UIT The Arctic University of Norway

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jon Terje Hellgren Hansen

UIT The Arctic University of Norway yra šiauriausias pasaulio universitetas. Jos vieta Arkties krašte reiškia misiją. Arktis vis didėja visame pasaulyje. Klimato kaita, Arkties regiono išteklių naudojimas ir aplinkosaugos grėsmės yra labai susirūpinimą keliančios temos, kurias Tromsø universitetas ypač suinteresuotas. UIT The Arctic University of Norway galite ištirti pasaulines problemas iš artimiausių perspektyvų.

Knowlege pasaulyje

Gyvenimą Aukštutinėje Šiaurėje formuoja laukiniai gamtai, kontrastingos šviesos ir oro sąlygos, geografiniai atstumai ir daugiakultūriškumas. Daugelis UiT tyrimų centrų ir studijų programų atspindi specifinį Arkties Norvegijos pobūdį.

Jørn Berger-Nyvoll

UiT pagrindiniai tyrimai orientuojasi į poliarinę aplinką, klimato tyrimus, krūminius žmones, taikos ir konfliktų transformaciją, telemediciną, medicinos biologiją, kosminę fiziką, žuvininkystės mokslą, jūrų bioprožvalgą, kalbotyra ir skaičiavimo chemiją.

Kompetencijos centrai

Norvegijos kompetencijos centrai buvo paskirti UiT "Theoretical Linguistics", CASTL ir CTCC, Teorinės ir skaičiavimo chemijos centras. 2002 m. Tromsø NST, Norvegijos telemedicinos centras, buvo paskirtas Pasaulio sveikatos organizacijos bendradarbiavimo centru.

"ARCTOS" tinklas "Biotechnologijų, žuvininkystės ir ekonomikos fakultete" yra lyderis jūrų arktinių ekosistemų tyrimuose ir svarbus Norvegijos polarinio instituto partneris Tromsėje. Fizikos katedra daugiausia dėmesio skiria šiaurės šviesoms ir kosminiams tyrimams. Visi šie institutai turi didelę tarptautinę reputaciją.

Arkties sienos

Universitetas yra Tromsø mieste - FRAM - High North klimato ir aplinkos tyrimų centras (Fram centras). Kiekvieną sausio mėnesį tarptautinėje konferencijoje Arctic Frontiers mokslininkai, politikai ir verslo atstovai kviečiami aptarti Arkties klausimus, susijusius su drausminėmis sienomis. Arkties tarybos sekretoriatas yra Framo centre. Universiteto ir Framo centro mokslininkai dalyvauja keliose Arkties tarybos tarptautinėse programose.

Tarptautinis centras

16000 studentų ir 4000 darbuotojų studijuoja ir dirba UIT Arkties universitete Norvegijoje. Mokymas yra pagrįstas moksliniais tyrimais. Septintojo dešimtmečio UiT fakultetai, nepaisant šiaurės klausimų, siūlo platų studijų programų spektrą.
Tromsø akademinė bendruomenė yra labai tarptautinė. Daugiau nei 20 proc. Akademinio personalo ir 10 proc. Studentų yra iš užsienio. Universitete siūloma daugiau kaip 20 anglų kalbos magistro studijų programų, o visi fakultetai siūlo anglų kalbos kursus tiek bakalauro, tiek magistro lygiu.

Jon Terje Hellgren Hansen

UIT The Arctic University of Norway yra UIT The Arctic University of Norway tarptautinio tinklo, kuriame yra 140 studijų ir mokslinių tyrimų įstaigų, veikiančių cirkulento regione, įkūrėjas. Tačiau universitetas bendradarbiauja su visomis pasaulio dalimis. 200 tarptautiniai susitarimai užtikrina aktyvų mokslinę studentų ir darbuotojų, dirbančių su partnerių organizacijomis, mainus visame pasaulyje.

Universitetai visoje Šiaurės Norvegijoje

Universitete yra aštuoni miesteliai. Jie įsikūrę Tromsėje, Narvike, Harstade, Altajaus, Bodo, Mo i Rana, Hammerfesto ir Kirkeneso rajonuose. Universitetas tapo dar svarbesne Šiaurės Norvegijos varomoji jėga ir tarptautiniu bendradarbiavimu Tolimoje Šiaurėje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Health MSc » Matyti Health Magistras » Matyti Law LLM » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Fizikos magistras

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Norvegija Tromsø

Fizika formuoja ateitį. Kur jūs atrodote, matote fiziką ir fizikos taikymo būdus. Mobilieji telefonai, kompaktinių diskų grotuvai, radijo imtuvai, televizoriai ir kompiuteriai yra pažangi techninė įranga, pagrįsta fiziniais metodais ir principais. Palydovai virš mūsų stebi, kas vyksta Žemėje, įskaitant aplinkos taršą. Šios pastabos yra atsisiųstos palydovinės stotyse ir išverstos į vaizdus, ​​kad būtų lengviau suprasti situaciją Žemėje. Tai taip pat yra fizika. Meteorologijos fizika yra naudojama matuojant virš mūsų esantį orą, kad būtų galima geriau prognozuoti orus. Šiaurinių žiburių tyrimai taip pat svarbūs norint suprasti reiškinius šiauriniuose platumose. [+]

Fizikos magistras

Fizika formuoja ateitį. Kur jūs atrodote, matote fiziką ir fizikos taikymo būdus. Mobilieji telefonai, kompaktinių diskų grotuvai, radijo imtuvai, televizoriai ir kompiuteriai yra pažangi techninė įranga, pagrįsta fiziniais metodais ir principais. Palydovai virš mūsų stebi, kas vyksta Žemėje, įskaitant aplinkos taršą. Šios pastabos yra atsisiųstos palydovinės stotyse ir išverstos į vaizdus, ​​kad būtų lengviau suprasti situaciją Žemėje. Tai taip pat yra fizika. Meteorologijos fizika yra naudojama matuojant virš mūsų esantį orą, kad būtų galima geriau prognozuoti orus. Šiaurinių žiburių tyrimai taip pat svarbūs norint suprasti reiškinius šiauriniuose platumose.... [-]


Geologijos magistras

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Norvegija Tromsø

Geologai suplanuoja ilgą, nuostabią Žemės istoriją. Geologija yra skirta kiekvienam, norinčiam sužinoti daugiau apie planetą, kurioje gyvename, ir derinti kūrybiškumą su mūsų gamtos įdomių reiškinių supratimu. Geologija supranta žemės drebėjimus, ugnikalnius, skaidres ir kitus gamtos pavojus, klimatą ir šiltnamio efektą. Galite mokytis tektonikos ir ugnikalnių, klimato pokyčių ar specializuotis seismų ar nuosėdų interpretacijoje, kurios pasakoja apie tai, kaip aplinka buvo prieš milijonus metų. [+]

Geologai suplanuoja ilgą, nuostabią Žemės istoriją. Geologija yra skirta kiekvienam, norinčiam sužinoti daugiau apie planetą, kurioje gyvename, ir derinti kūrybiškumą su mūsų gamtos įdomių reiškinių supratimu. Geologija supranta žemės drebėjimus, ugnikalnius, skaidres ir kitus gamtos pavojus, klimatą ir šiltnamio efektą. Galite mokytis tektonikos ir ugnikalnių, klimato pokyčių ar specializuotis seismų ar nuosėdų interpretacijoje, kurios pasakoja apie tai, kaip aplinka buvo prieš milijonus metų.

Programos aprašymas

Tyrimą sudaro magistro baigiamasis darbas (60 ECTS) ir privalomi dalykai (60 ECTS). Neprivalomų dalykų skaičius skiriasi priklausomai nuo studijų koncentracijos. Vienas iš jų turi galimybę sekti dalykus Svalbardo universiteto centre (UNIS) arba užsienyje.... [-]


Kompiuterių mokslo magistras (Tromsø)

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Norvegija Tromsø

Kompiuterių mokslas supa mus visur kasdieniame gyvenime, pavyzdžiui, internetą ir mobiliuosius telefonus. Programa yra labai praktiška ir eksperimentinė, kurioje studentai mokosi kurti, kurti ir įdiegti pažangias duomenų sistemas. Visas mokymas vyks anglų kalba, o programa turi studentų iš viso pasaulio. [+]

Programa apima tiek teorinį pagrindą, tiek eksperimentinius metodus kompiuterių moksle. Aukštesnio lygio kursai yra tiesiogiai susiję su skyriaus veikla. Tai reiškia galimybę įgyti pakankamai žinių atitinkamose srityse.

Programa susideda iš keturių privalomų kursų informacinių technologijų, iš viso 40 ECTS kreditų ir 20 ECTS kreditų pasirenkamuosius kursus. Pasirinktiniai kursai gali būti tokios temos kaip ekonomika, vadyba, psichologija ir verslumas. Programa baigiama magistrine disertacija 60 ECTS kreditų. Magistro baigiamąjį darbą taip pat galima atlikti bendradarbiaujant su išorine IT kompanija.

Mokymosi rezultatai

Kiekvienai UiT programai yra nustatyti žinių, analitinio supratimo, įgūdžių ir kompetencijų tikslai, kuriuos studentas turėjo pasiekti studijų pabaigoje.... [-]


Magistras - Aerokosminės kontrolės inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Norvegija Narvik

Aerokosminės kontrolės inžinerijos magistrantūros programa suteikia studentams specifinius įgūdžius, reikalingus aerokosminių sistemų, įskaitant fiksuoto slėgio bevizikinius, rotorcrafts ir palydovus, modeliavimui, projektavimui ir valdymui. [+]

Aerokosminės kontrolės inžinerijos magistrantūros programa suteikia studentams specifinius įgūdžius, reikalingus aerokosminių sistemų, įskaitant fiksuoto slėgio bevizikinius, rotorcrafts ir palydovus, modeliavimui, projektavimui ir valdymui.

Magistrantūros programa tinka studentams, norintiems mokytis, kurti ir taikyti naujausias valdymo technologijas kosminės erdvės tikslais. Technologijos tipas taip pat labai panašus į ekstremalioms aplinkoms skirtas technologijas, tokias kaip Arkties regionuose ir povandenyje, o studentai, suinteresuoti technologijų plėtra tokiose srityse, galės rasti šią programą.

Programos aprašymas

Instituto "Aerospace Control Engineering" magistro studija, UIT Narvik Campus, suteikia unikalią išsilavinimą Norvegijoje, kur jūs, kaip studentas, sužinosite apie tinkamiausias technologijas, reikalingas erdvinių erdvėje naudojamų valdymo sistemų projektavimui, statybai ir panaudojimui. Per dvejų metų programą yra svarstomos svarbios teorinės preliminariai, tokios kaip taikomoji matematika, skaitmeninė sistema ir signalų teorija, įterptosios sistemos, navigacija ir automatinis valdymas, taip pat daugiau specializuotų temų apie sistemos identifikavimą, dirbtinį intelektą ir modeliavimą, orientavimą ir kontrolę. .... [-]


Magistro laipsnis - elektrotechnika

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus January 2019 Norvegija Narvik

Elektros inžinerijos magistro programa yra tinkama studentams, kurie domina elektros energetikos sistemas ir elektros energijos šaltinius, galios elektroniką ir elektrinius variklius, o elektros inžinerija yra sparčiai auganti sritis, kurioje yra daug karjeros galimybių. [+]

Elektros inžinerijos magistro programa yra tinkama studentams, kurie domina elektros energetikos sistemas ir elektros energijos šaltinius, galios elektroniką ir elektrinius variklius, o elektros inžinerija yra sparčiai auganti sritis, kurioje yra daug karjeros galimybių.

Elektros inžinerija yra apie taikomąsias elektrines technologijas. Tai sudėtinga ir dinamiška disciplina - nuo mikroelektronikos iki elektromagnetizmo iki didelio galingumo technologijų, nuo rytdienos informacinių technologijų kūrimo iki sudėtingų pramoninių procesų automatizavimo ir matavimo. Elektronikos inžinieriai keletą dešimtmečių keitė mūsų įprastą dieną. "Aukštųjų technologijų" sąvoka daugiausia grindžiama naujovėmis elektros inžinerijos srityje. Šios disciplinos ribose jūs turite galimybę išmokti įgyti įvairių įgūdžių.... [-]


Magistro laipsnis - Pramonės inžinerija

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus January 2019 Norvegija Narvik

Pramonės inžinerijos magistro laipsnis suteiks studentams žinių ir gebėjimų naudoti atitinkamas technologijas, įgūdžius ir priemones, skirtas identifikuoti, formuoti, analizuoti ir išspręsti pramoninės inžinerijos problemas. [+]

Pramonės inžinerija, kai susiduria su sudėtingais procesais ir sistemomis, ketina pamatyti "didelį vaizdą". Šis laukas skirtas analizuoti daugelį "ratų", kurie turi dirbti kartu, kad organizacija galėtų veikti efektyviausiu ir pelningesniu būdu. Kaip studentas, jūs gausite įžvalgą į įvairias metodikas, metodus ir priemones, kurios gali būti taikomos siekiant pagerinti organizacijos veiklą. Gebėjimas, kurį gausite per šį tyrimą, leidžia jums puikiai tinka vadybinei pozicijai.

Pramonės inžinerijos magistro laipsnis suteiks studentams žinių ir gebėjimų naudoti atitinkamas technologijas, įgūdžius ir priemones, skirtas identifikuoti, formuoti, analizuoti ir išspręsti pramoninės inžinerijos problemas. Su įprasta pažanga, studentas galės įgyti magistro laipsnį po dvejų metų, atitinkantis 120 kreditų. Jei studentas nori sujungti magistrantūros studijas su darbu išorinėje įmonėje, galima pratęsti programą iki trijų ar ketverių metų. Tada pasiūlys pritaikytą mokymo planą. Baigę šį išsilavinimą, studentai turės tvirtą pagrindą įvesti įvairias pozicijas pasaulinėje bazėje. Tipiškos pozicijos yra vyresnysis inžinierius, projektų vadovai, kūrėjai, konsultantai, vadovai ir mokslininkai. Daugelis mūsų buvusių studentų valdo vadovaujančias ar vyresniojo mokslo pareigas viešosiose organizacijose ar privačiose įmonėse.... [-]


Magistro laipsnį jūrų biotechnologijos

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Norvegija Tromsø

Tikslas yra bendrai išugdyti kandidatus į biotechnologijos įgūdžius ir taip įgyti karjeros įvairiose organizacijose, įskaitant tuos, kurie orientuojasi į inovacijas, komercinę plėtrą ir jūrų išteklių vertės kūrimą procesuose ir pramonėje. [+]

Tikslas yra bendrai išugdyti kandidatus į biotechnologijos įgūdžius ir taip įgyti karjeros įvairiose organizacijose, įskaitant tuos, kurie orientuojasi į inovacijas, komercinę plėtrą ir jūrų išteklių vertės kūrimą procesuose ir pramonėje.

Mes esame susirūpinę, kad išnaudojame pranašumus, kuriuos mums patiria kaip prieglobstį dėl didžiulių jūrų išteklių. Dauguma organizmų, kurie sudaro jūrų biologinę įvairovę, vis dar yra mažai ištirti. Šie biologiniai ištekliai gali būti unikalių biomolekulių (fermentų, antrinių metabolitų, baltymų / peptidų, jūrų riebalų ir angliavandenių) bei susijusių genetinių kodų šaltinis.

Geri santykiai su biotechnologijos pramone yra naudojami pritaikant mokymą ir užtikrinant, kad jis yra svarbus komerciniam vystymuisi ir inovacijoms. Daugelis naujai įsteigtų šio regiono įmonių yra kilę iš Tromsø biotechnologijų bendruomenės, o šis sektorius plečiasi. Programa suteiks jums daug ieškomą patirtį.... [-]


Mokslų magistras - inžinerinis projektavimas

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus January 2019 Norvegija Narvik

Inžinerinis projektavimas yra inžinerijos mokslo projektas, apimantis žinias apie gaminio projektavimą ir skaičiavimo technologijas. Pagrindiniai Inžinerinio projektavimo techniniai, moksliniai skaičiavimai / skaičiavimai ir taikomoji matematika, kurie taikomi projektavimo, geometrijos ir medžiagų mokslo problemoms. Inžinerinio projektavimo kursas suteikia studentams supratimą apie dizainą ir estetinį dizainą, be to, giliai supranta matematinius ir fizinius principus bei metodus projektavimo procese. Mes ypatingą dėmesį skiriame geometrijai ir formai, produktų ir dizaino procesams, stiprumo skaičiavimams ir analizei, medžiagoms, kompiuteriniam modeliavimui ir modeliavimui. [+]

Inžinerijos bakalauras, žinantis medžiagas, mechaniką ir modeliavimą, bet ir kiti, gali būti pritaikytas magistro programai inžinerinio projektavimo srityje . Ypatingas susidomėjimas supratimu apie matematines ir fizines teorijas bei aprašymus, pavyzdžiui, įvairias konstrukcijos elgesį, projektavimo procesus, medžiagų elgseną gali būti naudinga mokymosi rezultatų maksimizavimui švietime.

Inžinerinis projektavimas yra inžinerijos mokslo projektas, apimantis žinias apie gaminio projektavimą ir skaičiavimo technologijas. Pagrindiniai inžinerinio projektavimo inžinerinių techninių mokslų skaičiavimai / skaičiavimai ir taikomosios matematikos sudedamosios dalys, taikomos problemoms, susijusioms su dizainu, geometrija ir medžiagų mokslu. Inžinerinio projektavimo kursas suteikia studentams supratimą apie dizainą ir estetinį dizainą, be to, giliai supranta matematinius ir fizinius principus bei metodus projektavimo procese. Ypatingą dėmesį mes skiriame geometrijai ir formai, produktų ir dizaino procesams, stiprumo skaičiavimams ir analizei, medžiagoms, kompiuteriniam modeliavimui ir modeliavimui.... [-]


Mokslų magistras biologijoje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Norvegija Tromsø

Unikali geografinė padėtis suteikia UIT The Arctic University of Norway kaip idealią vietą arktikos aplinkai tyrinėti. Specializuokite į jus dominantį biologinį lauką ir įgyjaite žinias, kurios suteikia jums ypatingų įgūdžių jūsų būsimam darbui. Mūsų bendras mokslinių tyrimų ir mokymo dėmesys yra prisitaikymas prie gyvenimo didelėse platumos, jame aptariami mechanizmai visais organizavimo lygmenimis, nuo molekulių ir ląstelių per organizmus į ekosistemas, sausumos ir jūrų aplinkoje. [+]

Unikali geografinė padėtis suteikia UIT The Arctic University of Norway kaip idealią vietą arktikos aplinkai tyrinėti. Specializuokite į jus dominantį biologinį lauką ir įgyjaite žinias, kurios suteikia jums ypatingų įgūdžių jūsų būsimam darbui. Mūsų bendras mokslinių tyrimų ir mokymo dėmesys yra prisitaikymas prie gyvenimo didelėse platumos, jame aptariami mechanizmai visais organizavimo lygmenimis, nuo molekulių ir ląstelių per organizmus į ekosistemas, sausumos ir jūrų aplinkoje.

Programos aprašymas

UIT The Arctic University of Norway keletas magistro disciplinų, atspindinčių UIT The Arctic University of Norway unikalią geografinę vietovę aukštoje šiaurėje. Jie suteikia galimybių ištirti įdomių šiuolaikinės biologijos klausimų įvairovę ir pabrėžti kai kuriuos visuomenės iššūkius: gamtos išteklių ir biologinės įvairovės valdymo srityje.... [-]


Magistras

Anglų kalbos magistras specializuojasi kalbos įgijimo ir daugiakalbystės srityje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Norvegija Tromsø

Programa puikiai tinka studentams, norintiems studijuoti, kaip anglų kalba yra įgyjama pirmosios ir antrosios kalbos aplinkose, taip pat kaip anglų kalba veikia daugiakalbėse situacijose. Atskirose kalbėtojose daugiakalbė situacija gali sukelti vienos kalbos įtaką kitam, ypač įsigijimo procese, ir galiausiai dėl to, kad trūksta ekspozicijos ir vartojama viena iš kalbų, gali atsirasti kalbos trintis. [+]

Programa puikiai tinka studentams, norintiems studijuoti, kaip anglų kalba yra įgyjama pirmosios ir antrosios kalbos aplinkose, taip pat kaip anglų kalba veikia daugiakalbėse situacijose. Atskirose kalbėtojose daugiakalbė situacija gali sukelti vienos kalbos įtaką kitam, ypač įsigijimo procese, ir galiausiai dėl to, kad trūksta ekspozicijos ir vartojama viena iš kalbų, gali atsirasti kalbos trintis. Bendruomenėse daugiakalbystė ir kalbų kontaktai gali paskatinti naujų kalbų įvairovių kūrimą. Studentai, atvykę į programą, bus glaudžiai integruojami į "Kalbų įsigijimo, keitimo ir ištrynimo" (LAVA: http://site.uit.no/lava/) tyrimo grupę, kuri yra aktyvi ir produktyvi mokslinių tyrimų grupė, dirbanti įvairiais daugiakalbystė ir daugiakalbis kalbos įgijimas. Studentai gaus galimybę atlikti praktinius tyrimus su grupės nariais. Programa yra puikus pagrindas darbui, susijusiai su daugiakalbystė tiek privačiame, tiek viešajame sektoriuose, ir puikiai tinka studentams, norintiems studijuoti karjerą.... [-]


Ekonomikos magistras

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Norvegija Tromsø

Kaip visuomenėje naudojami ištekliai ir kaip jie turėtų būti naudojami? Tai yra dideli ekonomikos klausimai. Ekonomikos magistro laipsnis suteikia jums gilesnį supratimą apie teorinę ir taikomąją ekonominę analizę, metodiką ir empirinius tyrimus. Studentai turės galimybę savarankiškai dirbti savarankiškai ir užduotims. [+]

Kaip visuomenėje naudojami ištekliai ir kaip jie turėtų būti naudojami? Tai yra dideli ekonomikos klausimai. Ekonomikos magistro laipsnis suteikia jums gilesnį supratimą apie teorinę ir taikomąją ekonominę analizę, metodiką ir empirinius tyrimus. Studentai turės galimybę savarankiškai dirbti savarankiškai ir užduotims.

Programos aprašymas

Programa susideda iš pažangių mikroekonomikos kursų, kurie taip pat apima linijinės algebra ir statinį optimizavimą. Makroekonomika apima atviros ekonomikos ir ekonomikos augimo analizę. Pirmame semestre studentai turės ekonometrijos kursą - pažangius kiekybinius ekonomikos metodus. Antrojo semestro metu studentai gali pasirinkti tarp pažangių finansų kursų ir taikomosios mikroekonomikos kursą. Trečiuoju semestru studentai taip pat turės imtis kursų, kurie suteikia bendrą pagrindą dirbti su magistro baigiamuoju disertacija ir specializuojasi tematikos tema. Magistro baigiamasis darbas sudaro 30 ECTS ir bus parašytas ketvirtajame ir paskutiniame semestre.... [-]


Filosofijos magistras taikos ir konfliktų transformacijos srityje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Norvegija Tromsø

Magistrantūros programa siūlo išsamų supratimą apie pagrindinius klausimus, informuoti apie taikos ir konfliktų studijas. Ji teikia tarpdisciplinines įžvalgas apie konfliktų pobūdį ir priežastis, taip pat pastangas kurti taiką ir atkurti pasitikėjimą institucijomis konflikto paveiktose visuomenėse. Ji aktyviai įdarbina studentus iš Šiaurės ir ne Šiaurės šalių, siekdama kurti ir skatinti tarpkultūrinę mokymo ir mokymosi patirtį. [+]

Magistrantūros programa siūlo išsamų supratimą apie pagrindinius klausimus, informuoti apie taikos ir konfliktų studijas. Ji teikia tarpdisciplinines įžvalgas apie konfliktų pobūdį ir priežastis, taip pat pastangas kurti taiką ir atkurti pasitikėjimą institucijomis konflikto paveiktose visuomenėse. Ji aktyviai įdarbina studentus iš Šiaurės ir ne Šiaurės šalių, siekdama kurti ir skatinti tarpkultūrinę mokymo ir mokymosi patirtį.

Programos aprašymas

Taikos ir konfliktų transformacijos magistrantūros programa (MPCT) siūlo tarpdisciplinines įžvalgas apie konfliktų pobūdį ir priežastis bei analitinius įgūdžius konfliktų sprendimui taikiais būdais.... [-]


Filosofijos magistras vizualinėje antropologijoje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Norvegija Tromsø

Ar domitės žmogaus kultūra ir kaip naudotis vaizdo kamera socialinių mokslų tyrimuose? Vizualinės kultūros studijose suteikiama galimybė studijuoti etnografinius tyrimo metodus, antropologinę teoriją ir etnografinę kino formą tarptautinėje aplinkoje, kurios kulminacija yra jūsų paties filmo ir rašto disertacijos kūrimas. [+]

Ar domitės žmogaus kultūra ir kaip naudotis vaizdo kamera socialinių mokslų tyrimuose? " Visual Cultural Studies" suteikia galimybę studijuoti etnografinius tyrimo metodus, antropologinę teoriją ir etnografinę kino formą tarptautinėje aplinkoje, kurios kulminacija yra jūsų paties filmo ir rašto disertacijos kūrimas.

Archeologijos ir socialinės antropologijos katedra siūlo dvejų metų dieninės magistrantūros studijų programą "Vizualinės kultūros studijos" (VCS). Šios programos tikslas yra mokyti studentus, kaip išgauti žinias apie žmonių gyvenimus ir kultūrą, tiriant jų kasdienį gyvenimą, remiantis kokybinių socialinių mokslų tyrimų metodų ir etnografijos filmų naudojimu. Programa apjungia paskaitas akademinėse teorijose ir metoduose, filmų kūrimą ir praktinį dėstymą kameros, garso įrašymo ir redagavimo srityse.... [-]


Kompiuterijos magistras (Narvikas)

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2019 Norvegija Narvik

Tai tyrimas tiems, kurie domina grafika, kompiuteriniai žaidimai ir modeliavimas. Jūs suprantate, kad mūsų kasdienis gyvenimas netrukus taps virtualaus realybės dalimi ir jūs norėsite dalyvauti kuriant šią ateitį. [+]

Tai tyrimas tiems, kurie domina grafika, kompiuteriniai žaidimai ir modeliavimas. Jūs suprantate, kad mūsų kasdienis gyvenimas netrukus taps virtualaus realybės dalimi ir jūs norėsite dalyvauti kuriant šią ateitį.

Programos aprašymas

Naudodamiesi šiuo tyrimu, turėsite visą būtiną sąlygą, kad galėtumėte išmokti kurti pažangius kompiuterinius žaidimus, virtualios realybės ir sukurti realistinius modelius. Jūs gausite išsamų teorinį ir praktinį pažangios programinės įrangos kūrimo pagrindą, ypatingą dėmesį skiriant žaidimų ir imitavimo kūrimui bei mokymosi sistemoms.

Artimos obligacijos Narvikas turi tyrimų centrus vietos, nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis, kurie suteikia studentui naudos.... [-]


Magistras vietinėse studijose

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Norvegija Tromsø

Humanitarinių mokslų, socialinių mokslų ir švietimo fakultetas, bendradarbiaudamas su Sami studijų centru, siūlo dvejų metų trukmės magistrantūros studijas krūminių studijų programoje (MIS). Programa yra tarpdisciplininė ir naudoja patirtį, sukauptą keliuose fakulteto skyriuose. Magistro programos teminis dėmesys yra tarptautinio vietinio judėjimo atsiradimas, istorinė patirtis ir ... [+]

Magistras vietinėse studijose

Humanitarinių mokslų, socialinių mokslų ir švietimo fakultetas, bendradarbiaudamas su Sami studijų centru, siūlo dvejų metų trukmės magistrantūros studijas krūminių studijų programoje (MIS). Programa yra tarpdisciplininė ir naudoja patirtį, sukauptą keliuose fakulteto skyriuose. Magistro programos teminis dėmesys yra tarptautinio vietos judėjimo atsiradimas, istorinė patirtis ir šiuolaikinis kontekstas, kurį vietos gyventojai patiria visame pasaulyje.

Per dvejus studijų metus studentai kursis 120 kreditų (120 ECTS). Vienas 10 kreditų kursas gali būti pasirinktas iš kitų universiteto siūlomų kursų. Šis pasirenkamasis kursas turi būti patvirtintas akademinio koordinatoriaus ir turėtų būti grindžiamas individualių studentų interesais, kaip pasirengimas magistro darbui. Kiti kursai yra privalomi. Jie skirti plačiajai bazei, iš kurios atskiras studentas gali pasirinkti atitinkamą magistro baigiamąją temą. Disertaciją prižiūri UIT The Arctic University of Norway bendradarbiaujančių padalinių akademinis personalas, o temos parenkamos bendradarbiaujant su paskirtais patarėjais. Antros semestro pabaigoje magistro baigiamąjį darbą yra įprasta atlikti duomenų rinkimą.... [-]


Matematikos magistras

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2019 Norvegija Tromsø + 1 daugiau

Studentai gali pasirinkti iš trijų specialybių; algebra, analizė / diferencialinė geometrija arba taikomoji matematika. Kai kurie specialūs laukai yra kriptografija, skaičių teorija, elipsės kreivės, algebra, diferencialinė geometrija, sudėtinga analizė, nelinijinės bangos ir dinaminės sistemos. Taikomoje matematikos disertacijoje temos gali būti susijusios su plazmos fizika, optika, matematikos ekologija ir bioinformatika. [+]

Programos aprašymas

Studentai gali pasirinkti iš trijų specialybių; algebra, analizė / diferencialinė geometrija arba taikomoji matematika. Kai kurie specialūs laukai yra kriptografija, skaičių teorija, elipsės kreivės, algebra, diferencialinė geometrija, sudėtinga analizė, nelinijinės bangos ir dinaminės sistemos. Taikomoje matematikos disertacijoje temos gali būti susijusios su plazmos fizika, optika, matematikos ekologija ir bioinformatika. Magistro studijų programa apima 60 ECTS magistro disertaciją, be privalomų kursų ir specialią mokymo programą, sudarančią 60 ECTS. Tai priklauso nuo pasirinktos specialybės.

Siūlomos šios disciplinos:

AlgebraAnalizė / Diferencialinė geometrijaTaikomoji matematikaMokymosi rezultatai... [-]

Meistras anglų literatūroje

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 2 metų September 2019 Norvegija Tromsø + 1 daugiau

Magistrantūros programa anglų literatūroje pateikia išsamią literatūros studiją iš anglų kalbos pasaulio. Kursai pabrėžia, kaip literatūra formuoja ir formuoja istorija, jos aktualumas šiuolaikiniams klausimams, tokiems kaip klimato kaita ir konfliktų sprendimas, ir jos sugebėjimas užginčyti ir tobulinti skaitytojo mąstymo būdus. Remiantis kritinių požiūrių įvairove, programa padeda mokiniams patobulinti savo sugebėjimus analizuoti ir kūrybiškai mąstyti. [+]

Magistrantūros programa anglų literatūroje pateikia išsamią literatūros studiją iš anglų kalbos pasaulio. Kursai pabrėžia, kaip literatūra formuoja ir formuoja istorija, jos aktualumas šiuolaikiniams klausimams, tokiems kaip klimato kaita ir konfliktų sprendimas, ir jos sugebėjimas užginčyti ir tobulinti skaitytojo mąstymo būdus. Remiantis kritinių požiūrių įvairove, programa padeda mokiniams patobulinti savo sugebėjimus analizuoti ir kūrybiškai mąstyti.

Programos aprašymas

Magistro programa anglų literatūroje suteikia studentams galimybę studijuoti platų literatūros ir kultūros tekstus anglų kalba, specializuojasi pasirinktoje srityje, vadovaujant mokslininkui toje srityje. Anglų skyrius gali pasiūlyti priežiūrą anglų, airių, amerikiečių ir po kolonijinės literatūros, ir yra ypač stipri romantizmo, modernizmo ir šiuolaikinės literatūros srityse.... [-]


Meistras dailės

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Norvegija Tromsø

Programa "Dailės magistras" yra dvejų metų kursas, kurio tikslas - suteikti studentams unikalią pagrindą jų tolesnei pažangai mokslinių tyrimų, teorijos ir profesinės meno praktikoje. Programa skirta besivystantiems menininkams, kurie siekia gilinti savo praktiką kontekste, kuris yra orientuotas į studijas ir dirbtuves, ir kur jie skatinami kurti savo iniciatyvas. Padėti įgyvendinti programą suteikia subalansuotą supratimą apie vietos ir tarptautinius klausimus, svarbius šiuolaikinei visuomenei. [+]

Programa "Dailės magistras" yra dvejų metų kursas, kurio tikslas - suteikti studentams unikalią pagrindą jų tolesnei pažangai mokslinių tyrimų, teorijos ir profesinės meno praktikoje. Programa skirta besivystantiems menininkams, kurie siekia gilinti savo praktiką kontekste, kuris yra orientuotas į studijas ir dirbtuves, ir kur jie skatinami kurti savo iniciatyvas. Padėti įgyvendinti programą suteikia subalansuotą supratimą apie vietos ir tarptautinius klausimus, svarbius šiuolaikinei visuomenei.

Programos aprašymas

Magistro programos "Fine Art" tikslas yra ugdyti studento gebėjimą dirbti kaip profesionalus menininkas. Programa siekiama atspindėti šiuolaikines sampratas apie tai, ką reiškia dirbti kaip profesionalų menininką, ir taip suteikti studentams galimybę plėtoti savo individualius siekius dirbti profesionaliai dailės srityje. Kadangi pagrindinis tikslas yra ugdyti menininkus, meno kūrinių kūrimas, parodos ir kitos meninės išraiškos yra svarbiausi studijų programos aspektai. Programa taip pat suteikia pagrindą kitiems profesiniams vaidmenims meno srityje.... [-]


Meistras Technologijos ir saugos Tolimoje Šiaurėje

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Norvegija Tromsø

Šiaurės gamtos ištekliai pritraukia pramonę. Naujas jūros naftos produktas [+]

Šiaurės gamtos ištekliai pritraukia pramonę. Naujas jūros naftos produktas

Programos aprašymas

Programa orientuota į technines ir su sauga susijusias problemas, susijusias su pramonine veikla Tolimojoje Šiaurėje. Ypatingas dėmesys skiriamas jūros ir jūroje vykdomoms operacijoms sudėtingoje ir pažeidžiamoje Arkties aplinkoje. Studentai supažindinami su pažangių, sudėtingų ir integruotų techninių sistemų valdymo ir valdymo metodikais ir įrankiais, patikimumu ir užtikrinimu, sveikata, sauga

Programa yra 2 metų trukmės, dieninės studijos su fiksuotu grafiku. Kursai tam tikru mastu bus pritaikyti neakivaizdinių studijų studentams. Pirmieji metai susideda iš 50 ECTS privalomų kursų, kurie yra bendri visiems studentams ir 10 ECTS pasirenkamųjų kursų. Tai yra techniniai apibūdinimo kursai ir metodai orientuoti kursai. Visi kursai yra nepriklausomi vienas nuo kito. Antrus metus studentai įgyja specializaciją savo studijų srityje per pasirenkamuosius kursus ir pasirenkant kelias iš anksto nustatytas mokymo programas. Studentai taip pat atliks specializacijos projektą. Paskutinis semestras skirtas 30 ECTS magistro darbui.... [-]


Teorinės lingvistikos filosofijos magistras

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Norvegija Tromsø

Programa puikiai tinka studentams, norintiems studijuoti kalbą lyginamosios perspektyvos. Programa ypatingą dėmesį skiria formalioms gramatikos, ypač sintaksės ir fonologijos, aspektams. Šių disciplinų požiūris priklauso nuo daugelio kalbų lyginamųjų studijų. [+]

Programa puikiai tinka studentams, norintiems studijuoti kalbą lyginamosios perspektyvos. Programa ypatingą dėmesį skiria formalioms gramatikos, ypač sintaksės ir fonologijos, aspektams. Šių disciplinų požiūris priklauso nuo daugelio kalbų lyginamųjų studijų.

Teorinės lingvistikos filosofijos magistras apima teorinės lingvistikos magistro studijas ir yra laikomas bakalauro darbo pratęsimu. Programa ypatingą dėmesį skiria formalioms gramatikos, ypač sintaksės ir fonologijos, aspektams. Šių disciplinų požiūris priklauso nuo daugelio kalbų lyginamųjų studijų. Studentai supažindins su kalbos struktūra, lyginamaisiais kalbinių tyrimų aspektais, socialiniais ir geografiniais skirtumais, istorine kalbos plėtra ir kalbos įgija. Magistro lygiu mokiniai kuria specialiuosius interesus, remdamiesi jų kursiniais darbais, ir parašys magistro darbus arba du straipsnius iliustruojantys straipsniai.... [-]


Turizmo studijų magistras

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų January 2019 Norvegija Alta

Turizmo studijų programos magistras skirtas parengti studentus karjeros pradžioje arba pozicijas komercinėse, viešosiose ar ne pelno organizacijose, kurios teikia lankytojų paslaugas vietos, nacionaliniu ar tarptautiniu lygiu. Programa taip pat suteikia studentams būtinus akademinius pagrindus, norint pereiti prie doktorantūros. [+]

Turizmo studijų programos magistras skirtas parengti studentus karjeros pradžioje arba pozicijas komercinėse, viešosiose ar ne pelno organizacijose, kurios teikia lankytojų paslaugas vietos, nacionaliniu ar tarptautiniu lygiu. Programa taip pat suteikia studentams būtinus akademinius pagrindus, norint pereiti prie doktorantūros.

Programos aprašymas

Turizmas yra vis svarbesnis pasaulinis reiškinys, kuris apima socialines, kultūrines, ekonomines, politines ir aplinkosaugines galimybes ir iššūkius. Išplėstinė ekonomika leidžia žmonėms dažniau ir ilgesniais atstumais keliauti kraštovaizdžiu, miesteliais, kultūromis ir tautomis. Globalizacija ir technologijų plėtra leidžia padidinti judumą, taigi ir turizmo veiklą. Turizmo plėtra ir augimas taip pat kelia grėsmę ekologijos tvarumui klimato kaitos epochoje.... [-]


Kontaktai

University of Tromsø

Adresas Hansine Hansens veg 18
9019 Tromsø, Troms, Norvegija
Telefonas +47776440009

UIT - Norges Arktiske universitet - Campus Alta

Adresas Follumsvei 31
9510 Alta, Finnmark, Norvegija
Telefonas +47 78 45 05 00

UiT - Norges arktiske universitet, campus Narvik

Adresas Narvik, Nordland, Norvegija
Telefonas +47 77 64 40 00