Oficialus aprašymas

Apžvalga

Mastrichto universitetas (UM) yra labiausiai tarptautinis universitetas Nyderlanduose, kuriame dirba 16 300 studentų ir 4300 darbuotojų. Universitetas pasižymi inovaciniu švietimo modeliu, tarptautiniu mastu ir daugiadalykiu požiūriu į mokslinius tyrimus ir švietimą.

Dėl aukštos kokybės mokslinių tyrimų ir studijų programų, taip pat daug dėmesio skiriant socialiniam dalyvavimui, UM greitai sukūrė tvirtą reputaciją. Šiandien ji yra laikoma vienu iš geriausių pasaulio jaunų universitetų.

Greiti faktai

  • jauniausias ir labiausiai tarptautinis universitetas Nyderlanduose
  • 16 300 studentų, 4300 darbuotojų, 65 000 absolventų
  • vienas iš geriausių pasaulio universitetų (THE, QS)
  • vienintelis Olandijos universitetas Universitetų tinkle pasaulyje (WUN) ir Jaunųjų Europos mokslinių tyrimų universitetų tinklas (YERUN)

Campus Venlo

"Campus Venlo" trys pagrindiniai punktai yra maistas, mityba ir logistika. Mokslinių tyrimų ir švietimo temos svyruoja nuo maisto naujovių ir valgymo psichologijos iki logistikos optimizavimo. "Campus Venlo" tyrimai atliekami tarpdisciplininiu būdu per tris mokslinių tyrimų kryptis. Šalia "Campus Venlo" yra trys studijų programos: viena bakalauro programa ir dvi magistrantūros programos.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

Maastricht University, Campus Venlo

Global Supply Chain Management and Change programa buvo sukurta siekiant patenkinti didėjančią paklausą tiekimo grandinės ekspertams, kurie supranta inovacijų svarbą vers ... [+]

MSC Global Supply Chain Management and Change (visą darbo dieną)

Global Supply Chain Management and Change programa buvo sukurta siekiant patenkinti didėjančią paklausą tiekimo grandinės ekspertams, kurie supranta inovacijų svarbą verslo sėkmei. Programa mokoma Venlo mieste, apie 80 km nuo Mastrichto, suteikiant jums galimybę praktiškai pritaikyti savo žinias regiono pramonės širdyje.

Ką mokysi?

Pasaulinis tiekimo grandinės valdymas ir keitimasis įgauna įvairių disciplinų elementų, kurie suteikia jums visapusišką supratimą apie pasaulines tiekimo grandines ir jų platesnę poziciją pasaulio verslo ir ekonomikos srityse. Jūs gausite įgūdžių, kad išlaikytumėte "didelės nuotraukos" apžvalgą kiekvienai tiekimo grandinės grandies linkme, tuo pačiu turėdami lyderystės įgūdžius, kad skatintumėte pokyčių procesus, kurie bus naudingi įmonės veiklos rezultatams.... [-]

Olandija Venlo
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Maastricht University, Campus Venlo

Sveikatos Maisto inovacijų valdymo magistras rengia studentus suprasti maisto ir gėrimų pramonės naujovių procesą, ypatingą dėmesį skiriant pagerinti vartotojų sveikatos ... [+]

Sveikatos Maisto inovacijų valdymo magistras

&nbsp

Sveikatos Maisto inovacijų valdymo magistras rengia studentus suprasti maisto ir gėrimų pramonės naujovių procesą, ypatingą dėmesį skiriant pagerinti vartotojų sveikatos ir sveikos mitybos elgesį. Per disciplinų mokymosi metodą, studentai bus pasirengę padėti perdavimo sveikatos mokslas į gero naujo produkto ir rinkodaros koncepcijų aspektus.

Programa bus pasiūlyta Mastrichto universiteto palydovinės vietą Venlo, Sveikata, Medicina ir gyvenimas mokslų fakulteto pagal atsakomybės.

Sveikatos Maisto inovacijų managemen t magistras yra dvejų metų, dieninių programa dėstoma anglų kalba.... [-]

Olandija Venlo
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba