Oficialus aprašymas

APIE MUS

Sveiki atvykę į Vilnius University - seniausią ir didžiausią Lietuvos aukštąją mokyklą.

Nuo pat savo įkūrimo XVI amžiuje Vilnius University , kaip neatskiriama Europos mokslo ir kultūros dalis, įkūnija klasikinio universiteto sampratą ir studijų bei tyrimų vienybę.

Vilnius University yra aktyvus tarptautinės mokslinės ir akademinės veiklos dalyvis ir gali pasigirti daug žinomų mokslininkų, dėstytojų ir absolventų. Mokslinė plėtra ir plečiantys santykiai su pasauliniais tyrimų centrais prisidėjo prie Vilnius University mokslinių tyrimų ir studijų įvairovės.

Universitete socialinių partnerių pagalba ugdomi pasaulietiški specialistai, sėkmingai integruojami į šiuolaikinę Europos visuomenę.

KODĖL PASIRINKITE Vilnius University

Vilnius University yra klasikinis universitetas, turintis daugiau kaip 430 metų akademinių tradicijų ir plačiausių studijų programų spektrą Lietuvoje.

Universitetas siūlo akademinę aplinką, orientuotą į kompetenciją mokslinių tyrimų ir mokymo srityje.

Vilnius University yra pirmasis Lietuvoje pagal nacionalinį reitingą. Tai yra populiariausias ir labiausiai pripažintas aukštųjų mokyklų išsilavinimas tarp Lietuvos vidurinių mokyklų absolventų.

Pagal "QS World University Ranking" Vilnius University yra tarp 1,5 procentų aukščiausių pasaulio universitetų.

MISIJA

Vilnius University misija - kurti, kaupti ir skleisti žinias užtikrinant autentišką universiteto kultūros tęstinumą, išskirtą atmosferoje, kur senosios tradicijos ir naujos idėjos praturtina vieni kitus.

Minties laisvė ir nuomonių įvairovė yra pagrindinės universiteto bendruomenės vertybės. Mokslinių tyrimų ir studijų vienybė yra pagrindinis Universiteto veiklos principas.

Universitetas turėtų išskirti platų pagrindinių ir taikomųjų tyrimų spektrą. Jis turėtų siekti prisiimti kitų Lietuvos institucijų pirmaujančią padėtį visose mokslinių tyrimų srityse, kurios yra būtinos pačiam visuotinio universiteto pobūdžiui, ir nustatyti tarptautinio meistriškumo tarpdisciplininių tyrimų tikslą. Universitetas turėtų būti pasiryžęs atverti duris ir suteikti visuotinį išsilavinimą labiausiai talentingiems jaunuoliams iš visų Lietuvos rajonų ir ugdyti aktyvius ir atsakingus specialistus, kurie rodo, kad reikia plėsti savo žinias ir tobulinti profesionaliai bei sugebėti mokytis visą savo gyvenimą. Universitetas turėtų siekti, kad visų formų studijų kokybė atitiktų šiuolaikinę kultūrą ir technologijas, atitiktų valstybės ir visuomenės poreikius.

VISION

  • Padėti Europos mokslinių tyrimų ir švietimo erdvėje išsiskirti aukščiausio lygio moksliniais tyrimais, kuriuos turėtų išlaikyti Universiteto tarptautinės pripažinimo ir naujų komandų tyrimo komandos, taip pat užtikrinti, kad kasmet aktyviau dalyvautų Europos mokslinių tyrimų ir švietimo programose;
  • užtikrinti, kad humanitarinių, socialinių, fizinių, biomedicininių ir technologinių mokslų mokslinių tyrimų subalansuota plėtra ir sąveika išlieka išskirtinė Universiteto ypatybė, kuri iš esmės skiriasi nuo kitų Lietuvos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų įstaigų;
  • inicijuoti ir aktyviai įgyvendinti šalies ekonominio vystymosi vertės projektus, kurie skatintų veiksmingą mokslo ir studijų institucijų bendradarbiavimą su aukštųjų technologijų kompanijomis ir sudarytų palankias sąlygas ir aplinką inovacijoms ir verslumui;
  • sukurti gerai veikiančią kokybės užtikrinimo sistemą, kuri užtikrintų veiksmingą esamų studijų programų stebėseną ir naujų programų kūrimą bei paskatintų pažangių mokymo metodų ir priemonių įgyvendinimą. Sistema turėtų užtikrinti, kad universitetų absolventų bendroji ir specifinė kompetencija ir įgūdžiai atitiktų šalies ekonomikos, kultūros ir darbo rinkos poreikius bei tendencijas;
  • gerokai išplėsti ne sekas, nuotolines ir kitas lanksčias studijų formas ir metodus, tapti nuolatinio profesinio tobulėjimo ir mokymosi visą gyvenimą centru, kuris atlieka svarbų vaidmenį pereinant prie žinių visuomenės.
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: