Oficialus aprašymas

Įeikite į " Hotelschool The Hague duris ir įeikite į vieną iš labiausiai specialių universitetų pasaulyje.

Mes didžiuojamės tuo, kad " Hotelschool The Hague yra viena iš paskutinių nepriklausomų vienos srities Nyderlandų taikomųjų mokslų universitetų . Hotelschool The Hague buvo įkurta ir 1929 m. Finansuojama svetingumo industrijos, siekiant sukurti centrinę vietą, kurioje pramonės partneriai galėtų įgyti ir dalintis nauju supratimu, įgūdžiais ir žiniomis. Nuo pat įkūrimo " Hotelschool " tapo tarptautine mokykla, kurios specializacija - svetingumo vadyba, siūlanti 4 metų bakalauro laipsnį "Hospitality Management". Šis laipsnio kursas taip pat yra pagreitintas tarptautinis "Fast Track" programa.

Nuo pat įkūrimo beveik prieš 90 metų viešbučio mokykla tapo didesnė, labiau orientuota į tarptautinę rinką ir labai profesionaliai. Tačiau originalūs pagrindai liko tokie patys, kaip ir dėmesys svetingumui ir tvirtas ryšys su pramone. Be to, viešbučio mokyklos "pagrindinė veikla" liko tokia pati; centras, kuriame svetingumo žinios ir gebėjimai yra susieti, tobulinami, ištirti, dalijami ir perduodami kuo realybes, kad būtų galima parengti jaunus svetingumo lyderių talentus sėkmingai karjerai versle. Hotelschool The Hague - "Hospitality" širdyje.

6247_DSC_0306brightened.jpg

Yra daugiau viešbučių Hotelschool The Hague neatitinka akių. Sveiki atvykę į mūsų viešbučius

Mes taip pat gyvename viename iš pirmaujančių svetingumo tyrimų centrų, kuriuose atliekame inovacijų tyrimus svetingumo industrijoje. Mūsų konsultacijos

6229_HTH-juli2013-92.jpg

Valdymas

2006 m. HBO tarybos generalinė asamblėja sukūrė valdymo kodeksą. Hotelschool The Hague priėmė šį kodą. Kodą, be kita ko, sudaro gero valdymo taisyklės. Jame taip pat pateikiamas nuostatų ir taisyklių, susijusių su švietimo ir mokslinių tyrimų srities suinteresuotosiomis šalimis ir jų dalyvavimu, kodeksas.

Įstatai

"Stichting Hotelschool The Hague " įstatai Hotelschool The Hague nustato pagrindines fondo taisykles ir nuostatas. Jame aprašomi mokyklos tikslai ir įstatai, taip pat Direktorių valdybos ir patikėtinių tarybos pareigos ir užduotys.

6231__DSC2851.JPG

Strateginė vizija

Hotelschool The Hague stiprins ryšius su savo svetingumo studentais, darbuotojais, absolventais ir pramone. "Strateginis vizija" 2012-2018 m. " Hotelschool The Hague daugiausia dėmesio bus skiriama šiems pagrindiniams klausimams:

 • švietimo intensyvinimas
 • glaudesnius santykius su pramone
 • internacionalizacija

  6222_HTH-juli2013-31.jpg

  Mūsų vertybės

Po metų, kai studijavo ir konsultuojasi su mūsų dabartiniais studentais, fakultetu ir vadovais, neseniai pristatome " Hotelschool The Hague naujus vertybes. Tai vertybes pagrįstas etikos kodeksas, sukurtas mums už mus. Tai reiškia, kad mūsų vertybės bus suvoktos ne tik dėl galvos, bet ir apie mūsų tapatybę bei kultūrą, mūsų misiją ir viziją, o gal ir apie mūsų aistra pramonei, kuriai reikia ne tik aukštos kompetencijos, bet ir puikios būties lyderių. Mūsų vertybės kreipiasi į asmens asmeninę atsakomybę ir moralinę kompetenciją, raginamos visiems mūsų bendruomenės nariams priimti tvirtus moralinius sprendimus, pagrįstus vertybėmis, su kuriomis visi galime susipažinti.

Siekdami paremti Vertybes sukūrėme savo studentams, fakultetui ir vadybai manifestą, suteikiančią mums visus šiaurės žvaigždes už mūsų veiksmus ir elgesį. Mūsų vertybes pateikia raidės HOSPITALITY :

 • H - mes esame sąžiningi
 • O mes esame atviri
 • S - mes esame tvarūs
 • P - mes profesionalai
 • Aš - Mes esame sąžiningumo principu
 • T - mes esame skaidrūs
 • A - Mes esame ambasadoriai
 • L - mes esame Lojalūs
 • Aš - mes esame tarptautiniai
 • T - mes esame patikimi
 • Y - mes esame taip įsitikinę

6224_HTH-juli2013-47.jpg

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Hotelschool The Hague

Graduate Management Admission Test arba Meistras programa Hotelschool Hagoje šviečia naujos kartos svetingumo lyderių ir dėmesys sutelkiamas į svetingumo sąvoka inovacija ... [+]

Graduate Management Admission Test arba Meistras programa Hotelschool Hagoje šviečia naujos kartos svetingumo lyderių ir dėmesys sutelkiamas į svetingumo sąvoka inovacijas, verslo plėtros ir pokyčių.

Programa, įsikūrusi Amsterdame, prasideda 2015 rugsėjį ir trunka 13 mėnesių. Šiuo metu jums bus padidinti savo žinias ir vadovavimo kompetencijas, suteikti jums įrankius ir perspektyvas, reikalingų sukurti savo strategiją ir įgyvendinimą scenarijus savo ateities karjerą.

Baigus programą, Hotelschool Hagos įteiks jums diplomo laipsnių pavadinimą "Master of Business Administration Tarptautinės svetingumo".

Tai labai tarptautinė svetingumo vadybos programa yra atvira absolventų svetingumą susijusių ar ekonomika / Verslo vadybos bakalauro laipsnis. ... [-]

Olandija Amsterdamas
Rugpjūtis 2020
Anglų
Dieninės
13 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Hotelschool The Hague | Educational Programme

Hospitality Heroes: Andreas

Hotelschool The Hague
Address
Brusselselaan 2
2587 AH Haga, Pietų Olandija, Olandija
Interneto svetainė
Telefonas
+31 70 351 2481
Address
Jan Evertsenstraat 171
1057 BW Amsterdamas, Šiaurės Olandija, Olandija