Klaipeda University

Įvadas

Oficialus aprašymas

1990 spalio 5 pirmininkas Aukščiausiosios Tarybos (Atkuriamojo Seimo) Vytautas Landsbergis pasirašė dekretą Nr 1-640 ant Klaipėdos universiteto įsteigimo nuo 1991 metų sausio 1 d.

Klaipėdos universitetas pradėjo savo akademinę veiklą su trimis fakultetais (tų Jūrų inžinerijos, pedagogika ir humanitariniai mokslai ir gamtos mokslų) ir apie 3000 studentų. Jis švenčia savo 25-metį su 4500 studentų jūrų inžinerijos ir gamtos mokslų, Humanitarinių mokslų ir švietimo mokslų, socialinių ir sveikatos mokslų fakultetų, taip pat į menų akademija, Tęstinių studijų institutas, ir Baltijos regiono istorijos instituto ir archeologija. Per 25 metų, akademinis personalas Universiteto išaugo nuo 300 iki beveik 700 dėstytojų ir mokslo darbuotojų, įskaitant 59% mokslo daktarų ir / ar pripažintų menininkų.

Šiuo metu universitetas įgyvendina daugiau nei 100 studijų programų visose trijose ciklų, teikiant mokslinių tyrimų ir technologinės naujovės grindžiamos šiuolaikinės žinių, kurios užtikrina pažangias universitetinį išsilavinimą ir aukštus profesinius įgūdžius ir stiprina protingas, atsakingas, ir kūrybingą asmenybę. Mūsų Alma Mater "turi daugiau nei 30.600 absolventų, kurių gretose yra mokslo daktarų, Seimo nariais ir Vyriausybės vadovai didelių įmonių, inžinierių, mokytojų, solistai, ir teatro profesionalams.

Daugiau nei 60 mokslinių tyrimų ir mokymo laboratorijos, botanikos sodas, mokslinių tyrimų laivas Mintis, mokslinių tyrimų ir mokymo Burlaivis Brabander, jachta Odisėja, atviros prieigos centras jūrų mokslinių tyrimų, mokymo teatro, koncertų salėje su puikia akustika ir Rieger Kloss organo , ekumeninis evangelikų koplyčia, biblioteka dokumentų fondai beveik 500 000 kopijų, o leidykla numato svarbų infrastruktūros, kuri leidžia sėkmingą plėtrą tarptautinio lygio meninės veiklos, fundamentinius ir taikomuosius mokslinius tyrimus, eksperimentinės plėtros veiklą šiose srityse fizinių, biomedicinos, technologijų, socialinių mokslų, ir humanitarinius mokslus. Universitetas kasmet įgyvendina daugiau nei 60 tarptautinių ir nacionalinių mokslinių tyrimų projektus, bendradarbiauja su mokslinių tyrimų ir akademinių partnerių Europoje ir kitose pasaulio dalyse, ir dalyvauja tarptautinių fondų, programų ir tinklų veiklai.

.Arts Yra neatskiriama Universiteto akademinės veiklos. Tyrimas atliktas universitetas yra susiję su istorijos, kultūros ir meno Rytprūsių, Mažosios Lietuvos (Prūsų Lietuvos), ir Klaipėdos regiono: jis leidžia pažinti istorinį, kalbinį, konfesinę, Muzikos ir etninės paveldas ir leidžia prasmingai padidinti jo tęstinumo galimybes.

Klaipėdos universitetas buvo įkurtas geografiniame rajone unikaliu nuo ekonominių, kultūrinių ir geopolitinių aspektų, ty Lietuvos pajūryje, giriasi vienintelis Lietuvos uostas: nacionaliniu lygiu, stengiamasi kurti Klaipėdoje didmiesčių centre bei padidinti tarptautinį konkurencingumą Lietuvos, kaip jūrinės valstybės. Nuo 2008 Klaipėdos universitetas įgyvendina valstybės programą integruotos mokslo, studijų ir verslo slėnis jūrų centras Lietuvos jūrinio sektoriaus plėtrai ir taip nuosekliai stiprina savo vadovavimo jūrų mokslų ir technologinių naujovių srityse.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Magistras »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Magistro Socialinio Darbo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 4 semestrus September 2018 Lietuvos Respublika Klaipeda + 1 daugiau

Kapitono laipsnį socialinio darbo kvalifikacijos turėtojas įgijo žinių ir įgūdžių, kad leisti jai / jam suvokti socialinius reiškinius jų kultūros vertybių ir visuomenės dinamikos kontekste. Absolventas turi sustiprintą (konsoliduota) metodiką kiekybinius ir kokybinius tyrimus. Ar pratęsti šių įgūdžių kurti ir valdyti socialines programas ir projektus, skirtus ... [+]

magistro socialinio darbo

Kapitono laipsnį socialinio darbo kvalifikacijos turėtojas įgijo žinių ir įgūdžių, kad leisti jai / jam suvokti socialinius reiškinius jų kultūros vertybių ir visuomenės dinamikos kontekste. Absolventas turi sustiprintą (konsoliduota) metodiką kiekybinius ir kokybinius tyrimus. Ar pratęsti šių įgūdžių kurti ir valdyti socialines programas ir projektus, skirtus socialinei integracijai socialinės rizikos grupėms, pavyzdžiui, neįgaliesiems optimizavimas. Be to, kapitono laipsnį turėtojas sustiprino socialinę ir asmeninę kompetenciją, reikšmingas profesinių ir mokslinės veiklos (pavyzdžiui, kūrybingumas, iniciatyvumas, socialinės atsakomybės, ir meta-mokymosi).... [-]


Master Of Business Valdymo

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2018 Lietuvos Respublika Klaipeda

Absolventas magistrantūros studijų programa Verslo vadybos turi įsigyti: labai specializuotą teorines ir praktines žinias ir kritinį supratimą dėl verslo valdymo ir persidengiančių sričių problemas; įgūdžių surasti problemas su kuriomis remiantis mokslinių tyrimų pagrindu ir pažinimo naujus arba tarpdalykinių sričių naudojimo atveju neišsami arba ribotą informaciją, kai ... [+]

Meistras Verslo vadybos

Absolventas magistrantūros studijų programa Verslo vadybos turi įsigyti: labai specializuotą teorines ir praktines žinias ir kritinį supratimą dėl verslo valdymo ir persidengiančių sričių problemas; įgūdžių surasti problemas dėl mokslinių tyrimų ir pažinimo naujus arba tarpdalykinių sričių naudojimo atveju neišsami arba ribotą informaciją pagrindu, kai naudojamas kaip mokslininkų, konsultantų, ar valdytojų padaliniuose ar organizacijų ir bet kokio verslo organizacijoje; jie turi profesinį, mokymosi, savarankišką darbą ir atsakomybę, bendravimą ir socialinius įgūdžius. Verslo vadybos magistro programa siekiama - parengti kvalifikuotus specialistus moksliniu ar mokytojo karjerą, taip pat galėtų įsitraukti į praktinę veiklą vyresniųjų vadovų pareigas bet kurioje verslo organizacijoje.... [-]