Oficialus aprašymas

Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam yra tarptautiniu mastu žinomas mokslinių tyrimų universitetas, įkurtas 1880 m. Universitetas siūlo daugiau kaip 150 anglų kalbos bakalauro, magistro ir doktorantūros studijų programas, kuriose mokosi 23 000 studentų iš viso pasaulio. 130 tautybių studentai ir darbuotojai sudaro dinamišką tarptautinę akademinę bendruomenę.

Universitetas yra gyvybingame Amsterdamo mieste, viename iš labiausiai daugiakultūrių pasaulio miestų, kuriame didžiausia studentų koncentracija yra Nyderlanduose ir kurioje anglų kalba yra antroji kalba. Universitetą supa vienas iš dinamiškiausių ir sparčiai augančių verslo rajonų Nyderlanduose, kuriuose veikia daugiau kaip 700 kompanijų.

Su daugiau nei 24 000 studentų, iš kurių 3300 yra tarptautiniai, universitetas atlieka pažangiausius visuomenės ir mokslo svarbos problemų tyrimus. Universitetas išskiria mokslinius tyrimus ir švietimą per keturias tarpdisciplinines temas: "Žmogaus sveikata ir gyvosios gamtos mokslai", "Mokslas tvarumui", "Susijęs pasaulis" ir "Visuomenės valdymas". Kaip studentas tai padės jums pažvelgti už mokslo disciplinų ribas ir ieškoti apčiuopiamų sprendimų geresniam pasauliui. Be to, " Vrije Universiteit Amsterdam įvairovę, kultūrą, įsitikinimą, tautybę ar ankstesnį išsilavinimą, kaip novatoriškumo ir pažangos šaltinį, taigi ir kaip ypatingą jėgą.

Švietimo kokybė

Vrije Universiteit Amsterdam (VU) turi didžiulę reputaciją už aukštą savo mokymo kokybę. Jūs dirbate palyginti mažose grupėse, kuriose daug dėmesio skiriama sąveika ir asmeniniam požiūriui. Mokymas yra gerai organizuotas. Tai atsispindi, pavyzdžiui, aiškioje studijų programų struktūroje.

Linksmas Amsterdamas

Universitetas yra gyvybingame Amsterdamo mieste, viename iš labiausiai daugiakultūrių pasaulio miestų, kuriame didžiausia studentų koncentracija yra Nyderlanduose ir kurioje anglų kalba yra antroji kalba. Kaip VU Amsterdam studentas, galite pasinaudoti visais kapitalo teikiamais pranašumais. Vos per penkiolika minučių esate gyvybingame Amsterdamo centre, kur yra daug parduotuvių, pramogų vietų, parkų ir šaligatvių kavinių. Amsterdamas yra saugus ir plačiai kalbama apie anglų kalbą.

Asmeninė priežiūra

VU Amsterdam daug dėmesio skiria asmeninių tyrimų rekomendacijoms. Tiesiogiai, kai pradėsite studijuoti, būsite pristatytas programos studijų patarėjui. Šis asmuo jums pasiūlys patarimų apie visas problemas, kurios gali kilti studijuojant, ir atsakyti į klausimus apie darbo rinką.

Unikalus tapatumas

VU Amsterdam buvo pirmasis Nyderlandų universitetas, kurį įsteigė privatus asmuo, be jokio įsikišimo iš bažnyčios ar valstybės. Šis paveldas vis dar labai priklauso nuo to, kas mes esame: VU reiškia "Vrije Universiteit", kuris iš tikrųjų reiškia "laisvąjį universitetą". Nuo pat pradžių universitetas nustatė savo tyrimų sritis, sukūrė savo studijų programas ir praktikavo savo didaktinius metodus.

Lengvai prieinamas

Vrije Universiteit Amsterdam yra lengvai pasiekiamas viešuoju transportu. Schiphol oro uostas yra vos už 8 minučių kelio traukiniu. Amsterdamo Zuid stotis yra pėsčiomis nuo Amsterdamo universiteto universiteto. Greitai tramvajumi nuvažiuosite iki Amsterdamo centrinės stoties ar Amsterdamo Sloterdijk stoties, o kelionės trukmė - tik šešiolika minučių. VU Amsterdam taip pat lengva pasiekti automobiliu, netoli Amsterdamo orbitinės greitkelio.

Universiteto miestelis

Beveik visi mūsų studentai, darbuotojai ir programos įsikūrę universiteto mieste: vienas pastatų kompleksas Amsterdamo verslo rajone. Todėl, studijuodami, labai lengva susipažinti su kitomis disciplinomis.

Akreditacija

Vrije Universiteit Amsterdam visiškai pripažįsta Olandijos švietimo ministerija kaip mokslinių tyrimų universitetas. Visi VU universiteto Amsterdamo diplominiai laipsniai yra akredituojami arba yra akredituojami NVAO, Nyderlandų ir Flandrijos akreditavimo organizacijoje. Šis organas buvo įsteigtas pagal tarptautinę sutartį ir garantuoja aukštojo mokslo kokybę Nyderlanduose ir flamandų kalbos Belgijoje per akreditavimą studijų programas.

Programų tipai

VU Amsterdam siūlo keturias programas:

  • Bakalauro studijų programos (vedančios BA / LLB / BSc)
  • Magistro studijų programos (vedančios MA / LLM / MSc / MPhil)
  • Doktorantūros / doktorantūros programos (vedančios doktorantūros / daktaro laipsnį)
  • Ne studijų programos (studijų užsienyje

Stipendijos

Naudodamiesi savo stipendijomis, VU stipendijų programa (VUFP), mes siūlome labai motyvuotus studentus su puikiais studijų rezultatais, unikaliomis galimybėmis siekti magistro laipsnio ir universiteto teikiamos finansinės paramos. VUFP stipendija yra atleidimas nuo mokesčio už mokslą. Olandijos stipendijų programa (HSP) skirta ne Europos ekonominės erdvės (EEE) studentams, norintiems sekti magistro programą Nyderlanduose. VU Amsterdam apima įvairovę, kaip praturtėjimą mūsų mokymui, moksliniams tyrimams ir mūsų indėliui į visuomenę. Ši stipendija skirta specialiems studentams, kurie prisideda prie mūsų universiteto įvairovės. Kaip tarptautinis studentas, planuojantis studijuoti VU Amsterdam , galite kreiptis dėl įvairių stipendijų ir stipendijų. Išsami informacija apie stipendijas ir terminus galima rasti WWW.VU.NL/SCHOLARSHIPS ARBA WWW.GRANTFINDER.NL.

VU stipendijų programa

VU stipendijų programa (VUFP) suteikia talentingiems būsimiems studentams unikalią galimybę studijuoti VU universiteto magistrantūros studijų programose.

Organizacija

VU Amsterdam yra tradicinis Olandijos universitetas, kuriai vadovauja Vykdomoji valdyba (trys nariai) ir 10 fakultetų, tiesiogiai dalyvaujantys Vykdomojoje valdyboje. Kiekvienas fakultetas teikia vieną ar daugiau bakalauro ir magistro studijų programų ir atlieka mokslinius tyrimus. Visi jie organizuojami skirtingai, tačiau dauguma jų turi valdybą, centrinį personalą ir keletą departamentų bei aukštesniųjų mokyklų. Universitete taip pat yra keletas paslaugų departamentų, iš kurių vienas yra Tarptautinis biuras, ir yra daug tarpdalykinių mokslinių tyrimų institutų.

Privati ​​ar vieša?

VU Amsterdam yra vienas iš 14 valstybinių universitetų, kuriuos pripažįsta Nyderlandų švietimo ministerija, todėl yra iš dalies finansuojamas iš valstybės biudžeto. Pagal Nyderlandų sistemą vyriausybė subsidijuoja pripažintus universitetus, remdamasi jų studentų skaičiumi, taip pat nustato mokesčius už studijas, kurias šiems universitetams leidžiama mokėti, ribas ir gaires. Tai užtikrins visų gerbiamų arba neturtingų Nyderlandų piliečių prieigą prie kokybiško aukštojo mokslo. VU Amsterdam sveikina pareiškėjus iš visų profesijų.

VU tarptautinės biuro paslaugos

  • Viza / leidimas gyventi

Sužinokite, ar jums reikalinga viza / leidimas gyventi ir kaip tai bus išdėstyta.

  • Apgyvendinimas

Informacija apie apgyvendinimą VU Amsterdam .

  • Registracija savivaldybėje

Kai atvykstate į Nyderlandus, turite užsiregistruoti savivaldybėje. Sužinokite, ko jums reikia padaryti.

  • Įvadinė veikla

Po atvykimo į VU Amsterdam vyks daug įžanginių renginių.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

MA

Vrije Universiteit Amsterdam

Tarpdisciplininė magistrantūros programa Istorija: Medicinos ir sveikatos humanitariniai mokslai jungia sveikatos ir medicinos istoriją su įvairiais meno ir humanitarinių ... [+]

Tarpdisciplininė magistrantūros programa Istorija: Medicinos ir sveikatos humanitariniai mokslai jungia sveikatos ir medicinos istoriją su įvairiais meno ir humanitarinių mokslų metodais. Klasės ištiria įvairius būdus, kuriais buvo ištirtas ir suprastas kūnas ir protas, ir kaip šie įvairūs žinojimo būdai formuoja kasdienį gyvenimą, medicinos praktiką ir visuomenės sveikatos politiką. Dalyviai mokosi kontekstualizuoti laiko ir kultūros medicinos idėjas ir analizuoti įvairius šaltinius, įskaitant istorinius artefaktus, komiksus ir filmus, medicinos tekstus ir sveikatos žurnalistiką. Remdamiesi įvairių disciplinų metodais, studentai išplės savo tyrimo įrankius už rašytinio žodžio ribų ir taip pat atsižvelgs į praeities garsus, kvapus ir išvaizdą bei jo pamokas ir palikimus.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

„Istorijos magistro programa“ Religija ir visuomenė orientuojasi į kintančio religijos (-ų) vaidmens visuomenėje suvokimą nuo senovės iki šių dienų. Kursai apima tokius k ... [+]

„Istorijos magistro programa“ Religija ir visuomenė orientuojasi į kintančio religijos (-ų) vaidmens visuomenėje suvokimą nuo senovės iki šių dienų. Kursai apima tokius klausimus kaip: koks yra santykis tarp religijos, politikos ir visuomenės nuo senovės? Kaip galime suprasti laipsnišką Bažnyčios ir valstybės atskyrimą ir naujas garbinimo formas, nesutarimus ir atsidavimą nuo Vakarų viduramžių? Ir koks buvo platesnių procesų, tokių kaip sekuliarizacija, globalizacija ir kolonizmas, poveikis?

Meistras: istorijaSpecializacija: religija ir visuomenėSTUDIJŲ PROGRAMA

Ilgametė patirties tradicija

„ Vrije Universiteit Amsterdam “ istorijos departamentas turi stiprią tradiciją mokyti ir analizuoti religijos vaidmenį istorijoje. Religija yra tiriama jos visuomeniniame ir politiniame kontekste ir ilgalaikėje perspektyvoje, todėl mūsų programa yra unikali. Studentai mokomi pagal naujausius tarpdisciplininius požiūrius į religiją, įskaitant istoriją, kultūrinę antropologiją, archeologiją, filologiją ir skaitmenines humanitarines žinias. Jie gali pagerinti savo žinias, tinklą ir įgūdžius, dalyvaudami mokslinių tyrimų institutų, tokių kaip Amsterdamo religijos istorijos centras ir CLUE, veikloje. Programa turi didelę visuomeninę reikšmę kaip temos, pvz., Religijos ir sekuliarizmo susidūrimai, aptariami politiniai ir religiniai santykiai ir religinio paveldo ateitis.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

MA Istorijos programa Pasaulinė istorija ir tarptautiniai tyrimai orientuota į tai, kaip žmonių, prekių ir idėjų apyvarta visame pasaulyje išsivystė ir formavo pasaulį, k ... [+]

MA Istorijos programa Pasaulinė istorija ir tarptautiniai tyrimai orientuota į tai, kaip žmonių, prekių ir idėjų apyvarta visame pasaulyje išsivystė ir formavo pasaulį, kaip žinome šiandien. Kursai apima įvairius dalykus, pradedant nuo „Kinijos ir Europos pramonės vystymosi didelio skirtumo“ iki pasaulinės perspektyvos, kad būtų išvengta darbo, rasinių teorijų ir pasaulinės migracijos. Specializuotuose kursuose iš mūsų ekspertų sužinosite apie naujausias tendencijas. Magistro baigiamojo darbo pasirinkimas yra nemokamas.

Meistras: istorijaSpecializacija: pasaulinė istorija ir tarptautinės studijosSTUDIJŲ PROGRAMA

Daugiau nei praeitis

Programa apjungia istorijos ir socialinių mokslų, ypač antropologijos, ekonomikos ir tarptautinių santykių, požiūrius. Kursai apima įvairius dalykus, pradedant nuo „Kinijos ir Europos pramonės vystymosi didelio skirtumo“ iki pasaulinės perspektyvos, kad būtų išvengta darbo, rasinių teorijų ir pasaulinės migracijos. Be archyvų šaltinių, studentai įgis pagrindinę lauko tyrimų ir internetinių šaltinių, tokių kaip diasporinės socialinės žiniasklaidos, sampratą ir mokysis dirbti su skaitmeninėmis duomenų bazėmis ekonomikos ir socialinės istorijos srityje. Studentai taip pat gali tobulinti savo žinias, tinklus ir įgūdžius, dalyvaudami mokslinių tyrimų institutų, tokių kaip Aplinkos humanitarinių mokslų centras ir CLUE, veikloje. Istorijos ir šiuolaikinių politinių diskusijų apie migraciją, nacionalizmą ir etninę kilmę ryšys aptariamas visoje programoje.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

MA programa Dizaino kultūros yra visa informacija apie gaminio projektavimo, grafinio dizaino ir mados tyrimo plačiąja įvairų kultūros kontekste. Dėmesys skiriamas ... ... [+]

Meistras Dizainas kultūrų

MA programa Dizaino kultūros yra visa informacija apie gaminio projektavimo, grafinio dizaino ir mados tyrimo plačiąja įvairų kultūros kontekste. Pagrindinis dėmesys skiriamas tiek dizainerio kaip "Autorius" ir sudėtingą grandinę gamyba, pardavimas, vartojimo ir kritikos, kurioje dizainas veikia ir gauna savo daug skirtingų reikšmių. Dizaino kultūros atkuria dizainas kaip pagrindinę objekto akademinio intereso, nenukrypstant nuo kultūrinio ir materialaus konteksto, kuriame ji veikia. Programa jungia generalist, lyginamoji požiūris į dizainą su aiškiai orientuota į istoriją ir teoriją.

Karjeros galimybės

Dizaino kultūros kursas yra dėstoma anglų kalba. Tai tarptautiniu mastu orientuota kursas, kuris palaiko glaudžius ryšius su realaus gyvenimo praktikoje. Be studijuoja teorinę ir istorinę praeitį dizaino, studentai gauna galimybę daryti savo gradacijos projektą kartu su pagrindinių veikėjų dizaino pasaulyje. Studentai Dizaino kultūrų gali tikėtis karjeros kultūros įstaigų (redaktorius, projekto vadovas), muziejų (mokslo, rūpintojas), žiniasklaidos, (autorius, kritikas, gamintojų), valdžios sektoriaus (administratoriaus patarėjas), dizaino agentūros (mokslininkas, konsultantas) ir švietimo ir mokslinių tyrimų institutai (mokytojas, tyrėjas).... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Šiuolaikinio meno istorija yra specializacija, orientuota į vizualinį, procesų ir skaitmeninį meną nuo 1960-ųjų. Šiuolaikiniame meno kūrinyje nėra vien tik klasikinės tap ... [+]

Apie

Šiuolaikinio meno istorija yra specializacija, orientuota į vizualinį, procesų ir skaitmeninį meną nuo 1960-ųjų. Šiuolaikiniame meno kūrinyje nėra vien tik klasikinės tapybos, skulptūros ir grafikos meno formų, įskaitant instaliacijos meną ir svetainės specifinius projektus, skaitmeninį ar naują žiniasklaidos meną (interaktyvius įrenginius, vietinių laikmenų kūrinius, programinės įrangos meną, tinklo meną, elektroninį meną ir video menas), performatyvūs ir aktyvūs projektai bei meniniai tyrimai.

Tai, kas vienija šias meno formas, yra tai, kad jie tiesiogiai sprendžia šiandieninės visuomenės sudėtingumą, per kurį informacinės technologijos ir globalizacija tampa vis svarbesniu, todėl formuojamos tinklinės meno praktikos formos, peržengiančios nacionalines ir kultūrines sienas. Tuo pačiu metu menininkai puikiai žino apie paveldą, kuria jie remiasi, dekonstruoja, komentuoja ar pritraukia meno istoriją, todėl įvairūs bando apibūdinti šiuolaikinį meną tokiomis sąlygomis, kaip postmodernios, post-konceptualios, post-medium, o pastaruoju metu net po internetinio ir po skaitmeninio - ir po šiuolaikinio ...... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MSc

Vrije Universiteit Amsterdam

Duisenberg pagyrimu programa finansų rinkose ir Reglamento suteikia studentams platų požiūrį į tai, kaip finansų rinkos veiktų. Ši programa apjungia pratimus finansų, aps ... [+]

Duisenberg pagyrimu programa finansų rinkose ir Reglamento suteikia studentams platų požiūrį į tai, kaip finansų rinkos veiktų. Ši programa apjungia pratimus finansų, apskaitos, teisės ir reguliavimą. Programos tikslas yra suteikti jums tvirtą pagrindą šiose disciplinose. Tai leis jums padaryti greitai pradžios, kaip visų pusių finansų specialistas. Daugiadisciplininė apmokyti finansų specialistai turi gerą padėtį darbo rinkoje. Tai pagyrimu programa yra sudėtinga, nes papildomų disciplinų, papildomų kursų, papildomų iššūkių užduotis ir papildomą lyderystės programą.

SPECIFINIAI ĮVYKIMO REIKALAVIMAI

Jūs turite turėti bent akredituota bakalauro laipsnį (atitinka olandų universitetinį bakalauro laipsnį), įskaitant kvalifikacijos kėlimo kursus įmonių finansų, finansų valdymo, finansų rinkų ir institucijų, verslo statistikos ir apskaitos. Kadangi ši programa yra selektyvi didesnis nei vidutinis pasirodymas ankstesnių bakalauro programos yra privalomi.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Unikalus Magistro programa Tarptautinių nusikaltimų ir kriminologija moko nedidelę grupę maždaug 25 studentų reikiamų intelektinės įgūdžių ... ... [+]

Meistras Tarptautinių nusikaltimų ir kriminologija (MSC)

Unikalus Magistro programa Tarptautinių nusikaltimų ir kriminologija moko nedidelę grupę maždaug 25 studentų reikalingą intelektinės įgūdžių, šio požiūrio ir traukiniai juos, kaip taikyti žinias ir patirtį realaus pasaulio situacijas.

Trumpai tariant programa

Tarptautiniai Nusikaltimai ir kriminologija yra vienerių metų, dieninių programa. Jis mokė visiškai anglų kalba. Programa dirba su tarptautiniais nusikaltimais plačiąja sistemą. Dėmesys skiriamas asmenų, grupių, valstybių ir tarptautinės bendruomenės vaidmenį. Įgysite pažvelgti į nusikaltėlių psichologiją, susipažinti su kriminologinių teorijų dėl organizacinių procesų ir aptarti politinius klausimus tarptautinėje arenoje. Dalykai, pavyzdžiui, kankinimus, išprievartavimą ir genocido aptariami per klasę. Tai gali būti emociškai reiklūs, bet mūsų pagrindinis tikslas yra imtis mokslinį požiūrį į šias temas, siekiant parengti priemones, kurios galėtų padėti išvengti šių nusikaltimų ateityje tipus. Jūs išmoksite analizuoti, ką daro žmonės kankinimus (etiologija), yra mokomi, kaip išmatuoti ir ištirti šiuos nusikaltimus (paplitimas) ir ginčijo kritiškai mąstyti apie būdus pereinamojo laikotarpio teisingumo (reakcijos). Jūs tai padaryti aptariant svarbias sąvokas tarptautinės baudžiamosios teisės ir taikant kriminologinę, sociologinius ir psichologinius teorijas tarptautinius nusikaltimus. Programa traukiniai studentams tapti abu mokslininkai ir specialistai. Baigęs programma, jums bus suteikta galimybė objektyviai įvertinti empirinius duomenis ir kritiškai pakomentuoti teorinių sąvokų, viena vertus, ir projektų politikos, plėtoti prevencines strategijas ir daryti lauko darbus kitiems.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistras

Vrije Universiteit Amsterdam

Mūsų specializacija ekonometrija ir ekonometrijos ir operacijų tyrimų magistrantūros studijų programos magistrantūros studijų programa, mes sveikiname jus sparčiai besivy ... [+]

Apžvalga

Mūsų specializacija ekonometrija ir ekonometrijos ir operacijų tyrimų magistrantūros studijų programos magistrantūros programa, mes siūlome jus sparčiai besivystančiame ekonometrikos ir duomenų mokslo metodų pasaulyje ultragarsuose duomenų rinkiniuose. Šioje specializacijoje aptariame statistikos teoriją apie didelių matmenų erdves, kompiuterinių mokslų įgūdžius tvarkant didelius duomenis, ekonometrinę metodiką, nustatančią priežastinius ekonominius santykius duomenų turinčioje aplinkoje. Toliau sužinosite praktinius gebėjimus analizuoti, modeliuoti ir prognozuoti pagrindinius finansinius ir ekonominius kintamuosius, siekiant pagerinti politiką ir sprendimų priėmimą.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Ekonometrinė teorija yra ekonometrijos ir operacijų tyrimų magistro programos specializacija. Šis nuodugnus ekonometrinių metodų pagrindų tyrimas suteikia jums galimybę i ... [+]

Apžvalga

Ekonometrinė teorija yra ekonometrijos ir operacijų tyrimų magistro programos specializacija. Šis nuodugnus ekonometrinių metodų pagrindų tyrimas suteikia jums galimybę ištirti ir valdyti aktyvią mokslinių tyrimų sritį, kuri jums pirmiausia suteiks akademinę ar profesinę karjerą.

Ekonometrija siejasi su daugeliu akademinių disciplinų, įskaitant matematiką, statistiką, ekonomiką, finansus ir verslo studijas, ir pirmiausia yra susijusi su ekonomikos teorijos ir statistikos metodų mokslu ir menu analizuojant ekonominius / finansinius / rinkodaros duomenis. Šis principas gali būti taikomas tiek daug krypčių, kad ekonometrija gali būti laikoma labai bendru tyrimu.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Finansų ekonometrija yra ekonometrijos ir veiklos tyrimų magistro programos specializacija. Šis praktinis tyrimas dėl ekonometrinių metodų, naudojamų kasdien finansų sekt ... [+]

Apžvalga

Finansų ekonometrija yra ekonometrijos ir operacijų tyrimų magistro programos specializacija. Šis praktinis tyrimas dėl ekonometrinių metodų, naudojamų kasdien finansų sektoriuje, leis jums tapti kiekybiniu finansiniu specialistu ir paskatins jus sėkmingos profesinės karjeros priešakyje.

Finansų ekonometrija jungia įvairias akademines disciplinas, įskaitant matematiką, statistiką, finansus ir verslo studijas, ir visų pirma yra susijusi su finansų ekonomikos teorijos ir statistinių metodų naudojimu finansų ir ekonomikos duomenų rinkinių analizei. Ekonometrinius metodus galima naudoti analizuojant finansinę riziką, investavimo strategijas, finansų ekonominę politiką, pinigų politiką, aukšto dažnio prekybą, kapitalo rinkas, finansinį stabilumą ir daugelį kitų temų.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Didėjančios rinkos ir didėjantis finansinių produktų sudėtingumas bei įvairovė sukėlė vis didesnį kvalifikuotų specialistų poreikį kurti, kainuoti ir apsidrausti sudėtinė ... [+]

Apžvalga

Finansų inžinerija yra ekonometrijos ir operacijų tyrimų magistro programos specializacija.

Didėjančios rinkos ir didėjantis finansinių produktų sudėtingumas bei įvairovė sukėlė vis didesnį kvalifikuotų specialistų poreikį kurti, kainuoti ir apsidrausti sudėtinėmis išvestinėmis priemonėmis. Finansų inžinerijos specializacija suteikia jums pažangias kvalifikacijas, susijusias su operacijų moksliniais tyrimais ir finansavimu, nuo finansinių portfelių valdymo iki rizikos analizės finansų rinkose. Finansų inžinerija - tai vieta, kur finansai atitinka veiklos tyrimus!

Finansų inžinerija naudoja operacijų tyrimų metodus, pvz., Modeliavimo ir modeliavimo optimizavimą, kad būtų galima įvertinti galimybes arba optimizuoti portfelį. Finansų analitikai dirba dideliuose bankuose, brokeriuose ir instituciniuose investuotojams, pavyzdžiui, draudimo bendrovėms.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Kiekybinė ekonomika yra ekonometrijos ir operacijų tyrimų magistro programos specializacija. Šis išsamus taikomųjų ekonometrijos ir ekonomikos kryžminių tyrimų tyrimas su ... [+]

Apžvalga

Kiekybinė ekonomika yra ekonometrijos ir operacijų tyrimų magistro programos specializacija. Šis išsamus taikomųjų ekonometrijos ir ekonomikos kryžminių tyrimų tyrimas suteikia jums galimybę ištirti aktyvias mikroekonomikos, makroekonomikos ir (arba) mikrofinansų mokslinių tyrimų sritis.

