Maastricht University, Campus Venlo

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apžvalga

Mastrichto universitetas (UM) yra labiausiai tarptautinis universitetas Nyderlanduose, kuriame dirba 16 300 studentų ir 4300 darbuotojų. Universitetas pasižymi inovaciniu švietimo modeliu, tarptautiniu mastu ir daugiadalykiu požiūriu į mokslinius tyrimus ir švietimą.

Dėl aukštos kokybės mokslinių tyrimų ir studijų programų, taip pat daug dėmesio skiriant socialiniam dalyvavimui, UM greitai sukūrė tvirtą reputaciją. Šiandien ji yra laikoma vienu iš geriausių pasaulio jaunų universitetų.

Greiti faktai

  • jauniausias ir labiausiai tarptautinis universitetas Nyderlanduose
  • 16 300 studentų, 4300 darbuotojų, 65 000 absolventų
  • vienas iš geriausių pasaulio universitetų (THE, QS)
  • vienintelis Olandijos universitetas Universitetų tinkle pasaulyje (WUN) ir Jaunųjų Europos mokslinių tyrimų universitetų tinklas (YERUN)

Campus Venlo

"Campus Venlo" trys pagrindiniai punktai yra maistas, mityba ir logistika. Mokslinių tyrimų ir švietimo temos svyruoja nuo maisto naujovių ir valgymo psichologijos iki logistikos optimizavimo. "Campus Venlo" tyrimai atliekami tarpdisciplininiu būdu per tris mokslinių tyrimų kryptis. Šalia "Campus Venlo" yra trys studijų programos: viena bakalauro programa ir dvi magistrantūros programos.

Vietos

Venlo

Address
P.O. Box 616
6200 MD Maastricht

Venlo, Limburgas, Olandija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis