Oficialus aprašymas

fachada

mums

"Tecnológico de Monterrey" yra privati ​​įstaiga, ne pelno siekianti, nepriklausoma ir nesusijusi su politinėmis ir religinėmis partijomis. Tai buvo įkurta 1943 m., Nes tai buvo meksikietiško verslininko Eugenio Garza Sada vizija .

Jo darbas yra palaikoma pilietinės asociacijos, kurias sudaro žinomų lyderių iš visos šalies, įsipareigojusių aukštojo mokslo kokybės ir Meksikos plėtrai.46882_rsz_medium_mapa.pngSu apgyvendinimu ir turi 31 biurų ir 21 tarptautinių ryšių palaikymo tarnybas. Juo siekiama mokyti vadovus su verslumo dvasia, žmogaus proto ir aukšto lygio konkurencingumą.

Į geriausių privačių universitetų viršuje institucija į pasaulio pagal į balas, World University Ranking; o EGADE verslo mokykla yra laikoma geriausia verslo mokykla Meksikoje ir Lotynų Amerikoje.

Pasak Quacquerelli Symonds universiteto reitingą, tai yra geriausias privatus universitetas Meksikoje ir į darbdavių, Meksika nuomone 'ai numeris vienas universitetų, stovėjo prie pat lygio Mičigano universitetas, Bostono universiteto ir Duke universiteto.

Mūsų skirtumaidiferencia

Studijų programų ir vykdomosios Švietimas ITESM pasiūlyti vertės pasiūlymas, kuris apima įvairius produktus ir paslaugas prisidėti prie verslininkų, tarptautiniu mastu konkurencingų, orientuota į verslo rezultatų bei aukšto žmogaus jutimo vadovai plėtrai.

Programos pasižymi:

  • Kokybės turinio plėtros programos dėsto aukštos kvalifikacijos mokytojų žinių ir patirties ..
  • Metodologija mokymo ir mokymosi, kad pagrindinis dėmesys skiriamas sprendžiant realias problemas darbe, naudodami įrankius nedelsiant įgyvendinti.
  • Generavimas ir integravimas komandų našių padarytas su projektų vystymosi kad padėti gerinti jų organizacijų rezultatus.
  • Transformacija dalyvaudami kursuose ir programose, kurių mokymas leidžia jiems asmenims į pasiekti didesnį našumą ir suteikia jiems įrankius pasiekti pagrindinį vaidmenį tenkinant savo įmonės tikslus į priekį.
  • " Multicampus" sistema, kuri siūlo nacionalines ir tarptautines paslaugas, be to, turi aljansus su įvairiais universitetais ir institucijomis.

Už tai ir dar daugiau Tecnologico de Monterrey yra geriausias pasirinkimas pereiti ir vykdomosios švietimo Meksikoje.

švietimo modelismodelo"Tecnológico de Monterrey" absolventų ir vykdomojo išsilavinimo programos yra pagrįstos alt = "dabartiniu, novatorišku ir avangardo švietimo modeliu, kuris naudoja atvejų metodologiją, projekto rengimą ir (arba) patirtinę veiklą, kuri leidžia padidinti našumą dėl taikymo neatidėliotinas žinias ir galimybę kurti tinklus.

  • Dėmesys atkreipia į mokinio, kuris yra atsakingas už gamybos savo žinias, kartu visais laikais jo mokytojo, kuris prisiima vadovo vaidmenį.
  • remiami mokytojų daktaro laipsnį ir didelio potencialo vadovai su puikia darbo pobūdį programas.
  • Aukštos prioritetas ir technologijų naudojimą, kaip yra iš mokymo proceso tarpininkas ir mokymosi, ir, atsižvelgiant į meistrų ir daktaro atveju pabrėžti parengimą per tarptautinius susitarimus ir mainus su žinomų universitetų visame pasaulyje.
  • Dabar programas, kurios užtikrina priėjimą prie ryšių tinklų, bendradarbiavimo ir mokymosi tarp studentų, dėstytojų ir specialistų iš viso pasaulio; taip pat Alumni asociacijoms, siekiant sustiprinti mokinių mokymosi procesą.

Su šiuo, Tecnológico de Monterrey "prisideda mokyti specialistus iššūkius generuoja globalizacijos ir mokslo ir technologijų nuolatinės kaitos, o atveriant naujas galimybes vadovai, verslininkai ir verslininkai.

Programos mokomos:
  • Ispanų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Dėl didelės paklausos plėtoti ir optimizuoti procesus pramonės, maisto, žemės ūkio, sveikatos ir molekulinės diagnostikos, be kita ko, paskatino biotechnologinių metodų į ... [+]

Dėl didelės paklausos plėtoti ir optimizuoti procesus pramonės, maisto, žemės ūkio, sveikatos ir molekulinės diagnostikos, be kita ko, paskatino biotechnologinių metodų įtraukimas generuoti naujus produktus ir paslaugas.

Taigi biotechnologinių procesų kūrimo ar naudinga didelė dalis gyventojų, atsižvelgiant į jo pločio taikymo diapazonas.

Profesionalai absolventų mokslo magistras biotechnologijos ITESM, sugeba veikti akademinėje, mokslo ir pramonės aplinkoje, tiek taikomosios ir žinių kartos.

Siunčiama

Profesionistas absolventų sritis, susijusias su biotechnologijų, biologijos, chemijos, biochemijos, chemijos inžinerijos, biocheminės inžinerijos, maisto, medicinos, mitybos, among others.... [-]

Meksika Monterėjus
Sausis 2020
Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Energijos tapo viena iš labiausiai svarbu užtikrinti verslo sąnaudų konkurencingumą ir taip kurti darbo vietas, per tarptautinį kontekstą didelės konkurencijos. ... [+]

Energijos tapo viena iš labiausiai svarbu užtikrinti verslo sąnaudų konkurencingumą ir taip kurti darbo vietas, per tarptautinį kontekstą didelės konkurencijos.

Mokslo magistras Energetikos inžinerijos leidžia studentams tapti specialistai tokiose srityse kaip efektyviau naudoti elektros ir šiluminės energijos, kokybės elektros energiją, elektros tinklo analizė taikoma ir pramonės sektoriaus ir nacionalinės elektros energijos sistemos, dizaino Baterijos elektronika didelių vėjo generatoriai, saulės jėgainių ir variklio valdymo kontrolės. Jūs galite padaryti techninius - ekonominius tyrimus privalumus ir trūkumus galima kaip kombinuoto ciklo įrenginiuose, vėjo, saulės, biomasės įvairių elektros energijos gamybos sistemų ir suprasti verslo galimybes tose srityse. Temas, kaip pažangiųjų elektros energijos tinklų, paskirstyta gamyba, faktai, SVC, nuolat auga kapitonui.... [-]

Meksika Monterėjus
Sausis 2020
Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Pastaraisiais dešimtmečiais, Meksika buvo apibūdinamas kaip šalies su svarbiu ekonominiu aspektu, privilegijuota geografinę vietą, jaunas gyventojų ir atvirumą globalizac ... [+]

aprašymas

Pastaraisiais dešimtmečiais, Meksika buvo apibūdinamas kaip šalies su svarbiu ekonominiu aspektu, privilegijuota geografinę vietą, jaunas gyventojų ir atvirumą globalizacijai, pozicionavimo save kaip patrauklią šalį investicijoms ir pramonės gamybos sektoriuje siekiant pasaulinės reikšmės. Nuolat, įmonių šiame sektoriuje reikia technologinius pajėgumus, kurie palaiko savo strategijas, kad pagerintų savo produktų pasiūlą, konsolidaciją ir konkurencingumą, nepamirštant socialinę atsakomybę aplinkai.

Kurso tikslas

Mokslas magistras gamybos sistemų tikslas:

Traukinio specialistai pramonei ir akademinei bendruomenei, kuris, kaip pokyčių, galės tai padaryti taikomuosius mokslinius tyrimus, technologinę plėtrą, inovacijas ir technologijų perdavimą į naujų gaminių projektavimo, pažangių medžiagų ir gamybos procesų srityse. Siunčiama ... [-]
Meksika Monterėjus
Sausis 2020
Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Tecnológico de Monterrey - ITESM

Inžinerinės vadybos magistrantūros tikslas yra ugdyti lyderius ir projektų vadovus, savo žinių srities specialistus. ... [+]

Bendrasis tikslas

Inžinerinės vadybos magistrantūros tikslas yra ugdyti lyderius ir projektų vadovus, savo žinių srities specialistus.

Būtinybė, noras ar problema, atitinkanti ar išsprendžianti šią programą

Auga vis didesnis susidomėjimas inžinieriais, kurie veiksmingai vadovauja, identifikuoja ir vykdo projektus, atsižvelgiant į teisinius, etinius, lyderystės, inovacijų ir darnaus vystymosi principus. Tai dar labiau pastebima didelėse ir (arba) tarptautinėse įmonėse, kurios taip pat reikalauja, kad inžinieriai būtų išmokyti būti projektų vadovais, turintys gilių techninių žinių ir minkštųjų įgūdžių.

Privalumai asmeniui

Inžinerijos vadybos magistras siekia tobulinti inžinieriaus, komunikacijos įgūdžius, vadovavimo ir projektų valdymo įgūdžius, kartu su techninių ir analitinių įgūdžių specializacija, siekiant pagerinti savo darbo sritis.... [-]

Meksika Monterėjus Buenavista
Rugsėjis 2020
Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Šiuo metu informacija yra viena iš vertingiausių vertybių tiek organizacijoms, tiek asmenims, todėl duomenų privatumas, konfidencialumas, vientisumas ir prieinamumas šioj ... [+]

Kibernetinio saugumo magistras

Šiuo metu informacija yra viena iš vertingiausių vertybių tiek organizacijoms, tiek asmenims, todėl duomenų privatumas, konfidencialumas, vientisumas ir prieinamumas šioje visuomenėje tapo būtinu dalyku.

Didėjantys visų rūšių informacijos, taip pat technologijos, elektroninio saugojimo pajėgumai, kartu su kibernetinių grėsmių didėjimu, padarė kibernetinio saugumo specialistą nepakeičiamu profesionalu, užtikrinančiu tinkamą darbą visų tipų įmonėse. hipersaitas pasaulis.

Meksikoje nerimą kelia šios srities ekspertų trūkumas. Štai kodėl „Tecnológico de Monterrey“ sukuria kibernetinio saugumo magistrą - programą, kuria inžinieriumi siekiama lavinti pertvarkymo lyderystės įgūdžius, taip pat profesinius ir analitinius įgūdžius, norint sėkmingai atlikti kibernetinio saugumo srityje.... [-]

Meksika Monterėjus
Sausis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

En las últimas décadas, México se ha caracterizado como un país con una importante dimensión económica, posición geográfica privilegiada, población joven y apertura a la ... [+]

Descripción

En las últimas décadas, México se ha caracterizado como un país con una importante dimensión económica, posición geográfica privilegiada, población joven y apertura a la globalización, posicionándose como un país atractivo para la inversión y logrando un sector industrial de relevancia mundial. Para aprovechar estas características se ha desarrollado este programa de Nanotecnología que ayudará a la creación y aplicación de los conocimientos en las áreas de ciencias de materiales en nanoescala.

Objetivo

Formar profesionistas para la industria y la academia, quienes, como agentes de cambio, sean capaces de hacer investigación aplicada, desarrollo tecnológico, innovación, y transferencia de tecnología, en los ámbitos de la nanotecnología.... [-]

Meksika Monterėjus Buenavista
Sausis 2020
Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Bendras šios programos tikslas yra mokyti specialistai, agentai pokyčių pramonės ir akademinės sektoriuose, kurie gali daryti taikomuosius mokslinius tyrimus, technologij ... [+]

Kurso tikslas

Bendras šios programos tikslas yra mokyti specialistai, agentai pokyčių pramonės ir akademinės sektoriuose, kurie gali daryti taikomuosius mokslinius tyrimus, technologijų plėtrą ir technologijų perdavimas inžinerinių mokslų srityse.

Siunčiama

Profesionalai iš sričių inžinerijos ir tiksliųjų mokslų, norinčių atlikti didelio poveikio mokslinius tyrimus siekiant prisidėti prie kurios nors iš specialybės srityse inžinerinių mokslų žinias. Studentai patekti į šią programą turėtų turėti puikų akademinį išsilavinimą, pašaukimą žinių generavimas, laisvai komunikuoti, dirbti profesionaliai, laikantis griežtų etikos standartų, kurie yra atviri naujoms būdų asimiliacijos žinių ir profesinės praktikos ir jie intelektualiai smalsus.... [-]

Meksika Monterėjus Buenavista
Sausis 2020
Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Kompiuterių mokslo magistras siekiama specialistų srityse kompiuterių mokslo, inžinerijos ir tiksliųjų mokslų labiausiai domina atlikti didelio poveikio mokslinius tyrimu ... [+]

aprašymas

Technologijų tendencijas šiuolaikiniame pasaulyje taško iki kompiuterinių sistemų lankstesnių, sugebėti prisitaikyti prie nenumatytų ir neaiškių sąlygų, ir sąveikos įgūdžių poreikį. Mašina mokymosi, analizavimo ir duomenų mokslas taip pat įvairių metodų įkvėpė pobūdžio gamybos technologiją pateikti kompiuterines sistemas su minėtų galimybių, kad bus paversti visuomenei, ekonomikai ir aplinkai šiame amžiuje. Tai Computer Science absolventas ruošia studentus būti lyderiai šios naujos technologinės bangos.

Galimos

Graduate Management Admission Test arba Magistras Kompiuterių mokslo Jis skirtas profesionalams sričių informatikos, inžinerijos ir tiksliųjų mokslų labiausiai domina atlikti didelio poveikio mokslinius tyrimus siekiant prisidėti prie bet specialybės srityse informatikos žinių.... [-]

Meksika Monterėjus Buenavista Zapopanas
Sausis 2020
Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Iš informatikos mokslo magistro absolventas gali perduoti sprendimus ypač sąvokas arba bendrųjų metodikų problemas ir taikyti bendrąsias skaičiavimo sąvokas konkretaus sp ... [+]

aprašymas

Technologijų, susijusių su kompiuterių mokslo, keičiasi labai greitai: yra produktų tiek programinės įrangos ir aparatūros rezultatas naujas teorijas, metodus ir technologijas platinimu. Šie pokyčiai atneš rezultatų per nebenaudojamais į aukštos srityje pirmaujančių žymiai paklausos žmogiškuosius išteklius iš trijų pagrindinių sričių norma:

Specialistai gamybos sektoriuje Akademikai su žinių atnaujinama Moksliniai tyrimai ir technologinė plėtra

Absolventas programa yra specialistas, kuris gali ne tik sekti sparčius technologinius pažangą, bet taip pat prisideda su naujoviškų pasiūlymų kompiuterių mokslo srityje ir tokiu būdu reaguoja į didžiųjų iššūkių šiandienos pasaulyje.... [-]

Meksika Zapopanas
Sausis 2020
Ispanų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Tecnológico de Monterrey - ITESM

Desde siempre, la eduación ha enfrentado distintas áreas de oportunidad, que en ocasiones son difeciles de cubrir por los centros educativos egzistentes. Tikrai, y enmarc ... [+]

„Importancia del Emprendimiento en la Educación“

Desde siempre, la eduación ha enfrentado distintas áreas de oportunidad, que en ocasiones son difeciles de cubrir por los centros educativos egzistentes. Tikrai, y enmarcados ir ekonominiai, socialiniai ir konstituciniai, estų centrai, tretieji komo prioritetiniai formų asmenys, conocimientos y habilidades de distintas disciplinas, que les permita no sólo aplicarlas eniversos kontekstas, sino generolas nuevas los deventes que coucimes. los que se enfrentan día a día. Tikimasi, kad pavyzdžio pavyzdžiu taps vieningi visuomenės atstovai, kurie bus sukurti Monterėjaus „Tecnológico“, ir kad jie turėtų būti pripažinti pagrindiniu mantenido ir fortalecido kultūros tyrimu, kuris bus pradėtas rengti kartu su Prancūzijos kultūros institutu. De igual manra, desde su inicio, la innoción educativa ha posicionado como factor clave de la Institución, que en diversas oportunidades se ha diffeido como líder de este ámbito, tanto en México como a nivel internacional.... [-]

Meksika Monterėjus
Sausis 2020
Ispanų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sueños del Tecnológico de Monterrey

Location address
Av. Eugenio Garza Sada 2501 Sur, Tecnológico
Monterrey, Nuevo Leonas, 64849 MX
Social Media
Location address
Calle del Puente 222, Ejidos de Huipulco,
Tlalpan,

Buenavista, Meksikos valstijoje, 14380 MX
Location address
Av Lago de Guadalupe 3.5 Km, Margarita Maza de Juárez,
Mexico City, Meksikas, 52926 MX
Location address
Avenida General Ramón Corona 2514, Nuevo México
Zapopan, Jalisco, 45138 MX
Location address
Av Montaña Monarca 1340, Ejido Jesús del Monte, 58350 Morelia, Mich., Mexico
Morelia, Michoacán, 58350 MX
Location address
Vía Atlixcáyotl 2301, Reserva Territorial Atlixcáyotl
Puebla City, Puebla, 72453 MX
Location address
Av. Carlos Lazo #100, Álvaro Obregón, Santa Fe
Santa Fe, Naujasis Meksikas, 01389 MX
Location address
Epigmenio González 500, San Pablo
Santiago de Querétaro, „Querétaro“, 76130 MX
Location address
Eduardo Monroy Cárdenas 2000, San Antonio Buenavista, San Buena Ventura
Toluca, Meksikos valstijoje, 50110 MX
Location address
LATAM Sede Argentina - Buenos Aires
Buenos Aires, Buenos Airės, AR
Location address
LATAM Sede Bolivia - La Paz
La Paz, La Paso departamentas, BO
Location address
LATAM Sede Chile - Santiago
Santiago, Santjago metropolijos regionas, CL
Location address
LATAM Sede Colombia - Cali
Cali, Caleca slėnis, CO
Location address
LATAM Sede Colombia - Cartagena
Cartagena, Mursijos regionas, CO
Location address
LATAM Sede Costa Rica - San José
San Jose, Kalifornijoje, CR
Location address
LATAM Sede Ecuador - Guayaquil
Guayaquil, Gvajai, EC
Location address
LATAM Sede Ecuador - Quito
Quito, Pichincha, EC
Location address
LATAM Sede El Salvador - San Salvador
San Salvador, San Salvadoro departamentas, SV
Location address
LATAM Sede Guatemala - Guatemala
Antigua Guatemala, Sacatepéquez katedra, GT
Location address
LATAM Sede Honduras - Tegucigalpa
Tegucigalpa, Fransisko Morazano katedra, HN
Location address
LATAM Sede Houston
Houston, Teksasas, US
Location address
LATAM Sede Nicaragua - Managua
Managua, Managvos departamentas, NI
Location address
LATAM Sede Panamá - Panamá
Panama City, Floridoje, PA
Location address
LATAM Sede Paraguay - Asunción
Asuncion, PY
Location address
LATAM Sede Perú - Lima
Lima, Dalarnos apskritis, PE
Location address
LATAM Sede Puerto Rico - San Juan
Orange County, Kalifornijoje, PR
Location address
LATAM Sede Rep. Dominicana - Sto. Domingo
Santo Domingo, „Distrito Nacional“, DO
Location address
LATAM Sede Uruguay - Montevideo
Montevideo, Montevidėjaus departamentas, UY
Location address
LATAM Sede Venezuela - Caracas
Caracas, Sostinės rajonas, VE