University of Oslo

Centre for Educational Measurement

Įvadas

Oficialus aprašymas

Oslo universitetas buvo įkurtas 1811 metais kaip pirmasis Norvegijoje.

U1O yra daugiausia Blinderno miestelyje Oslo šiaurinėje dalyje, turi aštuonius fakultetus:

  • Medicinos fakultetas
  • Fakultetas Odontologijos
  • TEISĖS FAKULTETAS
  • Teologijos fakultetas
  • Humanitarinių mokslų fakultetas
  • Fakultetas Matematikos ir gamtos mokslų
  • Socialinių mokslų fakultetas
  • Švietimo mokslų fakultetas

Sostinės universitete taip pat yra vikingų laivų muziejus, istorijos muziejus ir gamtos istorijos muziejus, pagrindinė biblioteka, kurioje yra 3,6 milijono ūkių ir daug asociacijų bei centrų.

Oslo universitetas turi metinį veiklos biudžetą NOK 6,6 milijardo eurų, o didžioji jo dalis - Norvegijos vyriausybė.

Reitingas

Remiantis Šanchajaus pasauliniu reitingu, "UiO" yra aukščiausia Norvegijos švietimo ir mokslinių tyrimų institucija ir vienas iš 100 populiariausių pasaulio universitetų. Su penkiais Nobelio premijos laureatais UiO turi didelę patirtį pirmaujančių mokslinių tyrimų ir mokslo atradimų srityje.

Tyrimas

Kaip klasikinis universitetas, turintis platų akademinių disciplinų spektrą, UiO turi aukščiausias mokslinių tyrimų bendruomenes daugumoje sričių. Be to, UiO šiuo metu turi 8 nacionalinius kompetencijos centrus ir strateginį dėmesį skiria tarpdisciplininiams moksliniams tyrimams energetikos ir gyvosios gamtos mokslų srityje. Kaip plačiai pagrįstas ne pelno tyrimų universitetas, UiO turi galimybę naudotis geromis viešojo finansavimo schemomis. Labi ir biuro įranga, bibliotekos ir techninė pagalba yra aukščiausios klasės.

Švietimas

UiO siūlo daugiau kaip 800 kursų anglų kalba visais lygmenimis, apie 40 magistrantūros studijų programų, mokomų tik anglų kalba, ir kelioms doktorantūros programoms. UiO orientuojasi į moksliniais tyrimais pagrįstą švietimą ir pritraukia aukštos kvalifikacijos studentus iš visos šalies.

Internacionalizacija

UiO pritraukia studentus ir tyrinėtojus iš viso pasaulio. Nuo 2015 m. 15 proc. Studentų yra iš užsienio šalių. 22 proc. Akademinio personalo ir 31 proc. Doktorantų yra užsienyje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti Magistro studijų programas »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Magistras

Magistro Laipsnis Vertinant Ir Vertinant

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų August 2018 Norvegija Oslas + 1 daugiau

Šios programos tikslas - apmokyti naujos kartos vertinimo ir vertinimo specialistus, derinant techninius ir analitinius įgūdžius su bendravimo ir reprezentaciniais įgūdžiais. [+]

Šios programos tikslas - apmokyti naujos kartos vertinimo ir vertinimo specialistus, derinant techninius ir analitinius įgūdžius su bendravimo ir reprezentaciniais įgūdžiais.

Foto: Øystein Andresen / Oslo universitetas

Vertinimas ir vertinimas

Vertinimas ir vertinimas yra šiuolaikinės visuomenės pagrindas, kai švietimo kokybės užtikrinimas yra labai svarbus, kai žiniasklaidoje diskutuojama apie testavimo praktiką mokykloje, kur mokymai ir atranka skatina sėkmingai veikiančias įmones gyvybiškai svarbų žmogiškąjį kapitalą ir kai klausimai dėl atsakomybės reikalauja įrodymų, pagrįsta politika ir sprendimų priėmimas.

Įvertinimas

"Kuo daugiau tu mokai nežinodamas, kas supranta sąvokas ir kas ne, tuo didesnė tikimybė, kad pavyks sėkmingai įgyti tik jau mokančius studentus", - Grant Wiggins... [-]


Vaizdo įrašai

Why Study in Oslo?

Being an International Student at the University of Oslo