Malaysia University of Science and Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

SVEIKI ATVYKĘ

Sužinokite, kodėl "MUST" yra vienas iš pirmaujančių Malaizijos universitetų. Nuo mūsų apdovanojimų pelniusių darbuotojų iki mūsų unikalaus mokymo pedagogikos "MUST" tikrai yra pasirengusi tapti studentų, kurie siekia šviesesnės ateities, pasirinkti universitetą.

Malaysia University of Science and Technology

1995 m. Tuometinis ministras pirmininkas Tunas dr. Mahathir Mohammadas ir delegacija iš Malaizijos su darbo vizitu lankė Masačiusetso technologijos institutą (MIT) ir patvirtino universiteto, kurio pavyzdys buvo MIT, įkūrimą. 1997 m. Sausio mėn. Pasirašytas susitarimas įsteigti Malaysia University of Science and Technology (MUST).

Per savo formavimosi metus "MUST" buvo visiškai remiamas ir remiamas "MIT", visame pasaulyje žinomas universitetas, turintis aukštąjį išsilavinimą ir pažangių mokslo ir technologijų mokslinius tyrimus.

PASAULIO KLASĖS MOKYMO IR MOKYMOSI METODŲ EMULACIJA.

Malaysia University of Science and Technology imasi pasaulinio lygio mokymo ir mokymosi metodo, kuris skatina kūrybiškumą, analitinį mąstymą, problemų sprendimą, inovacijas ir komandų kūrimą. Tai yra savybės, kurios, kaip įrodyta, yra sėkmingos verslininkystės lyderystės technologijų ir verslo srityse.

PRIVALOMA taip pat ugdyti moksliniais tyrimais pagrįstą kultūrą visose kompetencijos srityse, kad užtikrintų supratimą ir pasitikėjimą, kad susidurtų su praktinėmis problemomis. Pasaulinės klasės modelis buvo "DIRVO" kultūros impulsas, kuris yra gyvybingas, novatoriškas ir tikslingas mūsų vietinei aplinkai.

Vietos

Petaling Jaya

Address
Block B, Encorp Strand Garden Office,
NO. 12, Jalan PJU 5/1, Kota Damansara

47810 Petaling Jaya, Selangoras, Malaizija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos