University of Groningen

Įvadas

Oficialus aprašymas

University of Groningen

University of Groningen yra 100 populiariausių mokslo universitetų, turinčių pasaulinę perspektyvą. Šiuo metu esame „Times Higher Education“ reitingo 80 vietoje ir siūlome daugiau nei 30 anglų kalbos dėstomų bakalauro programų ir daugiau nei 125 magistro programas. Įkurtas 1614 m., Universitetas yra vienas seniausių tyrimų universitetų Nyderlanduose. Mes esame tikrai tarptautinis universitetas, turintis daugiau nei 30 000 studentų ir 6000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 120 skirtingų tautybių.

Academy Building

Kodėl verta rinktis Groningeną?

Aukščiausios kokybės išsilavinimas: University of Groningen siūlo įvairias įdomias, labai vertinamas studijų programas. Būdami studentai gausite aukštos kokybės priežiūrą ir turėsite daugybę variantų. University of Groningen suteiktas „Geriausias tradicinis universitetas Nyderlanduose“ kokybės ženklas.

Aukščiausio lygio moksliniai tyrimai: mes esame tarp geriausių mokslinių tyrimų universitetų Europoje. 2016 metais mūsų profesorius Benas Feringa laimėjo Nobelio chemijos premiją. Universitetas vykdo novatoriškus ir socialiai reikšmingus tyrimus, o mūsų tyrimai tiesia tiltus tarp disciplinų.

Gyvas studentų gyvenimas: Groningenas yra energingas studentų miestas. Jos gyventojų vidutinis amžius yra žemiausias Nyderlanduose. Vienas iš keturių iš 200 000 gyventojų yra studentas. Studentus galima pamatyti visur: studijuojant parke, mėgaujantis naktiniu gyvenimu ir dirbant įvairius ne visą darbo dieną. Groningenas yra saugus ir žalias miestas, kuriame galima gyventi. Jis buvo pasirinktas kaip vienas laimingiausių Europos miestų.

400 metų reputacija: University of Groningen turi turtingą istoriją ir puikią reputaciją. Per 400 jo gyvavimo metų universitete studijavo ar dirbo daug labai talentingų įvairių disciplinų žmonių, įskaitant keturis Nobelio premijos laureatus, pirmąją universiteto universiteto studentę Olandijoje, pirmąją lektorę moterį, pirmąją Olandijos astronautą ir pirmasis Europos banko prezidentas.

Tikrai tarptautiniai: esame žinomi dėl savo didelės tarptautinės bendruomenės. Kasmet Groningene studijuoja beveik 6000 tarptautinių studentų iš daugiau nei 120 šalių. Gyvenimas Groningene nemokant olandų kalbos nėra problema; galėsite užsisakyti maisto, nusipirkti drabužių ir net vesti sporto pamokas anglų kalba. University of Groningen turi tvirtus tarptautinius ryšius, o tai reiškia, kad dalį savo laipsnio galite lengvai praleisti studijuodami užsienyje. Mes taip pat siūlome keletą unikalių tarptautinių magistro programų bendradarbiaujant su kitais dideliais Europos universitetais.

8349scr_62d6490ac42fc36.jpg?v=2017-04-21+16%3A38%3A44

Bakalauro programos

Mes siūlome per 30 anglų kalbos dėstomų bakalauro programų . Devynioms mūsų bakalauro programoms suteiktas kokybės ženklas „ Aukščiausio laipsnio programa “.

Magistrantūros programos

Šiuo metu University of Groningen siūlo daugiau nei 125 anglų kalbos dėstomas magistrantūros programas , iš kurių 18 Nyderlanduose yra vertinamos kaip „geriausiai vertinamos programos“.

Fakultetai

Tyrimai ir švietimas University of Groningen organizuojami 11 skirtingų fakultetų. Šie fakultetai yra:

Ekonomikos ir verslo fakultetas
Elgesio ir socialinių mokslų fakultetas
Teologijos ir religijos fakultetas
Menų fakultetas
Medicinos mokslų fakultetas
Teisės fakultetas
Erdvinių mokslų fakultetas
Filosofijos fakultetas
Gamtos ir inžinerijos fakultetas
Groningeno universiteto koledžas
„Campus Fryslân“

Vietos

Groningenas

Address
University of Groningen
Broerstraat 5

9712 CP Groningenas, Groningenas, Olandija

Leeuwardenas

Address
Wirdumerdijk 34, CE Leeuwarden
Netherlands

8911 Leeuwardenas, Fryzija, Olandija

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis

Programos