Oficialus aprašymas

Graduate Management Admission Test arba UNIVERSITETAS pradėjo savo akademines programas 1999-2000 sesijos penkios kolegijos būtent, menai ir socialiniai mokslai, verslo ir vadybos studijos, sveikatos mokslai, teisė, gamtos ir taikomieji mokslai. Pamatų studentai atvyko Okada penktadienį, 1999 metų spalio 15 dienos. Nuo tada, UNIVERSITETAS turi be pertraukos patvirtino savo apsisprendimą grįžti aukštąjį išsilavinimą į tarptautiniu mastu pripažintą kalendoriuje rugsėjo iki birželio. Kolegija inžinerijos pradėjo savo programą 2002-2003 sesijoje. Kolegija Sveikatos mokslų toliau buvo populiarus paklausa plotas. Kolegija Farmacijos ir B.Sc Slaugos prasidėjo 2004/2005 sesijoje. Igbinedion universiteto mokomojoje ligoninėje administruoja valdybos pirmasis atidarytas 2003 metų sausio 12-osios, prižiūri ligoninės reikalus. Kaip dalį savo tikslų mokyti ir gaminti darbo teikėjai, Igbinedion universitetas įpakavo verslumo ir įgūdžių įsigijimus modulius suartinti studentus pakankamai pakankamai, kad būtų "tinkami darbo pasaulyje". Be to, bendruomenės paslaugų programa buvo pristatyta 2009/2010 sesijoje. Pagal užprogramuotas, visi antrojo kurso studentai visoje kolegijose yra reikalaujama atlikti praktinį vystymo programa pasirinktos srities ir bendruomenės ir apvalus universiteto / miesto.

Studentas gyventojų nuolat augo nuo 111 1999-2000 sesijos 5036 2012-2013, o darbuotojai jėga padidėjo nuo 55 1999-2000 m iki 565 pagamintas iš 290 mokymo personalo (50 kurie profesoriai) 153 Vyresnysis Ne -Teaching darbuotojų ir 213 Junior ir tarpinių darbuotojų per tą patį laikotarpį.

Akademiniai programos Medicina, teisė, Menas ir socialiniai mokslai, Verslas ir vadybos studijos, Fiziniai ir Taikomieji mokslai ir inžinerija kurie yra subrendęs, iš naujo akredituoti, laikas nuo laiko, Nigerijos universitetų Komisijos ir atitinkamų profesinių organizacijų. Oba Erediauwa kolegija įstatymo Paaiškėjo, savo pirmąjį derlių absolventų 2004 metais. Vienuoliktoji partija šiandien baigė jau ne Law School.

Šiuo sušaukimą, Universitetas baigė savo aštuntąjį rinkinį gydytojai ir toliau išlaikyti yra skirtumas pirmasis privatus universitetas Afrikoje, į pietus nuo Sacharos gaminti gydytojai. UNIVERSITETAS taip pat baigė savo aštuntąjį pasėlių talentingų ir gerai Sutvarkyta inžinierių iš generolas Abdulsalami Abubakar College of Engineering.

Vizija

Būti pirmaujanti centras akademinės kompetencijos per aktyvios ir reaguoja verslumo, mokslinių tyrimų, laikantis nacionalinės ir pasaulio vystymosi ir žinių gamybos dinamika, reaguojant į kontekstualizuotas nacionalinių ir globalių poreikių.

2

Tikslai

Universiteto tikslai yra šie:

 • Ruošti kvalifikuotus darbuotojus alsuoja paslaugų ir plėtros dvasia.
 • Siekiant pasiūlyti plačias galimybes aukštojo mokslo visiems asmenims, kurie gali gauti naudos iš jo, neišskiriant dėl ​​rasės, religijos, lyties ar politinių įsitikinimų / įtikinėjimo.
 • Rengti mokslininkus, inžinierius, gydytojus, mokytojus, ekonomistai, teisininkai, įskaitant specialisto humanitarinių srityje ir atlikti mokslinius tyrimus mokslo ir technologijų srityje.
 • Atlikti mokslinius tyrimus problemų, susijusių su nacionalinės ekonomikos sistemą ir technologijų bei kultūros plėtrai, taip pat iš anksto žinias.
 • Mokyti mokytojus ir akademinį mokslinį personalą dėl universiteto ir kitų aukštųjų mokyklų.
 • Skatinti mokslo žinias ir skleisti jos rezultatus už socialinės ir ekonominės naudos.
 • Vykdyti bet kokią kitą veiklą tinkamus iš aukščiausio lygio universitete.

Misija

 • Norėdami būti tarp geriausių ir sėkmingiausių universitetų šalyje.
 • Norėdami pateikti bendrą aptarnavimą ir gerą vertę už pinigus Universiteto švietimo sektoriuje.
 • Tobulėti numatyti, greitai ir konkurencingomis reaguoti į mokinio poreikius ir personalo plėtrai.
 • Siekiant išlaikyti augimą, kuriuose atsižvelgiama į bendrą pasaulinės plėtros ir iššūkius mokymo ir mokslinių tyrimų.
 • Norint pagaminti per mūsų kokybės programas, universiteto absolventų, kurių pažymėjimai atidaryti visas duris į viršų ekonominio ir socialinio mobilumo.
 • Norėdami plėsti savo mokslinių tyrimų veiklą visame pasaulyje, sukuriant sąsajas ir bendradarbiavimą tinklus tarp darbo pirmaujančių universitetų ir mokslinių tyrimų įstaigų pločio pasaulyje.
 • Reguliariai siekia išlaikyti žinių ir kompetencijos įgijimą.
 • Veikti kompetencijų varoma sistema, kuri leidžia darbuotojams įgyti naujų įgūdžių, žinių bazę ir išlikti konkurencingiems jų specializacijos sritis.
 • Reguliariai tirti aplinką, siekiant nustatyti sritis poreikį, siekiant prisidėti prie bendruomenės ir registruojant reikšmingą buvimą šalyje ir visame pasaulyje.
Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Igbinedion University, Okada

Iš magistras (apskaita) studijų programos tikslas yra parengti kompetentingas akademinius ir profesinius buhalteriai ir finansų ekspertai. Programa supažindina studentus ... [+]

Universitetas pradėjo savo akademines programas 1999-2000 sesijos penkių kolegijų būtent meno ir socialinių mokslų, verslo ir vadybos studijų, sveikatos mokslai, teisė ir Gamtos ir taikomųjų mokslų. Pamatų studentai atvyko Okada penktadienį, 1999 metų spalio 15 dienos. Nuo tada, universitetas be pertraukos patvirtino savo apsisprendimą grįžti aukštąjį išsilavinimą į tarptautiniu mastu pripažintą kalendorius rugsėjo iki birželio. Inžinerijos koledžas pradėjo savo programą 2002-2003 sesijoje.

Sveikatos mokslų kolegija toliau būti populiarus paklausa plotas. Farmacijos ir B.Sc. Slaugos kolegija prasidėjo 2004/2005 sesijoje. Igbinedion universiteto mokomojoje ligoninėje administruoja valdybos atidarytas pirmasis 2003 sausio 12, prižiūri ligoninės reikalus. Kaip dalį savo tikslų mokyti ir gamina darbo teikėjai, Igbinedion universitetas Supakuota verslumo ir įgūdžių įsigijimus modulius suartinti studentus pakankamai pakankamai, kad būtų "tinkami darbo pasaulyje". Be to, bendruomenės paslaugų programa buvo pristatyta 2009/2010 sesijoje. Pagal užprogramuotas, visi antrojo kurso studentai visoje kolegijose yra reikalaujama atlikti praktinį vystymo programa pasirinktos srities ir bendruomenės ir apvalus universiteto / miesto.... [-]

Nigerija Benino miestas
Kovas 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba