Oficialus aprašymas

Protas, uždegantis pokyčius

EGADE Business School „Tecnológico de Monterrey“ sukūrė visame pasaulyje pripažintą lyderiaujančią Lotynų Amerikos verslo švietimo įstaigą, pasiryžusi suteikti daugiau galių visagaliams visuomenės vadovams, kuriantiems bendrą vertę ir keičiantiems visuomenę.

EGADE Business School yra Tecnológico de Monterrey verslo magistrantūra, puikus universitetas, garsėjantis vairavimo profesionalais, turinčiais atitinkamą vadovavimą visoje Meksikoje ir Lotynų Amerikoje. Pati verslo mokykla siūlo platų aspirantūros asortimentą keliose Lotynų Amerikos vietose. Su vietomis Meksike (Santa Fė), Monterėjuje ir Gvadalacharoje , taip pat vykdomosiose MBA programose Kueretaroje . Pietų Amerikoje veikia EGADE Business School Limoje (Peru).

Mokyklos inovacijomis grindžiamas akademinis modelis ir mokymosi kultūra, pasaulyje pripažintos programos, išsiskiriantys pasaulinės klasės dėstytojai, išskirtinė pasaulinė absolventų bendruomenė ir griežtas dėmesys žinių pritaikymui siekiant įtakos, prisidėjo prie jos, kaip aukščiausių Lotynų Amerikos, reitingo. verslo mokykla, kurią organizavo kelios tarptautinės reitingų organizacijos, įskaitant „QS“, „Eduniversal“, „Financial Times“ ir „The Economist“. EGADE absolventų programas sudaro dieninių, vienerių metų, inovacijų MBA

EGADE Business School siūlo novatorišką visą gyvenimą trunkančio mokymosi priėmimą ir pritaikytas programas vyresniojo verslo ir organizacijos vadovybei. EGADE Business School yra tik 1% viso pasaulio verslo mokyklų elitinės grupės narė, turinti pripažintą visuotinės akreditacijostrigubą vainikėlį, pripažįstantį verslo švietimo kompetenciją : Amerikos kolegijų ir mokyklų asociacija (AACSB), MBA magistrų asociacija. (AMBA) ir Europos kokybės gerinimo sistema (EQUIS). Mokykla yra pasaulinio išplėstinio valdymo tinklo, vedančio iš 30 pirmaujančių verslo mokyklų iš įvairių regionų, šalių, kultūrų ir ekonomikos skirtinguose vystymosi etapuose, narė, įsipareigojusi per verslo mokymą prisidėti prie pagrindinių iššūkiai, kurie paprastai yra sudėtingi ir globalūs.

Tai, ką matome savo vadovuose

EGADE Business School mes tikime, kad verslo ateitis priklauso nuo įžvalgių lyderių, kurie drįsta mesti iššūkį ir pertvarkyti savo pramonės šakas įgyvendindami galingas idėjas. Taigi būtent pagal šią filosofiją mes kuriame ir įgyvendiname visame pasaulyje žinomas magistrantūros programas.

Mes esame patyrusių novatorių bendruomenė, susidedanti iš gabių dėstytojų, talentingų studentų, sėkmingų absolventų, geriausių verslo lyderių ir tarptautinių akademinių partnerių, atsidavusių galingai idėjai: MINDS INGNITE CHANGE.

Pasaulio klasės pripažinimas prestižiniame reitinge

121935_qs-logo.png

# 1 Verslo mokykla Lotynų Amerikos mokslinių tyrimų srityje

QS Global 250 verslo mokyklų reitingas 2017 m

# 1 EGADE MBA Lotynų Amerikoje

„QS Global MBA“ reitingas Lotynų Amerikoje 2018–2019 m

# 1 Dieninės MBA studijos Meksikoje ir Lotynų Amerikoje

„QS Global MBA Rankings 2020“

# 1 Meistras Finansų Meksikoje ir Lotynų Amerikoje

„QS Global MBA Rankings 2020“

121936_eduniversal-logo.png

# 1 Verslo mokykla Lotynų Amerikoje

„Eduniversal“ verslo mokyklų reitingas 2008–2018 m., „5 geriausios palmės“ kategorija

# 1 EGADE MBA Lotynų Amerikoje

„Eduniversal“ geriausių meistrų reitingas 2016–2019 m

# 1 Finansų magistras Lotynų Amerikoje

„Eduniversal“ geriausi „Masters“ reitingo įmonių finansai 2011–2019 m

# 1 Energijos vadybos magistrantūros pažymėjimas Lotynų Amerikoje

„Eduniversal“ geriausi energetikos ir gamtos išteklių reitingą 2018-2019 m

121937_ft-logo.png

# 1 „Global OneMBA“ Lotynų Amerikoje ir Nr. 36 visame pasaulyje

„Financial Times“ MBA reitingas 2017–2018 m

Triguba pasaulinės akreditacijos karūna

EGADE Business School „ EGADE Business School “ gavo trigubą tarptautinės akreditacijos vainiką trijų įtakingiausių pasaulinio verslo švietimo organizacijų vardu: AACSB, AMBA ir EQUIS. Tik 1% verslo mokyklų visame pasaulyje, kaip ir EGADE, yra gavę trigubą AACSB, EQUIS ir AMBA tarptautinės akreditacijos karūną .

121940_triple-crown-egade2.jpg

Išskirtinis pasaulinis planas

Verslo mokyklos „EGADE“ turi daugiau nei 50 tarptautinių akademinių partnerysčių su pirmaujančiais universitetais ir verslo mokyklomis, siekdamos dvigubų ir jungtinių laipsnių programų , atstovaujančių įvairioms galimybėms įgyti tarptautinius pažymėjimus, taip pat galimybę studijuoti skirtinguose žemynuose. Šios partnerystės taip pat yra būtinos mūsų fakulteto plėtros programoms ir padeda skatinti tarptautinius akademinius projektus ir mokslinius tyrimus.

Kas išskiria EGADE?

  • Aktyvi verslininko mąstysena

Viena iš pagrindinių EGADE vertybių yra skatinti novatoriškus lyderius verslumo kultūroje, kuri tapo išskirtine išskirtinių studentų ir absolventų prekyba.

  • Mūsų pasaulinė vizija ir patirtis

Pagrindinis EGADE skiriamasis ženklas yra garsus pasaulinis dėmesys ir pasiekiamumas. Dėl partnerystės su prestižiškiausiais universitetais ir verslo mokyklomis visame pasaulyje, EGADE savo lyderiams, studentams ir vadovams suteikia unikalų požiūrį ir patirtį, susijusią su pasaulinio verslo ateitimi.

  • Žinomas tarptautinis fakultetas

Pagrindinis EGADE akademinės patirties bruožas yra visame pasaulyje žinomų fakulteto narių, kurie yra dabartiniai ir buvę direktoriai, konsultantai, paskelbtų autorių ir tyrėjų, buvimas. Šis fakultetas suteikia savo plačią kompetenciją klasėje, kuri paverčia mūsų mokymą, tyrimus ir mąstyseną reikšmingu ir įtakingu išsilavinimu.

  • Inovatyvus akademinis modelis

Neįtikėtinų dėstytojų, taip pat vyresniųjų verslo vadovų, patirtis mūsų akademinėse programose skatina idealią teorinių ir praktinių žinių pusiausvyrą. Mes parengiame savo studentus sėkmingai karjerai, sujungdami tai, ko jie išmoksta klasėje, su realia verslo patirtimi, kai teorija iškart pritaikoma praktikoje.

  • Subalansuotas ir lankstus formatas

Mūsų vykdomosios programos ir neakivaizdiniai magistro laipsniai, kurie buvo skirti studentams, dirbantiems visą darbo dieną, suteikia tinkamą pusiausvyrą tarp studijų, darbo ir asmeninių įsipareigojimų. Mūsų tikslas yra, kad mūsų studentai pasiektų tiek asmeninę, tiek profesinę sėkmę.

  • Įsidėmėtina akademinė vadovybė

Kalbant apie pagrindinį verslo išsilavinimą, „EGADE“ yra verslo mokykla Lotynų Amerikoje Nr. 1 dėl daugelio priežasčių. Mūsų akademinių programų aktualumą ir inovacijas palaiko ne tik visame pasaulyje žinomi reitingai, bet ir pagrindinės pasaulyje akreditavimo asociacijos.

Sužinokite daugiau apie EGADE programas čia ir susisiekite su mokykla „ LinkedIn“ , „ Twitter“ , „YouTube“ ir „ Facebook“.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

EGADE Business School

Finansų magistras buvo skirtas suteikti verslo lyderiams geras žinias apie finansų rinkas ir avangardinį požiūrį į globalų verslą. Ši programa suteikia studentams galimyb ... [+]

# 1 programa Meksikoje

QS magistrai finansų reitinguose 2020 m

Pagrindinis finansų magistro tikslas yra suteikti verslo lyderiams patikimas žinias apie finansų rinkas ir avangardinį požiūrį į globalų verslą. Ši programa buvo sukurta atsižvelgiant į du pagrindinius profilius:

Finansų ir ekonomikos srities profesionalai, norintys įgyti kur kas daugiau specializuotų žinių apie finansų industriją.Atitinkamos lyderystės pozicijoje dirbantys profesionalai, kurie, norėdami paskatinti pelningą verslą, turi pridėti finansinį meistriškumą prie savo vadybos įgūdžių.Patirtinis mokymasis naudojant moderniausias priemones

Finansų magistras buvo sukurtas siekiant padėti jums išplėsti savo žinias bankininkystės, įmonių finansų ir vertybinių popierių rinkoje pasauliniame finansiniame kontekste, naudojant naujausias technologines finansinės analizės priemones; taip pat ugdyti platų atsakingos ir etiškos lyderystės jausmą vadovaujant aukščiausio lygio šios srities ekspertams. Mes norime, kad mūsų absolventai teiktų pasitikėjimą dirbdami su finansinėmis institucijomis ir jų labui, išlaikydami globalią ir tvarią jų organizacijų perspektyvą.... [-]

Meksika Meksikas Monterėjus
Balandis 2020
Anglų,Ispanų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
EGADE Business School

EGADE magistras verslo vadyboje yra intensyvi programa, skirta ankstyvosios stadijos profesionalams, pradedantiems sparčiai augančią karjerą. Nesvarbu, koks yra jūsų akad ... [+]

Įgalinkite savo profesinės karjeros pradžią

Vienerių metų intensyvi karjeros programa, skirta jauniems specialistams ir neseniai turintiems didelį potencialą absolventams. EGADE verslo vadybos magistras yra intensyvi programa, skirta ankstyvosios pakopos profesionalams, siekiantiems pradėti karjerą sparčiojo augimo keliu.

Formatas Pilnas laikas Trukmė 1 metai Vieta Monterėjus ir Gvadalachara Programos priėmimas Rugsėjo mėn Kalba Anglų Profesinė patirtis Neseniai absolventai arba jauni specialistai, turintys 0–2 metų darbo visą darbo dieną patirtį Tarptautinių rezidencijų galimybės Visuotinės panardinimo studijos, tarptautiniai mainai, pasaulinės stažuotės ir dviejų laipsnių galimybės ... [-]
Meksika Monterėjus Gvadalachara
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Minds Igniting Change

Address
Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX
01389 Meksikas, Meksikas, Meksika
Address
Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L.
66269 Monterėjus, Nuevo Leonas, Meksika
Address
Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal.
45138 Gvadalachara, Jalisco, Meksika