Ekonometrija siejasi su daugeliu akademinių disciplinų, įskaitant matematiką, statistiką, ekonomiką, finansus ir verslo studijas, ir visų pirma yra susijusi su ekonomikos teorijos ir statistikos metodų panaudojimu ekonominiams duomenims analizuoti. Ši programa suteikia jums galimybę ištirti klasikinę ir bendrą ekonomikos ir ekonometrijos sankirtą

Studijų programa... [-]
Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Jei susidomėjote karjeros apibrėžimo pramonės ir gamybos praktikos žaidimo taisyklėmis, giliai suprasdami pažangiausių technologijų galimybes, jei norite tęsti akademinę ... [+]

Apžvalga

Operacijų tyrimų teorija yra ekonometrijos ir operacijų tyrimų magistro programos specializacija.

Jei susidomėjote karjeros apibrėžimo pramonės ir gamybos praktikos žaidimo taisyklėmis, giliai suprasdami pažangiausių technologijų galimybes, jei norite tęsti akademinę karjerą, arba jei tiesiog mėgstate matematiką operacijų tyrimai, tuomet operacijų tyrimų teorija specializuojasi jums. Jis suteikia jums gilesnių žinių ir supratimo apie šią mokslinių tyrimų sritį ir, galiausiai, per disertaciją dalyvauja operatyvinių tyrimų pradiniame tyrime.

Be to, į pagrindinius programos kursus, paskaitos teikiamos per Nyderlandų tinklo operacijų tyrimų matematikos tinklą, kuriame dalyvauja geriausi mokslininkai iš visos Nyderlandų. Tokiu būdu specializacija suteikia galimybę mokytis iš įvairių pirmaujančių mokslo darbuotojų.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Marketingo duomenų mokslas yra ekonometrijos ir operacijų tyrimų magistro programos specializacija. Šis praktinis tyrimas dėl rinkodaros duomenų analizės ekonometrinių me ... [+]

Apžvalga

Marketingo duomenų mokslas yra ekonometrijos ir operacijų tyrimų magistro programos specializacija. Šis praktinis tyrimas dėl rinkodaros duomenų analizės ekonometrinių metodų, siekiant palengvinti rinkodaros strategijas, leidžia tapti kiekybiniu rinkodaros specialistu ir padėti jums sėkmingos profesinės karjeros priešakyje.

Rinkodaros duomenų mokslas jungia daugelį akademinių disciplinų, įskaitant matematiką, statistiką, ekonomiką ir rinkodarą, ir visų pirma yra susijęs su mikroekonomikos, vartotojų elgesio ir statistinių metodų naudojimu analizuojant duomenų rinkinius su keliomis hierarchijomis, pvz., Produktu, prekės ženklu, vieta, platinimu ir kt. Ekonometrinius metodus galima naudoti analizuojant apimties dalis, reklamos efektus, pardavimo strategijas, vartotojų elgseną, prekės ženklų lojalumo programas, TV ir socialinės žiniasklaidos reklamą ir daugelį kitų temų.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Sujungtame pasaulyje organizacijos vis dažniau bendradarbiauja siekdamos efektyviai platinti savo paslaugas klientams. Tam reikia integruoti įvairius pagrindinius procesu ... [+]

Apžvalga

Tiekimo grandinės valdymas yra ekonometrijos ir operacijų tyrimų magistro programos specializacija.

Sujungtame pasaulyje organizacijos vis dažniau bendradarbiauja siekdamos efektyviai platinti savo paslaugas klientams. Tam reikia integruoti įvairius pagrindinius procesus organizacijose. Specializacijos tiekimo grandinės valdymas suteikia jums žinių apie tiekimo grandines, taip pat sudėtingus kiekybinius metodus ir priemones nuo optimizavimo, kuriuos reikia efektyviai projektuoti, įgyvendinti ir valdyti tiekimo grandinės procesus.

Pagrindiniai šios programos kursai yra orientuoti į skaičiavimus su patikimu matematikos pagrindu. Tai leis jums įvaldyti platų modelių ir sprendimų metodų spektrą, kurti ir analizuoti naujus metodus, taikomus naujoms situacijoms.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Ekonomikos magistras buvo sukurtas būsimam profesiniam ekonomistui, kuris domėjosi socialiniais klausimais. Tai moko jus apie šiuolaikinės ekonomikos teorijos esmę ir tai ... [+]

Ekonomikos magistras

Ekonomikos magistras buvo sukurtas būsimam profesiniam ekonomistui, kuris domėjosi socialiniais klausimais. Tai moko jus apie šiuolaikinės ekonomikos teorijos esmę ir tai, kaip ją taikyti kasdienioms problemoms keliose pagrindinėse politikos srityse. Naudodamiesi elgesio ekonominiais modeliais ir statistiniais metodais, ekonomistai siekia atsakyti į makroekonominius ir mikroekonominius klausimus. Pagrindinės sritys yra skurdas ir nelygybė, socialinis saugumas, augimas ir infliacija bei aplinkos politika. Taikydami bakalauro lygiu išmoktas ekonomines technologijas, sužinosite, kaip taikyti struktūrinį požiūrį į praktines problemas. Kaip magistro studentas, jūs būsite universalus, visapusiškas ekonomistas, sugebantis savarankiškai spręsti svarbius ekonominius klausimus.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Ekonometrija ... [+]

VU Campus "Ekonometrikos ir operacijų tyrimų magistro programa" suteikia jums galimybę kurti savo kiekybinius įgūdžius, reikalingus jų naudojimui finansų, rinkodaros, ekonomikos ir verslo srityse.

Ekonometrija ir operacijų tyrimai atveria langą sudėtingam pasauliui, kuriame pateikiama įžvalga apie tai, kokius sprendimus remiasi žmonės, įmonės ir vyriausybės. Ekonometrija yra mokslas ir menas, naudojantis statistiniais metodais analizuoti finansinius, rinkodaros ir ekonominius duomenis, šiuo metu dažnai "Big Data". Operacijų tyrimas - tai mokslas ir menas, kai sprendžiami ekonomika, valdymas ir finansai, naudojant matematinius metodus.

Ekonometrinės specializacijosEkonometrinė teorija Ištirkite ir įvaldykite ekonometrijos aktyvią mokslinių tyrimų sritįFinansinė ekonometrija Studijuokite ekonometrinius metodus, kurie kasdien naudojami finansų sektoriuje, ir tampa kiekybiniu finansiniu specialistuRinkodaros duomenų mokslas Sužinokite, kaip duomenų mokslas gali pagerinti rinkodaros strategijas ir įgyti kiekybinį pranašumą rytdienos elektroninėje komercijojeKiekybinė ekonomika Ištirkite ekonomikos ir ekonometrijos sankirtas; taikoma ekonometrija, mikroekonomika, makroekonomika ir makrofinansavimasOperacijų tyrimų specializacijosOperacijų tyrimų teorija Studijuokite mokslo sienose: tapkite žaidimų keitikliu pramonės praktikojeTiekimo grandinės valdymas Tiekimo grandinės tinklų formavimas tarpusavyje susijusiame pasaulyjeFinansų inžinerija Tapkite finansų produktų analizės ir projektavimo ekspertu... [-]
Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Filosofijos daktaro filosofija ir dvejų metų magistro filosofijos valdymas traukina studentus filosofiškai atspindėti šiuolaikinių Vakarų teisinių sistemų prielaidas ir p ... [+]

Apie

Filosofijos daktaro filosofija ir dvejų metų magistro filosofijos valdymas traukina studentus filosofiškai atspindėti šiuolaikinių Vakarų teisinių sistemų prielaidas ir pagrindines savybes. Programa yra tarpdisciplininė. Bendrieji filosofiniai kursai ir specialūs teisės filosofijos kursai yra derinami su paties studento teisinių kursų pasirinkimu. Šio trasos studentai vienu metu baigia vienerių metų teisės magistro laipsnį.

Studijų programa

Kas yra teisinė sistema? Kokiomis sąlygomis yra teisė? Ar šiuolaikinių, liberalių gerovės valstybių piliečiai yra laisvi ir lygūs? Ar yra kokių nors gamtinių teisių? Ar tarptautinė teisė yra teisėta? Ar socialinis teisingumas taikomas ne tik valstybei? Koks žmogaus supratimas grindžiamas bioetikos įstatymais? Ar naujos technologijos ir valdymo formos kenkia standartams, kurie turi būti autonominiai teisiniai klausimai? Šie ir daugelis kitų klausimų yra keliami ir nagrinėjami dvejų metų magistrantūros filosofijos teisės ir valdymo.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 - 4 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Duomenų mokslas: finansų sistemos šokas ar didžiausia jos galimybė? Didelių duomenų, kartu su sparčiai didėjančia skaičiavimo galia, prieinamumas yra anksčiau nei matomi ... [+]

Duomenų mokslas: finansų sistemos šokas ar didžiausia jos galimybė? Didelių duomenų, kartu su sparčiai didėjančia skaičiavimo galia, prieinamumas yra anksčiau nei matomi mechanizmai. Blockchain turi galimybę iš esmės keisti mūsų registravimo ir administravimo būdą. Tinklai suteikia galimybę sukurti tvirtas ir stabilias sąveikas. Svarbiausi iššūkiai kyla siekiant suprasti, ką šios patrauklios naujos technologijos reiškia mūsų finansinei infrastruktūrai.

Šie pokyčiai reikalauja naujo tipo finansų. Duisenbergo apdovanojimų programa finansų ir technologijų srityje moko jus įveikti tradicinius finansų metodus kartu su duomenų mokslo pokyčiais. Baigę programą, galėsite suprasti duomenų metodus, kaip juos taikyti finansų sektoriuje ir kaip jie gali pertvarkyti verslą. Nors jūs neturėsite duomenų mokslų specialisto, suformuos tiltą tarp programuotojo ir vadovo. Jūs suprasite technikus, taikysite metodus finansų sektoriuje ir juos parduodate išoriniam pasauliui.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Ši programa rengia jus už filosofijos mokslininko karjerą. Jame daugiausia dėmesio skiriama pagrindiniams žmogaus žinių ir moralės klausimams, o tai leidžia jums speciali ... [+]

Apie

Ši programa rengia jus už filosofijos mokslininko karjerą. Jame daugiausia dėmesio skiriama pagrindiniams žmogaus žinių ir moralės klausimams, o tai leidžia jums specializuotis įvairiomis kryptimis. Istorinės ir šiuolaikinės perspektyvos derinys yra pagrindinė visos programos ypatybė. Mūsų programos tikslai yra

Padėti jums susipažinti su naujausiomis diskusijomis ir problemomis epistemologijoje, moralinėje ir politinėje filosofijoje, taip pat jų istorinėms šakoms.Mokyti savo mokslinių tyrimų įgūdžius.Parengti jus daktaro laipsniui. trajektorija.Padėti pritaikyti istoriškai pagrįstą žinių ir moralės pagrindų analizę aktualioms problemoms, tokioms kaip suklastotų naujienų ir sąmokslo teorijų pobūdis, klimato skepticizmas, laisvės ir lygybės santykis, asmeninė atsakomybė už kolektyvinius rezultatus ar rinkų moralę .... [-]
Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Norint gauti informaciją iš labai didelių tekstų saugyklų, reikia žinoti, ko ieškote ir kaip ją rasti. Magistro programa „Teksto kasybos AI“ treniruoja visus, turinčius b ... [+]

Norint gauti informaciją iš labai didelių tekstų saugyklų, reikia žinoti, ko ieškote ir kaip ją rasti. Magistro programa „Teksto kasybos AI“ treniruoja visus, turinčius bakalauro ir (arba) magistro laipsnį, kaip naudoti teksto gavybą, taikant dirbtinio intelekto (AI) metodus. Jūs sužinosite, kokios yra galimybės ir apribojimai, ir kaip apsvarstyti rezultatus ir tarpdisciplininius aspektus.

Kas yra teksto gavybos AI?

Ar kada nors susimąstėte, kodėl yra toks poreikis rasti teksto informaciją naudojant dirbtinio intelekto metodus? Mokslininkai ir sprendimus priimantys asmenys labai reikalingi informacijai, kuri turi būti kažkur iš tekstinių didelių duomenų. Keletas pavyzdžių:... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 semestras
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro programa chemijos yra sudėtingas studijų programa studentams, kurie jau turi tvirtą pagrindą chemijos ir kurie nori ... ... [+]

Chemijos magistras

Magistro programa chemijos yra sudėtinga studijų programa studentams, kurie jau turi tvirtą pagrindą chemijos ir kurie nori plėsti savo žinias ir patirtį. Cheminės nėra izoliuotas disciplina: jis suformuoja tiltą tarp biologijos viename gale spektro (Biomolekulinės chemijos) ir fizikos kitame gale (fizinė-teorinis chemijos). Magistro chemijos gali sukelti įdomų, gerai apmokamą karjerą su plačias galimybes siekti savo ambicijas.

Chemija yra bendra studijų programa Amsterdamo universiteto ir laisvojo universiteto Amsterdame. Kursai yra pateiktos dvi fakultetų mokslo. Absolventai gauna diplomą akredituota abiejų universitetų.

Trumpai tariant programa... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Ši programa apima molekulinės ir ląstelių biologijos, informatikos ir matematinis modeliavimas integruoti dideles sumas biologinius duomenis į pagrindinių ... ... [+]

Bioinformatikos ir sistemų biologijos magistras

Didžiuliam duomenų kiekiui buvo surinkti per genomikos iniciatyvas. Jie suteikia puikią progą ištirti gyvenimo paslaptis, suprasti daugiau jos sudėtingumo, gerinti gyvenimo kokybę ir užkariauti pagrindines ligas. Konvertavimas šį didžiulį kiekį duomenų į nekilnojamąjį supratimas yra pagrindinė iššūkis Bioinformatikos tyrimus. Didelio našumo metodus, kaip masiškai lygiagrečiai sekos ir masių spektrometrijos generuoti daugiau neapdorotus duomenis nei įprasti kompiuterių modeliai gali dirbti efektyviai. Apdoroti ir analizuoti šiuos duomenis, skaičiavimo metodai iš bioinformatikos - pavyzdžiui, sekos suderinimo, seka surinkimas, biostatistiką ir mašina mokymo - yra būtinas siekiant daryti prognozes apie sveikatos rezultatus ir nuspręsti, asmeninį požiūrį į pacientą. Tiek Bioinformatika ir sistemų biologijai yra stipriai tarpdisciplininius laukus. Ši programa apima molekulinės ir ląstelių biologijos, informatikos ir matematinis modeliavimas integruoti dideles sumas biologinius duomenis į fundamentalių žinių. Jums bus sukurti tvirtą jaustis moksliniams tyrimams ir aukšto lygio abstrakcijos, ir išmokti derinti greitus pokyčius šiose srityse.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Ši magistro pabrėžia rankas ant eksperimentų, siūlanti daug programinės įrangos laboratorijos kursus, mokyti jums išspręsti sudėtingas mokslinių tyrimų problemas naudojan ... [+]

Meistras lygiagrečiai ir paskirstytose kompiuterinėse sistemose

Ši magistro pabrėžia rankas ant eksperimentų, featuring daug programinės įrangos laboratorijos kursus, mokyti jums išspręsti sudėtingas mokslinių tyrimų problemas naudojant programinę įrangą, eksperimentus. Jūs dirbs projektavimo, įgyvendinimo, testavimo ir veiklos analizės kompleksinės sistemos programinę įrangą. Darbo mažose grupėse, jums bus apmokyti savo bendradarbiavimo mokslinių tyrimų įgūdžių. Kursai apima lygiagrečiai ir Distributed Systems, klasterinė ir tinklo skaičiavimas ir kompiuterinė grafika.

Trumpai tariant programa

Mokymo reikalauja, kad jūs imtis privalomų mokomųjų dalykų verta 32 ECTS kreditų ir pasirenkamieji dalykai, kurių vertė 27 ECTS kreditų. Dėmesys pamažu pereina nuo klasėje paskaitos į nepriklausomą ir mokslinius tyrimus orientuotą studijų su praktinio darbo, seminarų ir atvirų tyrimų klausimus identifikuoti. Privalomi dalykai yra šie:... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Kaip "Science-Business" profesionalas, jūs galite panaikinti atotrūkį tarp (universitetų) laboratorijų tyrimų ir praktikos didelėse pramonės įmonėse ir (mažose) verslo įm ... [+]

Kaip "Science-Business" profesionalas, jūs galite panaikinti atotrūkį tarp (universitetų) laboratorijų tyrimų ir praktikos didelėse pramonės įmonėse ir (mažose) verslo įmonėse. Jūs esate apmokyti integruoti mokslo aspektus į verslo ir inovacijų kontekstą, atsižvelgdami į organizacinius, socialinius ir kultūrinius kintamuosius. Praktiniai užsiėmimai ir teorija vyksta kartu su savo pagrindiniu SBI, o SBI kursuose yra realaus pasaulio verslo ir technologijos atvejų, kurie yra tiesiogiai taikomi jūsų būsimoje karjeroje.

