Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Erasmus socialinių ir elgsenos mokslų mokyklą (ESSB).

ESSB yra daugybė įvairių studijų programų ir mokslo disciplinų: viešojo administravimo, pedagoginių mokslų, psichologijos ir sociologijos. Be to, fakultete yra susietas Erasmus universiteto koledžas, IHS ir du RISBO ir DRIFT mokslinių tyrimų institutai. Mūsų ugdymas yra nedidelis ir grindžiamas problemišku mokymu (PBL). Kitas mūsų studijų programų bruožas yra susijęs su profesine sritimi.

Dekanas

Galutinė atsakomybė už fakulteto valdybą ir Erasmus socialinių ir elgesio mokslų mokyklos valdymą (ESSB) tenka dekanui. Deaną remia jo darbuotojai, kuriuos sudaro dekanas, studentų narys, fakulteto direktorius ir politikos patarėjų švietimo ir mokslo bei verslo kontrolierius. Nuo 2015 m. Rugsėjo 1 d. Šis personalas sudaromas taip:

 • Prof.dr. VJJM Bekkers (dekanas)
 • Mw.dr. AMPh. de Jong (fakulteto direktorius)
 • Mw J. Dekkers-de Leeww MSc (politikos mokslų daktaras)
 • Dhr. MGJM Adriaans MSc (politikos patarėjas Švietimas)
 • Dhr. B. Looije (verslo kontrolierius)
 • Mw Nicky van de Lagemaat (studento narys)

Fakulteto taryba

Kilus svarbiems fakulteto reikalams, pasitarkite su fakulteto taryba dekanu. Fakulteto taryba taip pat veikia kaip bendro sprendimo institucija fakulteto lygiu. Fakulteto tarybą sudaro 50% studentų ir 50% ESSB darbuotojų.

Organizaciniai komponentai

Fakultetas turi tokias gebėjimų grupes, kuriose yra akademinio personalo ir paramos bei valdymo personalas:

 • Viešojo administravimo ir sociologijos katedra. Pirmininkas: Prof. D. RJ van der Veenas
 • Psichologijos ir švietimo katedra
 • Erasmus universiteto kolegija. Dekanas: Prof.Dr MA Frensas

Švietimo ir mokslinių tyrimų direktoriai

Viešojo administravimo, psichologijos, sociologijos ir pedagogikos mokslų studijos ir tyrimai yra įsikūrę programose. Šių programų valdymas priklauso švietimo ir mokslinių tyrimų direktoriams. Šiuo metu yra šie direktoriai:

Viešasis administravimas - sociologija

 • Švietimo direktorius: prof. D. Haverlandas
 • Tyrimo direktorius: Prof. D. D. PA Dykstra

Psichologija - Pedagoginiai mokslai

 • Švietimo direktorius: dr. AACM Smeets
 • Tyrimo direktorius: prof. Dr. PJ Prinzie

Fakulteto biuras

Visi paramos ir valdymo darbuotojai, kurie konkrečiai nedirba vienoje mokslo srityje, yra įsikūrę fakulteto biure. Fakulteto biuro vadovauja fakulteto direktorius: mw.dr. AMPh. de jong.

Bendras sprendimų priėmimas

Bendras sprendimų priėmimas reiškia, kad įvairios suinteresuotosios šalys gali dalyvauti diskusijose dėl svarbių temų. ESSB studentai, grupėje arba atskirai, gali dalyvauti diskusijose su Erasmus socialinių ir elgsenos mokslų mokyklos profesoriais ir darbuotojais, kad atstovautų studentams ir jų nuomonei. Studentai aktyviai dalyvauja bendrame sprendimų priėmimo procese įvairiais lygmenimis, taip perteikdami savo idėjas ir skundus.

Šioje tinklavietės dalyje pateikiama informacija apie įvairias galimybes dalyvauti bendrame sprendimų priėmime ESSB, kaip tai organizuojama ir kur kreiptis skundo dėl švietimo atveju atveju.

Yra įvairių sprendimų priėmimo organų

 • Švietimo komitetai
 • Fakulteto taryba
 • Universiteto taryba
 • Studentų tarybos nariai
 • Vadovo komandos studentas

Fakulteto studentų konsultacinė institucija

Aukščiau paminėtoms įstaigoms ir suinteresuotosioms šalims atstovaujama fakulteto studentų konsultacinėje įstaigoje (santrumpa olandų kalba: FSO). Kas mėnesį vykstančiame posėdyje susitinka įvairių ESSB sprendimų priėmimo organų atstovai, kad aptartų su švietimu susijusius klausimus. Šio susitikimo pirmininkas yra studentų asociacijos komisaras „Cedo Nulli“. Jis pirmininkauja fakulteto studentų konsultacinei įstaigai ir skatina bendrų sprendimų priėmimą.

Susitikimo metu aptariami klausimai, susiję su švietimu, kurie galėtų būti naudingi studentams. Visos suinteresuotosios šalys diskutuoja apie dabartinius reikalus, keičiasi informacija ir bando mokytis vieni iš kitų.

Be to, visi skundai, kuriuos renka Cedo Nulli, yra perduodami jungtiniam sprendimų priėmimo organui, kuris yra tinkamiausias nagrinėti konkretų skundą. Norėdami gauti daugiau informacijos apie skundus, skaitykite tinklalapio skyrių „Skundų reglamentas“.

Istorija

Socialinių mokslų fakultetas 1963 -

Svarbu užfiksuoti ir pasakyti Socialinių mokslų fakulteto istoriją *. Taigi galima suprasti dabartinę fakulteto padėtį ir išsaugoti organizacijos atmintį. Nuo fakulteto įkūrimo 1963 m. Fakulteto istorija buvo parašyta du kartus. Pirmą kartą fakultetas šventė savo 40-ąsias metines. Fakulteto penkiasdešimties metinių minėjimas buvo antrasis faktas, kuriame buvo paskelbta fakulteto istorija.

* Nuo 2017 m. Rugsėjo 1 d. Fakulteto pavadinimas yra Erasmo socialinių ir elgsenos mokslų mokykla.

Programos mokomos:
 • Anglų
 • Olandų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Jei jus domina skaitmeninės terpės poveikis žmogaus mintims ir elgesiui ir norite dirbti duomenų mokslininku, turinio vadybininku, socialinės žiniasklaidos praktikantu, š ... [+]

Studijų programa

Jei jus domina skaitmeninės terpės poveikis žmogaus mintims ir elgesiui ir norite dirbti duomenų mokslininku, turinio vadybininku, socialinės žiniasklaidos praktikantu, švietimo dizaineriu ar akademiniu tyrėju, ši programa yra jums teisingas pasirinkimas.

Programa suteiks jums naujausių žinių apie skaitmeninės terpės poveikį informacijos apdorojimui, mokymuisi ir darbo atlikimui. Išmoksite analizuoti šį poveikį naudodamiesi novatoriškais metodais, tokiais kaip patirties atranka, teksto gavyba ir internetinė aplinka.

Norėdami padidinti savo, kaip žinių gamintojo, skaitmeninių laikmenų patirtį, į magistrantūros programą įtraukiami novatoriški skaitmeninio mokymo metodai, tokie kaip internetinių įvertinimų naudojimas ir tinklaraščių bei tinklaraščių kūrimas. Programa leidžia sukurti pritaikytą arba fundamentalesnį profilį.... [-]

Olandija Roterdamas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Sveikatos psichologijos magistrantūros studijų programa ... [+]

Studijų programa

Sveikatos psichologijos magistrantūros studijų programa

Iš esmės, šis magistras mokys studentus tapti universaliais profesionalais, gebančiais pritaikyti mokslines žinias praktikoje. Absolventai turės pranašumą dėl savo geros teorinės bazės ir puikių tyrimų bei profesinių įgūdžių ir kompetencijų (pvz., Mokslinis vientisumas ir skaidrumas, žinių tarpininkavimas ir vertinimas, bendravimo įgūdžiai, projektų valdymas ir kt.).

Mokymo planas

Mokymo programą sudaro trys pagrindiniai kursai. Kiekvienas kursas yra skirtas konkrečioms temoms, susijusioms su tikslinio elgesio supratimu ir analize bei (skaitmeninio) elgesio keitimo intervencijų projektavimu, įgyvendinimu ir vertinimu. Pirmuosiuose dviejuose kursuose sužinosite, kaip psichologinės įžvalgos ir teorijos gali būti panaudotos skatinant elgesio pokyčius ir gerinant sveikatą, ir kaip pasitelkti technologijas bei dirbti kartu su atitinkamomis šalimis kuriant efektyvesnes sveikatos stiprinimo intervencijas. Ketvirtasis kursas yra vienodas visiems psichologijos magistrantams: pažengusiųjų statistikos kursas.... [-]

Olandija Roterdamas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Ši magistrantūros programa išmokys jus, kaip praktikoje arba kaip mokslinį tyrėją tapti teismo psichologu. Taip pat galite pasirinkti pasiruošti teisinio psichologo karje ... [+]

Studijų programa

Maždaug 10% iš visų 13 000 Nyderlandų psichologų, priklausančių Nyderlandų psichologų asociacijai (NIP), yra teismo psichologai. Tuo tarpu teismo psichologai yra daugiausiai įtakingų teismo medicinos ekspertų (NRGD).

Ši magistrantūros programa išmokys jus, kaip praktikoje arba kaip mokslinį tyrėją tapti teismo psichologu. Taip pat galite pasirinkti pasiruošti teisinio psichologo karjerai. Atminkite, kad teismo psichologai tiria nusikalstamą neatsakingumą, o teisiniai psichologai tiria (kriminalinių) įrodymų stiprumą. Šios dvi sritys yra susijusios, tačiau skiriasi.

Mokymo programą sudaro 3 kursai (įskaitant praktiką ir užduotis), kurie yra svarbūs teismo medicinos ir teisinei psichologijai, išplėstinis statistikos kursas ir klinikinė ir (arba) mokslinių tyrimų praktika.... [-]

Olandija Roterdamas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vadybos kursai

Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Magistrantūros studijų programos "Klinikinė psichologija" programa sudaryta iš kursų serijų. Pirmajame pusmetyje kiekvienas kursas apima vieną vadinamąjį bloką ir vieną p ... [+]

Studijų programa

Šioje specializacijoje daugiausia dėmesio skiriama psichopatologijai suaugusiems, o mokslinis požiūris yra pagrindinis elementas.

Magistrantūros studijų programos „Klinikinė psichologija“ mokymo programa susideda iš kelių kursų serijų. Per pirmąjį pusmetį kiekvienas kursų laikotarpis apima vieną vadinamąjį „bloką“ ir vieną praktinį mokymą. Kiekvienas blokas apima konkrečią psichologinę temą. Visa veikla, kurią vykdysite per šį laikotarpį, ty paskaitos, pamokos ir užduotys, yra susijusios su šia tema. Be to, kiekvienas kursų laikotarpis apima praktinių įgūdžių mokymą.

Praktinių įgūdžių ugdymui magistrantūros programa "Klinikinė psichologija" siūlo dvi skirtingas gaires: "Tyrimų treniravimas" ir "Klinikinis treniruočių kelias". Turėsite pasirinkti vieną iš jų. NB: du variantai nėra. Prašydami nurodyti savo pageidavimus. Priėmimo kriterijai abiejuose maršrutuose nesiskiria.... [-]

Olandija Roterdamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Ar jus domina jaunimas, šeimos ir mokyklos, turintys daugybę ir sudėtingų miesto problemų? Tapkite politikos formuotoja, konsultantu ar mokslo darbuotoja, įstoję į magist ... [+]

Studijų programa

Šioje specializacijoje nagrinėjami pagrindiniai švietimo srityje svarbūs klausimai: švietimo naujovės, vertinimas ir testavimas, taip pat didėjanti mokinių įvairovė.

Kiekvienos pedagoginių mokslų specializacijos mokymo programą sudaro temos kursai. Visa šio kurso veikla, ty paskaitos, vadovėliai, praktiniai susitikimai ir užduotys, yra konkrečiai sutelktos į šią temą. Kiekvienas kursas susideda iš teorinės dalies (žinių) ir praktinės dalies (įgūdžių).

Turėkite omenyje, kad ši mokymo programa atspindi einamuosius mokslo metus. Metų eigoje bus priderinti mokymo programos ir kursų aprašymai; galutinis mokymo planas yra matomas praėjusių mokslo metų pavasarį.... [-]

Olandija Roterdamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Jei jus domina, kaip algoritmai gali būti rasistiški, kaip jūsų išmanusis telefonas yra politinis objektas, ar kaip klimato kaita tampa vis didėjančio gyventojų problema, ... [+]

Studijų programa

Jei jus domina, kaip algoritmai gali būti rasistiški, kaip jūsų išmanusis telefonas yra politinis objektas, ar kaip klimato kaita tampa vis didėjančio gyventojų problema, ši magistrantūros programa jums tinka!

Dauguma šiuolaikinių pagrindinių problemų, tokių kaip klimato kaita, rasizmas ar automatizuotos technologijos, neapsiriboja tradicine parlamentine politika, bet yra viešosios žiniasklaidos (internetinės), socialinių judėjimų, ekspertizės, aktyvumo ir politikos formavimo srityse. Ši magistro programa leidžia suprasti, kaip tokie rūpesčiai tampa viešais klausimais. Jame pateikiami įrankiai, skirti naršyti ir spręsti sudėtingas problemas, plėtoti savo įsitraukimą į juos ir įsikišti į juos.... [-]

Olandija Roterdamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Ši specializacija pabrėžia organizacijos psichologiją ir emocijų vaidmenį šiuolaikinėse organizacijose. Be to, šioje programoje nagrinėjami nauji personalo atrankos metod ... [+]

Studijų programa

Ši specializacija pabrėžia organizacijos psichologiją ir emocijų vaidmenį šiuolaikinėse organizacijose. Be to, šioje programoje nagrinėjami nauji personalo atrankos metodai.

Psichologijos mokymo programą sudaro daugybė modulių arba kursų. Kiekvienas kursas apima vieną konkrečią psichologinę temą. Visa veikla, kurią atliksite per šį kursą, ty paskaitos, konsultacijos, praktiniai susitikimai ir užduotys, yra susiję su šia tema. Magistro programą sudaro trys kursai, kuriuose bus nagrinėjamos darbo ir organizacinės psichologijos specializacijos temos ir vienas statistikos kursas.

Antrąjį pusmetį nuo vasario mėnesio atliksite empirinį tyrimą ir parašysite savo magistro baigiamąjį darbą. Be to, kai kuriais atvejais magistro programos semestrą galima stažuotis.... [-]

Olandija Roterdamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Kodėl žmonės migruoja? Kaip migrantai integruojami į priimančias šalis, ar kartais to nepadaro? Ši specializacija orientuota į sociologines teorijas ir tarptautinės migra ... [+]

Studijų programa

Kodėl žmonės migruoja? Kaip migrantai integruojami į priimančias šalis, ar kartais to nepadaro? Ši specializacija orientuota į sociologines teorijas ir tarptautinės migracijos tyrimus.

Išsilavinimo būdas

Magistrantūros programa "Migracijos ir įvairovės valdymas" siūlo naujausius kursus ir mokymus, kuriuos skiria specialistai iš penkių akademinių disciplinų. Per klases skatinama sąveika tarp studentų, studentų ir profesorių.

Mokymo planas

Be bendrosios dalies, kurioje yra privalomi drausminiai kursai, sekite specialius kursus. Bendros ir konkrečios bėgių dalies dalys sudaro 50% magistro programos. Žemiau rasite sociologijos takelio mokymo programą, kurią siūlo alt = "Erasmo universiteto Roterdamas.... [-]

Olandija Roterdamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Unikalioje mokymosi aplinkoje ištirsite pažintinius ir emocinius procesus smegenyse. Psichologijos mokymo programą sudaro daugybė modulių arba kursų. Kiekvienas kursas ap ... [+]

Studijų programa

Unikalioje mokymosi aplinkoje ištirsite pažintinius ir emocinius procesus smegenyse.

Psichologijos mokymo programą sudaro daugybė modulių arba kursų. Kiekvienas kursas apima vieną konkrečią psichologinę temą. Visa veikla, kurią atliksite per šį kursą, ty paskaitos, konsultacijos, praktiniai susitikimai ir užduotys, yra susiję su šia tema. Magistro programą sudaro trys kursai, kuriuose bus nagrinėjamos smegenų ir pažinimo specializacijos temos ir vienas statistikos kursas.

Antrąjį pusmetį nuo vasario mėnesio atliksite empirinį tyrimą ir parašysite savo magistro baigiamąjį darbą. Jei norite pamatyti kursų aprašymus, spustelėkite žemiau pateiktą programos apžvalgą.... [-]

Olandija Roterdamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Kodėl didėja socialiniai skilimai visuomenėje? Šis pagrindinis maršrutas siūlo įžvalgą apie socialinės nelygybės priežastis ir pasekmes bei paaiškina būdus, kaip socialin ... [+]

Studijų programa

Kodėl didėja socialiniai skilimai visuomenėje? Šis pagrindinis maršrutas siūlo įžvalgą apie socialinės nelygybės priežastis ir pasekmes bei paaiškina būdus, kaip socialinė politika gali ją sumažinti.

Mokymo planas

Programa susideda iš 60 ECTS. Trys pagrindiniai kursai ir disertacija kartu sudaro iki 45 ECTS, daugiausia dėmesio skiriant magistro programos specializacijai "Socialiniai nelygybės". Likusieji 15 ECTS skirti metodiniams kursams ir pasirenkamiems. Norėdami peržiūrėti kursų aprašymus, spustelėkite vieną iš žemiau pateiktų programų apžvalgų.

Pasirinktinai

Programa apima vieną pasirenkamuosius 2 bloko, bet pasirenkamas taip pat gali būti pasirinktas iš kursų, siūlomų kitose magistro specialybės sociologijos.... [-]

Olandija Roterdamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Magistrantūros studijų programos "Tarptautinis viešasis valdymas ir politika" pagrindinis dėmesys skiriamas vis daugiau tarptautinio pobūdžio viešojo valdymo ir viešosios ... [+]

Studijų programa

Magistro programa Tarptautinis viešasis valdymas ir politika orientuota į vis labiau tarptautinį viešojo valdymo ir viešosios politikos formavimą.

Daugelis kolektyvinių mūsų laikų problemų, tokių kaip klimato kaita, terorizmas, korupcija, skurdas ir nelygybė, yra tarptautinio pobūdžio. Siekiant efektyviai spręsti šias ir panašias problemas, nacionalinės valstybės turi padidinti savo pajėgumus per reguliavimo ir administracinę reformą. Be to, jie turi mokytis vieni iš kitų ir bendradarbiauti tarptautinėse organizacijose, pavyzdžiui, Jungtinėse Tautose ir Europos Sąjungoje.

Kaip galima spręsti pasaulines problemas, tokias kaip skurdas ir klimato kaita?... [-]

Olandija Roterdamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Programa siūlo įvairius kursus (privalomus ir pasirenkamuosius), seminarus, darbo grupių sesijas ir daugybę gerai žinomų mokslininkų svečių paskaitų. Be to, jūs atliksite ... [+]

Studijų programa

Programa siūlo įvairius kursus (privalomus ir pasirenkamuosius), seminarus, darbo grupių sesijas ir daugybę gerai žinomų mokslininkų svečių paskaitų. Be to, jūs atliksite savo mokslinių tyrimų projektą (disertaciją), kuriame jūs taikysite teorijas ir socialinių mokslų tyrimo metodus, kad ištirtumėte miestų valdymo problemas.

Išsilavinimo būdas

Programa suteikia kursus ir mokymus realiame gyvenime, suteikiant galimybę mokytis ir praktikuoti mokslinius ir vadybos įgūdžius. Tai apima įvairias mokymo metodikas, skirtas mokytojų ir studentų, studentų ir praktikų bei pačių studentų sąveikai.

Pedagoginiai žaidimai, pvz., Veiksmų planavimas, lauko darbas ir ekskursijos, yra bendrųjų paskaitų, kurias teikia šios srities mokslininkai, dalis. Kursai suteikia naujausias teorines ir empirines įžvalgas apie miesto valdymą. Praktiniai ir profesiniai įgūdžiai kuriami miesto valdymo laboratorijose, įskaitant darbo grupių sesijas ir seminarus. Įkvepiančios svečių paskaitos suteikia žinių ir patirties perkėlimą iš šios srities ekspertų. Miesto valdymo laboratorijos toliau naudojamos kuriant studentų grupinį identitetą.... [-]

Olandija Roterdamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Kokios yra migracijos srautų valdymo galimybės? Kaip užkirsti kelią diskriminacijai ir skatinti sąveiką ir sanglaudą kultūriniu požiūriu įvairiose visuomenėse? Magistrant ... [+]

Studijų programa

Kokios yra migracijos srautų valdymo galimybės? Kaip užkirsti kelią diskriminacijai ir skatinti sąveiką ir sanglaudą kultūriniu požiūriu įvairiose visuomenėse?

Išsilavinimo būdas

Magistrantūros programa "Migracijos ir įvairovės valdymas" siūlo naujausius kursus ir mokymus, kuriuos skiria specialistai iš penkių akademinių disciplinų. Per klases skatinama sąveika tarp studentų, studentų ir profesorių.

Kursų metu organizuojami keli apsilankymai vietoje, siekiant susitvarkyti su pirmojo valdymo patirtimi. Pastaraisiais metais mes, inter alia, lankėmės Tarptautinėje migracijos organizacijoje (IOM), kuri atveria išorę, Essalam MosqueOpens išorę ir prieglobsčio prašytojų centrą.... [-]

Olandija Roterdamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Politikos ir visuomenės santykiai labai pasikeitė. Šioje magistro programoje siekiame suprasti priežastis ... [+]

Studijų programa

Politikos ir visuomenės santykiai labai pasikeitė. Šioje magistro programoje siekiame suprasti priežastis

Išsilavinimo būdas

Kiekvienas pagrindinis kursas yra sudarytas iš paskaitų ir nedidelio masto vadovėlių. Paskaitose pateikiamos pagrindinės teorinės ir empirinės įžvalgos apie kurso temą. Vadovėliuose studentai mokosi analizuoti ir pritaikyti šias įžvalgas aptardami ir pateikdami įvairias užduotis mažose grupėse.

Pasirinktinai

Programa turi keletą pasirenkamųjų bloko 2, bet pasirenkant taip pat galima pasirinkti iš kursų, siūlomų kitose magistrantūros specializacijose sociologijoje.

