Oficialus aprašymas

PIET ZWART INSTITUTAS: MASTERINIAI MOKYMAI MENO, DIZAINO IR MENO ŠVIETIMO SRITYJE

Pietų Zwart institutas yra tarptautinių magistro studijų programos Willem de Kooning akademijoje Roterdamo Hogeschool mieste. Nuo 1999 m. Jis buvo skirtas skatinti studijas ir tyrimus meno, dizaino ir meno švietimo srityse.

60469_KDH.jpg

Įkurtas po novatoriško olandiško dizainerio Pieto Zwarto, kuris eksperimentavosi žiniasklaidoje ir kontekstuose, Institutas siūlo turtingą išsamią specializaciją ir tarpdalykinį mainus intymioje mokymosi aplinkoje.

Pietų Zwart instituto kursai yra Roterdamo miesto centre, Karel Doormanhof 45 ir Blaak 10 centre. Nors studentai ir dėstytojai atvyksta iš viso pasaulio, todėl jiems kyla įvairi kultūrinė įtaka, taip pat yra stiprus ryšys su miestu, jo istorija ir besikeičianti miesto aplinka.

Visi keturi magistrantūros kursai - dailė, interjero architektūra: moksliniai tyrimai + dizainas, žiniasklaidos dizainas ir komunikacija bei meno švietimas - dalijasi susidomėjimu kiekvienos disciplinos sudėtingais socialiniais, kultūriniais ir politiniais pagrindais.

Naudodami unikaliai pritaikytą mokymo programą, apimančią kolektyvinį mokymąsi, individualius mokymus, praktikuojamus mokslinius tyrimus ir teorinį tyrimą, mūsų kursuose mokomi specialistai, kurie kritiškai atspindi, naujovišką, iššūkį ir vaizduotę savo darbe. Mūsų absolventai siekia ne tik įsitvirtinti savo srityje, bet ir išbandyti ir kūrybiškai apibrėžti savo profesijos perimetrus.

Kaip švietimo programa ir kultūros centras, "viešinimo" sąvoka mūsų veiklos pagrindas. Parodos, programavimas, konferencijos ir leidiniai - tai priemonė plečiant mokslinius tyrimus už akademinės erdvės ribų, tuo pačiu metu vertinant labai reikalingą spekuliacinę erdvę apmąstymams ir žinių kūrimui, kuri yra įmanoma tik tokiu akademiniu pagrindu kaip Pieto Zwarto institutas.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Piet Zwart Institute

"Švietimo meno magistras" programa aiškiai jungia teoriją ir praktiką, daugiausia dėmesio skiriant šiuolaikinėms problemoms, kurios apima įvairią praktiką ir di ... [+]

"Švietimo meno magistras" programa aiškiai jungia teoriją ir praktiką, daugiausia dėmesio skiriant šiuolaikinėms problemoms, kurios apima įvairią praktiką ir diskursus (švietimas, pedagogika, politika, menas, dizainas, kultūros teorija, skaitmeninė didaktika, filosofija, muziejaus išsilavinimas ir "bendruomenės menas" ) Studentai raginami apmąstyti savo padėtį ir mokymo metodikas socialiniame, kultūriniame ir politiniame kontekste ir subsidijuoti artimą pažintį į meno švietimo, šiuolaikinio meno ir dizaino naujoves. Per intensyvų studijų procesą jie stiprina savo profesinę ir asmeninę padėtį šioje srityje. Nors bendras dėmesys skiriamas tarpdisciplininei sričiai, programa specializuojasi meno ir dizaino švietime.... [-]

Olandija Roterdamas
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba