EGADE Business School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Protas, uždegantis pokyčius

EGADE Business School „Tecnológico de Monterrey“ sukūrė visame pasaulyje pripažintą lyderiaujančią Lotynų Amerikos verslo švietimo įstaigą, pasiryžusi suteikti daugiau galių visagaliams visuomenės vadovams, kuriantiems bendrą vertę ir keičiantiems visuomenę.

EGADE Business School yra Tecnológico de Monterrey verslo magistrantūra, puikus universitetas, garsėjantis vairavimo profesionalais, turinčiais atitinkamą vadovavimą visoje Meksikoje ir Lotynų Amerikoje. Pati verslo mokykla siūlo platų aspirantūros asortimentą keliose Lotynų Amerikos vietose. Su vietomis Meksike (Santa Fė), Monterėjuje ir Gvadalacharoje , taip pat vykdomosiose MBA programose Kueretaroje . Pietų Amerikoje veikia EGADE Business School Limoje (Peru).

Mokyklos inovacijomis grindžiamas akademinis modelis ir mokymosi kultūra, pasaulyje pripažintos programos, išsiskiriantys pasaulinės klasės dėstytojai, išskirtinė pasaulinė absolventų bendruomenė ir griežtas dėmesys žinių pritaikymui siekiant įtakos, prisidėjo prie jos, kaip aukščiausių Lotynų Amerikos, reitingo. verslo mokykla, kurią organizavo kelios tarptautinės reitingų organizacijos, įskaitant „QS“, „Eduniversal“, „Financial Times“ ir „The Economist“. EGADE absolventų programas sudaro dieninių, vienerių metų, inovacijų MBA

EGADE Business School siūlo novatorišką visą gyvenimą trunkančio mokymosi portfelį ir pritaikytas programas vyresniojo verslo ir organizacijos vadovybei. EGADE Business School yra tik 1% viso pasaulio verslo mokyklų elitinės grupės narė, turinti pripažintą visuotinės akreditacijostrigubą vainikėlį, pripažįstantį verslo švietimo kompetenciją : Amerikos kolegijų ir mokyklų asociacija (AACSB), MBA magistrų asociacija. (AMBA) ir Europos kokybės gerinimo sistema (EQUIS). Mokykla yra pasaulinio išplėstinio valdymo tinklo, vedančio iš 30 pirmaujančių verslo mokyklų iš įvairių regionų, šalių, kultūrų ir ekonomikų skirtinguose vystymosi etapuose, narė, įsipareigojusi per verslo mokymą prisidėti prie pagrindinių iššūkiai, kurie paprastai yra sudėtingi ir globalūs.

Tai, ką matome savo vadovuose

EGADE Business School mes tikime, kad verslo ateitis priklauso nuo įžvalgių lyderių, kurie drįsta mesti iššūkį ir pertvarkyti savo pramonės šakas įgyvendindami galingas idėjas. Taigi būtent pagal šią filosofiją mes kuriame ir įgyvendiname visame pasaulyje žinomas magistrantūros programas.

Mes esame patyrusių novatorių bendruomenė, susidedanti iš gabių dėstytojų, talentingų studentų, sėkmingų absolventų, geriausių verslo lyderių ir tarptautinių akademinių partnerių, atsidavusių galingai idėjai: MINDS INGNITE CHANGE.

Pasaulio klasės pripažinimas prestižiniame reitinge

121935_qs-logo.png

# 1 Verslo mokykla mokslinių tyrimų srityje Lotynų Amerikoje

„QS Global 250 Business Schools 2017“

# 1 EGADE MBA Lotynų Amerikoje

  • „QS Global 200 MBA“ reitingai: Lotynų Amerika 2012–2015 m
  • „QS Global MBA“ reitingas Lotynų Amerikoje 2018–2020 m

# 1 Dieninės MBA studijos Meksikoje ir Lotynų Amerikoje

„QS Global MBA Rankings 2020“

  • Nr. 1 Meksikoje ir Lotynų Amerikoje trečius metus iš eilės
  • # 55 visame pasaulyje per 240 reitinguotų programų
  • 23 vietos, palyginti su 2019 m., Visame pasaulyje
  • 26 vietoje visame pasaulyje - verslumas ir absolventų rezultatai
  • # 39 pasaulio įsidarbinti

# 1 Meistras Finansų Meksikoje ir Lotynų Amerikoje

„QS Business Masters Ranking“: Lotynų Amerikos finansai 2018–2020 m

  • Nr. 1 Meksikoje ir Lotynų Amerikoje trečius metus iš eilės
  • Nr. 41 visame pasaulyje tarp 156 reitinguotų programų
  • # 15 pasaulyje įsidarbinimo galimybių srityje
121936_eduniversal-logo.png

# 1 Verslo mokykla Lotynų Amerikoje

5 „Palmes of Excellence“, „Eduniversal“ verslo mokyklos reitingas 2008–2018 m

# 1 EGADE MBA Lotynų Amerikoje

„Eduniversal“ geriausias „Master Ranking“ bendras valdymas 2016–2019 m

# 1 Finansų magistras Lotynų Amerikoje

Geriausias „Eduniversal“ įmonių finansų magistro reitingas 2011–2019 m

Energetikos vadybos magistrantūros pažymėjimas Lotynų Amerikoje

„Eduniversal“ geriausi energetikos ir gamtos išteklių reitingą 2018-2019 m

121937_ft-logo.png

# 1 „Global OneMBA“ Lotynų Amerikoje ir Nr. 43 visame pasaulyje

Reitingas „Financial Times“ MBA 2007–2019 m

Triguba pasaulinės akreditacijos karūna

EGADE Business School „ EGADE Business School “ gavo trigubą tarptautinės akreditacijos vainiką trijų įtakingiausių pasaulinio verslo švietimo organizacijų vardu: AACSB, AMBA ir EQUIS. Tik 1% verslo mokyklų visame pasaulyje, kaip ir EGADE, yra gavę trigubą AACSB, EQUIS ir AMBA tarptautinės akreditacijos karūną .

121940_triple-crown-egade2.jpg

Išskirtinis pasaulinis planas

Verslo mokykloms „EGADE“ priklauso daugiau nei 50 tarptautinių akademinių partnerysčių su pirmaujančiais universitetais ir verslo mokyklomis, siekiantiems dvigubų ir jungtinių laipsnių programų , atstovaujančių įvairioms galimybėms įgyti tarptautinius pažymėjimus, taip pat galimybę studijuoti skirtinguose žemynuose. Šios partnerystės taip pat yra būtinos mūsų fakulteto plėtros programoms ir padeda skatinti tarptautinius akademinius projektus ir mokslinius tyrimus.

Kas išskiria EGADE?

Aktyvi verslininko mąstysena

Viena iš pagrindinių EGADE vertybių yra skatinti novatoriškus lyderius verslumo kultūroje, kuri tapo išskirtiniu išskirtinių jos studentų ir absolventų bruožu.

Mūsų pasaulinė vizija ir patirtis

Pagrindinis EGADE skiriamasis ženklas yra garsus pasaulinis dėmesys ir pasiekiamumas. Dėl partnerystės su prestižiškiausiais universitetais ir verslo mokyklomis visame pasaulyje, EGADE savo lyderiams, studentams ir vadovams suteikia unikalų požiūrį ir patirtį, susijusią su pasaulinio verslo ateitimi.

Žinomas tarptautinis fakultetas

Pagrindinis EGADE akademinės patirties bruožas yra visame pasaulyje žinomų fakulteto narių, kurie yra dabartiniai ir buvę direktoriai, konsultantai, paskelbtų autorių ir tyrėjų, buvimas. Šis fakultetas suteikia savo plačią kompetenciją klasėje, kuri paverčia mūsų mokymą, tyrimus ir mąstyseną reikšmingu ir įtakingu išsilavinimu.

Inovatyvus akademinis modelis

Neįtikėtinų dėstytojų, taip pat vyresniųjų verslo vadovų, patirtis mūsų akademinėse programose skatina idealią teorinių ir praktinių žinių pusiausvyrą. Mes parengiame savo studentus sėkmingai karjerai, sujungdami tai, ko jie išmoksta klasėje, su realia verslo patirtimi, kai teorija iškart pritaikoma praktikoje.

Subalansuotas ir lankstus formatas

Mūsų vykdomosios programos ir neakivaizdiniai magistro laipsniai, kurie buvo skirti studentams, dirbantiems visą darbo dieną, suteikia tinkamą pusiausvyrą tarp studijų, darbo ir asmeninių įsipareigojimų. Mūsų tikslas yra, kad mūsų studentai pasiektų tiek asmeninę, tiek profesinę sėkmę.

Įsidėmėtina akademinė vadovybė

Kalbant apie pagrindinį verslo išsilavinimą, „EGADE“ yra verslo mokykla Lotynų Amerikoje Nr. 1 dėl daugelio priežasčių. Mūsų akademinių programų aktualumą ir inovacijas palaiko ne tik visame pasaulyje žinomi reitingai, bet ir pagrindinės pasaulyje akreditavimo asociacijos.

Sužinokite daugiau apie EGADE programas čia ir susisiekite su mokykla „ LinkedIn“ , „ Twitter“ , „YouTube“ ir „ Facebook“.

Vietos

Meksikas

Address
Av Carlos Lazo 100, Santa Fe, San Mateo, 01389 Ciudad de México, CDMX
01389 Meksikas, Meksikas, Meksika

Monterėjus

Address
Rufino Tamayo y Eugenio, Av. Eugenio Garza Lagüera, Valle Oriente, 66269 San Pedro Garza García, N.L.
66269 Monterėjus, Nuevo Leonas, Meksika

Gvadalachara

Address
Avenida General Ramón Corona 2514, Jardines del Valle, 45138 Zapopan, Jal.
45138 Gvadalachara, Jalisco, Meksika

„Santiago de Querétaro“

Address
Epigmenio González 500, San Pablo, 76130 Santiago de Querétaro, Qro.
76130 „Santiago de Querétaro“, „Querétaro“, Meksika