Hanze University of Applied Sciences - Groningen, the Netherlands

Įvadas

Oficialus aprašymas

Hanze University of Applied Sciences (UAS) yra linksma studentiška Groningene.

Mes turime platų bakalauro ir magistro programas, sertifikato ir keitimasis kursai, Hanze vasaros mokyklos ir parengiamąjį kursą.

Taikomieji moksliniai tyrimai ir inovacijos yra labai integruota į mūsų akademinių programų. Be to, Hanze UAS turi įvairių modernius įrenginius miesteliu pasiūlyti savo studentams. Svarbios informacijos tarptautinių studentų apžvalgą galima rasti mūsų International Service Desk tinklalapį. Mes tikimės, kad jums Groningenas greičiau.

Organizavimas ir valdymas Hanze University of Applied Sciences

Hanze University of Applied Sciences (Hanze UAS), Groningenas, turi padalinių Groningene, Assen, Leeuwarden ir Amsterdamo maždaug 27.000 studentų ir 3000 darbuotojų. Pavadinimas Hanze UAS susijęs su kai varomoji jėga, kalbant apie verslo ir prekybos. Prieš daugelį metų, Hanzos buvo svarbus tarptautinės prekybos, bendradarbiavimo ir kontaktų. Tai buvo Nyderlanduose ir daugelyje kitų šalių, pavyzdžiui, Vokietijos ir Skandinavijos atveju. Nyderlandai turėjo daug Hanzos miestų, įskaitant Groningenas.

Todėl, terminas "Hanze" gali būti tvirtai susijęs su praeityje, taip pat kaip Groningen miesto. Logotipas taip pat turi istorinius aspektus į jį. Pasviręs gotikos laiškas H Orange galima rasti visur Hanze UAS susiję. Pažvelkite žemiau ir giliau pažvelgti Hanze University of Applied Sciences filme išvaizdą.

vaizdo platforma /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingvaizdo valdymas /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingvideo sprendimai /?utm_source=Keystone&utm_campaign=Keystone&utm_medium=KeystoneListingvaizdo grotuvas

atsakomybė

Į Hanze UAS įstatai nurodo stebėtojų tarybos ir Vykdomosios valdybos pareigas. Jų atsakomybė yra aprašyti Hanze UAS "Namų apyvokos taisyklių.

Švietimo Vizija 2020

Hanze University of Applied Sciences, Groningen traukiniai kvalifikuotus ir padarė specialistų. Tai aplinka, kurioje studentams, mokslo darbuotojams-dėstytojai ir įmonės susitikti ir mokytis vieniems iš kitų. Mokymo, mokslinių tyrimų ir profesinės praktikos yra glaudžiai susiję. Užduotys iš profesinės praktikos būtų suderinti su mokymo metodų kiekvienai studijų programą. Studentai, Mokslinių tyrimų dėstytojai ir partneriai profesinėje srityje bendradarbiauti problemų sprendimus arti ir toli. Mokymosi ir darbo likti sujungtos viena su kita per visą gyvenimą.

Švietimas praturtina asmenis ir visuomenę

Hanze UAS mano, kad turi ypatingą misiją atlikti visi į Hanze mokymosi bendruomenės suvokia jo socialinę atsakomybę. Taikomųjų mokslų universitetas skatina darbuotojus ir studentus kurti ir svariai prisidėti prie visuomenės.

Akcentų švietimo

Energetika ir sveiko senėjimo yra strateginių sričių, kurioje Hanze UAS turi aukštą profilį. Šie pagrindiniai socialiniai klausimai yra pirminiai dėmesio sritys Universiteto švietimo kursus ir mokslinių tyrimų. Verslumas yra pagrindinė sąvoka, ir iš esmės susijęs su pavadinimu Hanze. Terminas susijęs su tarp švietimo ir praktinio taikymo ir gyvybiškai ryšį su verslo bendruomene regione, ir nacionaliniu, ir tarptautiniu lygiu santykius. Be to, Hanze UAS užtikrina saugų ir ambicingą mokymosi aplinką, kurioje žmonės skatinti vienas kitą, kad būtų geriausia, kad jie gali būti. Hanze UAS yra tuo skatinant talentingiausių studentų ir darbuotojų priešakyje.

Vietos

Groningenas

Address
Zernikeplein 7
9747 AS Groningen

Groningenas, Groningenas, Olandija

Groningenas

Address
Industrieweg 34A
9403 AB, Asssen

Groningenas, Groningenas, Olandija

Lidsas

Address
Lidsas, Anglija, Jungtinė Karalystė

Vilnius

Address
Vilnius, Vilniaus apskritis, Lietuvos Respublika

Asenas

Address
Asenas, Drentė, Olandija