Oficialus aprašymas

Tilburgo universiteto ir Eindhoveno technologijos universiteto verslo mokykla TIAS siūlo platų ir lanksčią tarptautiniu mastu pripažintų valdymo programų paketą. TIAS šūkis yra „Never Stop Asking“, ir tai atsispindi programose, kurios yra įsišaknijusios vadovaujančiuose vadybos tyrimuose ir skirtos spręsti konkrečius besivystančio verslo pasaulio asmenų ir organizacijų švietimo poreikius.

Ši orientacija į meistriškumą leido „Financial Times“ reitinguoti „Full-Time“ MBA programą 25 Europoje, o „The Economist Intelligence Unit“ - „Kuris MBA?“. tą pačią programą pateikė ne. 36 pasaulio populiariausiuose 100 reitinguose. Tačiau reitingai nesako visos istorijos. Studijavimas TIAS siūlo unikalią patirtį, kurią informuoja:

"International Focus": "Mes jus atnešime"

Tarptautinės programos dalyviai, fakulteto nariai, partnerių mokyklos ir dėstymo vietos iš Tilburgo į Taipėjus verčia į tikrai tarptautinę valdymo patirtį. Mūsų studentai įgyja tarpkultūrinius įgūdžius ir kuria pasaulinį kontaktų tinklą, kuris ir toliau bus naudingas ilgai po to, kai jie TIAS iš TIAS .

Įvairių tarptautinių studijų pakopų pasirinkimas

TIAS pripažįsta, kad žmonės turi skirtingus poreikius ir įsipareigojimus. Taigi mūsų mokymo programos įvairovė yra neribota:

  • Uždirbkite Europos, Amerikos ar Britanijos MBA laipsnį;
  • MBA ir magistro studijos, teikiamos visą ar ne visą darbo dieną;
  • MBA teikiamas vienerių metų, dieninio ar dvejų metų ne visą darbo dieną (Tilburgas, Utrechtas ir Bona);
  • Programos pritaikomos pagal jūsų tvarkaraštį ir įsipareigojimus.

Fakulteto kokybė

TIAS vykdo nuolatinį intensyvų keitimąsi informacija su Tilburgo universiteto ir Eindhoveno technologijos universiteto tyrėjais. Šie žinomi profesoriai yra mūsų mokymo fakulteto dalis, taip pat išplėstas tarptautinių ekspertų tinklas. Nesvarbu, ar studijuojate studijų programą, ar vykdomą ne laipsnį turinčią programą, jūs sužinosite iš fakulteto narių, kurie turi aistrą vadybos mokymui.

2003 m. Europos ekonomikos apžvalga Tilburgo ekonomikos fakultetą pripažino geriausia Europos mokslinių tyrimų institucija. Tilburgo universiteto Ekonomikos ir verslo administravimo fakultetas taip pat pasiekė AACSB akreditaciją.

Dalyvių kokybė

Gera valdymo programa yra labai interaktyvi: iš dalies mokosi bendradarbiaudami su savo bendraamžiais, kai juos rengiate, pristatote ir vertinate. Todėl programos kokybė priklauso nuo jos studentų kokybės. Kiekvienais metais TIAS pritraukia daugiau kaip 2500 aukštos kvalifikacijos dalyvių iš 60- TIAS šalių, kurių kiekvienas yra labai motyvuotas ir ieško naujo intelektualinio iššūkio ir didesnio tarptautinio verslo valdymo supratimo.

Stiprus absolventų tinklas

Tapimas TIAS absolventu yra viena iš didžiausių mūsų programų privalumų. Tapote tinklo dalimi, į kurią įeina absolventai, gerai žinomi visame pasaulyje žinomose organizacijose, įskaitant „Fortune 500“ įmones. Mūsų absolventai nori likti „komandos“ dalimi ir susitikti susitikimuose ir renginiuose; arba seminaruose, trumpuose kursuose ar pasirenkamuosiuose dalykuose, kurie užtikrina jų valdymo įgūdžius.

Programos mokomos:
Anglų
Olandų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MSc

TIAS School for Business and Society

Geriausias Olandijos verslo administravimo magistras (geriausių studijų reitingas, žurnalas Elsevier, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014). TIAS MScBA - Full-Time Tarptautinės m ... [+]

TIAS Pilnas laikas MScBA: geriausias verslo administravimo magistras Nyderlanduose!

Kaip siekiantis verslo profesionalas, norite paspartinti savo karjerą, nepaisant pasaulio ekonomikos būklės. Norint sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje, turite turėti aiškų karjeros tikslą ir aistringą siekį ją realizuoti. Be to, jums reikia įvairių įgūdžių, žinių ir žinių, kad galėtumėte išsiskirti nuo kitų.

TIAS dieninės magistrantūros verslo administravimo magistrantūros studijų programa leis jums veikti ir dalyvauti įvairiose organizacijos srityse. Jūs ne tik įgysite reikiamų žinių ir įgūdžių, bet ir gausite galimybių praktikuoti ir taikyti jas teoriniuose ir praktiniuose nustatymuose. Kad galėtumėte toliau formuoti jus kaip atsakingą verslo lyderį, taip pat atsižvelgsite į įvairius verslo sprendimų padarinius ir pasekmes.... [-]

Olandija Tilburg Utrecht
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
TIAS School for Business and Society

TIAS MScBA: geriausia MScBA Nyderlanduose! Kaip karjeros specialistas, norite išsiskirti. Norite, kad papildoma štampavimo galia užtikrintai paspartintų. Savęs, kaip tvir ... [+]

TIAS MScBA: geriausias verslo administravimo magistras Nyderlanduose!

Kaip karjeros specialistas, norite išsiskirti. Norite, kad papildoma štampavimo galia užtikrintai paspartintų. Savęs, kaip tvirtos lyderės, apibrėžimas niekada nebuvo toks svarbus.

Mūsų ne visą darbo dieną dirbantis magistro laipsnis verslo administravimo srityje (MScBA) leidžia ir įgalina jus tobulėti asmeniškai ir profesionaliai. Programa suteikia jums tarptautiniu mastu pripažintą kvalifikaciją, atverdama plačias karjeros galimybes. Jis iš karto padidina jūsų pozicijas jūsų organizacijoje, kad galėtumėte efektyviau veikti, ryžtingiau ir ryžtingiau.

Kodėl verta rinktis TIAS ?Nr. 1 magistrantūros studijų programų teikėjas Nyderlanduose - Keuzegids MastersGeriausias Olandijos verslo administravimo magistras - Elsevier Best Studies, 2018, 2017, 2016, 2015, 2014TIAS yra geriausias vadybos magistras Nyderlanduose - The Economist 2017Žymiai tobulinkite savo karjeros perspektyvas su mūsų pritaikyta asmeninio vadovavimo ir karjeros plėtros programaMėgaukitės asmeniniu dėmesiu nuo priėmimo iki baigimo ir už jos ribųSujunkite verslo fondą su greitu dėmesiu rinkodaros, finansų, investicijų, pokyčių valdymo ar verslo analizės srityseGaukite magistro laipsnį geriausioje Nyderlandų magistrantūros studijų programoje... [-]
Olandija Tilburg Utrecht
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
TIAS Business School
Tias building
Warandelaan 2

Tilburg, North Brabant, 5037 AB NL
Location address
Kroonstraat,50
Utrecht, Utrecht, 3511 RC NL