The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Įvadas

Oficialus aprašymas

The Master Institute of Visual Cultures – St. Joost School of Fine Art and Design

Magistro institutas yra dalis Šv. Joosto dailės ir dizaino mokyklos, esančios Nyderlandų pietuose, 's-Hertogenbosch mieste. Įsikūręs pačiame Europos ir Europos meno ir dizaino širdyje, institutas siūlo plačią teorijos ir praktikos perspektyvą ir suteikia galimybę gyvai mainytis. Mūsų modernios, visą parą veikiančios patalpos ir atviros studijos koncepcija sukuria derlingą aplinką, kurioje gali augti turtinga, daugiadisciplininė praktika.

Magistro institutas skatina ir palaiko studentus jų praktikuojamais tarpdalykinių tyrimų Pathways . Mes skatiname mokymąsi, kuris keičia pagrindų rinkinius - fiksuotų prielaidų ir lūkesčių rinkinius - kad studentai būtų labiau įtraukiantys, atviresni, atspindintys ir emociškai galintys keistis.

Mūsų mokymosi bendruomenė yra tarpkultūrinė; Skirtingų sluoksnių studentai pateikia skirtingas politinių ir meninių pozicijų perspektyvas. Mes priimame daugybę. Institutas siūlo gyvą aplinką moksliniams tyrimams konkrečiose programų srityse ir tyrėjų grupėse, kurias inicijavo dėstytojai ir mokslo profesoriai. Savęs valdymas ir savęs organizavimas yra svarbiausia. Mes esame įsipareigoję leisti studentams peraugti į specialistus, gebančius formuoti savo praktiką apgalvotai, strategiškai ir etiškai.

Avanso taikomųjų mokslų universitetas

Meistras Vaizdinių kultūrų institutas (MIVC) ir Šv. Joosto dailės ir dizaino mokykla yra Avanso taikomųjų mokslų universiteto dalis. Visos MIVC magistrantūros programos yra įsikūrusios vienoje universiteto vietoje, netoli Hertogenbošo miesto širdies.

Vietos

's Hertogenbosch

Address
Parallelweg 21-23
5223AL 's Hertogenbosch, Šiaurės Brabantas, Olandija