Vilnius Business College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Villeneuve YUSQ verslo kolegija (BBK) - Naujoviški, tarptautiniu mastu pripažintos aukštojo mokslo institucijos, teikiančios galimybę gauti kokybišką Europos aukštąjį išsilavinimą (bakalauro laipsnį) socialinės, žmogiškųjų ir fizinių mokslų srityje.

Kolegijoje, dėsto kvalifikuoti specialistai iš Lietuvos ir užsienio šalyse, iš kurių daugelis specialistų. Visi mokytojai turi bent magistro laipsnį, kai kurie iš jų - mokslininkai, įvairių specialybių daktaro laipsnį, o taip pat vardą docento ar profesoriaus.

Modernus, gerai žinomas dėl savo unikalaus dizaino Vilniaus verslo kolegija suteikia studentams tiek laiko patikrinta ir prodiktovanye naujas tendencijas rinkoje mokymo programos (trukmė dieninių studijų - 3 metų, neakivaizdinių - 4 metai).

Vilniaus verslo kolegija yra pirmoji darbo vieta absolventų kolegijų lietuvių! Kai kurie absolventai kurti ir plėtoti savo verslą, o kai tęsti studijas šalies ir užsienio universitetų ir kolegijų.

Mūsų šūkis - ypatingą dėmesį kiekvienam. Mokymas vyksta mažose grupėse, todėl studentai garantuoja asmeninį kontaktą su mokytojais. Kolegijoje, įrengta biblioteka, kompiuterių laboratorijose, Wi-Fi prieigą prie interneto. Tradiciniai mokymo metodai papildo Modernių internetinių mokymosi žaidimai ir sudėtingas projektas paremtas mokymasis.

Atkreipkite ypatingą dėmesį į anglų ir kitų užsienio kalbų studijavimą, galite pasirinkti prancūzų, ispanų, vokiečių, rusų, švedų, ir net kinų!

Skyrius Ryšių ir tarptautinių santykių Vilniaus verslo kolegija jau užmezgė ryšius su užsienio partneriais, kuri skatina aukštąjį išsilavinimą tarptautinėje rinkoje. Kolegija aktyviai dalyvauja tarptautiniuose projektuose ir mainų programose, tarptautinių švietimo programų ir mokslinių tyrimų veiklą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
  • Rusijos
  • Lietuvos

Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vaizdo įrašai

VVK team at the study fair in Vilnius

Study in Lithuania

Time to decide

VVK wisdom mustaches

Kontaktai

Vilniaus verslo kolegija

Adresas Kalvarijų g. 129
LT-08221 Vilnius, Lietuvos Respublika
Interneto svetainė http://www.kolegija.lt/
Telefonas +370 5 215 4884