Oficialus aprašymas

The University of Waikato - "Te Whare Wānanga o Waikato"

Studijuokite The University of Waikato , Naujojoje Zelandijoje. The University of Waikato yra modernus, novatoriškas universitetas, turintis didelių ambicijų.

Mes siūlome lanksčias studijų galimybes, sutelkiant dėmesį į patirtį, įtakojančią pramonės patirtį stažuočių, darbo vietų ir atvejo studijų projektų metu.

Mūsų universitete gyvena 12 500 studentų, įskaitant daugiau nei 2500 tarptautinių studentų iš daugiau nei 86 šalių. Mes esame vienas iš pirmaujančių Naujosios Zelandijos mokslinių tyrimų universitetų, kuriuos sudaro aštuoni fakultetai ir mokyklos, siūlantys platų dalykų spektrą.

Mūsų pagrindinis miestelis yra Hamiltono mieste, Naujosios Zelandijos šiaurinėje saloje. Universiteto miestelyje rasite ramią ir draugišką atmosferą, daugybę paslaugų ir įrenginių, įskaitant moderniausią studentų centrą, fantastiškas sporto galimybes ir daugybę kavinių bei užeigų.

Taurangoje plečiame savo švietimo galimybes ir centriniame Taurangos verslo rajone pastatėme moderniausią miestelį. Užsiėmimai prasidėjo 2019 m. Pradžioje. „Tauranga“ siūlo ramų gyvenimo būdą šalia keleto gražiausių Naujosios Zelandijos paplūdimių. Regiono klestinti ekonomika yra didžiausias Naujosios Zelandijos eksporto uostas, taip pat sodininkystės ir kivių produktai.

Daugelis tarptautinių studentų pasirenka studijuoti universitete vienam ar dviem semestramams studijuojančių užsienyje studentų ir perkelti akademinius kreditus, kuriuos jie uždirbo Waikato jų laipsnį savo namuose universitete.

The University of Waikato studentai įgyja kokybišką išsilavinimą, pripažintą visame pasaulyje, tuo pačiu mėgaudamiesi unikalia ir visaverčia universitetine patirtimi šalyje, garsėjančioje naujovišku mąstymu ir stulbinančia natūralia aplinka. 35033_Hamilton_city.jpg

Apima Māori tapatybę

The University of Waikato išsiskiria iš kitų universitetų tuo, kad pabrėžia savo stiprią maorių tapatybę ir paveldą kaip pagrindinius jo išskirtinumo bruožus. Universitetas yra Waikato žmonių ir Kīngitangos (maorių karaliaus) tėvynėje ir pasiekia daugelį Šiaurės salos iwi (genčių). Universiteto mieste yra prekių, susijusių su maoriais, visus mokslo metus, skirtus maorių ir ne maorių studentams. Visi tarptautiniai studentai yra laukiami universiteto miestelio pōwhiri (laukiama) „Te Kohinga Mārama marae“ (susitikimo vieta) ir pajus maorių kultūros įtaką nuo tos minutės, kai jie įžengs į universiteto miestelį. 35031_computer_labs.jpg

Kokybiškas švietimas

Mūsų įstaiga yra išdidžiai su pasauline švietimo, mokslinių tyrimų ir studentų patirtimi. Studentai gali būti tikri, kad Waikato universiteto kvalifikacija nustatys juos kur vyks pasaulis.

 • 266 vieta - „QS World University Rankings 2020“, pagerėjimas 135 vietomis per šešerius metus
 • 72-asis pasaulyje pagal tyrimų kokybę ir poveikį - „QS World University Ramkings 2012“
 • Vienuolika dalykų sričių, kurios pateko į 300 geriausių pasaulyje sąrašą (QS World University Rankings by Subject 2019).

60234_2.png

Kodėl Waikato yra kitoks

 • Mūsų mažesni klasės dydžiai suteikia studentams vienišas mokymosi galimybes iš mūsų apdovanojimų pelniusių dėstytojų.
 • Studentai turi galimybę dalyvauti praktiniame mokyme ir stažuotėse visose programose.
 • Mes turime specialiai sukurtas magistrantūros programas, kurias galima užbaigti per visą 12 mėnesių trukmės studijas.
 • Studentai gali studijuoti Campus mieste Hamiltonas arba Taurangoje, o dauguma mūsų programų yra galimos kiekvienais metais kovo ar liepos mėnesiais. Lapkričio ir sausio mėnesiais taip pat vyksta šešių savaičių kursai, kurie gali padėti studentams tęsti studijas.

35032_b117_hamilton-nightlife.jpgNorėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite waikato.ac.nz arba el. Paštu international@waikato.ac.nz.

 • Įkurta: 1964 m
 • Vieta: Hamiltonas
 • Studentų populiacija: 12 500
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

The University of Waikato

Ar domitės karjerą Mokymo anglų, kaip antrosios kalbos užsienyje, universitetinio lygio? Kai kurios šalys, pavyzdžiui, Azijoje, reikės turėti magistro lygio kvalifikaciją ... [+]

Dailės magistras (taikomosios)

Ar domitės karjerą Mokymo anglų, kaip antrosios kalbos užsienyje, universitetinio lygio? Kai kurios šalys, pavyzdžiui, Azijoje, reikės turėti magistro lygio kvalifikaciją, kaip tai padaryti. Waikato Master of Arts (taikomos) suteikia jums kvalifikaciją jums reikia.

Jūs baigti Waikato Master of Arts (taikomos) (MA (taikomos)) studijuojant dokumentus dėl specializuotų temų. Jūsų studijos bus suteikti jums įgūdžių jums reikia dirbti užsienyje. Jūs jau gali dirbti kitoje srityje kalbų mokymo Naujojoje Zelandijoje ir galvoti apie pozicijoje į užsienį, todėl norėtumėte įgyti kvalifikaciją, ko jums reikia tai padaryti.

Kai kurias temas jūs studijuoti yra būdingi Waikato anketa MA (taikomos). Šios temos yra diskurso analizė ir mokytojas pažinimo studijas. Kitas išskirtinis temą, kad manimi vis svarbesni yra teorija ir sąvokos anglų akademinių tikslų. Kai studijuoti šią temą, jūs išmoksite, kaip mokyti studentus, kurie daro didesnes laipsnių ir mokslinių tyrimų, todėl jums plėtoti įgūdžius, jums reikia mokyti užsienio studentams daro po pakopos išsilavinimą. Jūs būsite užbaigti laipsnį, kuris buvo pirmasis tokio pobūdžio Naujoji Zelandija - MA (taikomos) buvo pristatytas 1992 metais ir buvo pirmasis taikoma čia siūloma lingvistika laipsnį.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Dailės magistras apima pažangių studijų menų tema ir yra skirta tiems, kurie nori pagilinti savo žinias šiuo klausimu. Laipsnis taip pat yra didelis komponentas nepriklau ... [+]

Humanitariniai mokslai

Dailės magistras apima pažangių studijų menų tema ir yra skirta tiems, kurie nori pagilinti savo žinias šiuo klausimu. Laipsnis taip pat yra didelis komponentas nepriklausomų tyrimų. Dailės magistras gal priimtas per menų ir socialinių mokslų fakulteto ar maorių ir čiabuvių studijų fakulteto.

Dailės magistras pagal Menų fakulteto ir Socialinių mokslų

Ar jūs ieško gebėjimą kritiškai mąstyti ir gerai bendrauti? Menų (MA) nuo Waikato magistras bus išmokyti jus įgūdžius dirbti savarankiškai ir pamatyti didelės apimties projektą iki pabaigos. Tai yra savybės, kurios yra labai prašoma po darbdaviai.

Įtraukiant į MA suteikia jums galimybę verstis nepriklausomo (bet prižiūrimą) tyrimų vienoje ar daugiau iš įvairių menų dalykų. Baigė su magistro suteikia jums vartai į aukštesnį mokslo laipsnį arba į platų karjeros.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

The University of Waikato

Mokslas magistras yra vertinami dėl savo lankstumo ir kompetencijos, ir gali būti pritaikytos, kad atitiktų jūsų poreikius. Jūs galite pasirinkti savo dokumentus iš daug ... [+]

Master of Science

Mokslas magistras yra vertinami dėl savo lankstumo ir kompetencijos, ir gali būti pritaikytos, kad atitiktų jūsų poreikius. Jūs galite pasirinkti savo dokumentus iš daugeliu klausimų ir mokslinių tyrimų ir mokė dokumentus mišinio yra pritaikyti, kad atitiktų jūsų interesus ir tikslus.

Mokslo (MSC) magistras paprastai trunka 12-18 mėnesių dieninių studijų užbaigti. Laipsnis reikalauja 180 taškų, kurie sudaro 90 taškų mokė dokumentus ir 90 taškų darbas (mokslinių tyrimų projektui). Ši disertacija balansas mokė dokumentai gali būti keičiami atsižvelgiant į leidimo studijų koordinatoriui savo pasirinktos disciplinos.

Mokytis bent Waikato universiteto magistro ir jums patiks daugiau laboratorijos ir lauko darbus, dar vienas ant vieno, su kuriuo praleisite viršų akademikų ir prieigą prie pasaulinės klasės mokslinių tyrimų įrangą. Mūsų puikus pramonės ryšiais taip pat reiškia, įdomių bendradarbiavimą su vietos, nacionalinių ir tarptautinių įmonių ir organizacijų.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Mokslų (technologijos) magistrantūros paprastai dvejų metų pažangi studijų programa, kuri remiasi savo žiniomis iš BSC (Technika) laipsnį. Jis yra panašus į magistrantūr ... [+]

Master Of Science (technologijos)

Mokslų (technologijos) magistrantūros paprastai dvejų metų pažangi studijų programa, kuri remiasi savo žiniomis iš BSC (Technika) laipsnį. Jis yra panašus į magistrantūros, bet turi du svarbius skirtumus - ji sujungia mokė dokumentus su taikomojo ar pramonės vykdomus mokslinius tyrimus tezės arba parašyta disertacija, ir ji apima du dokumentus dėl pramonės technologijų ir inovacijų.

Mokslo (technologijos) (MSC (tech)) magistro laipsnis bus suteikti jums su pažangių techninių gebėjimų, susijusių su savo srities specializacija. Jis duos jums didelį gylį ir plotį žinių apie mokslą ir technologijas, ypač susijusį su technologiniais klausimais pramoniniame sektoriuje Naujosios Zelandijos ekonomiką.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

The University of Waikato

Aplinkos planavimo magistro (MEP) metu galėsite plėtoti savo žinias ir įgūdžius, susijusius su planavimo teorija ir praktika. ... [+]

Aplinkos planavimo magistro (MEP) metu galėsite plėtoti savo žinias ir įgūdžius, susijusius su planavimo teorija ir praktika.

Jūsų mokslinių tyrimų įgūdžiai sukurs aukštesnį lygį, ir jūs gausite išsamų ir išsamų supratimą apie žinias, susijusias su šia specialybe. Visame šio laipsnio metu galėsite patobulinti savo sugebėjimą parodyti nepriklausomą kritinę nuomonę.

Bendradarbiavimas su planavimo specialistais

"Waikato" naudosite planavimo patariamosios grupės teikiamą paslaugą. Šią grupę sudaro patyrę specialistai, dirbančių regione.

EP nario programos metu jūs einate į svečias paskaitas, dalyvaukite seminaruose ir mėgaukitės ekskursijomis, kuriose įvairūs specialistai dalijasi savo patirtimi. Aplinkos planavimo programa turi ilgalaikius ir aktyvius ryšius su šiais specialistais.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Šis tyrimas orientuotas laipsnis yra skirta absolventams, kurie nori daryti tolesnius tyrimus ir sukurti naujovišką sprendimą inžinerijos klausimą. Kompetencijos pažangių ... [+]

Inžinerijos magistras

Šis tyrimas orientuotas laipsnis yra skirta absolventams, kurie nori daryti tolesnius tyrimus ir sukurti naujovišką sprendimą inžinerijos klausimą. Kompetencijos pažangių inžinerinio projektavimo, mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros gebėjimų yra pagrindiniai bruožai laipsnį.

Kaip inžinerijos magistras (ME) absolventas turėsite galimybę arba ieškoti darbo, kaip profesinės inžinierius, arba pradėti karjerą mokslinių tyrimų srityje.

ME paprastai trunka 12 mėnesių užbaigti visą laiką. Ji remiasi išankstinio tyrimo metu bakalauro lygio, pavyzdžiui, ketverių metų BE (su pagyrimu) arba Bakalauro (Technika), Laipsnis reikalauja 120 taškų, kurie arba gali būti sudaryta iš 30 taškų mokė dokumentus ir 90 taškų disertacijos (tyrimų projektas) arba viena 120 taškų disertaciją. Jei stoti į MANE Via Fakulteto mokslo ir technikos galite pagrindinis inžinerijos, ir jūsų darbas tema gali ateiti iš mūsų platų studijų srityse, kaip antai biologinės inžinerijos, chemijos inžinerijos, civilinės inžinerijos, mechanikos inžinerijos, medžiagų inžinerijos, aplinkos inžinerijos ir elektronikos inžinerijos.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Inžinierių, kurie nori atnaujinti ir atnaujinti savo žinias sparčiai besikeičiančiose elektronikos, medžiagų ir apdirbimo bei mechaninės inžinerijos srityse, inžinierių m ... [+]

Inžinierių, kurie nori atnaujinti ir atnaujinti savo žinias sparčiai besikeičiančiose elektronikos, medžiagų ir apdirbimo bei mechaninės inžinerijos srityse, inžinierių magistro (MEngPrac) yra suprojektuota naujausiems absolventams ir praktikuojantiems inžinieriams. Tai yra mokoma programa, kurią galima atlikti 12 arba 18 mėnesių.

Programa buvo sukurta ne tik atsižvelgiant į Naujosios Zelandijos darbdavių paklausą, skirtą parengtiems darbui inžinieriams, galintiems išspręsti besikeičiančios globalios, nacionalinės ir vietos aplinkos problemas, bet taip pat patenkinti tarptautinių studentų, kurie siekia tobulinti savo poreikius, paklausą. įsidarbinimo galimybė su dėstomu magistro laipsniu. "MEngPrac" leis jums dirbti įvairiose pramonės šakose ir srityse Naujojoje Zelandijoje ir visame pasaulyje.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
12 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Informacinių technologijų magistras ne iš Waikato universiteto juda jums už teorinis iki prižiūrimos projektais grindžiamą mokymąsi ir on-the-darbo patirtis su pramonės p ... [+]

Magistras Informacinės technologijos

Informacinių technologijų magistras ne iš Waikato universiteto juda jums už teorinis iki prižiūrimos projektais grindžiamą mokymąsi ir on-the-darbo patirtis su pramonės partneriais.

Žinoma, pagrindinis bruožas yra pramonės stažuotės (FMCS596) popieriaus, kuris suteikia jums pramonės patirtį vienam visą semestrą. Kaip intern jums bus Mentored ir palaiko jūsų darbdavio ir universiteto vadovui, kaip jūs dirbate nuo realaus pasaulio problema yra pramonė komandoje aplinkoje.

MInfoTech buvo sukurtas kaip dalis Oklandas IRT aukštosios mokyklos, Bendra iniciatyva tarp Waikato universiteto ir Oklendo universiteto, kurti pramonės paruošta IRT ekspertai. Programos tikslas yra patenkinti sprogstamąjį paklausą aukštos kvalifikacijos tinklo ir duomenų perdavimo specialistams, programuotojams, sistemų architektai, interneto svetainių kūrėjai bei kitų darbo paruošta IRT specialistų. Technologijos yra sparčiausiai augantis sektorius Naujojoje Zelandijoje ir su 1,3 trilijoną dolerių augimo prognozes pasaulinėje IRT pramonės nuo 2013-2020, The MInfoTech rengia jums padaryti labiausiai iš svarbių galimybėmis šioje pramonėje.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Mokymo ir mokymosi (pirminis, antrinis) magistras yra intensyvus vienerių metų programa, kuri rengia studentus su specializuotų įgūdžių ir didesnio žinių mokymo pradinėse ... [+]

Mokymo ir mokymosi meistras

Mokymo ir mokymosi (pirminis, antrinis) magistras yra intensyvus vienerių metų programa, kuri rengia studentus su specializuotų įgūdžių ir didesnio žinių mokymo pradinėse, vidurinėse arba Maorių vidutinio kura arba wharekura nustatymus.

Ši programa, anglų ar maorių Medium, plėtoja mokinių kritinį supratimą apie mokslinių tyrimų pagrindu pedagoginių metodų, mokymosi teorija, tyrimo įgūdžių ir turinio žinių, kad jie galėtų veiksmingai mokyti įvairių besimokančiųjų Naujosios Zelandijos mokyklose.

Studentai taip pat įgyti vertingos praktinės patirties, dirbant bent 40 savaičių per metus daugelyje ekvivalentas įvairių nustatymų, su profesinės paramos fakulteto dėstytojų ir mentorių mokytojus.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

"Waikato" "Digital Business" magistro laipsnis yra unikalus Naujojoje Zelandijoje, nes jame dėmesys skiriamas skaitmeninėms technologijoms valdymo požiūriu. Jei esate pas ... [+]

"Waikato" "Digital Business" magistro laipsnis yra unikalus Naujojoje Zelandijoje, nes jame dėmesys skiriamas skaitmeninėms technologijoms valdymo požiūriu. Jei esate pasirengęs siekti karjeros kaip "tech-savybi" vadybininkė, ši novatoriškų programa atneš jums akimirksniu naujausią e-komercijos ir skaitmeninio verslo teoriją ir praktiką.

Jūs gausite pažangių įgūdžių, kaip naujausios skaitmeninės technologijos daro įtaką verslo veiklai ir keičia tai, kaip mes sąveikaujame su klientais ir tiekėjais daugelyje pramonės šakų. Pvz., Net žemės ūkis dabar yra skaitmeninių naujovių šaltinis, nes geoerdviniai duomenys gali susieti prekes iš supermarketų prie konkrečių aptvarų, medžių ar vynmedžių.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Dirbsite komandoje plėtoti verslumo Start-up verslą, tada statytis savo verslo idėją pramonės ekspertų. "Waikato universiteto verslo mokykla yra fantastiška su parama ... [+]

Dirbsite komandoje plėtoti verslumo Start-up verslą, tada statytis savo verslo idėją pramonės ekspertų. "Waikato universiteto verslo mokykla yra fantastiška su parama darbuotojams ir studentams".

Tai pasauliniu etalonu kompetencijos mokymo ir mokslinių tyrimų, pasiekti mažiau nei 1% pasaulio verslo mokyklose.

Jūs galite kreiptis dėl MKM jei turite:

Bakalauro laipsnį, bet disciplinos, arba jo ekvivalentą, iš patvirtinto universitete Pasiekti B-minuso pažymių vidurkis arba pirmiau paskutinius metus savo laipsnį.

Priėmimas į šią programą, gali būti taikoma bet kokių kvalifikacinių dokumentų užbaigimo, arba gali būti reikalaujama papildomo darbo. ... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Aplinkos ir visuomenės Master pakopos laipsnis tinka absolventams įvairių disciplinų - aplinkos mokslų, socialinių mokslų, vadybos, teisės ar ekonomikos. Tai programa, ku ... [+]

Meistras Aplinkos ir visuomenės

Aplinkos ir visuomenės Master pakopos laipsnis tinka absolventams įvairių disciplinų - aplinkos mokslų, socialinių mokslų, vadybos, teisės ar ekonomikos. Tai programa, kuri leidžia jums pasinaudoti augančių Fakulteto ryšius su tiek vietos bendruomenės ir švietimo grupių ir vietos valdžios.

Studijuoja savo šeimininko Aplinkos ir visuomenės (MEnvSoc) prie Waikato universiteto suteikia jums galimybę remtis įgūdžius ir žinias, kurias jau įgijo per savo bakalauro laipsnį. Sužinosite, kaip kritiškai analizuoti įvairias požiūrius, susijusius su aplinkos iššūkius. Jūs plėtoti savo supratimą apie šių skirtingų perspektyvų, ir sužinoti, kaip naudoti savo įžvalgomis susidoroti su šiais iššūkiais.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Aplinkos mokslų magistro skirtas tiek mokslo ir inžinerijos absolventų, kurie nori tęsti savo žinias ir mokslinių tyrimų įgūdžius aplinkos mokslų srityje - mokslinis tyri ... [+]

Meistras Aplinkos mokslų

Aplinkos mokslų magistro skirtas tiek mokslo ir inžinerijos absolventų, kurie nori tęsti savo žinias ir mokslinių tyrimų įgūdžius aplinkos mokslų srityje - mokslinis tyrimas tarp žmonių ir aplinkos sąveika.

Aplinkos mokslų magistro (MEnvSci) yra 180 taškas tarpdisciplininis laipsnis, kuri remiasi įvairių dokumentų visoje biologiniai, cheminiai, žemės ir inžinerinių mokslų.

Pagrindinis bruožas šis laipsnis yra mokslo ir tarpdisciplininių (kompleksinis fakultetas) mokslinių tyrimų įgūdžių, įskaitant rinkimo ir analizės duomenis ir kritišką atitinkamos literatūros raida.

MEnvSci paprastai yra 12-18 mėn laipsnį turintis 90 taškų mažiausiai į dėstomų dokumentus bent 500 lygio ir didžiausio 90 taškų disertaciją. Iš baigiamojo darbo dokumentus balansas mokė dokumentai gali būti keičiami atsižvelgiant į leidimo studijų koordinatoriui savo drausmės pasirinkimas.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Studijavimas už kibernetinio saugumo magistras leidžia jums plėtoti įgūdžius, jums reikia tapti šios srities specialistas. Yra vis tarptautinė paklausa kvalifikuotų kiber ... [+]

Meistras kibernetinio saugumo

Studijavimas už kibernetinio saugumo magistras leidžia jums plėtoti įgūdžius, jums reikia tapti šios srities specialistas. Yra vis tarptautinė paklausa kvalifikuotų kibernetinio saugumo specialistų ir Baigusių šią programą padėti patenkinti Naujosios Zelandijos Vyriausybės kibernetinio saugumo strategiją. Ši magistro laipsnį yra pirmasis tokio pobūdžio turi būti teikiamos Naujojoje Zelandijoje.

Kaip jūs dirbate link savo magistro kibernetinio saugumo (MG), jums sukurti išsamų supratimą apie techninių, teisinių, politinių ir valdymo aspektus kibernetinio saugumo. Sužinosite apie debesų kompiuterijos technologijomis ir kompiuterių infrastruktūros, taip pat teisės, susijusios su kibernetinio saugumo.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Kompiuterinių Grafinis dizainas (MCGD) magistras yra pažangi laipsnis sutelkiant dėmesį į grafinio dizaino teorija, technologijų ir originalių tyrimų. Ji remiasi unikali ... [+]

Magistras Kompiuterių Grafinis dizainas

Kompiuterinių Grafinis dizainas (MCGD) magistras yra pažangi laipsnis sutelkiant dėmesį į grafinio dizaino teorija, technologijų ir originalių tyrimų. Ji remiasi unikalios konstrukcijos ir kodavimo įgūdžių sukūrė per Kompiuterių grafinio dizaino bakalauro (BCGD).

MCGD suteikia Jums galimybę planuoti, kurti ir vykdyti plataus masto projektavimo mokslinių tyrimų projektą. Tai leis jums bendradarbiauti su kitais studentais ir mokslininkais ir dirbti su narių profesinės dizaino pramonė. MCGD tyrimai atstovauja tiek rašytinio disertacijos ir eksponavo dizaino realizavimo.

Mokslinių tyrimų temos yra pritaikyti, kad atitiktų jūsų interesus, suteikiant Jums galimybę patobulinti tam tikrą aspektą grafinio dizaino Be to, tai gali būti kelias į jūsų pasirinktą karjeros. Jūs taip pat turite visišką paramą, patarimus ir patirtį savo vadovu savo mokslinių tyrimų projekto metu.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Konsultavimo magistras yra tarptautiniu mastu žinomas konsultavimas laipsnį. Pripažintas plačiai kaip pirmojo laipsnio įvesti programą visiškai pasakojimo terapijos, tai ... [+]

Magistras konsultavimo

Konsultavimo magistras yra tarptautiniu mastu žinomas konsultavimas laipsnį. Pripažintas plačiai kaip pirmojo laipsnio įvesti programą visiškai pasakojimo terapijos, tai jūsų galimybė plėtoti profesinius įgūdžius gerai įsitvirtinę konstrukcionistinę teorijomis.

Konsultavimo magistras (MCouns) yra įsteigta kaip pavyzdinę laipsnį, kad matė 92% absolventų per pastaruosius šešerius metus įgyti sėkmingai įsidarbinti.

Laipsnis yra specialiai suprojektuota profesionaliems konsultantams ar priežiūros besidomintiems lyderystės vaidmenys Naujosios Zelandijos konsultavimo profesija.

Programa turi atlikti pagrindinį mokymo dėmesį teikiant patirtimi, kurią galite toliau plėtoti savo profesines nuostatas, žinias ir kompetencijas į konsultavimą, grupės lyderio, tarpininkavimo ir praktikuojantis mokslinių tyrimų srityse. Jūs pereiti su aukšto lygio žinių ir supratimo per pasakojimo praktikoje ši programa yra žinomas.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Studijuoja muzikos meistras Waikato suteikia jums įgūdžių jums reikia tęsti muzikinę karjerą ir dirbti kaip profesionalus muzikantas. Jums sutelkti dėmesį į muzikos kompo ... [+]

meistras muzikos

Studijuoja muzikos meistras Waikato suteikia jums įgūdžių jums reikia tęsti muzikinę karjerą ir dirbti kaip profesionalus muzikantas. Jums sutelkti dėmesį į muzikos kompozicijos ar muzikinis spektaklis.

Muzikos magistro (muzikos magistro laipsnis) yra skirtas studentams, kurie jau įgijo pagyrimu lygio kvalifikaciją muzikos. Tai pažangi, vienerių metų studijų programa. Jūs būsite vadovaujasi ekspertų, kurie vadovaus jums individualių sesijų. Jūs baigti didelių dydžio užduotis sutelktas į jūsų pasirinktą sritį specialybę. Šio proceso metu, jums sukurti savo įgūdžius ir žinias, ir rodo savo darbo turiniu supratimą. Jūs taip pat plėtoti atributus, jums reikia dirbti šioje srityje.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Negalios ir įtrauktis studijų magistras nagrinėja klausimus, kuriuos gamina įvairių susijusių socialinių normų, ir nustato gaminti specialistai, kurie juos iššūkis. Progr ... [+]

Meistras negalės ir integracijos studijų

Negalios ir įtrauktis studijų magistras nagrinėja klausimus, kuriuos gamina įvairių susijusių socialinių normų, ir nustato gaminti specialistai, kurie juos iššūkis. Programa analizuoja šiuolaikinių teorijų, metodikų ir susijusius su plačiąja srityje Neįgalumo ir įtraukties tyrimų praktika.

Ši programa yra žinomas dėl savo išmanys socialinio teisingumo modelio imtinai bendruomenės ir švietimo praktikos ir yra aktuali specialistų, dirbančių bendruomenių organizacijų ir mokyklų, ir susiję su negalios atstovavimo ir teisių tiems įvairovė.

Studijavimas neįgalumo ir įtraukties tyrimų (MDInS) Tikrieji gausite stipresnį suvokimą socialinio gyvenimo ir tarp mūsų skirtumus ir šalinti esamus metodus naudojamų švietimo sektoriuje ir už jo ribų.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Tai tarptautiniu mastu pripažintas magistro laipsnį parengs jums pradėti profesinę karjerą apskaitos vos po 14 mėnesių nuo tyrimo. Pradėkite savo akademinę kelionę į tapt ... [+]

magistro profesinės apskaitos

Tai tarptautiniu mastu pripažintas magistro laipsnį parengs jums pradėti profesinę karjerą apskaitos vos po 14 mėnesių nuo tyrimo. Pradėkite savo akademinę kelionę į tapti diplomuotas buhalteris šiandien.

Profesionalaus Apskaita (MPAcct) Mokytojas yra sukurtas specialiai studentams, kurie dar niekada mokėsi apskaitos iki universitetinio lygio, bet jau turi bakalauro laipsnį kito dalyko srityje, pavyzdžiui, meno, mokymo, teisės ar ekonomikos.

Ji suteikia profesinę kvalifikaciją, kuri yra pripažinta ir gerbiama darbdavių Naujosios Zelandijos ir visame pasaulyje, kad būtų lengviau rasti darbą užsienyje.

Per 14 mėnesių, jums bus sukurti pažangius įgūdžius ir žinias visose pagrindinėse srityse, apskaitos ir verslo, ir gebėti taikyti kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius praktinių buhalterinės apskaitos situacijose.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
14 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Studijavimas savo magistro taikomosios psichologijos Waikato universiteto leidžia jums įgyti išsamių žinių apie vieną iš trijų pagrindinių sričių taikomosios psichologijo ... [+]

Magistro Taikomosios psichologijos

Studijavimas savo magistro taikomosios psichologijos Waikato universiteto leidžia jums įgyti išsamių žinių apie vieną iš trijų pagrindinių sričių taikomosios psichologijos.

Galėsite pasirinkti savo dalykinėje srityje elgesio analizė, bendruomenės psichologijos ar organizacinės psichologijos. Jums sukurti išsamų supratimą apie pagrindinių idėjų, susijusių su savo pasirinktoje srityje, taip pat sužinoti apie pagrindinių principų ir pagrindinių vertybių, susijusių su jūsų specialistas srityje.

Per savo magistro taikomosios psichologijos studijas, jums bus suteikta galimybių įgyti atitinkamą praktinės patirties. Tai bus per įsitraukia į stažuotes ir projektų, kur jums bus susijusios su įvairių organizacijų ir bendruomenių grupių asortimentą.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Ši programa skirta švietimo specialistai, kurie yra baigę ir nori pagerinti savo įgūdžius, žinias ir karjeros perspektyvas švietimo srityje. Plėtoti įgūdžius vadovavimo u ... [+]

Edukologijos magistras

Ši programa skirta švietimo specialistai, kurie yra baigę ir nori pagerinti savo įgūdžius, žinias ir karjeros perspektyvas švietimo srityje. Plėtoti įgūdžius vadovavimo ugdymo, pedagogikos ar politikos plėtros, nauda apima karjeros ir kompetencijos plėtrą konkrečioje srityje švietimo praktikoje.

Nukreipti savo tyrimą į savo srities profesinės patirties.

Studentai privalo baigti 180 taškų mokė dokumentus, tyrimų metodai popieriaus (30 taškų) ir ne mažiau kaip 30 taškų tyrimus.

Pilnas kursinių tokiu tempu, kuris tinka jums - ne visą darbo laiką, o jūs dirbate, ar visą laiką per vienerius kalendorinius metus.

... [-]
Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
12 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Patobulinkite savo karjeros perspektyvas su specializuota programa, kuri iššūkiai jums asmeniškai ir profesionaliai. Padaryti skirtumą į švietimo kokybę ir sukurti galimy ... [+]

Magistro švietimo lyderystės

Patobulinkite savo karjeros perspektyvas su specializuota programa, kuri iššūkiai jums asmeniškai ir profesionaliai. Padaryti skirtumą į švietimo kokybę ir sukurti galimybes savo ateities lyderystę švietime.

Darbas su mokslininkais, kurie tarptautiniu mastu pripažintų jų lyderystės mokslinius tyrimus ir praktiką. Plėtoti įgūdžius, žinias ir polinkius, kad būtų veiksmingas švietimo vadovas.

Pilnas kursinių tokiu tempu, kad jums tinka - visą laiką, kol dirbate, ar visu etatu per 18 mėnesių. Ši kvalifikacija, taip pat gali būti tiriamas ne Universitetas Waikato Tauranga.

Programos tikslai:

Išnagrinėti vadovavimo sistemas ir praktiką remti pokyčius ir naujoves organizacinių kontekstų. Tirti asmens lyderystės praktika. Suprasti, kritika ir prisidėti prie švietimo tyrimų, kuri yra formuojama Naujosios Zelandijos švietimo politiką ir praktiką Raskite lyderio darbą socialinio teisingumo sistemą ir siekti, kad padaryti skirtumą už aukštos poreikių mokiniams. Plėtoti įgūdžius, žinias ir polinkius būti effeictive švietimo vadovas Didinti vadovavimo tinklus, taip prisidedant prie energingos profesinio mokymosi bendruomenės Lankstus pristatymas (NET / Blokinis kursas) Priėmimo ir registracija ... [-]
Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Žiniasklaidos ir kūrybinių technologijų magistrantūros yra sukurta siekiant padidinti kūrybinį ir techninį apimtį žiniasklaidos dizaineriai, atlikėjai ir kūrėjai. Šis lai ... [+]

Master Media ir kūrybos technologijų

Žiniasklaidos ir kūrybinių technologijų magistrantūros yra sukurta siekiant padidinti kūrybinį ir techninį apimtį žiniasklaidos dizaineriai, atlikėjai ir kūrėjai. Šis laipsnis bus suteikti jums su atskira krašto vis labiau konkurencingoje žiniasklaidos srityje nacionaliniu ir pasauliniu mastu.

Žiniasklaidos ir kūrybinių technologijų (MMCT) magistras leidžia jums pasirinkti vieną iš keturių dalykų Dirba: Creative praktikos Creative Technologies, ekranas ir žiniasklaidos tyrimų (paslaugos teikiamos remiantis menų ir socialinių mokslų fakulteto) ir maorių žiniasklaidos ir komunikacijos (pasiūlė pagal maorių ir vietinių studijos) fakultete. Kiekvienoje srityje suteikia jums galimybę maišyti meninius ir techninius formas naujų derinių.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Norite iš tiesų pasikeisti visuomene? Su saugumo ir nusikalstamumo magistro laipsniu įgysite įgūdžių, reikalingų tam, kad taptumėte lyderiu viešojo ir privataus sektorių ... [+]

Norite iš tiesų pasikeisti visuomene? Su saugumo ir nusikalstamumo magistro laipsniu įgysite įgūdžių, reikalingų tam, kad taptumėte lyderiu viešojo ir privataus sektorių saugumo, žvalgybos ir nusikalstamumo prevencijos srityse.

Jūs sujungsite įvairias disciplinas, tokias kaip statistika, kompiuterijos mokslai, geografinės informacijos sistemos, gyventojų tyrimai, psichologija ir vadyba. Jūs parengsite analitinius ir kūrybinius metodus, kaip kovoti su realiu nusikalstamumu ir gerinti saugumą nuolat besikeičiančioje visuomenėje.

Šis laipsnis bus suteikti Pathway į politikos formavime, nusikaltimo ar nelaimingo atsitikimo aptikimo ir analizės karjeros viešajame ir privačiame sektoriuose. Gebėjimai, kuriuos įgysite iš laipsnio, leis jums skatinti ir stiprinti saugumą ir bendruomenės saugumą.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Socialinių mokslų magistras (MSocSc) remiasi jau įgyta bakalauro ar apdovanojimų kvalifikacija. Mokydamiesi savo MSocSc, susitelkite į norimą socialinių mokslų srities te ... [+]

Socialinių mokslų magistras (MSocSc) remiasi jau įgyta bakalauro ar apdovanojimų kvalifikacija. Mokydamiesi savo MSocSc, susitelkite į norimą socialinių mokslų srities temą ir pasinerkite į aukšto lygio studijų programą. Jūs sužinosite naujausius tyrimo metodus ir būsite informuoti apie naujausius žinių, susijusių su jūsų pasirinkta sritimi, pokyčius.

Jūs ruošiatės disertacijai arba disertacijai, todėl atliksite didelį savo nepriklausomų tyrimų kiekį. Jei manote, kad vėliau norėsite baigti daktaro laipsnio kvalifikaciją, baigęs MSocSc pasiruošti jums tolesniam akademinio išsilavinimo lygiui.

Kai augsite savo žinias apie pasirinktą dalykinę sritį, galėsite tobulinti savo intelektualinius įgūdžius, ypač sugebėjimą kritiškai mąstyti, išspręsti ir analizuoti problemas. Tai leis jums pasirengti lektorių vaidmenims srityse, susijusiose su jūsų sritimi.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
12 - 18 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Sveikatos, sporto ir žmogiškųjų charakteristikų magistras taps jums moksliniais tyrimais pagrįstos kvalifikacijos, kuri jus išmokys kritiškai išnagrinėti, kaip politiniai ... [+]

Sveikatos, sporto ir žmogiškųjų charakteristikų magistras taps jums moksliniais tyrimais pagrįstos kvalifikacijos, kuri jus išmokys kritiškai išnagrinėti, kaip politiniai, kultūriniai, socialiniai ir ekonominiai veiksniai daro įtaką sporto, pratybų ir laisvalaikio prasmei ir pobūdžiui.

Sveikatos ir sporto magistro studijos

The University of Waikato sveikatos, sporto ir žmogiškųjų išteklių departamento universitetas pasižymi visame pasaulyje žinomais aktyviais tyrėjais ir dėstytojais, kurie turi tarptautinę patirtį ir reputaciją. Be to, mūsų sporto ir fizinio kultūros kritinių studijų tyrimų grupė yra viena labiausiai vertinamų pasaulio šalių, ypač veikiančių ir nuotykinių sporto studijų srityje.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton Tauranga
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
12 - 18 metai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
The University of Waikato

Nustatyti sau iki pat būsimo verslo lyderis ir pakilti į savo profesiją su specialistu vadybos patirties viršuje. Gaukite pranašumą kitų absolventų su vadybos studijų mag ... [+]

Vadybos studijų

Nustatyti sau iki pat būsimo verslo lyderis ir pakilti į savo profesiją su specialistu vadybos patirties viršuje. Gaukite pranašumą kitų absolventų su vadybos studijų magistras nuo Waikato anketa Triple Crown Akredituotų verslo mokykloje.

Jei jūs ieškote paspartinti savo profesinę karjerą ir įgyti patirties į verslo srityje jūs aistringai apie, ar norite pasirengti doktorantūros ar mokslinių tyrimų karjeros, šis laipsnis yra skirtas Jums.

Vadybos Studijos (MMS) magistro laipsnį atneš jums arčiau žinių sienų jūsų specialistas srityje, ir pasiruošti lyderio vaidmens, kurios reikalauja aukšto lygio kritinio mąstymo ir informacijos analize.... [-]

Naujoji Zelandija Hamilton
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
University of Waikato
Te Whare Wananga o Waikato
Gate 1 Knighton Road
Private Bag 3105

Hamilton, Waikato, 3240 NZ
Social Media
Location address
The University of Waikato, Tauranga
Maharaia Building
70 Windermere Drive, Poike
Tauranga 3143
Private Bag 12027

Tauranga, Bay Of Plenty, 3142 NZ
Social Media