The University of Waikato

Įvadas

Oficialus aprašymas

Te Whare Wānanga O Waikato

Nustatykite sau iki kur pasaulis eina. Studijuoti Waikato universiteto, Naujojoje Zelandijoje.

Iš Waikato universitetas yra modernus, novatoriškas universitetas su didžiule ambicijų. Mes žinome, karjera keičiasi ir visiškai nauji yra sukurta. Štai kodėl mes siūlome lanksčią studijų galimybes. Studentai gali sukurti savo individualų studijų programas įgyti unikalių įgūdžių ir žinių, kad bus nustatytas juos ateičiai.

Mūsų pagrindinis Campus yra įsikūrusi Hamiltonas mieste Naujosios Zelandijos Šiaurės saloje ir gyvena 12.500 studentų, įskaitant maždaug 2000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 70 pasaulio šalių. Mes esame viena iš Naujosios Zelandijos pirmaujančių mokslinių tyrimų universitetuose, kurį sudaro septynių fakultetų ir mokyklų, teikiančių platų spektrą dalykų. Mes taip pat turime palydovinę miesteliu Tauranga.

Studentai gali pasirinkti studijuoti laipsnį, į antrosios pakopos kvalifikaciją ar Jums Waikato daktaro. Daugelis tarptautinių studentų pasirinkti studijuoti universitete vieną ar du semestrus studijuoti užsienyje, kaip studentų ir perkelti akademinių kreditų jie įgytų Waikato link savo laipsnį savo valstybės aukštojoje mokykloje.

Tuo universitetas Waikato studentams įgyti kokybišką išsilavinimą, kuris yra pripažintas visame pasaulyje tuo pačiu metu mėgautis unikalus ir pilną universitetinį patirtį šalyje garsėja novatoriško mąstymo ir apsvaiginimo natūralioje aplinkoje.

Diegiant maorių tapatybę

Iš Waikato universiteto išsiskiria iš kitų universitetų, nes ji apima savo tvirtą maorių tapatumą ir paveldą, kaip pagrindinių funkcijų jos išskirtinumą. Universitetas yra įsikūręs iš Waikato žmonėms ir Kīngitanga (maorių karaliaus) tėvynėje, ir pasiekia, kad daugelio ivių (genčių) Šiaurės sala.

Miesteliu, yra laikomi per mokslo metus maorių ir ne-maorių mokiniams kaupapa Maorių susijusių įvykių. Visi Tarptautinę studentų pasveikino esant pōwhiri (Welcome) ne Te Kohinga marama marae (susitikimo vieta) miesteliu ir pajusite maorių kultūros nuo tos minutės jie užlipti ant miesteliu įtaką.

Geros kokybės švietimas

Mūsų institucija stovi išdidžiai pasaulinėje arenoje švietimo, mokslinių tyrimų ir studentų patirtį. Studentai gali būti tikri, kad universitetas Waikato kvalifikacija bus nustatyti juos, o kur pasaulis eina.

 • 401-500 juosta (Times "Aukštojo mokslo World University Rankings 2016)
 • 87 iš 100 labiausiai pasaulyje tarptautinių universitetų ( "The Times Higher Education 2016)
 • Dešimt temines sritis, kurios buvo suskirstytos į 200 geriausių pasaulyje (QS World University Rankings pagal temą 2015). Tai yra: švietimas, kompiuterių mokslo ir informacinių sistemų; ekonomikos ir ekonometrikos; įstatymas (101-150); kalbotyra; Apskaita ir finansai; ryšių ir žiniasklaidos tyrimai; verslo ir valdymo studijos; geografija; ir sociologija.

Kodėl "Waikato" skiriasi

 • Mūsų mažesni klasėse suteikti studentams su viena ant vieno mokymosi galimybių iš mūsų apdovanojimai dėstytojai.
 • Studentai turi galimybę dalyvauti praktinėje mokymosi ir stažuočių visose programose.
 • Mes specialiai sukurta valdovo programas, kurios gali būti baigtas per taip mažai, kaip 12 mėnesių "dieniniame studijų.
 • Studentai gali studijuoti universitete Hamiltone ar Tauranga ir dauguma mūsų programų yra pradėti arba kovo arba kiekvienų metų liepos. Taip pat yra šešių savaičių sutankintos kursai lapkričio ir sausio, kurie gali padėti studentams gauti į priekį savo studijas.

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite waikato.ac.nz arba rašykite international@waikato.ac.nz.

 • Įkurta: 1964
 • Miestas: Hamiltonas
 • Studentų Gyventojų skaičius: 12.500
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Humanitarinių mokslų magistras » Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Išlyginamosios studijos » Matyti Sertifikatai » Matyti Tiksliųjų mokslų bakalauro studijos » Matyti LLM » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Dailės Magistras (taikomos)

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas

Ar domitės karjerą Mokymo anglų, kaip antrosios kalbos užsienyje, universitetinio lygio? Kai kurios šalys, pavyzdžiui, Azijoje, reikės turėti magistro lygio kvalifikaciją, kaip tai padaryti. Waikato Master of Arts (taikomos) suteikia jums kvalifikaciją jums reikia. [+]

Dailės magistras (taikomosios) Ar domitės karjerą Mokymo anglų, kaip antrosios kalbos užsienyje, universitetinio lygio? Kai kurios šalys, pavyzdžiui, Azijoje, reikės turėti magistro lygio kvalifikaciją, kaip tai padaryti. Waikato Master of Arts (taikomos) suteikia jums kvalifikaciją jums reikia. Jūs baigti Waikato Master of Arts (taikomos) (MA (taikomos)) studijuojant dokumentus dėl specializuotų temų. Jūsų studijos bus suteikti jums įgūdžių jums reikia dirbti užsienyje. Jūs jau gali dirbti kitoje srityje kalbų mokymo Naujojoje Zelandijoje ir galvoti apie pozicijoje į užsienį, todėl norėtumėte įgyti kvalifikaciją, ko jums reikia tai padaryti. Kai kurias temas jūs studijuoti yra būdingi Waikato anketa MA (taikomos). Šios temos yra diskurso analizė ir mokytojas pažinimo studijas. Kitas išskirtinis temą, kad manimi vis svarbesni yra teorija ir sąvokos anglų akademinių tikslų. Kai studijuoti šią temą, jūs išmoksite, kaip mokyti studentus, kurie daro didesnes laipsnių ir mokslinių tyrimų, todėl jums plėtoti įgūdžius, jums reikia mokyti užsienio studentams daro po pakopos išsilavinimą. Jūs būsite užbaigti laipsnį, kuris buvo pirmasis tokio pobūdžio Naujoji Zelandija - MA (taikomos) buvo pristatytas 1992 metais ir buvo pirmasis taikoma čia siūloma lingvistika laipsnį. Mokymo personalas Per savo MA (taikomosios), jums naudinga mokė ekspertai savo srityse. Dr Diane Johnson specializuojasi kalbos analizę, Mokymo ir ugdymo dizaino, mokymo metodikos, diskurso analizė, kalbų mokytojų rengimo ir medžiagų projektavimas. Dr Roger Barnard specializuojasi kalbinių ir kultūrinių problemų, su kuriomis susiduria imigrantai ir tarptautinių mokiniams, antroji kalba mokymo projektavimo ir vertinimo, mokytojų pažinimo studijos, ir kalbos politikos ir planavimo. Dr Ian Bruce specializuojasi teksto ir žanro studijų, akademinio rašymo ir mokymo programos dizaino,... [-]

Menų Meistras

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 18 mėnesių March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas

Dailės magistras apima pažangių studijų menų tema ir yra skirta tiems, kurie nori pagilinti savo žinias šiuo klausimu. Laipsnis taip pat yra didelis komponentas nepriklausomų tyrimų. Dailės magistras gal priimtas per menų ir socialinių mokslų fakulteto ar maorių ir čiabuvių studijų fakulteto. [+]

Humanitariniai mokslai Dailės magistras apima pažangių studijų menų tema ir yra skirta tiems, kurie nori pagilinti savo žinias šiuo klausimu. Laipsnis taip pat yra didelis komponentas nepriklausomų tyrimų. Dailės magistras gal priimtas per menų ir socialinių mokslų fakulteto ar maorių ir čiabuvių studijų fakulteto. Dailės magistras pagal Menų fakulteto ir Socialinių mokslų Ar jūs ieško gebėjimą kritiškai mąstyti ir gerai bendrauti? Menų (MA) nuo Waikato magistras bus išmokyti jus įgūdžius dirbti savarankiškai ir pamatyti didelės apimties projektą iki pabaigos. Tai yra savybės, kurios yra labai prašoma po darbdaviai. Įtraukiant į MA suteikia jums galimybę verstis nepriklausomo (bet prižiūrimą) tyrimų vienoje ar daugiau iš įvairių menų dalykų. Baigė su magistro suteikia jums vartai į aukštesnį mokslo laipsnį arba į platų karjeros. Dailės magistras pagal fakulteto maorių ir čiabuvių studijų Iš maorių pripažinimas oficialiąja kalba Aotearoa buvo lydėti tangata whenua priskiriamais klausimais bendruomenės ir visuomenės kaip visumos pripažinimas. Gebėjimas būti laisvai tiek maorių ir anglų tampa vis svarbesnis per profesinių sričių. Šios sritys apima: IWI / hapu plėtrą, švietimo, medicinos, mokslinių tyrimų, žiniasklaidos, Vyriausybę ir Kelionės ir turizmas. Galite pasirinkti vieną iš šių dalykų: Maorių kalba / Te Reo Maori, maorių kultūros studijos / Tikanga maorių, Maorių Žiniasklaida ir komunikacija. Pramonė jungtys Pareiškia per MA priimančiosios tinklų ir santykius su įvairiausių nacionalinių ir tarptautinių pramonės įstaigų programas. Tai apima, platesnė švietimo sektorius (ypač vidurinių mokyklų), kalbinių ir kultūrinių grupių, kūrybinių, teatro ir scenos grupių, ambasadų, vyriausybės, verslo organizacijų, istorinių organizacijų, tarptautinių organizacijų ir pramonės ir profesinių grupių ar organizacijų. Muzikos ir teatro... [-]

MSc

Master Of Science

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 18 mėnesių March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga + 1 daugiau

Mokslas magistras yra vertinami dėl savo lankstumo ir kompetencijos, ir gali būti pritaikytos, kad atitiktų jūsų poreikius. Jūs galite pasirinkti savo dokumentus iš daugeliu klausimų ir mokslinių tyrimų ir mokė dokumentus mišinio yra pritaikyti, kad atitiktų jūsų interesus ir tikslus. [+]

Master of Science Mokslas magistras yra vertinami dėl savo lankstumo ir kompetencijos, ir gali būti pritaikytos, kad atitiktų jūsų poreikius. Jūs galite pasirinkti savo dokumentus iš daugeliu klausimų ir mokslinių tyrimų ir mokė dokumentus mišinio yra pritaikyti, kad atitiktų jūsų interesus ir tikslus. Mokslo (MSC) magistras paprastai trunka 12-18 mėnesių dieninių studijų užbaigti. Laipsnis reikalauja 180 taškų, kurie sudaro 90 taškų mokė dokumentus ir 90 taškų darbas (mokslinių tyrimų projektui). Ši disertacija balansas mokė dokumentai gali būti keičiami atsižvelgiant į leidimo studijų koordinatoriui savo pasirinktos disciplinos. Mokytis bent Waikato universiteto magistro ir jums patiks daugiau laboratorijos ir lauko darbus, dar vienas ant vieno, su kuriuo praleisite viršų akademikų ir prieigą prie pasaulinės klasės mokslinių tyrimų įrangą. Mūsų puikus pramonės ryšiais taip pat reiškia, įdomių bendradarbiavimą su vietos, nacionalinių ir tarptautinių įmonių ir organizacijų. Tai ideali laipsnis studentams, norintiems pagerinti savo karjeros galimybes ir siekiantiems įgyti kvalifikaciją, kuri yra potencialiai ne taip tyrimais sunkus. Ši kvalifikacija yra mokoma tokiu lygiu gerokai iš anksto bakalauro studijų, suteikti jums su iššūkiais ir žinių, reikalingų pasirengti sėkmingai karjerai. Tematika Studentai mokosi magistro laipsnį per Mokslo ir inžinerijos fakulteto gali studijuoti biologijos mokslų, chemijos, Gamtos mokslai, elektronika, inžinerija, medžiagos ir apdorojimas, fizika, psichologija, mokslo ir technologijų mokymas. Studentai kryptys informatikos, matematikos ar statistikos užregistruos per kompiuterinių ir matematinių mokslų fakultete. Paslaugos Iš Waikato mokyklos mokslo universitetas yra namo gerai įrengtas, pasaulinio lygio laboratorijose komplektą. Jūs turite galimybę naudoti sudėtingą mokslinių tyrimų įrangą ir įrenginius, pavyzdžiui, BMR spektroskopija, DNR sekos ir Universitetas Waikato herbariumo (WAIK). Į... [-]

Master Of Science (technologija)

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas + 1 daugiau

Mokslų (technologijos) magistrantūros paprastai dvejų metų pažangi studijų programa, kuri remiasi savo žiniomis iš BSC (Technika) laipsnį. Jis yra panašus į magistrantūros, bet turi du svarbius skirtumus - ji sujungia mokė dokumentus su taikomojo ar pramonės vykdomus mokslinius tyrimus tezės arba parašyta disertacija, ir ji apima du dokumentus dėl pramonės technologijų ir inovacijų. [+]

Master Of Science (technologijos) Mokslų (technologijos) magistrantūros paprastai dvejų metų pažangi studijų programa, kuri remiasi savo žiniomis iš BSC (Technika) laipsnį. Jis yra panašus į magistrantūros, bet turi du svarbius skirtumus - ji sujungia mokė dokumentus su taikomojo ar pramonės vykdomus mokslinius tyrimus tezės arba parašyta disertacija, ir ji apima du dokumentus dėl pramonės technologijų ir inovacijų. Mokslo (technologijos) (MSC (tech)) magistro laipsnis bus suteikti jums su pažangių techninių gebėjimų, susijusių su savo srities specializacija. Jis duos jums didelį gylį ir plotį žinių apie mokslą ir technologijas, ypač susijusį su technologiniais klausimais pramoniniame sektoriuje Naujosios Zelandijos ekonomiką. Studijuoti magistro laipsnį (tech), esant Waikato universiteto ir jums patiks daugiau laboratorijos ir lauko darbus, dar vienas ant vieno, su kuriuo praleisite viršų akademikų ir prieigą prie pasaulinės klasės mokslinių tyrimų įrangą. Mūsų puikus pramonės ryšiais taip pat reiškia, įdomių bendradarbiavimą su vietos, nacionalinių ir tarptautinių įmonių ir organizacijų. Susijusios temos Studentai mokosi magistro laipsnį (tech) per mokslo ir inžinerijos fakulteto gali studijuoti biologijos mokslų, chemijos, Gamtos mokslai, elektronika, medžiagų ir perdirbimo ar fizikos. Paslaugos Iš Waikato mokyklos mokslo universitetas yra namo gerai įrengtas, pasaulinio lygio laboratorijose komplektą. Jūs turite galimybę naudoti sudėtingą mokslinių tyrimų įrangą ir įrenginius, pavyzdžiui, BMR spektroskopija, DNR sekos ir Universitetas Waikato herbariumo (WAIK). Sukurti sėkmingą karjerą Absolventai šis laipsnis yra gerai pasirengę pramonėje darbo dėl to, kad mokslo ir valdymo dokumentus kartu studijavo. Galite rasti darbą įvairių mokslo susijusių pramonės šakų. Karjeros galimybės Vietos ir regionų taryba Crown mokslinių tyrimų institutai energijos Įmonės aplinkos agentūros vyriausybės departamentai Biomedicinos... [-]

Magistras

Inžinerijos Magistras

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga + 1 daugiau

Šis tyrimas orientuotas laipsnis yra skirta absolventams, kurie nori daryti tolesnius tyrimus ir sukurti naujovišką sprendimą inžinerijos klausimą. Kompetencijos pažangių inžinerinio projektavimo, mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros gebėjimų yra pagrindiniai bruožai laipsnį. [+]

Inžinerijos magistras Šis tyrimas orientuotas laipsnis yra skirta absolventams, kurie nori daryti tolesnius tyrimus ir sukurti naujovišką sprendimą inžinerijos klausimą. Kompetencijos pažangių inžinerinio projektavimo, mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros gebėjimų yra pagrindiniai bruožai laipsnį. Kaip inžinerijos magistras (ME) absolventas turėsite galimybę arba ieškoti darbo, kaip profesinės inžinierius, arba pradėti karjerą mokslinių tyrimų srityje. ME paprastai trunka 12 mėnesių užbaigti visą laiką. Ji remiasi išankstinio tyrimo metu bakalauro lygio, pavyzdžiui, ketverių metų BE (su pagyrimu) arba Bakalauro (Technika), Laipsnis reikalauja 120 taškų, kurie arba gali būti sudaryta iš 30 taškų mokė dokumentus ir 90 taškų disertacijos (tyrimų projektas) arba viena 120 taškų disertaciją. Jei stoti į MANE Via Fakulteto mokslo ir technikos galite pagrindinis inžinerijos, ir jūsų darbas tema gali ateiti iš mūsų platų studijų srityse, kaip antai biologinės inžinerijos, chemijos inžinerijos, civilinės inžinerijos, mechanikos inžinerijos, medžiagų inžinerijos, aplinkos inžinerijos ir elektronikos inžinerijos. Programinė įranga inžinerinių projektų bus baigti Via Kompiuterijos katedra į Fakultetas kompiuterinių ir matematinių mokslų, Mokslo ir technikos fakultetas skatina bendradarbiavimo santykius tarp mokslo, inžinerijos, pramonės ir valdymą. Fakultetas sukūrė labai stiprus tyrimas pagrindas remti jos tikslus ir suteikti jums išsamių žinių, analitinių įgūdžių, novatoriškų idėjų ir metodų išversti mokslą į technologijų realiame pasaulyje. Jūs turėsite galimybę atlikti tyrimus su darbuotojais, kurie yra lyderiai savo srityje ir turės pasaulinio lygio laboratorinių įrenginių naudojimą. Praeities MANE mokiniai dirbo projektus, kaip antai "Gyvatė robotas" gelbėjimo nelaimės Ir smegenų kontroliuojamų elektromechaninis protezavimo ranka. Paslaugos Iš Waikato mokyklos specializuotos inžinerinių laboratorijų universitetas apima didelio masto Lab kompleksą, kad funkcijos seminarų ir laboratorijų,... [-]

Magistras Informacinės Technologijos

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 18 mėnesių March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga + 1 daugiau

Informacinių technologijų magistras ne iš Waikato universiteto juda jums už teorinis iki prižiūrimos projektais grindžiamą mokymąsi ir on-the-darbo patirtis su pramonės partneriais. [+]

Magistras Informacinės technologijos Informacinių technologijų magistras ne iš Waikato universiteto juda jums už teorinis iki prižiūrimos projektais grindžiamą mokymąsi ir on-the-darbo patirtis su pramonės partneriais. Žinoma, pagrindinis bruožas yra pramonės stažuotės (FMCS596) popieriaus, kuris suteikia jums pramonės patirtį vienam visą semestrą. Kaip intern jums bus Mentored ir palaiko jūsų darbdavio ir universiteto vadovui, kaip jūs dirbate nuo realaus pasaulio problema yra pramonė komandoje aplinkoje. MInfoTech buvo sukurtas kaip dalis Oklandas IRT aukštosios mokyklos, Bendra iniciatyva tarp Waikato universiteto ir Oklendo universiteto, kurti pramonės paruošta IRT ekspertai. Programos tikslas yra patenkinti sprogstamąjį paklausą aukštos kvalifikacijos tinklo ir duomenų perdavimo specialistams, programuotojams, sistemų architektai, interneto svetainių kūrėjai bei kitų darbo paruošta IRT specialistų. Technologijos yra sparčiausiai augantis sektorius Naujojoje Zelandijoje ir su 1,3 trilijoną dolerių augimo prognozes pasaulinėje IRT pramonės nuo 2013-2020, The MInfoTech rengia jums padaryti labiausiai iš svarbių galimybėmis šioje pramonėje. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad jūs peržengti klasės ir į profesinio darbo situacijose su Pilną darbingo IT įgūdžius. Graduate Management Admission Test arba Rezidentūra sertifikatas informacinių technologijų (PGCertInfoTech) suteikia idealią kelią į informacinių technologijų (MInfoTech) magistras. Karjeros galimybės Internetas / Multimedija Kūrėjas Duomenų bazių kūrėjas Debesis Kompiuterija Kūrėjas Duomenų saugumas Kūrėjas Tinklo ir palaikymas Kūrėjas programinė įranga Architektas technikos konsultantas sistemos administratorius Priėmimo ir registracija Priėmimo, studentai turės būti baigę atitinkamą bakalauro laipsnį, paprastai Computer Science. Jums reikės bent B vidutiniškai 80 taškų 300 lygio arba virš įskaitant bent 40 taškų kompiuterių mokslo ar susijusioje srityje. Studentai su ne IRT bakalauro laipsnį yra skatinamos taikyti už Rezidentūra sertifikatas informacinių... [-]

Magistras Mokymas Ir Mokymasis

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai January 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas

Mokymo ir mokymosi (pirminis, antrinis) magistras yra intensyvus vienerių metų programa, kuri rengia studentus su specializuotų įgūdžių ir didesnio žinių mokymo pradinėse, vidurinėse arba Maorių vidutinio kura arba wharekura nustatymus. [+]

Mokymo ir mokymosi meistras Mokymo ir mokymosi (pirminis, antrinis) magistras yra intensyvus vienerių metų programa, kuri rengia studentus su specializuotų įgūdžių ir didesnio žinių mokymo pradinėse, vidurinėse arba Maorių vidutinio kura arba wharekura nustatymus. Ši programa, anglų ar maorių Medium, plėtoja mokinių kritinį supratimą apie mokslinių tyrimų pagrindu pedagoginių metodų, mokymosi teorija, tyrimo įgūdžių ir turinio žinių, kad jie galėtų veiksmingai mokyti įvairių besimokančiųjų Naujosios Zelandijos mokyklose. Studentai taip pat įgyti vertingos praktinės patirties, dirbant bent 40 savaičių per metus daugelyje ekvivalentas įvairių nustatymų, su profesinės paramos fakulteto dėstytojų ir mentorių mokytojus. Programa yra paremta suaugusiųjų mokymosi principais ir yra tikimasi, kad studentas mokytojai kritiškai mąstyti ir dirbti savarankiškai. Straipsniai išnagrinėti mokydamas Naujosios Zelandijos kontekste, įrodymais pagrįstas tyrimo, mokymo įvairias besimokančiųjų ir mokymo projektavimas ir diegimas. Studentai užbaigti šešerius 500 lygio podiplominių popierius (180 taškai). Programos akcentai Individualus ir nedidelė grupė kuravimo Identifikuoja savo asmeninius privalumus Sukurta siekiant suteikti Jums su patirtimi, kad galėtų patenkinti visų besimokančiųjų poreikius. Absolventai siekti aukšto lygio įgūdžius ir stipresnį gebėjimus vadovavimo vaidmenų ateityje. Už užpildydami šią intensyvesnį programą atlygis yra didesnis įvažiavimo atlyginimas nuo patekti į mokytojo profesiją. Mokymo ir mokymosi meistras Tai yra daugiau intensyvus kursas skirtas aukštos besimokančių. Vienerių metų programa yra iš sausio-gruodžio ir reikalauja didesnės įvedimo kriterijus. Iš užpildydami šią siekiamybė kursą privalumas yra didesnis pradinis atlyginimas įvesdami mokytojo profesiją. Labai praktiška-mokyklos programa reikšminga suma programos yra įsikūrusi mokyklų partnerių ir apima 20 + savaites dirbti su studentais auditorijose. Magistras Mokymo ir mokymosi (Pirminės ir vidurinės) Ši programa bus sukurti... [-]

Magistro Skaitmeninio Verslo

Su bendrabučiu Dieninės 1 - 2 metų March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga + 1 daugiau

"Waikato" "Digital Business" magistro laipsnis yra unikalus Naujojoje Zelandijoje, nes jame dėmesys skiriamas skaitmeninėms technologijoms valdymo požiūriu. Jei esate pasirengęs siekti karjeros kaip "tech-savybi" vadybininkė, ši novatoriškų programa atneš jums akimirksniu naujausią e-komercijos ir skaitmeninio verslo teoriją ir praktiką. [+]

"Waikato" "Digital Business" magistro laipsnis yra unikalus Naujojoje Zelandijoje, nes jame dėmesys skiriamas skaitmeninėms technologijoms valdymo požiūriu. Jei esate pasirengęs siekti karjeros kaip "tech-savybi" vadybininkė, ši novatoriškų programa atneš jums akimirksniu naujausią e-komercijos ir skaitmeninio verslo teoriją ir praktiką.

Jūs gausite pažangių įgūdžių, kaip naujausios skaitmeninės technologijos daro įtaką verslo veiklai ir keičia tai, kaip mes sąveikaujame su klientais ir tiekėjais daugelyje pramonės šakų. Pvz., Net žemės ūkis dabar yra skaitmeninių naujovių šaltinis, nes geoerdviniai duomenys gali susieti prekes iš supermarketų prie konkrečių aptvarų, medžių ar vynmedžių.... [-]


Master of Business and Management

Su bendrabučiu Dieninės 12 mėnesių March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga + 1 daugiau

[+]

Dirbsite komandoje plėtoti verslumo Start-up verslą, tada statytis savo verslo idėją pramonės ekspertų.

"Waikato universiteto verslo mokykla yra fantastiška su parama darbuotojams ir studentams".

Tai pasauliniu etalonu kompetencijos mokymo ir mokslinių tyrimų, pasiekti mažiau nei 1% pasaulio verslo mokyklose.

Jūs galite kreiptis dėl MKM jei turite:

Bakalauro laipsnį, bet disciplinos, arba jo ekvivalentą, iš patvirtinto universitete Pasiekti B-minuso pažymių vidurkis arba pirmiau paskutinius metus savo laipsnį. ... [-]

Master of Engineering Practice

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 18 mėnesių March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga + 1 daugiau

Designed for recent graduates and practicing engineers who want to upgrade and update their knowledge in the rapidly changing fields of electronics, materials and processing and mechanical engineering, the Master of Engineering Practice (MEngPrac) is a taught programme that may be completed in either 12 or 18 months. [+]

Designed for recent graduates and practicing engineers who want to upgrade and update their knowledge in the rapidly changing fields of electronics, materials and processing and mechanical engineering, the Master of Engineering Practice (MEngPrac) is a taught programme that may be completed in either 12 or 18 months.

The programme was developed not only in response to the demand from New Zealand employers for work-ready engineers able to tackle the challenges of the changing global, national and local environments, but to also meet the demand of international students who are looking at improving their employability with a taught masters degree.  The MEngPrac will enable you to work in diverse industries and fields in New Zealand and worldwide.... [-]


Master of Environmental Planning

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga + 1 daugiau

During your Master of Environmental Planning (MEP), you'll develop your knowledge and skills relating to both the theory and practical applications of planning. [+]

During your Master of Environmental Planning (MEP), you'll develop your knowledge and skills relating to both the theory and practical applications of planning.

Your research skills will build to an advanced level, and you'll gain a broad and in-depth understanding of knowledge relating to this specialist area. Throughout this degree, you'll refine your ability to show independent critical judgement.

Collaboration with Planning Professionals

At Waikato, you'll benefit from the service provided by a Planning Advisory Group. This Group is made up of experienced planning professionals working in the region.

During the MEP programme, you'll go to guest lectures, attend workshops and enjoy field trips where a range of professionals share their expertise. The Environmental Planning programme has enjoyed longstanding and active links with these professionals.... [-]


Master of Health, Sport and Human Performance

Internetinės Dieninės 12 - 18 metų March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga + 1 daugiau

The Master of Health, Sport and Human Performance will set you up with a research-based qualification that will teach you to critically examine how political, cultural, social and economic factors influence the meaning and nature of sport, exercise and leisure. [+]

The Master of Health, Sport and Human Performance will set you up with a research-based qualification that will teach you to critically examine how political, cultural, social and economic factors influence the meaning and nature of sport, exercise and leisure.

Studying the Master of Health, Sport & Human Performance (MHSHP), you'll explore how psychological or physiological factors influence movement and performance in sport and exercise. Throughout your course of study you'll receive opportunities to get involved in real world research to make a difference in people’s lives, as well as connect with elite athletes and teams.

The University of Waikato's Health, Sport and Human Performance Department boasts world-renowned active researchers and lecturers who have international expertise and reputations. Also, our research group on the Critical Studies of Sport and Physical Culture is one of the most highly regarded in the world, particularly in the study of action and adventure sports.... [-]


Master of Security and Crime Science

Su bendrabučiu Dieninės 18 mėnesių March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga + 1 daugiau

Want to make a real difference to society? With the Master of Security and Crime Science, you will develop the skills required to become a leader in the security, intelligence and crime-prevention areas in the public and private sectors. [+]

Want to make a real difference to society? With the Master of Security and Crime Science, you will develop the skills required to become a leader in the security, intelligence and crime-prevention areas in the public and private sectors.

You will combine skills from different disciplines such as Statistics, Computer Science, Geographic Information Systems, Population Studies, Psychology and Management. You'll develop analytical and creative methods to tackle real-world crime, and improve security in an ever-changing society.

This degree will provide a pathway to a career in policy development, crime or accident detection and analysis in both the public and private sectors. The skills you gain from the degree will enable you to promote and enhance security and community safety.... [-]


Meistras Aplinkai Ir Visuomenei

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 18 mėnesių March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas

Aplinkos ir visuomenės Master pakopos laipsnis tinka absolventams įvairių disciplinų - aplinkos mokslų, socialinių mokslų, vadybos, teisės ar ekonomikos. Tai programa, kuri leidžia jums pasinaudoti augančių Fakulteto ryšius su tiek vietos bendruomenės ir švietimo grupių ir vietos valdžios. [+]

Meistras Aplinkos ir visuomenės Aplinkos ir visuomenės Master pakopos laipsnis tinka absolventams įvairių disciplinų - aplinkos mokslų, socialinių mokslų, vadybos, teisės ar ekonomikos. Tai programa, kuri leidžia jums pasinaudoti augančių Fakulteto ryšius su tiek vietos bendruomenės ir švietimo grupių ir vietos valdžios. Studijuoja savo šeimininko Aplinkos ir visuomenės (MEnvSoc) prie Waikato universiteto suteikia jums galimybę remtis įgūdžius ir žinias, kurias jau įgijo per savo bakalauro laipsnį. Sužinosite, kaip kritiškai analizuoti įvairias požiūrius, susijusius su aplinkos iššūkius. Jūs plėtoti savo supratimą apie šių skirtingų perspektyvų, ir sužinoti, kaip naudoti savo įžvalgomis susidoroti su šiais iššūkiais. Per savo MEnvSoc, jums padaryti daug studijuoja pagrindinius dokumentus ir rengia disertaciją ar disertaciją derinys. Jūs galėsite užpildyti iki 120 taškų verta dokumentus ir arba 60 taškų disertacijų arba 90 taškų darbas. Jūsų disertacijos ar darbas bus grindžiamas jūsų pačių mokslinių tyrimų, ir jums pasirinkti temą, susijusią su aplinkos ir visuomenės tarpusavio santykius. Jūs taip pat gali patikti įtraukti kai kuriuos svarbius dokumentus iš kitų sričių, pavyzdžiui, aplinkos mokslų, teisės ir valdymo. Pradėdami vartoti šį metodą, struktūruoti savo laipsnį Jums padės stiprinti ryšį tarp supratimo klausimus teoriniu lygmeniu ir taikant teoriją praktikoje. Fakulteto ryšiai su grupėmis dirbančių vietos valdžios, švietimo ir bendruomenės suteikti galimybių spektrą studentams, studijuojantiems link MEnvSoc. Jūs naudos iš svečių paskaitų, seminarų ir išvykas, kad turėjo indėlį iš bendruomenės narių ar profesinės bendraautorių. Mokymo darbuotojai patys yra aktyvūs mokslininkai su nacionalinių ar pasaulio reputacijos jų sričių specialistų. Jūs turėsite galimybę gauti naudos iš savo žiniomis ir patirtimi. Darbas su personalu, galėsite pasinaudoti ir... [-]

Meistras Aplinkos Mokslų

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 18 mėnesių March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga + 1 daugiau

Aplinkos mokslų magistro skirtas tiek mokslo ir inžinerijos absolventų, kurie nori tęsti savo žinias ir mokslinių tyrimų įgūdžius aplinkos mokslų srityje - mokslinis tyrimas tarp žmonių ir aplinkos sąveika. [+]

Meistras Aplinkos mokslų Aplinkos mokslų magistro skirtas tiek mokslo ir inžinerijos absolventų, kurie nori tęsti savo žinias ir mokslinių tyrimų įgūdžius aplinkos mokslų srityje - mokslinis tyrimas tarp žmonių ir aplinkos sąveika. Aplinkos mokslų magistro (MEnvSci) yra 180 taškas tarpdisciplininis laipsnis, kuri remiasi įvairių dokumentų visoje biologiniai, cheminiai, žemės ir inžinerinių mokslų. Pagrindinis bruožas šis laipsnis yra mokslo ir tarpdisciplininių (kompleksinis fakultetas) mokslinių tyrimų įgūdžių, įskaitant rinkimo ir analizės duomenis ir kritišką atitinkamos literatūros raida. MEnvSci paprastai yra 12-18 mėn laipsnį turintis 90 taškų mažiausiai į dėstomų dokumentus bent 500 lygio ir didžiausio 90 taškų disertaciją. Iš baigiamojo darbo dokumentus balansas mokė dokumentai gali būti keičiami atsižvelgiant į leidimo studijų koordinatoriui savo drausmės pasirinkimas. Studijuoti į Waikato universiteto MEnvSci ir jums patiks daugiau laboratorijos ir lauko darbus, dar vienas ant vieno, su kuriuo praleisite viršų akademikų ir prieigą prie pasaulinės klasės mokslinių tyrimų įrangą. Mūsų puikus pramonės ryšiai taip pat gali reikšti įdomių bendradarbiavimą su vietos, nacionalinių ir tarptautinių įmonių ir organizacijų. Nors savo dokumentus dalis bus sudarytas iš mokslo ir inžinerijos fakulteto, taip pat gali būti lapus iš Menų fakultetas, socialiniai mokslai, "Waikato vadybos mokykla, Mokykla maorių ir Ramiojo vandenyno plėtros ir TE Piringa - Teisės fakultetas. Paslaugos Iš Waikato mokyklos mokslo universitetas yra namo gerai įrengtas, pasaulinio lygio laboratorijose komplektą. Jūs turite galimybę naudoti sudėtingą mokslinių tyrimų įrangą ir įrenginius, pavyzdžiui, BMR spektroskopija, DNR sekos ir Universitetas Waikato Herbariumas. Specializuotų inžinerijos laboratorijų Mokykla apima didelio masto Lab kompleksą, kad funkcijos seminarų ir laboratorijų, skirtų inžinerinių mokymo ir mokslinių... [-]

Meistras Elektroninės Komercijos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas + 1 daugiau

Nustatyti sau iki kai elektroninės komercijos pasaulyje vyksta su specializuotos magistrantūros studijų šioje pažangiausius srityje. [+]

H2>Magistro elektroninės komercijos Nustatyti sau iki kai elektroninės komercijos pasaulyje vyksta su specializuotos magistrantūros studijų šioje pažangiausius srityje. Įgyti išsamų supratimą apie tai, kaip e-komercija ir skaitmeninės technologijos keičia visas verslo operacijas aspektai iš valdymo perspektyvos. MECom yra siūlomi du srautus; arba mokslinių tyrimų ar specialistas. Profesionali srautas apima 8-13 savaičių pramonės stažuotės, todėl idealiai tinka studentams, kurie nori įgyti taikomuosius žinias verslo aplinkoje. Ši kvalifikacija yra klasėje arba internetu. Patekimo reikalavimai BECOM arba ekvivalentas. Verslo ar IT laipsniais arba studijuojant į kito dalyko srityje taip pat reikia atsižvelgti. Dėl Profesinių srauto, jums reikia A B-minuso pažymių vidurkis arba geriau. Dėl mokslinių tyrimų srautą, jums reikia A B klasės vidutiniškai arba geriau [-]

Meistras Kibernetinio Saugumo

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 18 mėnesių March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga + 1 daugiau

Studijavimas už kibernetinio saugumo magistras leidžia jums plėtoti įgūdžius, jums reikia tapti šios srities specialistas. Yra vis tarptautinė paklausa kvalifikuotų kibernetinio saugumo specialistų ir Baigusių šią programą padėti patenkinti Naujosios Zelandijos Vyriausybės kibernetinio saugumo strategiją. Ši magistro laipsnį yra pirmasis tokio pobūdžio turi būti teikiamos Naujojoje Zelandijoje. [+]

Meistras kibernetinio saugumo Studijavimas už kibernetinio saugumo magistras leidžia jums plėtoti įgūdžius, jums reikia tapti šios srities specialistas. Yra vis tarptautinė paklausa kvalifikuotų kibernetinio saugumo specialistų ir Baigusių šią programą padėti patenkinti Naujosios Zelandijos Vyriausybės kibernetinio saugumo strategiją. Ši magistro laipsnį yra pirmasis tokio pobūdžio turi būti teikiamos Naujojoje Zelandijoje. Kaip jūs dirbate link savo magistro kibernetinio saugumo (MG), jums sukurti išsamų supratimą apie techninių, teisinių, politinių ir valdymo aspektus kibernetinio saugumo. Sužinosite apie debesų kompiuterijos technologijomis ir kompiuterių infrastruktūros, taip pat teisės, susijusios su kibernetinio saugumo. Gausite įgūdžių, susijusių su aptikti saugumo pažeidimus, Prevencinių saugumo ir įžeidžiantys saugumą. Tai apima kompiuterinės sistemos skverbties bandymas. Sužinosite, kaip galvoti naujoviškai ir ugdyti gebėjimą taikyti savo žinias, kad būtų galima dirbti bent aukštesnįjį kaip kibernetinio saugumo specialistas. Kai studijuoti kibernetinis saugumą Waikato, turėsite galimybę dirbti, ir mokytis iš apdovanojimai kibernetinio saugumo ekspertų, kaip antai Dr Ryanas Ko, Mūsų mokslininkai taip pat turi stiprias tarptautinius ryšius su pramonės ir vyriausybės, pavyzdžiui, kaip Nacionalinės kibernetinio politika Biuro ir Interpolas. Kompiuterija įrenginiai at Waikato Į skaičiavimo priemones, kad Waikato universiteto yra viena geriausių Naujosios Zelandijos. Jūs turėsite 24 valandų prieigą prie kompiuterių laboratorijose įdiegta naujausia pramonės standartinės programinės įrangos. Iš Waikato universiteto, taip pat namo į pirmą Naujosios Zelandijos kibernetinio saugumo laboratorijoje, kur Kibernetinio saugumo Mokslininkai Waikato (giedojimas) veikti nuo - metinės kūrėjų Naujoji Zelandija kibernetinio saugumo iššūkis. Sukurti sėkmingą karjerą Paklausa kvalifikuotų specialistų kibernetinio saugumo didėja visame pasaulyje ne daugiau kaip 3,5 karto bendro darbo rinkos kursą. Atlikę savo mokymą šioje srityje, jums bus... [-]

Meistras Kompiuteriu Grafinio Dizaino

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 18 mėnesių March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas

Kompiuterinių Grafinis dizainas (MCGD) magistras yra pažangi laipsnis sutelkiant dėmesį į grafinio dizaino teorija, technologijų ir originalių tyrimų. Ji remiasi unikalios konstrukcijos ir kodavimo įgūdžių sukūrė per Kompiuterių grafinio dizaino bakalauro (BCGD). [+]

Magistras Kompiuterių Grafinis dizainas Kompiuterinių Grafinis dizainas (MCGD) magistras yra pažangi laipsnis sutelkiant dėmesį į grafinio dizaino teorija, technologijų ir originalių tyrimų. Ji remiasi unikalios konstrukcijos ir kodavimo įgūdžių sukūrė per Kompiuterių grafinio dizaino bakalauro (BCGD). MCGD suteikia Jums galimybę planuoti, kurti ir vykdyti plataus masto projektavimo mokslinių tyrimų projektą. Tai leis jums bendradarbiauti su kitais studentais ir mokslininkais ir dirbti su narių profesinės dizaino pramonė. MCGD tyrimai atstovauja tiek rašytinio disertacijos ir eksponavo dizaino realizavimo. Mokslinių tyrimų temos yra pritaikyti, kad atitiktų jūsų interesus, suteikiant Jums galimybę patobulinti tam tikrą aspektą grafinio dizaino Be to, tai gali būti kelias į jūsų pasirinktą karjeros. Jūs taip pat turite visišką paramą, patarimus ir patirtį savo vadovu savo mokslinių tyrimų projekto metu. Kompiuterija įrenginiai at Waikato Iš Waikato universiteto studentams siūlo 24 valandų kompiuterinės prieigos su visa naujausia programinės įrangos, ir kelios laboratorijos pilnai įrengtas su Mac kompiuteriais, dažniausiai naudojamų profesionalių dizaino aplinkoje. Studijų studentai turi specialų laboratorijos erdvę ir prieigą prie visų bakalauro įrenginių. Karjeros galimybės Skelbimai dizaineris Kompiuteriniai žaidimai dizaineris interaktyvus dizaineris Motion Graphics dizaineris TV Grafika Dizaineris Web dizaineris Priėmimo ir registracija Stoti į MCGD turėtumėte baigė Kompiuterių Grafinis dizainas (BCGD) (arba lygiavertis) bakalauro ir pasiekė B vidutiniškai per savo studijų metu. Jei kreipiatės su bakalauro ar absolventai kvalifikaciją kitame universitete taip pat turi užpildyti portfelį, kuriame yra dešimt vienetų meno ar dizaino darbų (žr bakalauro Computer Graphic Design priėmimo ir registracijos skyriuje). Prašome įtraukti ID numerį, kad jums bus gauti šią internetinę paraiškos proceso metu, kai pavadino savo... [-]

Meistras Konsultavimas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas

Konsultavimo magistras yra tarptautiniu mastu žinomas konsultavimas laipsnį. Pripažintas plačiai kaip pirmojo laipsnio įvesti programą visiškai pasakojimo terapijos, tai jūsų galimybė plėtoti profesinius įgūdžius gerai įsitvirtinę konstrukcionistinę teorijomis. [+]

Magistras konsultavimo Konsultavimo magistras yra tarptautiniu mastu žinomas konsultavimas laipsnį. Pripažintas plačiai kaip pirmojo laipsnio įvesti programą visiškai pasakojimo terapijos, tai jūsų galimybė plėtoti profesinius įgūdžius gerai įsitvirtinę konstrukcionistinę teorijomis. Konsultavimo magistras (MCouns) yra įsteigta kaip pavyzdinę laipsnį, kad matė 92% absolventų per pastaruosius šešerius metus įgyti sėkmingai įsidarbinti. Laipsnis yra specialiai suprojektuota profesionaliems konsultantams ar priežiūros besidomintiems lyderystės vaidmenys Naujosios Zelandijos konsultavimo profesija. Programa turi atlikti pagrindinį mokymo dėmesį teikiant patirtimi, kurią galite toliau plėtoti savo profesines nuostatas, žinias ir kompetencijas į konsultavimą, grupės lyderio, tarpininkavimo ir praktikuojantis mokslinių tyrimų srityse. Jūs pereiti su aukšto lygio žinių ir supratimo per pasakojimo praktikoje ši programa yra žinomas. Per pastaruosius 20 metų, mūsų Mokymo darbuotojai aktyviai skatinti pasakojimo terapiją, pradedant knyga darbuotojai pagamintas vadinamas Pasakojimas terapija praktikoje. Šiandien "Waikato" yra laikomas šios srities lyderis su keliais vietiniais ir tarptautiniais leidiniais kasmet pagaminti. Tai pastebima reputacija apima taip pat į mūsų klestinčią daktaro konsultavimo programą. Padaryti pradėti šią vasarą konsultavimo ir kontekstai: HDCO549 - 17S (BLK) Mokymosi rezultatai Kaip MCouns programos absolventas, jums bus sukurtas kompetencija konsultavimo praktiką ir nustatė tvirtą supratimą filosofinių ir etinių problemų, susijusių su profesinės konsultavimo praktika. Sužinosite, kaip užsiimti kritiškai su teorinių koncepcijų ir mokslinių tyrimų, kuriuo grindžiama konsultavimo praktikoje ir profesinio konteksto, kuriame dirbate žinias. Ne tik savo studijos sukurti tau su gerai sujungtas teorinės pozicijos ir atspindinti profesinės pozicijos savo konsultavimo darbą, taip pat bus įgyti pripažintą kvalifikaciją narystės Naujosios Zelandijos asociacijos patarėjai. Karjeros galimybės NVO socialinių paslaugų praktika Slaugos ligoninė Privačia praktika Šeima ir... [-]

Meistras Muzikos

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas

Studijuoja muzikos meistras Waikato suteikia jums įgūdžių jums reikia tęsti muzikinę karjerą ir dirbti kaip profesionalus muzikantas. Jums sutelkti dėmesį į muzikos kompozicijos ar muzikinis spektaklis. [+]

meistras muzikos Studijuoja muzikos meistras Waikato suteikia jums įgūdžių jums reikia tęsti muzikinę karjerą ir dirbti kaip profesionalus muzikantas. Jums sutelkti dėmesį į muzikos kompozicijos ar muzikinis spektaklis. Muzikos magistro (muzikos magistro laipsnis) yra skirtas studentams, kurie jau įgijo pagyrimu lygio kvalifikaciją muzikos. Tai pažangi, vienerių metų studijų programa. Jūs būsite vadovaujasi ekspertų, kurie vadovaus jums individualių sesijų. Jūs baigti didelių dydžio užduotis sutelktas į jūsų pasirinktą sritį specialybę. Šio proceso metu, jums sukurti savo įgūdžius ir žinias, ir rodo savo darbo turiniu supratimą. Jūs taip pat plėtoti atributus, jums reikia dirbti šioje srityje. Ar jūsų aistra atlikti muziką? Per savo muzikos magistro laipsnis, jūs išmoksite, kaip dirbti į viešojo muzikinio konstatuojamojoje dalyje, iki faktinio atlikimo. Šis procesas apima planavimą ir rengimą, muzikos tyrimų su veiklos integraciją, ir jums plėtoti įgūdžius, kad būtų galima parodyti kiekvieną žingsnį, vedantį iki savo konstatuojamojoje dalyje. Ar labiau domina sudėtį? Jums bus suteikta galimybė sukurti daug originalios muzikos. Jūs plėtoti įgūdžius, rašyti muziką į profesionalaus standarto, tinka atliekami viešai koncerte ar panašiame renginyje. Nuorodos muzikos profesionalams ir asociacijų Kai studijuoti savo muzikos magistro laipsnis ne Waikato, turėsite galimybę tinklo su profesinių grupių, dirbančių muzikos pramonėje. Galėsite dalyvauti savo muzikos srityje, ir tai padės jums augti kaip profesionalus muzikantas. Ar domitės orkestro darbo? Waikato anketa muzikos magistro laipsnis programa turi ryšius su Naujosios Zelandijos simfoninis orkestras, Trust Waikato simfoniniu orkestru, Auckland Philharmonia Orchestra ir Opus orkestru. Yra ryšiai su kamerinės muzikos Naujosios Zelandijos ir operos Naujojoje Zelandijoje. Kalbant apie vietinių grupių, Waikato "turi ryšius su... [-]

Meistras Neįgalumo Ir įtraukties Tyrimų

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 18 mėnesių March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas

Negalios ir įtrauktis studijų magistras nagrinėja klausimus, kuriuos gamina įvairių susijusių socialinių normų, ir nustato gaminti specialistai, kurie juos iššūkis. Programa analizuoja šiuolaikinių teorijų, metodikų ir susijusius su plačiąja srityje Neįgalumo ir įtraukties tyrimų praktika. [+]

Meistras negalės ir integracijos studijų Negalios ir įtrauktis studijų magistras nagrinėja klausimus, kuriuos gamina įvairių susijusių socialinių normų, ir nustato gaminti specialistai, kurie juos iššūkis. Programa analizuoja šiuolaikinių teorijų, metodikų ir susijusius su plačiąja srityje Neįgalumo ir įtraukties tyrimų praktika. Ši programa yra žinomas dėl savo išmanys socialinio teisingumo modelio imtinai bendruomenės ir švietimo praktikos ir yra aktuali specialistų, dirbančių bendruomenių organizacijų ir mokyklų, ir susiję su negalios atstovavimo ir teisių tiems įvairovė. Studijavimas neįgalumo ir įtraukties tyrimų (MDInS) Tikrieji gausite stipresnį suvokimą socialinio gyvenimo ir tarp mūsų skirtumus ir šalinti esamus metodus naudojamų švietimo sektoriuje ir už jo ribų. Programos įgauna tarpdisciplininio požiūrio, paremtą švietimo, psichologijos ir socialinių mokslų. Kaip pereiti, jums pademonstruoti visapusišką supratimą apie koncepcijas, problemas ir diskusijų negalios studijų srityje, ypač savo mokslinių tyrimų. Mintys kritiškai ir kūrybiškai, jums bus įvertinti esamas problemas, mokslinių tyrimų ir pažangių stipendiją negalios studijų srityje ir dirbti aktyviai plėtoti profesinius santykius su kitais šioje srityje. Programos akcentai MDInS leidžia lanksčiai tyrimo variantą, tiek dieninių (per 1-1,5 metus / s) arba ne visą darbo dieną galimybes. Tai buvo aktyvus programa ne Waikato per pastaruosius 20 metų (anksčiau žinomas kaip "Specialiojo ugdymo" pakeitė į dabartinį pavadinimą 2011). Karjeros galimybės Bendrijos vadovas politikos analitikas Priėmimo ir registracija Įėjimo kriterijai Pirmasis laipsnis arba lygiavertis Giminaitis tema, bent B vidutiniškai 300 lygio dokumentuose. Taikyti Užpildykite internetinę įsirašymo procesą. [-]

Meistras Profesinės Apskaitos

Su bendrabučiu Dieninės 14 mėnesių March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga + 1 daugiau

Tai tarptautiniu mastu pripažintas magistro laipsnį parengs jums pradėti profesinę karjerą apskaitos vos po 14 mėnesių nuo tyrimo. Pradėkite savo akademinę kelionę į tapti diplomuotas buhalteris šiandien. [+]

magistro profesinės apskaitos Tai tarptautiniu mastu pripažintas magistro laipsnį parengs jums pradėti profesinę karjerą apskaitos vos po 14 mėnesių nuo tyrimo. Pradėkite savo akademinę kelionę į tapti diplomuotas buhalteris šiandien. Profesionalaus Apskaita (MPAcct) Mokytojas yra sukurtas specialiai studentams, kurie dar niekada mokėsi apskaitos iki universitetinio lygio, bet jau turi bakalauro laipsnį kito dalyko srityje, pavyzdžiui, meno, mokymo, teisės ar ekonomikos. Ji suteikia profesinę kvalifikaciją, kuri yra pripažinta ir gerbiama darbdavių Naujosios Zelandijos ir visame pasaulyje, kad būtų lengviau rasti darbą užsienyje. Per 14 mėnesių, jums bus sukurti pažangius įgūdžius ir žinias visose pagrindinėse srityse, apskaitos ir verslo, ir gebėti taikyti kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius praktinių buhalterinės apskaitos situacijose. Baigus, jūs būsite pasirengę pradėti dirbti viešoje apskaitos praktiką, arba komercinio įmonei ar organizacijai. Ji suteikia idealią platformą pradėti savo kelionę į tapti diplomuotas buhalteris. Visi šiame 220 taškų magistro laipsnį dokumentai yra privalomi. Sužinosite apie finansinės ir valdymo apskaitos, apskaitos informacines sistemas, komercinės ir įmonių teisės, audito, mokesčių, finansų ir ekonomikos verslui. Yra du kiekiai šio kurso kasmet, todėl jūs galite pradėti arba lapkričio (T semestras) arba sausio (S semestras). Atkreipkite dėmesį, tai yra dieninės ir intensyvus kursas. Įgyti narystę trys profesionalūs apskaitos įstaigas Waikato anketa magistras Profesionalus Apskaita yra patvirtintas trijų didžiausių pasaulyje profesionalių apskaitos įstaigoms. Tai reiškia, kad mūsų absolventai gali kreiptis dėl laikino priklausymo visų trijų, todėl jūsų pasas dirbti užsienyje ir plėsti savo tinklus. Asociacijos privilegijuotų Atestuotų apskaitininkų Privilegijuotų apskaitininkų Australija + ir Naujoji Zelandija CPA Australija Waikato "turi tarptautinę reputaciją Jūs būsite studijuoja Waikato... [-]

Meistras Taikomosios Psichologijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga + 1 daugiau

Studijavimas savo magistro taikomosios psichologijos Waikato universiteto leidžia jums įgyti išsamių žinių apie vieną iš trijų pagrindinių sričių taikomosios psichologijos. [+]

Magistro Taikomosios psichologijos Studijavimas savo magistro taikomosios psichologijos Waikato universiteto leidžia jums įgyti išsamių žinių apie vieną iš trijų pagrindinių sričių taikomosios psichologijos. Galėsite pasirinkti savo dalykinėje srityje elgesio analizė, bendruomenės psichologijos ar organizacinės psichologijos. Jums sukurti išsamų supratimą apie pagrindinių idėjų, susijusių su savo pasirinktoje srityje, taip pat sužinoti apie pagrindinių principų ir pagrindinių vertybių, susijusių su jūsų specialistas srityje. Per savo magistro taikomosios psichologijos studijas, jums bus suteikta galimybių įgyti atitinkamą praktinės patirties. Tai bus per įsitraukia į stažuotes ir projektų, kur jums bus susijusios su įvairių organizacijų ir bendruomenių grupių asortimentą. Iš darbo vietų jums būti įforminta tipas priklauso nuo dalykinėje srityje jūs pasirinkote. Jūs galite turėti rodymas švietimo aplinkoje, tokioje kaip mokykloje, universitete ar specialiojo ugdymo vieta. Jūs galite padaryti projektą mokslinių tyrimų įstaigos arba privačios praktikos. Galbūt jums dirbti su verslo ir pramonės, arba sveikatos sektoriuje. Jūs galite turėti vietą į Vyriausybės agentūra, arba, jei tai dera su savo dalykinėje srityje, zoologijos sode. Meistras Taikomosios psichologijos (elgesio analizė) - mapppsy (ba) Elgsena analizė yra mokslinis požiūris į suprasti, kodėl žmonės ir gyvūnai daryti tai, ką jie daro. Studijavimas elgesio analizė bus išmokyti jus, kaip tiek gyvūnų ir žmogaus elgesys yra veikiamas renginių socialinės ir fizinės aplinkos ir ką galite padaryti, siekiant padėti gaminti tam tikrus pokyčius siekiant pagerinti gyvenimą. Žinios šio elgesio ir jo elgesys nesikeis technologijų mokslo padės jums į karjeros įvairovė. Laukas, elgesio analizė sudaro sąvokas, principus ir metodus. Į MAppPsy (BA) išmoksite pagrindinius įgūdžius, pagal kurią elgesys gali būti suprantamas ir pasikeitė.... [-]

Meistras Švietimo

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 12 - 18 mėnesių March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga + 2 daugiau

Ši programa skirta švietimo specialistai, kurie yra baigę ir nori pagerinti savo įgūdžius, žinias ir karjeros perspektyvas švietimo srityje. Plėtoti įgūdžius vadovavimo ugdymo, pedagogikos ar politikos plėtros, nauda apima karjeros ir kompetencijos plėtrą konkrečioje srityje švietimo praktikoje. [+]

Edukologijos magistras Ši programa skirta švietimo specialistai, kurie yra baigę ir nori pagerinti savo įgūdžius, žinias ir karjeros perspektyvas švietimo srityje. Plėtoti įgūdžius vadovavimo ugdymo, pedagogikos ar politikos plėtros, nauda apima karjeros ir kompetencijos plėtrą konkrečioje srityje švietimo praktikoje. Nukreipti savo tyrimą į savo srities profesinės patirties. Studentai privalo baigti 180 taškų mokė dokumentus, tyrimų metodai popieriaus (30 taškų) ir ne mažiau kaip 30 taškų tyrimus. Pilnas kursinių tokiu tempu, kuris tinka jums - ne visą darbo laiką, o jūs dirbate, ar visą laiką per vienerius kalendorinius metus. Programos akcentai Mūsų pasaulio garsus darbuotojai yra aktyvūs mokslininkai, kurie yra žinomi tarptautiniu mastu, kaip lyderių savo sričių specialistų. Sužinokite daugiau apie mūsų darbuotojų. Pasirinkite sutelkti savo tyrimą apie vieną iš šių dalykų žemiau kaip studijų ar trijų specializacijų (žemiau), programą. Arba sukurti savo studijų programą, derinant dokumentus iš Te Kura Toi Tangata fakulteto Švietimo, arba įtraukti popieriaus iš kito fakulteto (atsižvelgiant į antrosios pakopos studijų lyderių patvirtinimo). Studijų programos kad med Meninis ugdymas Švietimas edukologija Žmogaus socialinės raidos Kalba ir raštingumas švietimas Matematika švietimas Mokslas, technologijos ir aplinkos Švietimas Specializacijos STEM Švietimas Bendrosios edukologijos profesinio mokymosi Ši kvalifikacija, taip pat gali būti tiriamas ne Universitetas Waikato Tauranga. Priėmimo ir registracija Priėmimo paprastai reikalauja bakalauro laipsnį su ne mažiau kaip B vidurkį ir mokytojo kvalifikaciją. Pastaba: Pervedimai iš PGDips ir Hons programas 180 taškų meistrų yra įmanoma prieš oficialią užbaigimo PGDips ir Hons kvalifikacijos švietimo srityje. Specializacijos STEM Švietimas Mokytojai kamieninių dalykų (mokslo, technologijų, aplinkos mokslo ir matematikos) gali plėtoti savo mokytojo... [-]

Meistras švietimo Lyderystės

Su bendrabučiu Dieninės 18 mėnesių March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga + 1 daugiau

Patobulinkite savo karjeros perspektyvas su specializuota programa, kuri iššūkiai jums asmeniškai ir profesionaliai. Padaryti skirtumą į švietimo kokybę ir sukurti galimybes savo ateities lyderystę švietime. [+]

Magistro švietimo lyderystės Patobulinkite savo karjeros perspektyvas su specializuota programa, kuri iššūkiai jums asmeniškai ir profesionaliai. Padaryti skirtumą į švietimo kokybę ir sukurti galimybes savo ateities lyderystę švietime. Darbas su mokslininkais, kurie tarptautiniu mastu pripažintų jų lyderystės mokslinius tyrimus ir praktiką. Plėtoti įgūdžius, žinias ir polinkius, kad būtų veiksmingas švietimo vadovas. Pilnas kursinių tokiu tempu, kad jums tinka - visą laiką, kol dirbate, ar visu etatu per 18 mėnesių. Ši kvalifikacija, taip pat gali būti tiriamas ne Universitetas Waikato Tauranga. Programos tikslai: Išnagrinėti vadovavimo sistemas ir praktiką remti pokyčius ir naujoves organizacinių kontekstų. Tirti asmens lyderystės praktika. Suprasti, kritika ir prisidėti prie švietimo tyrimų, kuri yra formuojama Naujosios Zelandijos švietimo politiką ir praktiką Raskite lyderio darbą socialinio teisingumo sistemą ir siekti, kad padaryti skirtumą už aukštos poreikių mokiniams. Plėtoti įgūdžius, žinias ir polinkius būti effeictive švietimo vadovas Didinti vadovavimo tinklus, taip prisidedant prie energingos profesinio mokymosi bendruomenės Lankstus pristatymas (NET / Blokinis kursas) Priėmimo ir registracija Priėmimo paprastai reikalauja bakalauro laipsnį su ne mažiau kaip B vidurkį ir mokytojo kvalifikaciją. Pastaba: Pervedimai iš PGDips ir Hons programas 180 taškų meistrų yra įmanoma prieš oficialią užbaigimo PGDips ir Hons kvalifikacijos švietimo srityje. [-]

Meistras žiniasklaidos Ir Kūrybinių Technologijų

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas

Žiniasklaidos ir kūrybinių technologijų magistrantūros yra sukurta siekiant padidinti kūrybinį ir techninį apimtį žiniasklaidos dizaineriai, atlikėjai ir kūrėjai. Šis laipsnis bus suteikti jums su atskira krašto vis labiau konkurencingoje žiniasklaidos srityje nacionaliniu ir pasauliniu mastu. [+]

Master Media ir kūrybos technologijų Žiniasklaidos ir kūrybinių technologijų magistrantūros yra sukurta siekiant padidinti kūrybinį ir techninį apimtį žiniasklaidos dizaineriai, atlikėjai ir kūrėjai. Šis laipsnis bus suteikti jums su atskira krašto vis labiau konkurencingoje žiniasklaidos srityje nacionaliniu ir pasauliniu mastu. Žiniasklaidos ir kūrybinių technologijų (MMCT) magistras leidžia jums pasirinkti vieną iš keturių dalykų Dirba: Creative praktikos Creative Technologies, ekranas ir žiniasklaidos tyrimų (paslaugos teikiamos remiantis menų ir socialinių mokslų fakulteto) ir maorių žiniasklaidos ir komunikacijos (pasiūlė pagal maorių ir vietinių studijos) fakultete. Kiekvienoje srityje suteikia jums galimybę maišyti meninius ir techninius formas naujų derinių. Kartu mokoma dokumentus, jums bus dirbti su metų trukmės prižiūri programą, kurioje jums bus sukurti didelį darbą (ar darbai), kuri tarnauja kaip savo studijų portfelio kūrybos flagmano. Tyrimas pagal MMCT duos jums daug bendradarbiavimo projektas patirtį, kuri palaiko techninės ekspertizės ir pažangios kūrybinių įgūdžių. Jūs taip pat gaus naudos iš esmės įžeminimo magistrantūros akademinės praktikos ir kritinių ir metodinių įgūdžių diegimo originalių tyrimų. Pramonė jungtys Ši programa palaiko strateginius ryšius su platesne Naujosios Zelandijos bendruomenės lygmenimis skaičius, ir mes turime glaudžius ryšius su Hamiltono miesto taryba. Mūsų darbuotojai turi tvirtus ryšius su tarptautiniais tinklais žiniasklaidos ir kūrybos technologijas, ir pasigirti tvirtus ryšius su aukščiausią reitingą institucijų Azijoje, Europoje, Šiaurės Amerikoje ir per Ramiojo vandenyno regione. Karjeros galimybės Su MMCT laipsnį, jums bus paklausa iš didelių privataus ir viešojo sektoriaus organizacijoms, kuriose skaitmeninės technologijos dabar imtis pirmumo dėmesio. Taip pat bus įvairių galimybių, kylančių komercinių dizaino ir platesnės srities kūrybos ir scenos meno. Laipsnis bus suteikti reikšmingų... [-]

Socialinių Mokslų Magistras

Su bendrabučiu Dieninės 12 - 18 mėnesių March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas Tauranga + 1 daugiau

Socialinių mokslų magistras (MSocSc) remiasi jau įgyta bakalauro ar apdovanojimų kvalifikacija. Mokydamiesi savo MSocSc, susitelkite į norimą socialinių mokslų srities temą ir pasinerkite į aukšto lygio studijų programą. Jūs sužinosite naujausius tyrimo metodus ir būsite informuoti apie naujausius žinių, susijusių su jūsų pasirinkta sritimi, pokyčius. [+]

Socialinių mokslų magistras (MSocSc) remiasi jau įgyta bakalauro ar apdovanojimų kvalifikacija. Mokydamiesi savo MSocSc, susitelkite į norimą socialinių mokslų srities temą ir pasinerkite į aukšto lygio studijų programą. Jūs sužinosite naujausius tyrimo metodus ir būsite informuoti apie naujausius žinių, susijusių su jūsų pasirinkta sritimi, pokyčius.

Jūs ruošiatės disertacijai arba disertacijai, todėl atliksite didelį savo nepriklausomų tyrimų kiekį. Jei manote, kad vėliau norėsite baigti daktaro laipsnio kvalifikaciją, baigęs MSocSc pasiruošti jums tolesniam akademinio išsilavinimo lygiui.

Kai augsite savo žinias apie pasirinktą dalykinę sritį, galėsite tobulinti savo intelektualinius įgūdžius, ypač sugebėjimą kritiškai mąstyti, išspręsti ir analizuoti problemas. Tai leis jums pasirengti lektorių vaidmenims srityse, susijusiose su jūsų sritimi.... [-]


Vadybos Studijų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 1 - 2 metų March 2018 Naujoji Zelandija Hamiltonas + 1 daugiau

Nustatyti sau iki pat būsimo verslo lyderis ir pakilti į savo profesiją su specialistu vadybos patirties viršuje. Gaukite pranašumą kitų absolventų su vadybos studijų magistras nuo Waikato anketa Triple Crown Akredituotų verslo mokykloje. [+]

Vadybos studijų Nustatyti sau iki pat būsimo verslo lyderis ir pakilti į savo profesiją su specialistu vadybos patirties viršuje. Gaukite pranašumą kitų absolventų su vadybos studijų magistras nuo Waikato anketa Triple Crown Akredituotų verslo mokykloje. Jei jūs ieškote paspartinti savo profesinę karjerą ir įgyti patirties į verslo srityje jūs aistringai apie, ar norite pasirengti doktorantūros ar mokslinių tyrimų karjeros, šis laipsnis yra skirtas Jums. Vadybos Studijos (MMS) magistro laipsnį atneš jums arčiau žinių sienų jūsų specialistas srityje, ir pasiruošti lyderio vaidmens, kurios reikalauja aukšto lygio kritinio mąstymo ir informacijos analize. Šis laipsnis paprastai apima ir mokoma ir moksliniai straipsniai, bet taip pat gali būti laikoma visiškai mokslo laipsnį. Tyrimas visą darbo dieną arba dieninių 1-2 metus (120 arba 180 balų), pradedant abiejų vasario (semestrą) arba liepos (B semestras). Paprastai visi dokumentai priimami per vieną specialistą dalyko ar tarpdisciplininio srities. Nauja Specializacija už MMS taip pat yra finansų - Profesionalus. Tai vienerių metų programa (180 taškai) yra skirta tiems, kurie ieško pramone susiję įgūdžių ir žinių, reikalingų sukurti profesionalią karjerą finansų sektoriuje. Jis turi stiprią praktinę dėmesio ir yra idealiai tinka studentams, kurie niekada specializavosi finansų anksčiau. 11, reikalingi dokumentai bus parengti savo pamatinių žinių apie investicijų ir finansų rinkose, prieš įvedant jus daugiau pažangių temomis, pavyzdžiui, išvestinių vertybinių popierių ir pažangių finansų modeliavimas. Jūs taip pat turėsite galimybę atlikti taikomąjį mokslinių tyrimų projektą. Matyti Laipsnis struktūra skirtuką ir finansai kuriems reikalavimai informacijos apie dokumentus. Specializuotų dalykų pardavime: apskaita agroverslo Taikomoji ekonomika ir finansai ekonomika finansai Finansai - Professional "(specializacija) Žmogiškųjų... [-]

Kontaktai
Vietos adresas
University of Waikato
Te Whare Wananga o Waikato
Gate 1 Knighton Road
Private Bag 3105

Hamilton, 3240 NZ
Socialiniai tinklai
Vietos adresas
The University of Waikato, Tauranga
Maharaia Building
70 Windermere Drive, Poike
Tauranga 3143
Private Bag 12027

Tauranga, 3142 NZ
Socialiniai tinklai