NHH Norwegian School of Economics

Įvadas

Oficialus aprašymas

EFMD Equis Accredited

Norvegija yra pirmaujanti verslo mokykla
Tai daro skirtumą, kur studijuoti. NHH yra vienas iš geriausių verslo mokyklų Europoje ir yra išskirtinėje CEMS tinklo (www.cems.org) nare - strateginio aljanso 30 pirmaujančių verslo mokyklų, 65 tarptautinių bendrovių ir penkių NVO partneriais. NHH siekia būti tarptautinis lyderis pasirinktų mokslinių tyrimų srityse, ir mūsų fakultetas yra didelė paklausa, kaip ekspertai, verslo pasaulyje, žiniasklaidai ir visai visuomenei.

Mes laukiame talentingi studentai iš viso pasaulio į mūsų magistrantūros programas ir pasiūlyti jiems pirmojo kurso išsilavinimo - be mokesčio už mokslą.


Jokių mokesčių
NHH yra vyriausybė finansuoja universitetas, todėl mokesčiai nė viena paraiška ar mokesčius už mokslą. Kaip ne NHH studentas, tik mokestis jums reikia mokėti yra mažas semestras registracijos mokestis į studentų gerovės organizacijos Bergene (SIB), kad būtų galima pasinaudoti jų paslaugomis. Suma šiuo metu maždaug 800 NOK už semestrą. Kai kurie pareiškėjai privalo dokumentuoti finansines galimybes tam, kad būtų suteiktas leidimas gyventi studijuoti Norvegijoje (piliečiams už ES / EEE erdvėje ir Šveicarijoje).


3 iš 4 STUDENTŲ turėti darbą PRIEŠ baigimo
NHH absolventai turi atitinkamus laukiančias užduotis. Pagal mūsų neseniai užimtumo tyrimo 3 iš 4 studentai jau nusileido darbą, kol jie baigia. Vidutinis darbo užmokestis už NHH absolventų yra maždaug 520 000 NOK (apytiksl. 63 000 JAV dolerių), įskaitant naudą.

NHH absolventai rasti darbą įvairių sričių:

Konsultavimas, audito ir buhalterinės apskaitos - 49% Bankininkystė, draudimas ir finansai - 22,4% Viešasis administravimas ir tyrinėjimai bei dėstymas - 8,2% IT / telekomunikacijų ir transporto / krovinių gabenimas - 8,2% Pramonė, naftos / dujų ir energijos - 5,1% Prekyba, viešieji ryšiai ir rinkodara / reklama - 5,1% Kita - 2%


Daugelis mūsų tarptautiniams studentams pasirinkti gyventi Norvegijoje po to, kai baigė. Naujausia apklausa rodo, kad 58 procentai absolventų dirba Norvegijoje, o likusieji 42 proc vykti į užsienį dirbti.

VAIZDO: "Karjera - Galimybės padaryti tikra"


Verslo bendruomenė yra nuo 1 dieną
Tuo NHH turime glaudžius ryšius su verslu ir pramone. Mokyklos platus bendradarbiavimas su Norvegijos ir tarptautinių kompanijų bus įsitikinkite, kad jums gauti mokymosi patirtį, kuri yra svarbi, atnaujinami ir orientuota padėti jums tapti verslo lyderiu rytoj. Mūsų studentai pasisemti įkvėpimo iš susitikimo atstovus iš verslo bendruomenės ištisus metus per svečių paskaitų, atvejų pristatymus, seminarus ir konferencijas, karjeros dienas ir įmonių pristatymus.


tarptautinių galimybių
Kaip ne NHH studentas turėsite puikias galimybes įgyti vertingos tarptautinės patirties per savo studijas per mainų programas, CEMS magistro Tarptautinės vadybos (MIP), dvigubi laipsniai ir vasaros kursai.

Valiutų semestrą su vienu iš mūsų partnerių mokyklų

CEMS magistro Tarptautinės vadybos Dvigubo laipsnio programas Inovacijos Mokykla Berklis Vasaros kursai Fudan universiteto

Check out kai NHH studentų tarptautinių patirtimi ir perskaityti savo istorijas: http://bit.ly/2fXZjEN

Daugiau įkvėpimo, paiešką #nhhworldwide ant Instagram ir pamatyti, ką mokiniai patirties užsienyje.


Studentų gyvenimo NHH - praktinė patirtis ir Lots of fun
NHH studentai yra apskritai gerai patenkinti savo studijų ir studentų gyvenimo NHH, o naujausi tyrimai rodo, kad 95 proc norėčiau rekomenduoti NHH draugui.

Norėdami padėti įsitikinkite, kad jums ne į geriausią įmanomą pradžios, studentas asociacija (NHHS) ir NHH organizuoti Sveiki Savaitė savo pirmojo semestro pradžios.

Kaip NHH studentas, jūs automatiškai tapti NHHS, vienas iš aktyviausių studentų asociacijų Norvegijoje narys. Dalyvavimas vienos ar daugiau Asociacijos veiklos suteikia jums galimybę susirasti naujų draugų, siekti savo interesus ir įgyti naujos patirties. Dalyvavimas veikloje taip pat suteikia jums praktinės patirties ir būdą, kaip sukurti savo komandinio darbo ir vadovavimo įgūdžius ir išbandyti akademines teorijas realiame gyvenime. Atitinkamos patirties, o mokytis yra labai vertinami potencialiais darbdaviais.

NHHS veikla svyruoti nuo sporto klubų futbolo, krepšinio ir lauko veikla, finansų ir verslo grupių, mokyklų laikraščių, televizijos kanalų, fotografijos grupė, šokių grupė ir keli chorai.

Didelės studentų renginiai:

Kultūros festivalis UKEN yra didžiausia studentų renginys vakarinėje Norvegijos. Tris savaites, studentai organizuoja scenoje, koncertų ir kitų renginių, kurie pritraukia tūkstančius lankytojų į mokyklą.

NHH simpoziumas yra didžiausia Šiaurės Europoje studentas-run konferencija verslo bendruomenei. Verslo lyderiai ir aukščiausio lygio politikai dalyvauti renginyje, aptarti dabartines pasaulines problemas. TEDxBergen yra kasmetinė konferencija, kuri organizuojama studentų iš NHH.


NORVEGIJA
Norvegija turi stiprią tradiciją lygybės ir teisingumo, kažką, kad paskatino didelį lyties, ekonominės ir socialinės lygybės. Jungtinių Tautų užima Norvegija, kaip vieną iš šalių, turinčių didžiausią gyvenimo kokybę.

Norvegijos aukštojo mokslo sistema apima visas institucijas, kurios yra akredituotos. Su kai kurių privačių universitetinių kolegijų, išskyrus visos aukštojo mokslo institucijos yra valstybės valdoma.

Norvegija, be abejonės, yra vienas iš geriausių gerovės sistemų pasaulyje, o kaip studentas čia yra užtikrinamas profesionalus gydymo nesvarbu, kurioje šalies dalyje jūs gyvenate.

Norvegijos ekonomika dominuoja plėtros ir prekybos energijos ir gamtinių išteklių. Jūros naftos ir dujų, žuvininkystės, akvakultūros ir elektros energijos gamybos yra svarbūs verslo sritys šalyje.


BERGEN
Bergenas yra kosmopolitinis miestas su nedidelio miestelio žavesio ir atmosfera. Miestas siūlo platų miestų, kultūros ir gamtos vertybės. Iš miesto gyvenimo ir gamtos derinys yra unikalus. Apsuptas kalnų, fiordų ir salų, Bergenas turi išskirtinę artumą su gamta. Tai tik kelios minutės pėsčiomis nuo miesto miesto gyvenimo kalnų žygis iki Floyen arba kelionė laivu į vieną iš salų.

Žiūrėti NHH Studentų Dienoraštis patarimų apie artėja prie Norvegijos ir Bergenas: http://bit.ly/2gddysk

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Doktorantūra »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Ekonomikos magistras

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Norvegija Bergen

Magistrantūros programa "Ekonomika" dėsto priemones analizuoti rinkas ir pramonės šakas bei ekonomines problemas, su kuriomis susiduria privatus verslas, viešosios institucijos ir tarptautinės organizacijos. [+]

Laipsnis: Ekonomikos ir verslo administravimo magistras ECTS kreditai: 120 Trukmė: dveji metai

Programa suteiks jums įgūdžių analizuoti rinkas ir pramonės šakas bei ekonomines problemas, su kuriomis susiduria privatus verslas, viešosios institucijos ir šalių bei regionų plėtra. Tai suteiks jums svarbių perspektyvų suprasti vis labiau globalizuotą ekonomiką.

Ekonominių mechanizmų supratimas yra gyvybiškai svarbus verslo sėkmei ir viešosios politikos kūrimui, o ši magistrantūros programa suteikia išsamų ir išsamų ekonomikos teorijos ir ekonometrijos ugdymą. Jūs galėsite analizuoti pagrindinius ekonominius klausimus, tokius kaip:

Kokie yra finansų krizės padariniai? Kodėl kai kurie sujungimai nėra pelningi? Ar apmokestinti turtą yra gera idėja? Kaip greitai turėtų būti išnaudojami naftos ištekliai?... [-]


Magistro Finansai

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Norvegija Bergen

NHH finansų magistro programa rengia jums daugybę puikių karjeros galimybių finansinių paslaugų, konsultacijų ir audito srityse. [+]

Laipsnis: Ekonomikos ir verslo administravimo magistras ECTS kreditai: 120 Trukmė: dveji metai

Programa rengia studentus įvairias išskirtines karjeros galimybes finansinių paslaugų, konsultavimo ir audito srityse. Portfelį projektuoja ir moko NHH tarptautiniu mastu pripažintas finansų fakultetas, kurio moksliniai tyrimai ir pramonės žinios užtikrina, kad kursai yra aktualūs ir kokybiški.

Kursai derina griežtą teorinį požiūrį su atitinkamomis paraiškomis, o studentai gilins supratimą apie teorinę bazę ir empirinius finansinius įrodymus. Jūs mokysite analizuoti realias finansų rinkų ir finansinių sprendimų priėmimo problemas firmose ir taikyti principus mokslinių tyrimų srityje.... [-]


Magistro laipsnis tarptautiniame versle

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Norvegija Bergen

Magistro studijų programos Ekonomika ir verslo administravimas Tarptautinis verslas Globalizacijos jėgos atvedė žmones, įmones ir rinkas visame pasaulyje arčiau nei kada nors anksčiau. Šiuolaikinės įmonės turi įveikti tiek tarptautinius, tiek vietos aspektus, kad būtų galima sėkmingai konkuruoti vis labiau konkurencingoje aplinkoje. [+]

Laipsnis: Ekonomikos ir verslo administravimo magistras ECTS kreditai: 120 Trukmė: dveji metai

Globalizacijos ir internacionalizacijos jėgos priartėjo prie žmonių, verslo ir rinkų visame pasaulyje nei kada nors anksčiau. Šiuolaikinės įmonės turi įveikti tarptautinį ir vietos lygmenį, kad sėkmingai veiktų vis konkurencingesnė aplinka, o šiandienos pasaulinė verslo aplinka suteikia puikių galimybių kvalifikuotam specialistui, siekiančiam tarptautinės karjeros.

Tarptautinis verslas NHH yra specializuota programa, skirta studentams suteikti tinkamą analitinių ir praktinių įgūdžių derinį karjerai tarpnacionalinėse kompanijose, tarptautinėse organizacijose ar mažesnėse įmonėse, kurių veikla apima didelę tarptautinio verslo dalį. Programa suteikia jums tinkamą pusiausvyrą tarp teorinio švietimo ir praktika pagrįstų atvejų studijų ir sąveikos su verslo bendruomene.... [-]


Magistro laipsnį energetikos, gamtinių išteklių ir aplinkos srityse

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Norvegija Bergen

Magistrantūros studijų programos tikslas yra ugdyti naujos kartos tarpdisciplininius vadovus energetikos ir gamtos išteklių srityje. [+]

Laipsnis: Ekonomikos ir verslo administravimo magistras ECTS kreditai: 120 Trukmė: dveji metai

NHH yra viena iš nedaugelio pasaulio verslo mokyklų, kur galite specializuotis versle energetikos sektoriuje, o šios magistro programos absolventai yra labai paklausūs. Šios programos tikslas yra šviesti naujos kartos tarpdisciplininius vadybininkus energetikos ir gamtinių išteklių plėtros srityse.

Ateities vystymasis ir klestėjimas daugiausia priklauso nuo energijos šaltinių ir patikimų bei patikimų gamtinių išteklių tiekimo. Šių išteklių naudojimas daro didelę įtaką aplinkai, o pusiausvyros teisė yra lemiamas veiksnys komerciniame pasaulyje, kuriame verslo tvarumą vis dažniau apibrėžia veiksniai, kurie viršija apatinę ribą.... [-]


Magistro strategija ir vadyba

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Norvegija Bergen

Strategijos tyrimas iš esmės susijęs su supratimu, kodėl kai kurios įmonės sėkmingai vykdo veiklą, o kiti to nedaro. [+]

Laipsnis: Ekonomikos ir verslo administravimo magistras ECTS kreditai: 120 Trukmė: dveji metai

Strategija ir valdymas yra orientuota į tai, kaip vadovai ir darbuotojai gali vystyti įmones, kad jos taptų veiksmingos ir konkurencingos, tuo pačiu išlaikant įmonių socialinę atsakomybę. Kaip įmonės gali sukurti vertę ir plėtoti konkurencinį pranašumą? Kaip verslo lyderiai per savo darbuotojus atlieka reikiamus strateginius pakeitimus? Kas yra geras valdymas ir kas skatina produktyvius darbuotojus?

Strategijos tyrimas iš esmės susijęs su supratimu, kodėl kai kurios įmonės sėkmingai vykdo veiklą, o kiti to nedaro. Pagal šią strategiją ir valdymo programą daugiausia dėmesio skiriama dviems pagrindiniams klausimams, kurie apibūdina šią svarbią temą įvairiais būdais:... [-]


Meistras rinkodaros ir prekės ženklo valdyme

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų August 2019 Norvegija Bergen

Naujovių kūrimas, stiprių prekių ženklų kūrimas ir valdymas yra labai svarbus siekiant gauti konkurencinį pranašumą ir ilgalaikį produktų, paslaugų, įmonių ir organizacijų pelningumą. [+]

Laipsnis: Ekonomikos ir verslo administravimo magistras ECTS kreditai: 120 Trukmė: dveji metai

Stiprių prekių ženklų kūrimas ir valdymas yra labai svarbus siekiant gauti produktų, paslaugų, įmonių ir organizacijų konkurencinį pranašumą ir ilgalaikį pelningumą. Rinkodaros ir prekės ženklo vadybos programa suteikia studentams išsamias ir moksliniais tyrimais pagrįstas žinias apie rinkodarą, vartotojų elgesį, inovacijas ir prekės ženklo valdymą.

Suprasti vartotojų ir konkurentų elgesį yra labai svarbu kiekvienam verslui ir organizacijai. Klientų ir konkurentų įžvalgos yra pagrindas, kaip parengti patikimas strategijas, taip pat optimalią rinkos padėtį ir veiksmingą rinkodaros taktiką. Programa sujungia teorijas ir praktines taikomąsias programas iš strategijos ir rinkodaros, kad padėtų studentams kurti stiprius prekių ženklus ir priimti būsimus rinkos sprendimus.... [-]


Vaizdo įrašai

NHH Norwegian School of Economics

International MSc students at NHH

NHH - Opportunities made real

Kontaktai