NHH Norwegian School of Economics

Įvadas

Oficialus aprašymas

EFMD Equis Accredited

Norvegija yra pirmaujanti verslo mokykla
Tai daro skirtumą, kur studijuoti. NHH yra vienas iš geriausių verslo mokyklų Europoje ir yra išskirtinėje CEMS tinklo (www.cems.org) nare - strateginio aljanso 30 pirmaujančių verslo mokyklų, 65 tarptautinių bendrovių ir penkių NVO partneriais. NHH siekia būti tarptautinis lyderis pasirinktų mokslinių tyrimų srityse, ir mūsų fakultetas yra didelė paklausa, kaip ekspertai, verslo pasaulyje, žiniasklaidai ir visai visuomenei.

Mes laukiame talentingi studentai iš viso pasaulio į mūsų magistrantūros programas ir pasiūlyti jiems pirmojo kurso išsilavinimo - be mokesčio už mokslą.


Jokių mokesčių
NHH yra vyriausybė finansuoja universitetas, todėl mokesčiai nė viena paraiška ar mokesčius už mokslą. Kaip ne NHH studentas, tik mokestis jums reikia mokėti yra mažas semestras registracijos mokestis į studentų gerovės organizacijos Bergene (SIB), kad būtų galima pasinaudoti jų paslaugomis. Suma šiuo metu maždaug 800 NOK už semestrą. Kai kurie pareiškėjai privalo dokumentuoti finansines galimybes tam, kad būtų suteiktas leidimas gyventi studijuoti Norvegijoje (piliečiams už ES / EEE erdvėje ir Šveicarijoje).


3 iš 4 STUDENTŲ turėti darbą PRIEŠ baigimo
NHH absolventai turi atitinkamus laukiančias užduotis. Pagal mūsų neseniai užimtumo tyrimo 3 iš 4 studentai jau nusileido darbą, kol jie baigia. Vidutinis darbo užmokestis už NHH absolventų yra maždaug 520 000 NOK (apytiksl. 63 000 JAV dolerių), įskaitant naudą.

NHH absolventai rasti darbą įvairių sričių:

Konsultavimas, audito ir buhalterinės apskaitos - 49% Bankininkystė, draudimas ir finansai - 22,4% Viešasis administravimas ir tyrinėjimai bei dėstymas - 8,2% IT / telekomunikacijų ir transporto / krovinių gabenimas - 8,2% Pramonė, naftos / dujų ir energijos - 5,1% Prekyba, viešieji ryšiai ir rinkodara / reklama - 5,1% Kita - 2%


Daugelis mūsų tarptautiniams studentams pasirinkti gyventi Norvegijoje po to, kai baigė. Naujausia apklausa rodo, kad 58 procentai absolventų dirba Norvegijoje, o likusieji 42 proc vykti į užsienį dirbti.

VAIZDO: "Karjera - Galimybės padaryti tikra"


Verslo bendruomenė yra nuo 1 dieną
Tuo NHH turime glaudžius ryšius su verslu ir pramone. Mokyklos platus bendradarbiavimas su Norvegijos ir tarptautinių kompanijų bus įsitikinkite, kad jums gauti mokymosi patirtį, kuri yra svarbi, atnaujinami ir orientuota padėti jums tapti verslo lyderiu rytoj. Mūsų studentai pasisemti įkvėpimo iš susitikimo atstovus iš verslo bendruomenės ištisus metus per svečių paskaitų, atvejų pristatymus, seminarus ir konferencijas, karjeros dienas ir įmonių pristatymus.


tarptautinių galimybių
Kaip ne NHH studentas turėsite puikias galimybes įgyti vertingos tarptautinės patirties per savo studijas per mainų programas, CEMS magistro Tarptautinės vadybos (MIP), dvigubi laipsniai ir vasaros kursai.

Valiutų semestrą su vienu iš mūsų partnerių mokyklų

CEMS magistro Tarptautinės vadybos Dvigubo laipsnio programas Inovacijos Mokykla Berklis Vasaros kursai Fudan universiteto

Check out kai NHH studentų tarptautinių patirtimi ir perskaityti savo istorijas: http://bit.ly/2fXZjEN

Daugiau įkvėpimo, paiešką #nhhworldwide ant Instagram ir pamatyti, ką mokiniai patirties užsienyje.


Studentų gyvenimo NHH - praktinė patirtis ir Lots of fun
NHH studentai yra apskritai gerai patenkinti savo studijų ir studentų gyvenimo NHH, o naujausi tyrimai rodo, kad 95 proc norėčiau rekomenduoti NHH draugui.

Norėdami padėti įsitikinkite, kad jums ne į geriausią įmanomą pradžios, studentas asociacija (NHHS) ir NHH organizuoti Sveiki Savaitė savo pirmojo semestro pradžios.

Kaip NHH studentas, jūs automatiškai tapti NHHS, vienas iš aktyviausių studentų asociacijų Norvegijoje narys. Dalyvavimas vienos ar daugiau Asociacijos veiklos suteikia jums galimybę susirasti naujų draugų, siekti savo interesus ir įgyti naujos patirties. Dalyvavimas veikloje taip pat suteikia jums praktinės patirties ir būdą, kaip sukurti savo komandinio darbo ir vadovavimo įgūdžius ir išbandyti akademines teorijas realiame gyvenime. Atitinkamos patirties, o mokytis yra labai vertinami potencialiais darbdaviais.

NHHS veikla svyruoti nuo sporto klubų futbolo, krepšinio ir lauko veikla, finansų ir verslo grupių, mokyklų laikraščių, televizijos kanalų, fotografijos grupė, šokių grupė ir keli chorai.

Didelės studentų renginiai:

Kultūros festivalis UKEN yra didžiausia studentų renginys vakarinėje Norvegijos. Tris savaites, studentai organizuoja scenoje, koncertų ir kitų renginių, kurie pritraukia tūkstančius lankytojų į mokyklą.

NHH simpoziumas yra didžiausia Šiaurės Europoje studentas-run konferencija verslo bendruomenei. Verslo lyderiai ir aukščiausio lygio politikai dalyvauti renginyje, aptarti dabartines pasaulines problemas. TEDxBergen yra kasmetinė konferencija, kuri organizuojama studentų iš NHH.


NORVEGIJA
Norvegija turi stiprią tradiciją lygybės ir teisingumo, kažką, kad paskatino didelį lyties, ekonominės ir socialinės lygybės. Jungtinių Tautų užima Norvegija, kaip vieną iš šalių, turinčių didžiausią gyvenimo kokybę.

Norvegijos aukštojo mokslo sistema apima visas institucijas, kurios yra akredituotos. Su kai kurių privačių universitetinių kolegijų, išskyrus visos aukštojo mokslo institucijos yra valstybės valdoma.

Norvegija, be abejonės, yra vienas iš geriausių gerovės sistemų pasaulyje, o kaip studentas čia yra užtikrinamas profesionalus gydymo nesvarbu, kurioje šalies dalyje jūs gyvenate.

Norvegijos ekonomika dominuoja plėtros ir prekybos energijos ir gamtinių išteklių. Jūros naftos ir dujų, žuvininkystės, akvakultūros ir elektros energijos gamybos yra svarbūs verslo sritys šalyje.


BERGEN
Bergenas yra kosmopolitinis miestas su nedidelio miestelio žavesio ir atmosfera. Miestas siūlo platų miestų, kultūros ir gamtos vertybės. Iš miesto gyvenimo ir gamtos derinys yra unikalus. Apsuptas kalnų, fiordų ir salų, Bergenas turi išskirtinę artumą su gamta. Tai tik kelios minutės pėsčiomis nuo miesto miesto gyvenimo kalnų žygis iki Floyen arba kelionė laivu į vieną iš salų.

Žiūrėti NHH Studentų Dienoraštis patarimų apie artėja prie Norvegijos ir Bergenas: http://bit.ly/2gddysk

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Doktorantūra »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Magistro Ekonomika

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Norvegija Bergeno

Laipsnis: magistras Ekonomikos ir verslo administravimo [+]

Laipsnis: magistras Ekonomikos ir verslo administravimo ECTS kreditai: 120 Trukmė: Dveji metai Programa bus suteikti jums įgūdžių analizuoti rinkas ir pramonės ir ekonominius iššūkius privatų verslą, valstybės institucijų ir šalyse ir regionuose plėtrai. Jis suteiks jums su svarbiais perspektyvos suprasti vis globalizuotoje ekonomikoje.

Supratimas ekonominius mechanizmus yra labai svarbi verslo sėkmės ir viešosios politikos kūrimo ir šio magistro programa siūlo išsamią ir visapusišką išsilavinimą ekonomikos teorija ir ekonometrija. Jums bus įrengta išanalizuoti pagrindinius ekonominius klausimus, kaip antai:

Kas yra finansų krizės poveikis? Kodėl kai kurie susijungimai nėra pelningas? Ar apmokestinant turtus gera idėja? Kaip greitai turėtų naftos ištekliai bus išnaudoti? ... [-]

Magistro Energetikos, Gamtinių Išteklių Ir Aplinkos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Norvegija Bergeno

Laipsnis: magistras Ekonomikos ir verslo administravimo [+]

Laipsnis: magistras Ekonomikos ir verslo administravimo ECTS kreditai: 120

Strateginiai atsakas į konkurencingesnę energetikos ir gamtos išteklių rinkose Poveikis verslo ir valdžios sprendimų aplinkos

Jo lankstumas leidžia jums pasirinkti specializuotus kursus, kurie atitiktų jūsų individualius interesus ir reikia.

Išplėstinė kursai bus suteikta magistro su "tyrimų pasižymėjimą". Studentai, kurie planuoja siekti daktaro laipsnį yra skatinami, parinkite bent du kėlimo kursus.

[-]

Magistro Finansų

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Norvegija Bergeno

Laipsnis: magistras Ekonomikos ir verslo administravimo [+]

Laipsnis: magistras Ekonomikos ir verslo administravimo ECTS kreditai: 120 Trukmė: Dveji metai Programą rengia studentus platų karjeros galimybes neapmokėtų per finansines paslaugas, konsultavimo ir audito. Portfelis yra suprojektuoti ir mokė NHH anketa tarptautiniu mastu pripažintą finansų fakulteto, kurio moksliniai tyrimai ir pramonė žinios užtikrinti, kad kursai yra aktualūs ir aukštos kokybės.

Kursai derinti griežtą teorinį požiūrį aktualius taikymo ir studentams bus sukurti giliai suprasti teorinių pagrindų ir empiriniais įrodymais finansuoti. Jūs išmoksite analizuoti realaus gyvenimo problemas, susijusias su finansų rinkų ir finansinių sprendimų priėmimo įmonių ir taikyti principus tyrimų pasienyje.... [-]


Magistro Rinkodaros Ir Prekės ženklo Valdymas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Norvegija Bergeno

Laipsnis: magistras Ekonomikos ir verslo administravimo [+]

Laipsnis: magistras Ekonomikos ir verslo administravimo ECTS kreditai: 120 Trukmė: Dveji metai Statybos ir valdyti stiprius prekių ženklus yra raktas į gauti konkurencinį pranašumą ir ilgalaikį pelningumą produktų, paslaugų, įmonių ir organizacijų. Rinkodaros ir Brand vadyba programa suteikia studentams su nuodugniai ir mokslinių tyrimų pagrindu žinių apie rinkodaros, vartotojų elgsena, inovacijų ir prekės ženklo valdymas.

Suprasti vartotojų ir konkurento elgesiui yra labai svarbus kiekvienam verslo ir organizacijos. Klientų ir konkurentas įžvalgos suteikti besivystančioms garso strategijas, taip pat optimalų rinkos pozicionavimo ir efektyvias rinkodaros taktikos pagrindas. Programa integruoja teoriją ir praktinius paraiškų iš strategijos ir rinkodaros padėti studentams plėtoti stiprius prekių ženklus ir priėmimo būsimus rinkos sprendimus. ... [-]


Magistro Strategija Ir Valdymas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Norvegija Bergeno

Laipsnis: magistras Ekonomikos ir verslo administravimo [+]

Laipsnis: magistras Ekonomikos ir verslo administravimo ECTS kreditai: 120 Trukmė: Dveji metai strategija ir valdymas dėmesys skiriamas, kaip vadovai ir darbuotojai gali sukurti verslą tapti veiksminga ir konkurencinga, tuo pačiu išlaikant socialinę atsakomybę. Kaip įmonės gali sukurti pridėtinę vertę ir sukurti konkurencinį pranašumą? Kaip verslo lyderiai per savo darbuotojams atlikti būtinus strateginius pakeitimus? Kas yra geras valdymas ir kas skatina produktyvias darbuotojus?

Iš strategijos tyrimas yra iš esmės suprasti, kodėl kai kurios įmonės sėkmingai, o kiti to padaryti negali. Pagal šią sistemą, strategija ir valdymo programa orientuota į dvi pagrindines klausimų, apšviesti šį bendrą temą skirtingais būdais: ... [-]


Magistro Tarptautinio Verslo

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2018 Norvegija Bergeno

Laipsnis: magistras Ekonomikos ir verslo administravimo [+]

Laipsnis: magistras Ekonomikos ir verslo administravimo ECTS kreditai: 120 Trukmė: Dveji metai globalizacijos ir internacionalizacijos pajėgos atnešė žmonėms, įmonėms ir rinkoms visame pasaulyje suartino nei bet kada anksčiau. Šiuolaikinės įmonės reikia išmokti tiek tarptautinių ir vietinių matmenys sėkmingai vis labiau konkurencingoje aplinkoje ir šiandienos pasaulio verslo aplinka siūlo puikias galimybes kvalifikuotų specialistų, siekiančių tarptautinės karjeros.

Tarptautinis verslas ne NHH yra specializuota programa, skirta suteikti studentams su teise derinys analizės ir praktinių įgūdžių, dėl per daugianacionalinių bendrovių, tarptautinių organizacijų ar mažesnėms įmonėms, kurių veikla yra susijusi su gerokai laipsnį tarptautinio verslo karjerą. Programa suteikia jums tinkamą pusiausvyrą tarp teorinių švietimo ir Praxis orientuotas atvejų tyrimus ir sąveiką su verslo bendruomene.... [-]


Vaizdo įrašai

NHH Norwegian School of Economics (time lapse video)

Mastertaste – MSc at NHH

Careers – Opportunities made real

Kontaktai