Oficialus aprašymas

112517_IMARC.JPG

The International Master's in Advanced Research in Criminology (IMARC) yra vienintelė kriminologijos programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama sienos kirtimui, saugumui ir socialiniam teisingumui. Bendrą programą siūlo keturi skirtingi Europos universitetai.

IMARC sprendžia svarbiausius klausimus, pradedant nuo didėjančio migrantų antplūdžio poveikio vidaus ir išorės sienų kontrolei, tarpvalstybiniam organizuotam nusikalstamumui, žmogaus teisių klausimams, miesto saugumui ir radikalėjimo bei terorizmo grėsmėms, kibernetinių nusikaltimų, korupcijos ir korupcijos klausimams. neapykantos nusikaltimų, rasizmo ir ksenofobijos didėjimas. Pagrindinė šių problemų sprendimo tema yra klausimas, kaip organizuoti saugumą ir apsaugoti žmogaus teises. IMARC sprendžia kriminologinės patirties poreikį bendros Europos baudžiamosios teisenos erdvės kontekste, kartu su vidaus ir išorės sienų kontrolės iššūkiais ir platesniu tarptautiniu mastu.

IMARC yra visą darbo dieną vykdanti programa, kuria studentai ruošiasi bendradarbiauti su dabartiniais Europos sienos kirtimo, saugumo ir socialinio teisingumo pokyčiais. IMARC siekia stiprinti studentų gebėjimą taikyti naujas žinias ir pažangius analitinius įgūdžius problemoms, kylančioms iš tarptautinės ir tarpdisciplininės perspektyvos. Programa sujungia mokymąsi, mokslinius tyrimus ir praktiką bendradarbiaudama su jau nusistovėjusiais partneriais, tarp kurių yra vyriausybės, nevyriausybinės organizacijos, verslo subjektai ir kiti universitetai, kurie prisideda prie mūsų studentų įsidarbinimo.

Programoje dalyvaujantys universitetai visi turi pakankamai, nors ir skirtingų mokslinių tyrimų ir mokymo kriminologijos srityje, ypatingą dėmesį skiriant sienos kirtimui, saugumui ir socialiniam teisingumui. Pagrindinis strateginės partnerystės tikslas - suburti šią patirtį ir sukurti subalansuotą ir novatorišką mokymo programą, kurioje būtų daug bendrų veiksmų ir kursų (daugiausia pasaulinės kriminologijos, tyrimų metodų ir perkeliamų įgūdžių srityje) ir pasirenkamieji kursai, siekiant suteikti galimybė sekti skirtingus takelius. Be to, IMARC apims novatoriškus, interaktyvius mokymo metodus, kuriuose optimizuojami tiek akis į akį studento, tiek dėstytojo kontaktai, neformalus mokymasis ir socialinės žiniasklaidos priemonės.

Šio konsorciumo universitetai yra:

  • „Erasmus University Rotterdam“, „Erasmus“ teisės mokykla, kriminologijos katedra (koordinatorius) (Nyderlandai)
  • Gento universitetas, Kriminologijos katedra, Baudžiamoji teisė
  • Kento universitetas, Socialinės politikos, sociologijos ir socialinių tyrimų mokykla (UK)

Partneriai

IMARC programa yra įtraukta į platesnį bendradarbiaujančių organizacijų tinklą, kuris užtikrina ryšį su organizacijomis, kurios yra svarbios programai, ir prieigą prie jų bei būsimą darbą. Tokiu būdu IMARC prisideda prie aukštojo mokslo kokybės kriminologijos srityje gerinimo ir pasiruošia dalyvauti aktualiose politikos ir praktikos srityse.

Asocijuoti universitetai

Be keturių universitetų, taip pat galite apsilankyti asocijuotuose universitetuose, kad atliktumėte savo magistro darbo tyrimus:

  • Hamburgo universitetas, Kriminologinių socialinių tyrimų institutas (IKS) (Vokietija)
  • Eötvös Loránd universitetas (ELTE), Budapeštas, Teisės mokykla (Vengrija)
  • Hassan 1er universitetas, Settat (Marokas)
  • Koç universitetas (Stambulas), sociologijos katedra (Turkija)

Organizacijos šioje srityje

IMARC sukūrė didelį tinklą su daugiau kaip 40 organizacijų sienos kirtimo, saugumo ir socialinio teisingumo srityje. Tarp šių organizacijų yra tarptautinės ir nacionalinės valdžios institucijos, NVO ir komercinės įmonės. Šios organizacijos bendradarbiauja su IMARC, siūlydamos stažuotes ir padėdamos atlikti mokslinius tyrimus ir duomenų rinkimą disertaciniams tyrimams, teikdamos informaciją apie mokymo programą ir konsultuodamos apie švietimo programos ir darbo srities ryšį.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

The International Master’s in Advanced Research in Criminology

The International Master's in Advanced Research in Criminology (IMARC) yra vienintelė kriminologijos programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama sienos kirtimui, saugum ... [+]

The International Master's in Advanced Research in Criminology (IMARC) yra vienintelė kriminologijos programa, kurioje daugiausia dėmesio skiriama sienos kirtimui, saugumui ir socialiniam teisingumui. Bendrą programą siūlo keturi skirtingi Europos universitetai.

IMARC sprendžia svarbiausius klausimus, pradedant nuo didėjančio migrantų antplūdžio poveikio vidaus ir išorės sienų kontrolei, tarpvalstybiniam organizuotam nusikalstamumui, žmogaus teisių klausimams, miesto saugumui ir radikalėjimo bei terorizmo grėsmėms, kibernetinių nusikaltimų, korupcijos ir korupcijos klausimams. neapykantos nusikaltimų, rasizmo ir ksenofobijos didėjimas. Pagrindinė šių problemų sprendimo tema yra klausimas, kaip organizuoti saugumą ir apsaugoti žmogaus teises. IMARC sprendžia kriminologinės patirties poreikį bendros Europos baudžiamosios teisenos erdvės kontekste, kartu su vidaus ir išorės sienų kontrolės iššūkiais ir platesniu tarptautiniu mastu.... [-]

Olandija Rotterdam Belgija Ghent Jungtinė Karalystė Canterbury Italija Bologna  + 4 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba