Benson Idahosa University

Įvadas

Oficialus aprašymas

Istorija ir filosofija

BIU

1960

Po bažnyčios Dievo misijos įsteigimo 1960, arkivyskupas Benson Idahosa gavo konkrečius nurodymus iš Dievo žengti į švietimo srityje, pradedant nuo ikimokyklinio ugdymo iki universiteto lygio.

1981

Iki 1981 m krikščionių tikėjimo universiteto vizija (KSV), kuris vėliau buvo pervadintas Benson Idahosa universitetas, brendo į arkivyskupas galvoje. Bet vizija aktualizavimas turėjo būti sustabdytas teikti kambarys už labai gerbiamų Tikėjimo Žodžio GRUPĖS mokyklose (vaikų darželio, pradinės ir vidurinės) sukūrimo 1980

1992

1992 metais, arkivyskupas Benson Idahosa kreipėsi į Garbės švietimo ministras už licenciją, įsteigia ir valdo privatus universitetas. Po šios plėtros, LT ekspertų grupė mokslininkų ir specialistų buvo įsteigtas parengti galimybių ataskaita, Academic trumpus ir kurti generalinį planą siūlomos universitete. Operacinės kaip nuolatinio mokymosi (ICL) institutas, siūloma universitetas organizuoja akademinius ir profesinius programas jauniems studentams.

1998

Krikščionių tikėjimas universitetas tapo Benson Idahosa universitetas Feb Idahosa tapo Universitetas antrasis prezidentas

2002

2002 vasario, praėjus dešimčiai metų po prašymo pradėti privačią universitetas, federalinė vyriausybė, remdamasi per nacionalinę universitetų komisijos (NUC), maloningai suteikė Benson Idahosa universiteto licenciją veikti. Universitetas pradėjo veikti kaip visiškai licencijuota įstaiga 2002 kovo mėn pradinio studentų studijuoja 400, įregistruota į dvi fakultetų (Menų fakulteto, socialiniai mokslai, edukologija ir fakulteto fundamentaliųjų ir taikomųjų mokslų).

2004

Benson Idahosa universiteto pirmoji post akreditacija metinė sušaukimą

Mūsų vizija

Benson Idahosa universitetas siekia būti modelis akademikai, specialistai ir verslininkų, kurie bus efektyvi mokiniams Kristus atliko puikių savo profesinės veiklos sričių. Tai bus išskirti aukštos kokybės tarpdisciplininių mokslinių tyrimų, atkreipdami dėmesį į nacionalinius ir tarptautinius problemas, pašalinti netinkamus elgesio modelius tarp studentų ir tampa žinių sandėliu turi būti naudojamas naudos žmonijai krikščionių etikos principų, kuriais siekiama pakeisti tautą ir žemyno keičiant Vienas studentas gyvenimas metu.

Mūsų misija

Benson Idahosa universitetas yra privatus krikščioniškas universitetas teikti state-of-the-art bakalauro, magistro ir profesinį išsilavinimą. Mes esame įsipareigoję kelti lyderius už tautą, kurie yra visiškas dvasios, proto ir kūno, ir taip prisidėti prie aukšto lygio vadovavimo ir kokybės darbo jėgos už tautos ir pasaulio gamybos misija. Mes atlikti šias funkcijas protingai naudojant esamą informavimo ir komunikacijos technologijas, ryšius su panašiomis institucijomis visame pasaulyje, tad žmonės iš pradžių operacijų ir pabrėžiant krikščioniškosios etikos vertybes. Universiteto tarnybą gavėjai yra studentai, darbdaviai darbo jėgos, dabartis ir ateities kartoms, Nigerija ir pasaulinė bendruomenė.

Mūsų pagrindinė paskirtis

Pakeisti Nigerija

Mūsų vertybės (TOP-TIAA)

  • Komandinis darbas
  • nuosavybė mentalitetas
  • žmonės materija
  • Skaidrumas ir vientisumas
  • Inovacijos
  • Atskaitomybė
  • Akademinės kompetencijos su dievotumo

KODĖL studijuoti BIU

Biu studentai

Studentai mėgautis krizių nemokamą universiteto aplinką, kur jie gali ramiai pasiekti savo akademinius užsiėmimus. Nėra kultai ar streikai miesteliu.

Mūsų studento vadovavimo programa, ty konsultantų gyvenantiems, studentų kapelionus, ir dar daugiau siūlau studentai lyderystės vaidmenis, kurie padeda jiems plėtoti savo vadovavimo ir bendravimo įgūdžius, kad pavyks ilgai po to, kai pereisite.

Mes turime labai palankias Apgyvendinimas bendrabutyje, sporto įrenginius ir didelės apimties paskaitų sales, kad patogiai tilptų visiems studentams.

Kiekvienas studentas yra veikiami mokymuose iš kai kurių garsiausių lyderystės institutų ir nusimanantys vyrų ir moterų didelių pasiekimų. Tuo jie įkvėpė ir jų perspektyvos išplėsta į dvasinio augimo Kristuje, vadovavimo, turto sukūrimo, politikos, pramogų ir kt.

Kiekvienas studentas yra skiriamas vienodas galimybes įgyti neįkainojamos praktinės patirties per specialias programas, užduotis, verslumo priedais ir stažuotes geriausios įmonių savo srityje interesų gauti jiems įrengtas gyvenimą po mokyklos.

Studentai turi galimybę uždirbti stipendijas per darbštus taikymą savo akademikų, vadovavimo pareigų ir užklasinėje veikloje.

Visi studentai, nepriklausomai nuo studijų kursą, mokomi verslumas, administravimo, valdymo, asmens prekės ženklo, pasiūlymo plėtros, atnaujinti raštu ir komunikacijos, derybų, projektų valdymas.

Vietos

Benino miestas

Address
Private Mail Bag 1100,
University Way.
Off Upper Adesuwa Road
Government Reservation Area (GRA).

Benino miestas, Edo, Nigerija