Oficialus aprašymas

UNITAR tarptautinis universitetas

Įkurta 1997 m., UNITAR tarptautinis universitetas ( UNITAR ) yra vizualus ir gerai valdomas institutas, žinomas kaip pirmasis virtualus universitetas Pietryčių Azijoje ir vienas iš pirmaujančių privačių universitetų Malaizijoje.

Mūsų programos yra siūlomos mūsų pagrindiniame miestelyje „Kelana Jaya“ ir 11 kitų nepriklausomų universitetų visoje Malaizijoje. Mes turime 36 akademines programas, pradedant fondu, diplomu ir bakalauro laipsniais iki magistrantūros ir doktorantūros. Mes didžiuojamės tuo, kad atlikome akademikus, gyvenančius įvairiuose fakultetuose ir mokyklose, pavyzdžiui, „Business“

Nuo pat įkūrimo pradėjome novatorišką mokymąsi, kai technologija papildo žmogaus sąveiką stiprioje švietimo platformoje. Mūsų siekis už prieinamą ir kokybišką švietimą tiek tradiciniuose, tiek nuotoliniuose mokymo režimuose tęsiasi iki šiol ir yra įtrauktas į mūsų UNITAR švietimo sistemą (UNIEC), atitinkantį pažangiausius 21-ojo amžiaus švietimo poreikius.

UNITAR kolegija

Įkurta 2016 m., UNITAR kolegija tarnauja kaip UNITAR tarptautinio universiteto sesuo ir yra įsteigta kaip universiteto partnerė. Šiuo metu UNITAR kolegija siūlo sertifikavimo programas verslo ir svetingumo srityje. Ateityje siūlome diplomatines programas ir bendradarbiavimo programas su įsteigtais užsienio universitetais.

UNITAR koledžo programos yra sukurtos siekiant įgyti „patirtinio mokymosi“

UNITAR kolegija suteikia Pathway į šviesesnę ateitį studentams, norintiems siekti tarptautinio laipsnio už prieinamą kainą. Pasaulinis programos mokymo programos pripažinimas ir tarptautiniai standartai suteiks absolventams geresnes karjeros galimybes.

Mūsų siekiai

Sutelktas į mūsų viziją. Įsipareigojome mūsų misijai.

Mūsų vizija

Būti pirmaujančiu novatoriškų socialinių mokslų universitetu.

Misija

  • Padidinti prieigą prie mokymosi
  • Ugdyti sveikus absolventus
  • Sukurti subalansuotą verslą

Senatas

Universiteto senatas yra aukščiausias UNITAR tarptautinio universiteto ( UNITAR ) akademinis organas, laikantis Konstitucijos ir Universiteto statuto ir nuostatų. Universiteto senatas turi kontrolę ir bendrą nurodymų, tyrimų ir egzaminų kryptį bei įgaliojimus suteikti sertifikatus, diplomus ir laipsnius.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

UNITAR

Švietimo magistras (anglų kalbos kaip antrosios kalbos mokymas) yra idealus tiems, kurie nori įgyti specializuotų žinių anglų kalbos mokymui kitiems, kur anglų kalba nėra ... [+]

Apžvalga

Švietimo magistras (anglų kalbos kaip antrosios kalbos mokymas) yra idealus tiems, kurie nori įgyti specializuotų žinių anglų kalbos mokymui kitiems, kur anglų kalba nėra gimtoji. Per siūlomus modulius studentai giliau supras pagrindinius anglų kalbos mokymo ir mokymosi principus.

Programos patekimo į rinką reikalavimai

Norint apsvarstyti galimybę prisijungti prie UNITAR magistrantūros programos, turite atitikti šiuos reikalavimus:

Bakalauro laipsnis (Hons) / bakalauro laipsnis (Hons) švietimo srityje, kurio minimalus CGPA yra 2,50 iš Malaizijos vyriausybės pripažintos institucijos; ARBAMalaizijos vyriausybės pripažintos institucijos bakalauro laipsnis (diplomas) ir išsilavinimo diplomas / išsilavinimo pažymėjimas / diplomas. ARBAMalaizijos vyriausybės pripažintos institucijos bakalauro laipsnio išsilavinimas ir 1 metų darbo patirtis susijusioje srityje; ARBAIš Malaizijos vyriausybės pripažintos institucijos bakalauro laipsnis (diplomas) / išsilavinimo pažymėjimas / išsilavinimo pažymėjimas / diplomas (mokymas) turi turėti 1 metų darbo patirtį susijusioje srityje; ARBABakalauro laipsnį (Hons), turinčią mažiau nei 2,50 CGPA, galima priimti pagal penkerių (5) metų darbo patirtį susijusioje srityje;... [-]
Malaizija Selangoras
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
UNITAR

Švietimo magistras (švietimo lyderystė) ... [+]

Apžvalga

Švietimo magistras (švietimo lyderystė)

Programos patekimo į rinką reikalavimai

Norint apsvarstyti galimybę prisijungti prie UNITAR magistrantūros programos, turite atitikti šiuos reikalavimus:

Bakalauro laipsnis (Hons) / Bakalauro laipsnis (Hons) švietimo srityje, minimalus CGPA 2,50 iš institucijos, pripažintos Malaizijos vyriausybės ar profesinių organizacijų; ARBAMalaizijos vyriausybės ar profesinių organizacijų pripažintos institucijos bakalauro laipsnis (Hons), turintis ne mažiau kaip 2,50 CGPA ir išsilavinimo diplomas / išsilavinimo pažymėjimas / diplomas. ARBABakalauro laipsnis (Hons), turintis ne mažesnę kaip 2,50 CGPA ir išsilavinimo / diplomo mokymo / mokymo diplomą iš Malaizijos vyriausybės ar profesinių organizacijų pripažintos institucijos ir turi turėti 1 metų darbo patirtį susijusioje srityje; ARBABakalauro laipsnį (Hons), turinčią mažiau nei 2,50 CGPA, galima priimti pagal penkerių (5) metų darbo patirtį susijusioje srityje; ARBAPareiškėjai į magistrantūros programą (7 lygis, MQF) per APEL turi būti Malaizijos pilietis, vyresnis nei 30 metų amžiaus, kuriai taikoma paraiškos teikimo metai, su atitinkama darbo patirtimi / ankstesniu mokymuisi ir išlaikė APEL vertinimą.Kurso struktūra... [-]
Malaizija Selangoras
Sausis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
3-01A Level 2, Tierra Crest, Jalan SS6/3, Kelana Jaya, 47301, Petaling Jaya, Selangor Darul Ehsan, Malaysia.
48200 Selangoras, Selangoras, Malaizija