Unicaf University (MW)

Įvadas

Oficialus aprašymas

„Unicaf“ yra Europoje įsikūrusi pasaulinė švietimo organizacija, siūlanti stipendijas tinkamiems kandidatams tęsti akademines studijas su savo partneriais universitetais, šiuo metu Safolko universitetu ( JK) , Liverpulio Johno Mooreso universitetu (JK) , Pietų Velso universitetu (JK). , Kalifornijos universitete, „Riverside Extension“ (JAV) ir daugiakalnyje universiteto „ Unicaf“ universitete ( Afrika) . Išskyrus visiškai internetines programas, kurias siūlo universitetai partneriai, „Unicaf“ siūlo daugybę dėstomų programų Unicaf universiteto miesteliuose.

Unicaf“ stipendijų programa iki šiol skyrė daugiau nei 100 milijonų dolerių vertės stipendijas daugiau nei 30 000 reikalavimus atitinkantiems pareiškėjams 156 pasaulio šalyse. Stipendijos skiriamos talentingiems asmenims, turintiems finansinių sunkumų, ir jie žymiai sumažina studijų mokesčių kainą; likę mokesčiai sumokami dalimis, atsižvelgiant į pritaikytus, prieinamus mokėjimo planus.

„Unicaf“ palengvina pasaulinį bakalauro, magistro ar doktorantūros studijų medžiagos pristatymą internetu , naudodamasi moderniausia skaitmenine platforma - virtualiąja mokymosi aplinka (VLE) . Internetinis mokymasis tampa veiksmingu būdu įgyti naujų žinių, įgūdžių ir kvalifikacijos, tinkamo žmonėms, gyvenantiems atokiau nuo miesto centrų, šeimos globėjams ir namų statytojams, žmonėms su negalia ir dirbantiems specialistams, negalintiems atsisakyti karjeros. atlyginimai norint įgyti naują kvalifikaciją siekiant paaukštinimo ar susirandant geresnį darbą. „ Unicaf VLE“, prieinamą per bet kurį mobilųjį ar stalinį įrenginį, suteikia galimybę visą parą ir visą parą naudotis studijų medžiaga, palaikyti nuolatinį ryšį su dėstytojais, naudotis plačia e-bibliotekos kolekcija ir užmegzti ryšius su studentais ir specialistais iš įvairių šalių ir kultūrų. Pristatant internetinę kursų medžiagą per „Unicaf VLE“ naudojamos modernios technologijos ir metodai (pvz., Vaizdo įrašai, viktorinos, grupiniai projektai ir kita), kurie padeda mokytis, nes jis tampa malonesnis ir įdomesnis.

Mėnesinis suvartojimas leidžia studentams visus metus registruotis „Unicaf“. Studijuodami moduliuose studentai gali gilintis į vieną temą vienu metu, prieš pereidami prie kitos.

Keturi pagrindiniai studijų „Unicaf“ privalumai yra šie: Įperkamumas, lankstumas, prieinamumas ir patikimumas.

„Unicaf“ fiziškai veikia per universitetinius miestus ar mokymosi centrus 12 Afrikos šalių (Egipte, Ganoje, Kenijoje, Malavyje, Maroke, Nigerijoje, Somalyje, Ugandoje, Zimbabvėje, Pietų Afrikoje, Zambijoje ir Ruandoje), taip pat turi atstovybes Europoje.

Vietos

Lilongvė

Address
Unit 1 Shoppers Mall (Opposite Game & Shoprite), Area 4, Plot 67,
Lilongvė, Centrinis regionas, Malavis

Niujorkas

Address
1745 Broadway
10019 Niujorkas, Niujorkas, Jungtinės Amerikos Valstijos

Atėnai

Address
265 Mesogeion Ave,
Neo Psychico

Atėnai, Centriniai Atėnai, Graikija

Bukareštas

Address
31A Economu Cezarescu Street,
Sector 6

060754 Bukareštas, Bukareštas, Rumunija

Londonas

Address
Kemp House, 152 City Road
EC1V 2NX Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Kairas

Address
No.39 Lebanon Street, 6th Floor
El Mohandessin

Kairas, Kairo gubernija, Egiptas

Akra

Address
Ghana Christian University College
Off Dodowa Amrahia Main Road

AF 919 Akra, Didžioji Akra regionas, Gana

Port Luisas

Address
5th Floor, Wing A,
Cybertower 1,
Ebene Cybercity

Port Luisas, Port Luiso rajone, Mauricijus

Nairobis

Address
Nairobis, Nairobio apskritis, Kenija

Lagosas

Address
10, Peace Avenue
Lagosas, Lagosas, Nigerija

Mogadišas

Address
Km-4, Hodan Mogadishu
Mogadišas, Banaadir, Somalis

Lusaka

Address
Plot 20842, Off Alick Nkhata Road (Opposite United Nations HQ) Longacres
Lusaka, Lusakos provincija, Zambija

Irbid

Address
Jordan-Irbid
Irbid, Irbid vyriausybė, Jordanija

Kipras internete

Address
Kipras internete, Kipras

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis