SMK University of Applied Social Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

SMK University of Applied Socialinių mokslų

SMK yra švietimo įstaiga, kurioje reikšmė įdėti į žmogaus - vienas individualus talentas, potencialą ir sumanumą, kad turi būti atskleista, sukūrė ir vertinami. Todėl mes sveikiname kiekvieną individą iš viso pasaulio atvykti, studijų ir tobulėti čia, SMK kartu su mumis.

Mes siekiame būti pirmaujanti mokslo įstaiga, kurioje švietimo ir karjeros pastatas, taip pat mokslinius tyrimus, klestėti kartu su trečiaisiais akademiniais misija - sukurti ekonominę ir socialinę vertę regione ir šalyje.

Mes siekiame padaryti viską, ką verta studentams, bendruomenės ir visuomenės. Mes veikti kūrybiškai ambicijų ir jaunatviško dvasia. Mes norime sukurti, šviesti ir skleisti idėjas. Mes norime pakeisti pasaulį į gerąją pusę. Su jūsų pagalba ir dalyvavimas.

Nieko daugiau įprasmina mūsų buvimą kaip gebėjimas atnaujinti, ir pasveikinti kiekvieną dieną realizuoti pasaulio vystymosi principus, pagerinti kasdien ir deda pastangas viršytą mūsų potencialą. Norėdami sužinoti iš praeities, atrasti iš mūsų patirties, išrasti ir sukurti - tai maršrutais vaikščioti savo kelią ir siekti pokyčių.

Vykdant šią misiją, mes nuolat juda dieną-to-day atsakingai ir atkakliai, kuriant pažangią, atvirą ir palaipsniui vystant aukštąjį mokslą įstaiga - vertinami studentai, verslo įmonių pripažįstamas ir visuomenės.

Vardu SMK bendruomenė - prezidentas Gabija Skučaitė

Vizija

Unikalus, modernus ir kūrybinis aukštoji mokykla įkvepiantis naujoms idėjoms, prasmingų atradimų ir nuolat tobulinti.

Misija

atidaryti ir teikti visą gyvenimą trunkančio mokymosi galimybes žmonėms, skatinti jų intelektines ir kūrybines galias, skatinti savišvietą, pasirengti sėkmingai profesinei karjerai ir atsakingai, sąžiningai ir socialinės gyvenimo būdą. Ši misija reikalauja mums tarnauti visuomenei, suteikiant ją su smart žmogiškąjį kapitalą, kad galėtų kurti naujas žinias ir inovacijas, supranta atsakingą pareigą prisidėti prie pažangios, tvarios ir saugios Europos ateities kūrimo.

Faktai ir skaičiai

SMK - jausmas. Prasme. Žinios

Trys daiktavardžiai, kad iššifruoti akronimas SMK, atspindi, taip pat mūsų institucijoje pobūdį - gebėjimas išsiskirti su savo tapatybę, polinkio kurti ir pertvarkyti, ir nuolat vystosi. SMK - išskirtinis bendruomenė, kurioje būtų gerbiamos kiekvieno asmens individualumą ir apimtis, investiciniai vertės branginti, taip pat demokratinės ir kūryba kultūra formos.

Kodėl SMK?

Populiariausi nevalstybinė aukštojo mokslo institucija pagal paraiškų skaičių Lietuvoje
Didžiausias nevalstybinė aukštoji mokykla Lietuvoje
SMK universitetas akredituotas tarptautinių ekspertų didžiausią veiklos laikotarpis
SMK pastato Vilniuje - pažangiausias studijų aplinka Lietuvoje
Pirma nevalstybinė aukštoji mokykla, suteikta ECTS diplomo priedėlis
SMK Kokybės vadybos sistema sertifikuota pagal LST EN ISO 9001: 2008 standartą

SMK studentai

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Lietuvos

Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vaizdo įrašai

SMK University of Applied Social Sciences

Why I chose SMK?

Kontaktai

SMK University of Applied Social Sciences

Adresas Nemuno str. 2, LT-91199
Klaipeda, Lietuvos Respublika
Interneto svetainė http://www.smk.lt/en
Telefonas +370 46 397077

Adresas Kalvarijų st. 137E, LT-08221
Vilnius, Lietuvos Respublika