Atkreipkite dėmesį, kad pasirenka tik tada, kai mokosi daugiau nei 12 studentų. Esant mažesniam dalyvių skaičiui, pasirenkamieji dalykai bus atšaukti, ir jums bus maloniai prašoma užsiregistruoti kitoje pasirinktoje.... [-]

Olandija Roterdamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Ši magistro programa yra susijusi su sudėtingų visuomeninių iššūkių valdymu viešajame sektoriuje ir kaip valdyti dalyvaujančių subjektų tinklus, siekiant išspręsti blogas ... [+]

Studijų programa

Ši magistro programa yra susijusi su sudėtingų visuomeninių iššūkių valdymu viešajame sektoriuje ir kaip valdyti dalyvaujančių subjektų tinklus, siekiant išspręsti blogas problemas.

Išsilavinimo būdas

Programoje pateikiami išsamūs teoriniai moduliai, taip pat Valdymo laboratorijų serija, kurios suteikia galimybę mokytis ir praktikuoti mokslinius ir vadybinius įgūdžius realiame gyvenime. Įkvepiamosios šios srities ekspertų paskaitos leidžia perduoti žinias ir patirtį. Mokslinių tyrimų projektavimo kursas rengia magistro baigiamąjį darbą. Šiame darbe studentai demonstruoja savo žinias ir gebėjimus analizuoti ir kurti valdymo tinklo strategijas, susijusias su realiais, sudėtingais visuomenės iššūkiais.... [-]

Olandija Roterdamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Per programą gausite išsamių žinių apie visuomenės problemas ir iššūkius viešosioms organizacijoms. Jūs sujungsite viešojo administravimo, organizacinio mokslo ir vadybos ... [+]

Studijų programa

Ši sudėtinga dvejų metų mokslinių tyrimų magistro programa orientuota į pagrindinius viešojo administravimo ir organizacijos teorijos klausimus.

Per programą gausite išsamių žinių apie visuomenės problemas ir iššūkius viešosioms organizacijoms. Jūs sujungsite viešojo administravimo, organizacinio mokslo ir vadybos teorijas su išsamiais mokymo metodais. Daugiausia dėmesio skiriama dabartinėms vyriausybėms iškylančioms problemoms, tokioms kaip mediatizavimas, senėjimas, mažėjantis pasitikėjimas vyriausybe ir visuomenės susiskaidymas. Analizuojami viešųjų organizacijų iššūkiai, tokie kaip valdymo profesionalūs konfliktai ir rizikos veiksnys, kai jie diegiami. Gavę šį mokslinių tyrimų magistro laipsnį, jūs esate žingsnis į priekį kitų darbo ieškančių asmenų, kreipdamiesi dėl mokslinių tyrimų, konsultacijų ar politikos patarimų.... [-]

Olandija Roterdamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Jei įdomu, kaip žmonės gali mokytis ir atlikti optimaliai, ši magistro programa yra teisingas pasirinkimas. Psichologijos mokymo programą sudaro daugybė modulių arba kurs ... [+]

Studijų programa

Jei įdomu, kaip žmonės gali mokytis ir atlikti optimaliai, ši magistro programa yra teisingas pasirinkimas.

Psichologijos mokymo programą sudaro daugybė modulių arba kursų. Kiekvienas kursas apima vieną konkrečią psichologinę temą. Visa veikla, kurią atliksite per šį kursą, ty paskaitos, konsultacijos, praktiniai susitikimai ir užduotys, yra susiję su šia tema. Magistrantūros programą sudaro trys kursai, kuriuose bus tiriamos žmogaus mokymosi ir veiklos psichologijos specializacijos temos ir vienas statistikos kursas.

Antrąjį pusmetį nuo vasario mėnesio atliksite empirinį tyrimą ir parašysite savo magistro baigiamąjį darbą. Kai kuriais atvejais per šį magistro programos semestrą galima stažuotis.... [-]

Olandija Roterdamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Erasmus University Rotterdam
Address
Erasmus Universiteit Rotterdam Faculteit der Sociale Wetenschappen Mandeville Building, T15-19 Postbus 1738 3000 DR Rotterdam
Roterdamas, Pietų Olandija, Olandija
Interneto svetainė
Telefonas
+31 10 408 1111