Oficialus aprašymas

„Fontys“ yra vienas didžiausių Nyderlandų taikomųjų mokslų universitetų ir siūlo įvairias bakalauro ir magistro programas anglų kalba. Mes turime didžiausią tarptautinių studentų skaičių nei bet kuris kitas universitetas Nyderlanduose, turintys daugiau nei 80 tautybių studentų iš viso pasaulio.

Nepaisant didelio studentų skaičiaus, švietimas Fontyje organizuojamas nedideliu mastu. „Fontys“ pagrindinė problema yra internacionalizacija. Siūlome anglų kalbos mokymą užsienio studentams, norintiems dalyvauti kursuose ir (arba) užsienio studentams, kurie lanko mus kaip mainų studentus. Kokybė yra pagrindinis „Fontys“ vizijos bruožas. Mes siekiame pasiekti kokybę, kuri atitiktų bet kurios aukštojo mokslo institucijos kokybę Europos kontekste.

„Fontys“ ypatingą dėmesį skiria parametrams, reikalingiems užtikrinti sklandų studijų eigą, pavyzdžiui, studijų karjeros priežiūrą, instruktavimą ir „bičiulių“ sistemą, švietimo ir egzaminų tvarkaraščius, atsiliepimus apie vertinimus ir užduotis, studijų pažangos registravimą, informacijos teikimą ir prieinamumą. dėstytojų.

Mes siekiame būti švietimo įstaiga, kuri „skatina augimą remdama

Kas mes esame

„Fontys“ teikia švietimo ir mokslinių tyrimų paslaugas. Kaip plataus masto universitetas, esame didžiausias viešųjų žinių institutas pietų Nyderlanduose. „Fontys“ nori tapti inovacijų varikliu, susiejant savo išsilavinimą ir mokslinius tyrimus su inovacijų procesais regionuose ir už jų ribų. „Fontys“ turi didelį poveikį dėl savo švietimo ir mokslinių tyrimų beveik visuose visuomenės sektoriuose. Dėl mūsų atstovavimo pagrindinėse pozicijose beveik visuose sektoriuose kiekvienas, gyvenantis ir dirbantis pietinėje Nyderlandų dalyje, tiesiogiai ar netiesiogiai liečiasi su „Fontys“. Mes mokome daugybę talentingų jaunų suaugusiųjų grupių daugelyje profesijų. Po mokymų susitinkame su kolegomis, kaip praktikos treneriais, kaip partneriais bendradarbiaujant ir (arba) atliekant mokslinius tyrimus, arba kaip profesionalams, norintiems praturtinti ar gilinti savo žinias.

Mūsų organizacija yra geros tvarkos. Studentai ir darbuotojai yra patenkinti ir suteikia „septynis minusus“ ir „septynis pliusus“. Fontys yra finansiškai sveikas ir mūsų švietimo kokybė taip pat yra gera. Pagrindinės savybės, kurių mes reikalaujame iš savęs, yra tvariai įtvirtintos kontrolės ir papildomuose vertinimo cikluose. Mes laikome save regionų ir profesinių sričių žinių ir inovacijų partneriu.

Švietimo vizija

Technologiniai, visuomeniniai ir ekonominiai pokyčiai įtakoja ir keičia aplink mus esantį pasaulį dabar ir ateityje. Fontys atlieka svarbų indėlį į šiuos būtinus pokyčius, patenkindamas daugiau nei studentų ir ateities pasaulio poreikius. Mūsų reikšmė taip pat priklauso nuo to, kaip keičiasi visuomenė - regioninė, nacionalinė ir tarptautinė. Mūsų pridėtinė vertė yra mūsų aktyvus vaidmuo - bendrai kuriant ir kuriant tvarią ir sąžiningą visuomenę.

Mes suteikiame šią pridėtinę vertę, susiejant talentų vystymąsi su socialinių sektorių ir darbo sričių pokyčiais. Mūsų funkcija kaip atvirų žinių institutas yra forma, susiejant švietimą ir mokslinius tyrimus su esamomis visuomenės problemomis. Taip mes prisidedame prie naujovių darbo, profesinio konteksto ir socialinių sektorių srityje. Mes kartu su socialiniais partneriais formuojame regionines, nacionalines ir tarptautines darbotvarkes. Mes esame aktyvūs ir orientuoti į ateitį, kad galėtume šiandien ir ateityje turėti reikiamą poveikį visuomenei.

Mes suteikiame šią pridėtinę vertę investuojant į talentus. Dėl mūsų talentas yra asmeninis natūralus gebėjimas ar charakteristika, leidžianti jums prisidėti prie visuomenės. Talentas leidžia žmonėms naudotis savo stipriosiomis dalimis. Fontys yra tiems, kurie nori atrasti ir tobulinti savo talentus aukštesniuoju profesiniu lygmeniu ir kiekvienam, norinčiam tęsti profesinį tobulėjimą. Mes siūlome erdvę visiems kultūriniams ir socialiniams poreikiams.

Mūsų ambicija

Užduotys, kurią mes suteikiame, ir pažadas, kad tai susiję su studentais, profesine sritis ir visuomene, yra dviejų elementų pagrindas:

  1. Mes siūlome studentams galimybę susipažinti su savo talentais ir išsiugdyti juos į pradinius specialistus, kurie prisiima socialinę atsakomybę, prisideda prie naujovių savo profesinėje srityje ir toliau tobulina savo veiklą.
  2. Mes dirbame su naujovėmis profesinėje srityje temoms, kurios yra svarbios regionams. Čia mes bendradarbiaujame su vyriausybe, institutais ir įmonėmis, remiančiomis inovacijų tyrimus ir plėtrą regione, ir investuoja į ekosistemą, kurioje studentai ir darbuotojai gali (tęsis) profesionaliai dirbti.

"Fontys" turi aiškią socialinę paskirtį: siūlydama įkvepiančią, sudėtingą ir kokybišką aukštąjį profesinį išsilavinimą bei praktinių, reikšmingų visuomenei tyrimų atlikimą. Švietimas ir moksliniai tyrimai yra tinkami dabartiniams ir būsimiems klausimams bei studentų, profesinės srities ir (regioninės) visuomenės poreikiams. Mes norime formuoti, nustatyti prioritetus, tyrinėti ir, jei įmanoma, spręsti ateities klausimus kartu su mūsų partneriais.

Mūsų misija

Svarbiausia yra kokybė

"Fontys" siekia būti švietimo institucija, kuri yra "įkvepiantis augimas per paramą"

Pagrindinis tikslas yra skatinti visos organizacijos mentalitetą, dėl kurio nuolatinis dėmesys bus skiriamas kokybės gerinimui švietimo, turinio ir procesų požiūriu. "Fontys" dėmesys skiriamas Nyderlandų vyriausybės finansuojamiems bakalauro ir magistro studijų programoms. Švietimas yra gerai organizuotas ir teikiamas profesinio mokymo sistemose. "Fontys" stengiasi siekti aukšto lygio, tvirtai įsitvirtinti visuomenėje, tuo pačiu siekdama pirmaujančios pozicijos kaip žinių institucija tiek nacionaliniu, tiek jos regiono aplinkoje.

Kokybė yra pagrindinis „Fontys“ vizijos bruožas. „Fontys“ siekia pasiekti kokybę, kuri Europos kontekste atitiktų bet kurios aukštosios mokyklos kokybę.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Olandų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Fontys University of Applied Sciences

FHK MA U, Tilburg, Nyderlandai siūlo kartu architektūros magistro. Šis magistras yra bendradarbiavimas, aktualios, kūrybinės ir praktikos pagrindu. Nors tvirtai įsišaknij ... [+]

Programa

FHK MA U, Tilburg, Nyderlandai siūlo kartu architektūros magistro (M. Arch). Architektūros magistras yra bendradarbiavimas, aktuali, kūrybinė ir praktiškai pagrįsta. Nors tvirtai įsišaknijusi olandų architektūros tradicija, programa turi stiprią tarptautinę orientaciją. Šiuo metu erdviniai iššūkiai, su kuriais susiduria architektai, iš esmės yra pasaulinio pobūdžio, tačiau vis dar reikalingi konteksto ir konkrečios vietovės sprendimai. Magistro programos tikslas yra ugdyti architektus, kurie sugeba veiksmingai derinti dizaino žvalgybą su refleksiniu požiūriu ir praktiniais bei verslumo įgūdžiais. Mokymo programa yra pagrįsta kompetencija ir siekiama įgyti meistriškumo įgūdžių septyniose svarbiausiose kompetencijose (projektavimas, moksliniai tyrimai, bendradarbiavimas, komunikacija, verslumo įgūdžiai, organizavimas, profesiniai įgūdžiai) Šios magistrantūros studijų koncepcija yra unikali; švietimas lygiagrečiai su užimtumu profesinėje praktikoje. Šis lygiagretusis mokymas suteikia studentams patirties ir išsilavinimo už mokyklos ugdymo programos, būtinos jų profesiniam formavimui, kaip architektūros dizaineriai. Be to, akademija pati yra realių suinteresuotųjų subjektų erdvinių užduočių laboratorija. Mūsų dėstytojai yra įvairių disciplinų specialistai, tačiau visi jie turi tvirtą ryšį su praktika. Dizaino studija yra magistro programos pagrindas. Studijoje studentai yra apmokyti taikyti įvairias įgūdžius ir metodus, kad būtų dar labiau įtikinamų sintetinių dizaino pasiūlymų dėl sudėtingų erdvinių problemų. Studijų užduotys visada yra susijusios su šiuolaikinių visuomenių sudėtingumu ir apima socialinius, kultūrinius, politinius, ekonominius ir technologinius parametrus.... [-]

Olandija Tilburgas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
48 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fontys University of Applied Sciences

Miestų dizainerio pagrindinė kompetencija yra gebėjimas kurti erdvines sąlygas, palengvinančias įvairias ir dinamiškas miesto programas bei miesto sąlygas, gerbiant vieto ... [+]

Ko tikėtis iš mūsų

Šios magistrantūros studijų koncepcija yra unikali; švietimas lygiagrečiai su užimtumu profesinėje praktikoje. Šis lygiagretusis mokymasis siūlo studentų patirtį ir išsilavinimą už mokyklos ugdymo programos, būtinos jų profesiniam ugdymui kaip miesto dizaineriai. Be to, akademija pati yra realių suinteresuotųjų subjektų erdvinių užduočių laboratorija. Mūsų dėstytojai yra įvairių disciplinų specialistai, tačiau visi jie turi tvirtą ryšį su praktika. Dizaino studija yra magistro programos pagrindas. Studentai mokomi pritaikyti įvairius įgūdžius ir metodus, siekdami vis daugiau įtikinamų sintetinių projektų pasiūlymų sudėtingoms erdvinėms problemoms spręsti. Studijų užduotys visada yra susijusios su šiuolaikinių visuomenių sudėtingumu ir apima socialinius, kultūrinius, politinius, ekonominius ir technologinius parametrus.... [-]

Olandija Tilburgas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
48 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fontys University of Applied Sciences

Yra 2 neprivalomos programos " Pathways - magistro programos "Tarptautinė logistika ir tiekimo grandinės valdymas" (ILSCM) bei magistro tarptautinio viešųjų pirkimų ir ti ... [+]

Trumpa programa

Vieni metai, akademiniai tyrimai 2 šalyse, išplėsti savo horizontą iš tikrųjų tarptautinio dėmesio tema. Galite pasirinkti iš 2 Pathways ;

Tarptautinės logistikos ir tiekimo grandinės valdymo magistrė (ILSCM)Tarptautinių viešųjų pirkimų ir tiekimo grandinės valdymo magistrė (IPSCM).Programos turinys

Terminas 1; Rugsėjo - gruodžio mėn. Nyderlanduose;

Tiekimo grandinės ir gamybos kontrolės sistemosTarptautinių tiekimo grandinių moksliniai tyrimai ir ekonomikaJūrų finansų ir verslo modeliavimas

Terminas 2; Sausis - gegužė Plymouth, UK

Logistika, tiekimo grandinės, sistemos ir metodaiTarptautinės tiekimo grandinės sistemosTarptautinis logistikos valdymasTarptautinis viešųjų pirkimų valdymas... [-]
Olandija Venlo
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fontys University of Applied Sciences

Ši programa skirta naujiems ar neseniai baigusiems bet kokios disciplinos, turinčios mažai darbo patirties ar be darbo patirties, kurie nori įgyti verslo ir vadybos kvali ... [+]

Verslo ir vadybos magistras (MBM) yra skirtas naujiems ir naujausiems absolventams iš bet kurios disciplinos, turinčios mažai arba be darbo patirties, kurie nori įgyti verslo ir vadybos kvalifikaciją siekdami karjeros valdymo strateginiu lygmeniu.

Studijų programa gali būti baigta per 12 mėnesių ir suteikia studentams galimybę studijuoti dviem universitetuose dviejose šalyse: Fontys University of Applied Sciences (Nyderlanduose) ir Plymouth universitete (Jungtinė Karalystė). Papildomą tarptautinę patirtį galima įgyti rašydami disertaciją (magistro baigiamąjį darbą) kompanijoje bet kurioje pasaulio vietoje.

MBM suteikia jums greitą terminą, technologijas ir įgūdžius, reikalingus sėkmingam verslo lyderiui. Tai leidžia jums sukurti pagrindinius valdymo, strategijos ir analitinius įgūdžius, suteikiant galimybę specializuotis konkrečioje srityje, susijusiose su dabartine ar būsima karjera.... [-]

Olandija Venlo
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fontys University of Applied Sciences

Ši neakivaizdinių 2 metų novatoriškų bendrojo lavinimo magistro choreografiją kartu vykdo Roterdamo Meno Codarts universitetas ir Tilburgo Fontyso menų ir scenos menų mok ... [+]

Trumpa programa

Ši neakivaizdinių 2 metų novatoriškų bendrojo lavinimo magistro choreografiją kartu vykdo Roterdamo Meno Codarts universitetas ir Tilburgo Fontyso menų ir scenos menų mokykla. Programa skirta remti patyrusius judėjimo kūrėjus iš įvairių sričių, kai jie atlieka mokslinius tyrimus į klausimus, inicijuojančius savo dabartinę praktiką. Kursai vyksta mokymosi aplinkoje, kurioje studentai supažindinami su įvairiais metodais, judėjimo disciplinomis ir kūrybinėmis sritimis, tuo pat metu palaikydami ryšius su savo darbo sritimi. Studentai yra kurso kūrėjai ir bus atsakingi už tam tikrų užduočių turinio formavimą ir produktyvios mokymosi kohortos kūrimą su savo bendraamžiais. Kursas vyksta 2 savaičių trukmės intensyvumu, kuris tris kartus per metus vyksta Roterdamo miestelyje Codarts miestelyje arba Tilburgo Fontys mieste, kuriuose yra visi šokių, teoriniai ir cirko renginiai.... [-]

Olandija Tilburgas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fontys University of Applied Sciences

Fonto universiteto Fine ir scenos menų centre, įsikūrusiame Tilburgo, Olandijos centre, yra skirtas visų rūšių kultūrinių pokyčių tyrinėjimui ir tyrinėjimui bei supratimu ... [+]

Ką reiškia vieša erdvė?

Fonto universiteto Fine ir scenos menų centre, įsikūrusiame Tilburgo, Olandijos centre, yra skirtas visų rūšių kultūrinių pokyčių tyrinėjimui ir tyrinėjimui bei supratimui, kaip jie gali sukelti prasmingus pokyčius mūsų bendriose erdvėse. Iš šio sąmoningumo gimė visiškai nauja magistrantūros programa "Viešosios erdvės atlikimas".

Tuo metu, kai politinės ir socialinės struktūros pertvarkomos labai, PPS siūlo lanksčią ir naujovišką aplinką, kad meniškai klausinėtų, iš naujo apibrėžtų ir susigrąžintų viešąją erdvę plačiąja prasme. Suderinus tarpdisciplininį požiūrių spektrą, įskaitant kritinę teoriją ir kitus analizės būdus, taip pat įvairias tyrimų metodus, PPS siūlo kūrėjams galimybę ištirti pasaulinės gamybos darbo galimybes viešojoje erdvėje.... [-]

Olandija Tilburgas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
12 mėnesiai
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Fontys University of Applied Sciences

Fonto mokyklos Fine ir scenos menų magistras Tilburge, Nyderlanduose, yra pažangiosios programos, skirtos labai talentingiems muzikantams, kurie siekia karjeros kaip prof ... [+]

Trumpa programa

Fonto mokyklos Fine ir scenos menų magistras Tilburge, Nyderlanduose, yra pažangiosios programos, skirtos labai talentingiems muzikantams, kurie siekia karjeros kaip profesionalo atlikėjo tarptautiniame koncertų etape. Unikalus "Fontys" muzikos magistro aspektas yra individualus komponentas: studentai gauna dvejų metų stipendiją ir gali pritaikyti programą pagal jų kylančios karjeros poreikius. Studentai gali pasinaudoti stipendijomis už kursus su Fontys profesoriais ir net su išorės profesoriais ir menininkais.

Programos turinys

Kapitonas siūlo intensyvią dvejų metų programą. Pagrindinę programą sudaro tarptautiniai meistriškumo kursai, individualios pamokos, paskaitos apie mokslinių tyrimų įgūdžius, kultūrinį verslumą, muzikos filosofiją ir muzikos rinkodarą. Specializacijos: • Klasikinė muzika (instrumentinis / vokalas) • Pop (instrumentinis / vokalas) • Džiazas (instrumentinis / vokalas) • Muzikinis teatras • Muzikos teorija • Kompozicija / organizavimas (klasikinis / džiazas / pop) • Atliekant... [-]

Olandija Tilburgas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
24 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Rachelsmolen 1, 5612 MA Eindhoven Postbus 347, 5600 AH
Eindhovenas, Šiaurės Brabantas, Olandija
Address
Bs. Zwijsenstraat 11
Tilburgas, Šiaurės Brabantas, Olandija
Address
Tegelseweg 255
Venlo, Limburgas, Olandija