Erasmus University Rotterdam - Erasmus School of Social and Behavioural Sciences

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Erasmus socialinių ir elgsenos mokslų mokyklą (ESSB).

ESSB yra daugybė įvairių studijų programų ir mokslo disciplinų: viešojo administravimo, pedagoginių mokslų, psichologijos ir sociologijos. Be to, fakultete yra susietas Erasmus universiteto koledžas, IHS ir du RISBO ir DRIFT mokslinių tyrimų institutai. Mūsų ugdymas yra nedidelis ir grindžiamas problemišku mokymu (PBL). Kitas mūsų studijų programų bruožas yra susijęs su profesine sritimi.

Dekanas

Galutinė atsakomybė už fakulteto valdybą ir Erasmus socialinių ir elgesio mokslų mokyklos valdymą (ESSB) tenka dekanui. Deaną remia jo darbuotojai, kuriuos sudaro dekanas, studentų narys, fakulteto direktorius ir politikos patarėjų švietimo ir mokslo bei verslo kontrolierius. Nuo 2015 m. Rugsėjo 1 d. Šis personalas sudaromas taip:

 • Prof.dr. VJJM Bekkers (dekanas)
 • Mw.dr. AMPh. de Jong (fakulteto direktorius)
 • Mw J. Dekkers-de Leeww MSc (politikos mokslų daktaras)
 • Dhr. MGJM Adriaans MSc (politikos patarėjas Švietimas)
 • Dhr. B. Looije (verslo kontrolierius)
 • Mw Nicky van de Lagemaat (studento narys)

Fakulteto taryba

Jei svarbus fakulteto dalykas, kreipkitės į dekaną fakulteto taryboje. Fakulteto taryba taip pat veikia kaip bendro sprendimo institucija fakulteto lygmeniu. Fakulteto tarybą sudaro 50% studentų ir 50% ESSB darbuotojų.

Organizaciniai komponentai

Fakultetas turi tokias gebėjimų grupes, kuriose yra akademinio personalo ir paramos bei valdymo personalas:

 • Viešojo administravimo ir sociologijos katedra. Pirmininkas prof.dr. RJ van der Veen
 • Psichologijos katedra, Švietimas
 • Erasmus universiteto kolegija. Dekanas: prof.dr. MA Frens

Švietimo ir mokslinių tyrimų direktoriai

Viešojo administravimo, psichologijos, sociologijos ir pedagogikos mokslų studijos ir tyrimai yra įsikūrę programose. Šių programų valdymas priklauso švietimo ir mokslinių tyrimų direktoriams. Šiuo metu yra šie direktoriai:

Viešasis administravimas - sociologija

 • Švietimo direktorius: prof.dr. M. Haverland
 • Tyrimų direktorius: prof.dr. PA Dykstra

Psichologija - Pedagoginiai mokslai

 • Švietimo direktorius: dr. AACM Smeets
 • Tyrimų direktorius: prof.dr. PJ Prinzie

Fakulteto biuras

Visi paramos ir valdymo darbuotojai, kurie konkrečiai nedirba vienoje mokslo srityje, yra įsikūrę fakulteto biure. Fakulteto biuro vadovauja fakulteto direktorius: mw.dr. AMPh. de jong.

Bendras sprendimų priėmimas

Bendras sprendimų priėmimas reiškia, kad įvairios suinteresuotosios šalys gali dalyvauti diskusijose dėl svarbių temų. ESSB studentai, grupėje arba atskirai, gali dalyvauti diskusijose su Erasmus socialinių ir elgsenos mokslų mokyklos profesoriais ir darbuotojais, kad atstovautų studentams ir jų nuomonei. Studentai aktyviai dalyvauja bendrame sprendimų priėmimo procese įvairiais lygmenimis, taip perteikdami savo idėjas ir skundus.

Šioje tinklavietės dalyje pateikiama informacija apie įvairias galimybes dalyvauti bendrame sprendimų priėmime ESSB, kaip tai organizuojama ir kur kreiptis skundo dėl švietimo atveju atveju.

Yra keletas bendrų sprendimų priėmimo organų

 • Švietimo komitetai
 • Fakulteto taryba
 • Universiteto taryba
 • Studentų tarybos nariai
 • Vadovo komandos studentas

Fakulteto studentų konsultacinė institucija

Minėtos institucijos ir suinteresuotosios šalys yra atstovaujamos fakulteto studentų konsultacinėse įstaigose (santrumpa olandų kalba - FSO). Kas mėnesį susitiko ESSB bendrų sprendimų priėmimo organų atstovai, kurie aptarė su švietimu susijusius klausimus. Šio susitikimo pirmininkas yra Komisijos narys švietimo studentų asociacijos Cedo Nulli. Jis pirmininkauja fakulteto studentų konsultacinei įstaigai ir skatina bendro sprendimo priėmimą.

Susitikimo metu aptariami klausimai, susiję su švietimu, kurie galėtų būti naudingi studentams. Visos suinteresuotosios šalys diskutuoja apie dabartinius reikalus, keičiasi informacija ir bando mokytis vieni iš kitų.

Be to, visi Cedo Nulli skundai perduodami bendram sprendimų priėmimo organui, kuris labiausiai tinka konkrečiam skundui nagrinėti. Daugiau informacijos apie skundus rasite svetainėje skiltyje "Skundų reglamentas".

Istorija

Socialinių mokslų fakultetas 1963 -

Svarbu užfiksuoti ir pasakyti Socialinių mokslų fakulteto istoriją *. Taigi galima suprasti dabartinę fakulteto padėtį ir išsaugoti organizacijos atmintį. Nuo fakulteto įkūrimo 1963 m. Fakulteto istorija buvo parašyta du kartus. Pirmą kartą fakultetas šventė savo 40-ąsias metines. Fakulteto penkiasdešimties metinių minėjimas buvo antrasis faktas, kuriame buvo paskelbta fakulteto istorija.

* Nuo 2017 m. Rugsėjo 1 d. Fakulteto pavadinimas yra Erasmo socialinių ir elgsenos mokslų mokykla.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų
 • Olandų

Matyti Tiksliųjų mokslų magistras » Peržiūrėti Magistro studijų programas » Matyti Bakalauro studijos »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Magistras edukologijos

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2019 Olandija Rotterdam

Ar jus domina jaunimas, šeimos ir mokyklos, turintys daugybę ir sudėtingų miesto problemų? Tapkite politikos formuotoja, konsultantu ar mokslo darbuotoja, įstoję į magistro programą edukologijos mokslų. [+]

Studijų programa

Šioje specializacijoje nagrinėjami pagrindiniai švietimo srityje svarbūs klausimai: švietimo naujovės, vertinimas ir testavimas, taip pat didėjanti mokinių įvairovė.

Kiekvienos pedagoginių mokslų specializacijos mokymo programą sudaro temos kursai. Visa šio kurso veikla, ty paskaitos, vadovėliai, praktiniai susitikimai ir užduotys, yra konkrečiai sutelktos į šią temą. Kiekvienas kursas susideda iš teorinės dalies (žinių) ir praktinės dalies (įgūdžių).

Turėkite omenyje, kad ši mokymo programa atspindi einamuosius mokslo metus. Metų eigoje bus priderinti mokymo programos ir kursų aprašymai; galutinis mokymo planas yra matomas praėjusių mokslo metų pavasarį.... [-]


Magistras

Klinikinės psichologijos magistras

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2019 Olandija Rotterdam

Magistrantūros studijų programos "Klinikinė psichologija" programa sudaryta iš kursų serijų. Pirmajame pusmetyje kiekvienas kursas apima vieną vadinamąjį bloką ir vieną praktinį mokymą. Kiekvienas blokas apima konkrečią psichologinę temą. [+]

Studijų programa

Šioje specializacijoje daugiausia dėmesio skiriama psichopatologijai suaugusiems, o mokslinis požiūris yra pagrindinis elementas.

Magistrantūros studijų programos "Klinikinė psichologija" programa sudaryta iš kursų serijų. Pirmajame pusmetyje kiekvienas kursas apima vieną vadinamąjį bloką ir vieną praktinį mokymą. Kiekvienas blokas apima konkrečią psichologinę temą. Visa veikla, kurią atliekate per šį laikotarpį, ty paskaitos, vadovėliai ir užduotis, yra susijusios su šia tema. Be to, kiekvienas kursas apima praktinių įgūdžių mokymą.

Praktinių įgūdžių ugdymui magistrantūros programa "Klinikinė psichologija" siūlo dvi skirtingas gaires: "Tyrimų treniravimas" ir "Klinikinis treniruočių kelias". Turėsite pasirinkti vieną iš jų. NB: du variantai nėra. Prašydami nurodyti savo pageidavimus. Priėmimo kriterijai abiejuose maršrutuose nesiskiria.... [-]


Meistras, susijęs su viešaisiais klausimais

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2019 Olandija Rotterdam

Jei jus domina, kaip algoritmai gali būti rasistiški, kaip jūsų išmanusis telefonas yra politinis objektas, ar kaip klimato kaita tampa vis didėjančio gyventojų problema, ši magistrantūros programa jums tinka! [+]

Studijų programa

Jei jus domina, kaip algoritmai gali būti rasistiški, kaip jūsų išmanusis telefonas yra politinis objektas, ar kaip klimato kaita tampa vis didėjančio gyventojų problema, ši magistrantūros programa jums tinka!

Dauguma šiuolaikinių pagrindinių problemų, tokių kaip klimato kaita, rasizmas ar automatizuotos technologijos, neapsiriboja tradicine parlamentine politika, bet yra viešosios žiniasklaidos (internetinės), socialinių judėjimų, ekspertizės, aktyvumo ir politikos formavimo srityse. Ši magistro programa leidžia suprasti, kaip tokie rūpesčiai tampa viešais klausimais. Jame pateikiami įrankiai, skirti naršyti ir spręsti sudėtingas problemas, plėtoti savo įsitraukimą į juos ir įsikišti į juos.... [-]


Meistras migracijos ir įvairovės valdyme - sociologija

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2019 Olandija Rotterdam

Kodėl žmonės migruoja? Kaip migrantai integruojami į priimančias šalis, ar kartais to nepadaro? Ši specializacija orientuota į sociologines teorijas ir tarptautinės migracijos tyrimus. [+]

Studijų programa

Kodėl žmonės migruoja? Kaip migrantai integruojami į priimančias šalis, ar kartais to nepadaro? Ši specializacija orientuota į sociologines teorijas ir tarptautinės migracijos tyrimus.

Išsilavinimo būdas

Magistrantūros programa "Migracijos ir įvairovės valdymas" siūlo naujausius kursus ir mokymus, kuriuos skiria specialistai iš penkių akademinių disciplinų. Per klases skatinama sąveika tarp studentų, studentų ir profesorių.

Mokymo planas

Be bendrosios dalies, kurioje yra privalomi drausminiai kursai, sekite specialius kursus. Bendros ir konkrečios bėgių dalies dalys sudaro 50% magistro programos. Žemiau rasite sociologijos takelio mokymo programą, kurią siūlo alt = "Erasmo universiteto Roterdamas.... [-]


Meistras socialinėse nelygybėse

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2019 Olandija Rotterdam

Kodėl socialiniai skilimai visuomenėje didėja? Šis magistro kelias leidžia suvokti socialinės nelygybės priežastis ir pasekmes ir parodo, kaip socialinė politika gali ją sumažinti. [+]

Studijų programa

Kodėl socialiniai skilimai visuomenėje didėja? Šis magistro kelias leidžia suvokti socialinės nelygybės priežastis ir pasekmes ir parodo, kaip socialinė politika gali ją sumažinti.

Mokymo planas

Programa susideda iš 60 ECTS. Trys pagrindiniai kursai ir disertacija kartu sudaro iki 45 ECTS, daugiausia dėmesio skiriant magistro programos specializacijai "Socialiniai nelygybės". Likusieji 15 ECTS skirti metodiniams kursams ir pasirenkamiems. Norėdami peržiūrėti kursų aprašymus, spustelėkite vieną iš žemiau pateiktų programų apžvalgų.

Pasirinktinai

Programa apima vieną pasirenkamuosius 2 bloko, bet pasirenkamas taip pat gali būti pasirinktas iš kursų, siūlomų kitose magistro specialybės sociologijos.... [-]


Meistras Tarptautiniame viešojo valdymo ir politikos

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2019 Olandija Rotterdam

Magistrantūros studijų programos "Tarptautinis viešasis valdymas ir politika" pagrindinis dėmesys skiriamas vis daugiau tarptautinio pobūdžio viešojo valdymo ir viešosios politikos formavimo. [+]

Studijų programa

Magistrantūros studijų programos "Tarptautinis viešasis valdymas ir politika" pagrindinis dėmesys skiriamas vis daugiau tarptautinio pobūdžio viešojo valdymo ir viešosios politikos formavimo.

Daugelis kolektyvinių mūsų laikų problemų, tokių kaip klimato kaita, terorizmas, korupcija, skurdas ir nelygybė, yra tarptautinio pobūdžio. Siekiant efektyviai spręsti šias ir panašias problemas, nacionalinės valstybės turi padidinti savo pajėgumus per reguliavimo ir administracinę reformą. Be to, jie turi mokytis vieni iš kitų ir bendradarbiauti tarptautinėse organizacijose, pavyzdžiui, Jungtinėse Tautose ir Europos Sąjungoje.

Kaip galima spręsti pasaulines problemas, tokias kaip skurdas ir klimato kaita?... [-]


Miestų valdymo magistras

Su bendrabučiu Dieninės 1 metai September 2019 Olandija Rotterdam

Programa siūlo įvairius kursus (privalomus ir pasirenkamuosius), seminarus, darbo grupių sesijas ir daugybę gerai žinomų mokslininkų svečių paskaitų. Be to, jūs atliksite savo mokslinių tyrimų projektą (disertaciją), kuriame jūs taikysite teorijas ir socialinių mokslų tyrimo metodus, kad ištirtumėte miestų valdymo problemas. [+]

Studijų programa

Programa siūlo įvairius kursus (privalomus ir pasirenkamuosius), seminarus, darbo grupių sesijas ir daugybę gerai žinomų mokslininkų svečių paskaitų. Be to, jūs atliksite savo mokslinių tyrimų projektą (disertaciją), kuriame jūs taikysite teorijas ir socialinių mokslų tyrimo metodus, kad ištirtumėte miestų valdymo problemas.

Išsilavinimo būdas

Programa numato kursus ir mokymus realaus gyvenimo sąlygomis, suteikiant galimybę mokytis ir praktikuoti mokslo ir vadovavimo įgūdžius. Tai apima įvairius mokymo metodus, skirtus mokytojų ir studentų, studentų ir praktikų bei pačių studentų sąveikai.

Šalia pagrindinių šios srities mokslininkų pateiktų bendrųjų paskaitų, pedagoginiai žaidimai, tokie kaip veiksmų planavimas, lauko tyrimai ir ekskursijos, yra mokymo metodų dalis. Kurso metu pateikiamos naujausios teorinės ir empirinės įžvalgos apie miestų valdymą. Praktiniai ir profesiniai įgūdžiai yra parengti miestų valdymo laboratorijose, įskaitant darbo grupių sesijas ir seminarus. Įkvepiančios svečių paskaitos leidžia žinių ir patirties perduoti iš šios srities ekspertų. Miestų valdymo laboratorijos toliau naudojamos studentų grupių tapatybei ugdyti.... [-]


Viešojo administravimo ir organizacinių mokslų magistras

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Olandija Rotterdam

Per programą gausite išsamių žinių apie visuomenės problemas ir iššūkius viešosioms organizacijoms. Jūs sujungsite viešojo administravimo, organizacinio mokslo ir vadybos teorijas su išsamiais mokymo metodais. [+]

Studijų programa

Ši sudėtinga dvejų metų mokslinių tyrimų magistro programa orientuota į pagrindinius viešojo administravimo ir organizacijos teorijos klausimus.

Per programą gausite išsamių žinių apie visuomenės problemas ir iššūkius viešosioms organizacijoms. Jūs sujungsite viešojo administravimo, organizacinio mokslo ir vadybos teorijas su išsamiais mokymo metodais. Daugiausia dėmesio skiriama dabartinėms vyriausybėms iškylančioms problemoms, tokioms kaip mediatizavimas, senėjimas, mažėjantis pasitikėjimas vyriausybe ir visuomenės susiskaidymas. Analizuojami viešųjų organizacijų iššūkiai, tokie kaip valdymo profesionalūs konfliktai ir rizikos veiksnys, kai jie diegiami. Gavę šį mokslinių tyrimų magistro laipsnį, jūs esate žingsnis į priekį kitų darbo ieškančių asmenų, kreipdamiesi dėl mokslinių tyrimų, konsultacijų ar politikos patarimų.... [-]


Vaizdo įrašai

Why choose Erasmus University?

Kontaktai

Erasmus University Rotterdam

Adresas Erasmus Universiteit Rotterdam Faculteit der Sociale Wetenschappen Mandeville Building, T15-19 Postbus 1738 3000 DR Rotterdam
Rotterdam, South Holland, Olandija
Interneto svetainė http://www.eur.nl/
Telefonas +31 10 408 1111