ITESO - Universidad Jesuita de Guadalajara

Įvadas

Oficialus aprašymas

ITESO yra Gvadalacharos jėzuitų universitetas. Įkurta 1957 m., Priklauso pasaulio jėzuitų universitetų grupei.

ITESO yra Gvadalacharos jėzuitų universitetas. Įkurta 1957 m., Ji priklauso daugiau nei 228 jėzuitų universitetų tinklui visame pasaulyje. Jie visi turi 450 metų senumo jėzuitų ugdymo tradiciją, tradiciją, kuri istoriškai buvo pasaulio mąstymo centre, žinoma, kad ji lavina vadovus visose mokslo ir meno srityse.

ITESO garsėja savo akademiniu meistriškumu, didžiuliu susirūpinimu tiek vietos, tiek pasaulio kontekste ir savo įsipareigojimu gerinti žmonių gyvenimo sąlygas. Jo išsamus švietimo projektas skirtas ugdyti intelektą ir jautrumą, ugdyti laisvus ir socialiai atsakingus jaunus vyrus ir moteris visą gyvenimą aplinkoje, kuri yra ideali atradimui ir augimui.

Studijuoti ITESO reiškia dalintis jėzuitų išsilavinimu su pusantro milijono studentų visame pasaulyje.

Galite būti daugiakultūrės aplinkos dalis ir studijuoti su daugiau nei 9000 studentų iš Meksikos ir kitų šalių, tokių kaip Argentina, Brazilija, JAV, Prancūzijos, Suomijos, Olandijos ir Šveicarijos, kurie studijuoja mūsų universitete pagal akademinių mainų programą. .Amigos em campus universitário „Naassom Azevedo“ / „Unsplash“

ITESO misijos pareiškimas

ITESO yra universitetas, turintis krikščioniškąjį įkvėpimą, patikėtas Jėzaus draugijai. Ji laiko save nuolat augančių žmonių bendruomene

Jos misija:

  • Formuoti kompetentingus, laisvus ir atsidavusius specialistus, norinčius paversti savo būtį ir veiksmus visuomenės labui.
  • Praplėsti žinių ir kultūros ribas vykstant tiesos paieškai.
  • Pasiūlyti ir plėtoti, bendradarbiaujant su įvairiomis socialinėmis organizacijomis, perspektyvius ir tinkamus sprendimus pertvarkyti sistemas ir institucijas.

Visa tai siekiant sukurti teisingesnę ir žmoniškesnę visuomenę.

Vizija

Bendradarbiaujant su kitais sektoriais, siekiant suburti efektyvią komandą, teikiančią paslaugas, palengvinančią informacijos teikimą ir palaikančią institucinę strategiją, būti pagrindine stipendijų, socialinių iniciatyvų, universiteto plėtros ir augimo projektų rinkimo skatintoja.

Vietos

Tlaquepaque

Address
Anillo Periférico Sur Manuel Gómez Morín,8585
45604 Tlaquepaque, Jalisco, Meksika