University of Otago - Wellington Department of Medicine

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveikiname kanclerio pavaduotoją

Tēnā koutou katoa - Aš nuoširdžiai kviečiu Jus į pirmąjį Naujosios Zelandijos universitetą, įsteigtą 1869 metais.

Čia, Otagoje, turėsite precedento neturinčias galimybes. Jus mokys tarptautiniai ekspertai savo srityje; Jūs gausite pasaulinės klasės kvalifikaciją ir galėsite prisidėti prie novatoriškų tyrimų. Studentų patirtis Otagoje yra išskirtinė. Jūs prisijungsite prie įvairių gyventojų, turinčių daugiau nei 20 000 studentų iš viso Naujosios Zelandijos ir daugiau nei 100 tautų visame pasaulyje. Svarbu tai, kad turėsite galimybę iš tikrųjų apibrėžti save ir pasirinkti savo kryptį gyvenime. Dešimtys tūkstančių Otago absolventų dabar gyvena visuose pasaulio kampeliuose, daugelis prisideda prie teisės, sveikatos, mokslo, verslo ir vyriausybės. Dauguma garsiausių Naujosios Zelandijos menininkų, romanistų, poetų ir lyderių taip pat gavo savo pradžią Otagoje.

Otago universitete galėsite mokytis mokslo, sveikatos mokslų, humanitarinių mokslų ir prekybos. Daugelis iš jūsų mokysis pagrindiniame Dunedino universitete ir gyvensite vienoje iš 15 gerai įrengtų ir draugiškų gyvenamųjų namų kolegijų, arba viename iš daugelio užpildytų butų aplinkinėse gatvėse. Užpakalinėje durų pusėje rasite paskaitų teatrus su naujausiomis technologijomis, mūsų apdovanojimus pelnusi biblioteka, puikios studijų erdvės ir fantastiški sporto patogumai, įskaitant pasaulinio lygio padengtą stadioną. Dunedinas yra vienintelis tikras universiteto miestas Naujojoje Zelandijoje, o akademinį centrą supa energinga studentų bendruomenė.

Mes primygtinai raginame studentus atlikti antrosios pakopos studijas Otagoje; mes turime didesnę Ph.D. nei bet kuris kitas universitetas Naujojoje Zelandijoje. Mes taip pat turime sveikatos mokslų miestelius Christchurch ir Wellington, Auckland centre, ir nedidelę universiteto Švietimo koledžą Inverkargilyje. Mes turime partnerių universitetų visame pasaulyje ir skatiname daug studentų mainų. Mūsų mokslininkai dažnai bendradarbiauja su kitų šalių ekspertais, o didelė mūsų tyrimų dalis gali būti panaudota sprendžiant klausimus, su kuriais susiduria Naujoji Zelandija ir kitos pasaulio šalys. Dirbame glaudžiai bendradarbiaujant su Ngāi Tahu, pietų salos mirtimis, ir mes palaikome tvirtus ryšius su kitais iwi.

Didžiuojuosi galėdamas vadovauti šiam labai puikiam Universitetui. Tikiuosi, kad čia galėsite mėgautis savo patirtimi ir suvokti visas siūlomas galimybes; jie yra tavo paėmimui. Taip pat esu įsitikinęs, kad jūs būsite drauge visą gyvenimą. Po išvykimo Otago universitetas ir gražus Dunedino miestas ir toliau užims ypatingą vietą jūsų gyvenime. Linkiu jums visų geriausių.

Profesorius Harlene Hayne - kanclerio pavaduotojas

Vietos

Velingtonas

Address
Mein Street,23
6242 Velingtonas, Velingtonas, Naujoji Zelandija

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: