBĖS Ateities įžvalgų ir strateginio valdymo studijų programos magistrai gali dirbti Lietuvos ir Europos politinio valdymo, viešojo sektoriaus, verslo ir pilietinės visuomenės organizacijose. Karjeros sritys yra valdžios institucijos ir jų strateginio planavimo bei projektiniai padaliniai, taip pat vešiojo sektoriaus institucijos, kurios formuoja sektorines ir horizontaliąsias politikas. Ne mažesnis yra verslo struktūrų poreikis ateities įžvalgų ir strateginio valdymo procesams, taip pat pilietinės visuomenės ir viešosios (socialinės) ekonomikos reikmės ateities studijoms, formuojant naujas socialinio, demokratinio, ekonominio bendrabūvio formas . Studijų programa dėstoma anglų ir lietuvių kalbomis STOJIMO REIKALAVIMAI Užsienio šalių piliečiai, norintieji stoti į ištęstines Ateities įžvalgų ir strateginio valdymo studijas, turi turėti vidurinį išsilavinimą. Konkursinio balo sandara ir jo procentinis svoris: • diplomo (atestato) priedėlio pažymiai (balai) – 50%; • motyvacinis laiškas – 40%; • studijų programos, į kurią pareiškėjas pretenduoja, kalbos žinios – 10%; • papildomi balai (20%) gali būti skiriami už darbo stažą ar savanorišką veiklą, jei tai susiję su... [-]

Vaizdo įrašai

Students about Kazimieras Simonavičius University