PROGRAMOS STRUKTŪRA Programos pradžioje studentai pasirenka specializaciją: energija ir tvarumas arba gyvenimas ir sveikata. Mokymo programa apima: • privalomus verslo ir inovacijų kursus (18 EC); • su specializacija susijusius mokslinius pasirenkamuosius kursus (12 EC); • vieną su specializacija susijusią privalomą integracijos kursą (6 EC); • vieną iš dviejų mokslo projekto variantų ( 24 EB) • Mokslinių tyrimų projektas (36 EB) • Privalomojo tyrimo metodologijos kursas (6 EC) • Pasirinktinai (18 EC) ... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
3 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Kaip magistro studentas, jums bus ištirti, kaip gamta veikia. Tiek pats ir plėtoti priemones numatyti ir kovoti su problemomis, kurias sukelia taršos tikslas ... ... [+]

Meistras ekologijoje

Ekologai tiriant ryšį tarp organizmų ir jų aplinkos santykius. Kaip magistro studentas mokysis, kaip gamta veikia. Tiek pats ir plėtoti priemones numatyti ir kovoti su problemomis, kurias sukelia tarša, biologinės įvairovės nykimu ir klimato kaitos tikslas. Jums bus tyrimo Ekologija iš augalų, gyvūnų ir sistemų perspektyvos. Ekologiniai procesai tiriami iš molekulinio lygio prie regioninio ir pasaulinio masto, kur lauko stebėjimai ir eksperimentai yra naudojami siekiant nustatyti ekosistemos "modelius ir funkcijas.

Specializacijos

Ekologija ir evoliucija specializacija yra buvusių ekologija ir evoliucija programas abiejų universitetų derinys. Kelio siūlo tą patį paketą kursų magistrantūros studentams abiejų universitetų. Tai reiškia, kad jūs pasidalinti klases ir mokytojus su studentais iš kitų universitetų. Unikali galimybė pasipelnyti iš mokslinių žinių, dėstymo patirtį, mokslinių tyrimų įrangos ir visų kitų įrenginių du universitetai galime Jums pasiūlyti įvairovę. Norėdami dalyvauti šioje programoje, jūs turite būti registruotas kaip magistro ekologijos studentas laisvojo universiteto Amsterdame. Aplinkos chemija ir toksikologija yra nauja programa, sukurta ne TPB ir UVA veikianti daugiadisciplinei sričių, ekologijos, analitinės chemijos, biologijos, biomedicinos mokslų ir žmogaus sveikatos mokslų. Norėdami dalyvauti šioje programoje, jūs turite būti registruotas kaip magistro ekologijos studentas VU Amsterdamo. Limnologija ir okeanografijos (UVA) trasa yra esamos programos tuo UVA studijuoja Biologija, Chemija ir fizika gėlo vandens ekosistemoms (Limnologija) ir jūrų ekosistemoms (okeanografijos). Norėdami dalyvauti šioje programoje, jūs turite būti registruotas kaip magistro biologijos mokslų studentas UVA universitete.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro Kognityvinė Neuropsichologija yra dvejų metų tyrimų magistrantūros programa, kuri veikia ant pjaustymo kraštų tarp pažinimo psichologija ... ... [+]

Kognityvinės neuropsichologijos magistras (moksliniai tyrimai)

Mokytojo ir kognityvinė neuropsichologija yra dvejų metų tyrimų magistrantūros programa, kuri veikia ant pjaustymo kraštų tarp pažinimo psichologijos ir klinikinės neuropsichologijos. Nors pažinimo psichologija yra orientuota į bendrųjų teorijų smegenų funkcijos, Neuropsichologija dėmesys skiriamas atskiriems pacientams, kurių pažeistos smegenys, kurių būklė dažnai gali suteikti mums naujų įžvalgų į tai, kaip veikia žmogaus smegenys. Suderinus šiuos du požiūrius į vieną magistrantūros programa yra unikali Nyderlanduose.

Trumpai tariant programa

Mokytojo ir kognityvinė neuropsichologija yra dviejų metų tyrimų magistrantūros programa, derinant išsamius kursus apie pažinimo funkcijai bendrųjų ir klinikinių gyventojų su plataus masto bendrosios ir neuroscientific mokslinių tyrimų įgūdžių. Savybės mokymo programos apima:... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro programa matematikos laisvojo universiteto Amsterdamo suteikia jums galimybę specializuotis vienoje srityje, o toliau gilinti savo ... ... [+]

Matematikos magistras

Matematika yra energingas, daugialypė ir universalus laukas, kuriame dėmesys skiriamas tyrimų ir plėtros metodų spręsti teorinės ir taikomosios matematikos klausimus. Dažnai skiriamoji linija tarp teorijos ir praktikos yra tik iliuzija. Matematinė teorija, sukurta konkrečios problemos, dažnai randa savo kelią į netikėtų prašymų. Tai tvirtumas ir grožis matematika, disciplina, kuri pagal apibrėžimą yra begalinis, ir kur nauji keliai visada laukia, kol bus ištirta. Magistro programa matematikos laisvojo universiteto Amsterdamo suteikia jums galimybę specializuotis vienoje srityje, o toliau gilinti savo matematikos žinių apskritai.

Trumpai tariant programa... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro programa aplinkos ir išteklių valdymą organizuoja aplinkos apsaugos tyrimams atlikti instituto (IVM), kuris yra vienas iš ... ... [+]

Aplinkos ir išteklių valdymo magistras

Magistro programa aplinkos ir išteklių valdymą organizuoja instituto Aplinkos studijų (IVM), kuri yra viena iš seniausių ir labiausiai gerbiamų Europos mokslinių tyrimų institutų aplinkos mokslų. IVM gauna aukštus įvertinimus dėl savo puikių mokslinių tyrimų kokybę išorės kokybės užtikrinimo peržiūros, taip pat dešimtys labai gerai citavimo analizė recenzuojamų žurnalų straipsnių. Mūsų tyrimų projektai svyruoja nuo vietos problemas, pavyzdžiui, aplinkos apsaugos paslaugų finansavimui ūkininkams analizę, pilietinės žiuri naudojimas, siekiant palengvinti visuomenės dalyvavimą vandentvarka, prisitaikymą prie klimato kaitos, Nyderlanduose, nacionalinės uždavinius, kaip antai ekologiškos bendrasis vidaus produktą, pasaulines problemas, kaip antai analizuojant tarptautines derybas ir šiaurės-pietų finansinius mechanizmus. Pagrindinis tikslas Aplinka ir išteklių vadybos programa yra sukurti kritinę masę pagrindinėse srityse ir mokslinių tyrimų temas apmokant daugiadisciplininė, nepriklausomus ir verslumo mokslininkus su derinant kompetenciją mokslo ir visuomenės dalyvavimo aistra.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro apskaitos ir kontrolės yra vienerių metų programa, sudaryta iš septynių kursus ir disertacija minimumo. Programa nustato ... ... [+]

Magistras apskaitos ir kontrolės Magistro apskaitos ir kontrolės yra vienerių metų programa, sudaryta iš septynių kursus ir disertacija minimumo. Programa nustato greitą tempą, su trumpais, orientuota mokymo laikotarpius šešias savaites, po egzaminų. Programos branduolį sudaro reikalaujama kursai finansinės atskaitomybės, valdymo apskaitos, verslo teisės, įmonių valdymą ir empirinių tyrimų apskaita. Be to, turėsite galimybę imtis pasirenkant asortimentą tokiomis temomis kaip audito, apskaitos informacines sistemas, valdymo kontrolės, įmonių finansų ir apskaitos teorija. Kursai paprastai susideda iš paskaitų ir aktyvių mokymo metodų mišinio, įtraukiant tiek individualus ir grupinis darbas. Galiausiai, jūs rašyti magistro baigiamąjį darbą verta 18 kreditų. Jūsų darbas bus įrodyti, kad jums turėti tiek žinių apie drausmės tikimasi iš trokštantis profesionalus, ir mokslinių tyrimų, analizės ir ataskaitų teikimo įgūdžių, reikalingų kompetentingo mokslininko.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro programa Archeologija Šiaurės Vakarų Europoje apima iš vėlyvojo geležies amžiaus laikotarpio į naujieji laikai. Du specializacijos ... ... [+]

Master archeologijos Šiaurės Vakarų Europoje

Magistro programa archeologijos Šiaurės Vakarų Europoje apima iš vėlyvojo geležies amžiaus laikotarpio į naujieji laikai. Du specializacijų šioje programoje yra vėlyvojo geležies amžiaus ir Romos archeologija Šiaurės Vakarų Europoje ir Viduramžių ir ankstyvojo Šiuolaikinės archeologija. Vrije Universieit Amsterdamas turi lyderio pozicijas mokslinių tyrimų ir mokymo už pavėluotą priešistorės ir Romos laikų Vakarų Europoje, ypač atkreipiant dėmesį į olandų archeologijos srityje, o archeologija viduramžių ir naujieji laikai yra vienas iš ne specializacijų Amsterdamo universitetas. Du universitetai kartu taip padengti 3000 metų Vakarų Europos archeologijos. Ši programa skiria daug dėmesio atsiskaitymo archeologijos, į šventyklą ir laidojimo vietų, integracijos procesus Romos imperijos ir studijų miestų centruose ir materialinės kultūros archeologija. Yra glaudus ryšys tarp mokymo visose šiose srityse ir neseniai rinkimo vietoje ir kitų vykstančio tyrimo rezultatai, iš romėnų vila kraštovaizdžius pietinėje Olandijoje prie LOJ (Olandų Rytų Indijos bendrovės) Amsterdamo širdyje laivų statykloms.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro programa Archeologija: kraštovaizdžio ir paveldo nėra nustatyta geografinių ar chronologinė ribų, tačiau kalbama temas su archeologijos ... ... [+]

Master kraštovaizdžio ir paveldo

Magistro programa Archeologija: kraštovaizdžio ir paveldo nėra nustatyta geografinių ar chronologinė ribų, tačiau kalbama temas archeologinių kraštovaizdžių ir archeologinį paveldą daugelyje įvairių visuomenių. Į specializacijos kraštovaizdžio archeologijos, kultūrinis kraštovaizdis bus sprendžiami iš daugelio perspektyvų. Specializacija archeologijos paveldo dėmesys skiriamas prasmių, kad archeologinių liekanų gali gauti šiuolaikinėje visuomenėje veislių.

Specializacijos

Magistro programa Archeologija: kraštovaizdžio ir paveldo išskiria dvi specializacijas:

Kraštovaizdžio archeologija Kraštovaizdžio archeologija yra specializacija, kuri yra gerai išvystyta VU Amsterdamo ir UVA spindulių. Nyderlandai (didelės apimties kasinėjimai) ir Viduržemio jūros regiono (antvandeniniai tyrimai) formuoja istorines peizažai, dėl kurių atliekamas duomenų rinkimo vietoje, o taip pat koordinavimo centrų vykdomų mokslinių tyrimų projektų apie GIS naudojimo archeologija ir vila kraštovaizdžius Romos šiaurės imperija. Pagrindiniai temos programoje yra: ekologiniai ir ekonominiai aspektai tarpusavio tarp žmogaus ir kraštovaizdžio; istorinė stratifikacija kraštovaizdžio; toliau pro praeityje "; kraštovaizdžio ir tapatybė.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Archeologai su magistro archeologijos Viduržemio yra išskirtinai tinka laikytis profesinės karjeros archeologija. Jie turės ... ... [+]

Master archeologijos Viduržemio

Bendrą stiprumas UVA ir VU Amsterdamo yra jų ilgas tradicijas atliekant tyrimus Viduržemio jūros regione. Tai galima matyti iš didelio kiekio ekspedicijų projektų Italijoje ir Graikijoje, taip pat muziejų kolekcijų Allard Pierson muziejus. Du specializacijų susieti su ilgais, tačiau labai dabartinių, drausminių tradicijų UVA ir VU Amsterdamo, kurios apima dėmesį į archeologijos, objektų pagrindu tyrimo ir - sąveikos ir ryšį - taip pat kūrėjams ir vartotojams.

Du specializacijų

Magistro programa Viduržemio Archeologija siūlo dvi specializacijos: Klausimai objektų ir tautų

Ši specializacija susijęs su materialinės kultūros, kuriuo nuodugniai analizuoti skirtingais rakursais keramikos arba medžiaga iš kapus ir draustinius skaičiuoja kaip už sužinoti daugiau apie žmones ir praeityje įvedimo. Mokytojo modulių temos glaudžiai susieti su UVA ir VU Amsterdamo rinkimo vietoje. Rezultatai iš lauko, bet iš savo laboratorinių tyrimų nagrinėjami moduliuose. Emisijoje objektų ir tautų skirtingi aspektai materialinės kultūros bus aptarti: nuo technikos ir stiliaus socialinis vaidmuo objektus ir pastatus. Ši specializacija apima aspektus nuo materialinės kultūros studijų, medžiagų mokslų muziejus archeologija. Viduržemio jūros jungtys... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro programa Senovės Tyrimai nesilaiko disciplinų. Yra beveik ne vienas klausimas, į kurį galima atsakyti tik iš ... ... [+]

Master Senovės studijų

Magistro programa Senovės Tyrimai nesilaiko disciplinų. Yra beveik ne vienas klausimas, į kurį galima atsakyti tik iš archeologinės ar literatūros taško. Šiuo senovės studijų jūs išmoksite naudoti tai, kas yra būtina, ar tai būtų senovės Istorija, Archeologija, senųjų kalbų arba filosofija. Ideali situacija, jei manote sau tiek istorikas ir archeologas, ir norite peržiūrėti literatūrą kaip visuomenės produktas. Klausimai jums Natknąć yra, pavyzdžiui: Roma buvo etninės melting pot per imperinių laikų. Kaip klasikiniai poetai į tai reaguoti, ir gali pėdsakai šios etninės susimaišymu galima rasti studijų gyvenimo sąlygų ir meninės išraiškos? Yra tekstų apie sapnus, kilusių iš klasikinio pasaulio (iš Mesopotamijos į Romą ir Bizantijoje) daug. Ar mes galime daugiau sužinoti apie senovės žmones studijuoti šias svajones? Ir kas yra Lotynų literatūros įtaka olandų literatūros? Arba: Šį kartą negalima lyginti Homeras su Virgil, bet su Gilgamešas epo. Pagrindinis modulis Pagrindinė modulis šią studijų programą yra "Great Diskusijos senovės istorijos studijų". Šiame modulyje dėstytojai iš laisvojo universiteto Amsterdamo ir Amsterdamo universiteto susidoroti su pagrindinių temų nuo senųjų tyrimų, kurie buvo iš karštų diskusijų objektas srityje skaičius. Jūs parašyti knygą apie vieną iš šiose diskusijose. Priklausomai nuo jūsų fone, jums bus specializuojasi toliau Senovės istorijos ir archeologijos, Lotynų kalbos ir kultūros, graikų kalbos ir kultūros ar Mesopotamijos kalbos ir kultūros pirmojo tūkstantmečio prieš Kristų... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Kaip magistro studentas, jūs išmoksite atlikti nepriklausomus tyrimus dirbtinio intelekto (AI) srityje. Jūs ištirti žinių įgijimo ir modeliavimo ... ... [+]

Master Dirbtinis intelektas

Kaip magistro studentas, jūs išmoksite atlikti nepriklausomus tyrimus dirbtinio intelekto (AI) srityje. Jūs ištirti žinių įgijimo ir modeliavimo, multi-agent sistemas ir metodus, kad interneto paieškos veiksmingiau ir efektyviau. Dirbtinis intelektas yra visa informacija apie išmaniųjų aplinka, palaikantys žmonės labai skirtoje būdu. Kadangi intelektas yra daugiau nei tiesiog logiška minties, turėsite pasitelkti žinias iš visos akademinės spektrą; nuo filosofijos, logikos ir psichologijos, ir informacijos mokslų, kalbų analizė ir matematika.

Trumpai tariant programa

Magistro programa Dirbtinis intelektas trunka dvejus metus ir susideda iš 120 ECTS kreditų. Nesvarbu specializacija pasirinksite, jums užbaigti savo programą rašyti disertaciją. Galite pasirinkti vieną iš dviejų programų:... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Dvejų metų tyrimų magistrantūros ekonomika yra ideali programa studentams, kurie nori tęsti doktorantūros studijas. Programa suteikia pasirinkite, aukštos ... ... [+]

Master ekonomika (magistro laipsnis)

Dvejų metų tyrimų magistrantūros ekonomika yra ideali programa, skirta studentams, kurie nori tęsti doktorantūros studijas. Programa suteikia pasirinkite, aukštos kokybės išsilavinimą ekonomikos ir ekonometrikos srityje. Jei jūsų ambicijos yra orientuota į akademinės karjeros Ekonomikoje ekonometrijos ar finansų, tai tyrimų magistrantūros yra ideali vieta jums. Ne tik jis išmokys jus atlikti nepriklausomus mokslinius tyrimus, tačiau ji taip pat suteikia puikią kertiniu akmeniu gerų doktorantūros pozicijas.

Specializacijos

Šioje mokslinių tyrimų magistro suteikia jums tris specializacijas:

ekonomika Ekonometrija finansai ... [-]
Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro Spatial, transporto ir aplinkos ekonomikos siūlo puikias karjeros perspektyvas. Daugelis absolventai rasti darbą kaip politikos ekonomistų su ... ... [+]

Master erdvinės, transporto ir aplinkos ekonomika (STREEM)

Programa suteikia jums galimybę specializuotis erdvinės, transporto ar aplinkos ekonomika. Erdviniai ekonomika: analizuoti, kaip įvairių jėgų prisidėti prie erdvinių dinamikos ir tinklo plėtros iš esmės mikroekonomikos perspektyva; ieškoti naudoti ir toliau plėtoti įvairių technikų, metodų ir priemonių šioje srityje. Transporto ekonomika: sutelkti dėmesį į priežastis ir pasekmes augantis mobilumo iš mikroekonomikos perspektyva; sprendžiamos tokios problemos kaip perkrova, patikimumo, saugos ir aplinkosaugos išorės. Aplinkos ekonomika: dėmesys ekonominius aspektus aplinkos problemas ir politiką; derinti mokslo ir politikos kompetenciją; atsižvelgti į poreikį integruoti ekonomiką su įžvalgos iš kitų disciplinų, ypač aplinkos mokslų. ... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Neurologijos priklauso mokslų, kad ateityje turės didelį poveikį beveik visų mūsų veikimu, kaip žmonėms aspektus .. ... [+]

Neurologijos priklauso mokslų, kad ateityje turės didelį poveikį beveik visų mūsų veikimu, kaip žmonėms aspektus. Neurologijos jau pakeitė požiūrį turime savyje. Ši programa siūlo atsakymą į Atsakingų mokslininkų, mokslininkų, kurie jautriai reaguoja į konceptualius klausimus savo konkrečiam subdomenas ir kurie, kita vertus, galinčių atspindėti ir bendrauti apie platesnius aspektus, savo srities poreikio, klinikinė, taip pat kaip visuomeninius. Mes siekiame filosofijos neurologijos vietoj filosofija apie neurologijos.

Programos struktūra

Iš PNS Mokymo apima EB 30 filosofijos, 36 EB neurologijos, 42 EB Filosofijos neurologijos ir EB 12 atskirų magistro darbe, bent 120 ec viso. Daugiau informacijos apie mokymo programas, kreipkitės į ne www.vu.nl/philosophy~~pobj svetainę... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro specializacija filosofijos, bioetikos ir sveikatos suteiks jums su teorinių ir praktinių priemonių, skirtų spręsti etikos klausimus sveikatos priežiūros ... ... [+]

Filosofijos, bioetikos ir sveikatos magistras (filosofijos specializacija (2 metai))

Magistro specializacija filosofijos, bioetikos ir sveikatos suteiks jums su teorinių ir praktinių priemonių, skirtų spręsti etikos klausimus sveikatos priežiūros ir sveikatos priežiūros policy.You išmoks apmąstyti praktinių problemų iš medicinos, moraliniu, teisinė, politinė ir ekonominiu požiūriu. Už tarpdisciplininio refleksijos poreikis auga kaip pokyčius visuomenėje atsirasti naujų iššūkių sveikatos priežiūros. Paimkite pamainas atsakomybės pavyzdžiui: pacientai turėtų prisiimti didesnę atsakomybę už savo sveikatą ir į "valdyti save" ir draudikai vis atsakinga už tiek išlaidų ir sveikatos priežiūros kokyb ÷. Be to, yra daug greiti mokslo ir technologijų raidą, siekiant atsižvelgti į: žiniomis apie genetiniu pagrindu, ligų, iš anksto implantacijos diagnostikos ir IVF, į plastinės chirurgijos naudoti estetinį priedui. Tada yra Just paskirstymo, kurį sukelia vis daugiau gydymo galimybių visoms ligoms rūšių ir daugėja žmonių, gyvenančių iki pat senatvės problemų. Tokie pokyčiai sukelti medicinos etikos darbotvarkės pakeitimą.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Ši magistro programa suteikia koncepcijas ir praktinės įžvalgos, kurie abu yra labai svarbu suvokti, kaip valdymas ir rinkos veiktų ... ... [+]

Finansų magistro studijos

Jei jus domina gauti geresnį supratimą apie tai, kaip finansų valdymas ir finansų rinkos darbą, magistro ir finansų VU University Amsterdam yra puiki vieta pradėti. Ši magistro programa suteikia konceptualias struktūras ir praktinės įžvalgos, kurie abu yra labai svarbu suvokti, kaip valdymas ir rinkos veikia finansų sektoriuje.

Studijų programa

Programos tikslas Magistro programa Finansai suteikia jums išsamų pagrindą gera pradžia, kaip finansų specialistas. Pirmasis smūgis yra pusė mūšis. Ši programa kelia savo žinių lygį investicijų ir įmonių finansų, ugdo jus, kaip taikyti šias žinias praktikoje (atvejai) ir traukiniai jums sukurti naujas žinias sakas dabartinės akademinės minties. Pirmieji du mokymosi tikslai yra integruoti į keturias privalomų kursų (Corporate Finance empiriniai Finansų Asset Pricing & investicijų ir finansinių rinkų ir institucijų) ir dviejų arba daugiau pasirenkamųjų kursų, kuri leidžia jums toliau specializuotis. Tiek individualiai, tiek komandoje, jums bus dirbti su akademinių mokslinių tyrimų projektų atsakydami realaus gyvenimo klausimus iškeltus finansų pasaulyje. Finansai gali tapti Jūsų antrąją prigimtį, jei yra galimybė įsigyti, taikoma ir tuo pat metu sukurti žinių.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Kiekybinis Finansai programa yra 84-kredito pagyrimu Sekti, kad yra dalis magistrantūros programa Finansų. Jums reikės tris pagrindinius kursus ... ... [+]

Magistras Finansai: Apdovanojimai programa Kiekybinis Finansai

Kiekybinių Finansai programa yra 84-kredito pagyrimu Įrašo kad yra dalis magistrantūros programa "Finansai". Jums reikės tris pagrindinius kursus finansų (Investicijos, išvestinių finansinių priemonių ir Kiekybinis rizikos valdymas) ir tris pažangias metodines pagrindinius kursus ekonometrijos ir finansų matematikos. Galite pasirinkti tris pasirenkant iš Mokytojo programų finansų ekonometrija, matematika, verslo studijų, ekonomikos ir kt. Ši pasirinkimo laisvė leidžia jums pasirinkti savo specializaciją ir sukurti savo karjeros profilį. Galėsite pabrėžti pagrindines metodologines subjektus arba sutelkti dėmesį į pažangių metodų taikymo. Per vienerius metus jums bus lankyti paskaitas, pilnas Case Study užduotys, pristatymus ir atlikti išsamių tyrimų užduotis. Programa yra dėstoma anglų kalba. Absolventai gauna magistro Finansų pavadinimą.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro programa fizikos ir astronomijos suteikia jums daug galimybių studijuoti ir užsiimti radikalią fundamentaliuosius tyrimus ir jos ... ... [+]

Fizikos magistras

Fizika ir Astronomija yra neatskiriama šiuolaikinės visuomenės. Šiuolaikinis gyvenimas būtų visiškai kitoks, be kompiuterinių lustų, lazeriai, MRT atrankinės patikros ir visų kitų privalumų fizikos tyrimus. Magistro programa Fizikos suteikia jums daug galimybių studijuoti ir užsiimti radikalią fundamentaliuosius tyrimus ir jos taikymais. Nesvarbu, ar esate suinteresuoti fiziniai procesai ląstelėse, kuriant dirbtinį fotosintezę, astrofizyki fizikos ar išbandyti pagrindines simetrija atomo lygmeniu, magistro programa Fizikos suteikia jums galimybę gilinti savo žinias ir dalyvauti radikalią fundamentaliuosius mokslinius tyrimus.

Fizika ir Astronomija "yra bendra studijų programa Amsterdamo ir VU Amsterdamo universitetas. Kursai yra pateiktos dvi fakultetų mokslo. Absolventai gauna diplomą akredituota abiejų universitetų.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Mūsų Tarptautinės hidrologijos magistro programa yra anglų kalba ir reikalauja dviejų metų studijų gauti 120 ECTS (Europos kreditų perkėlimo sistema), kad jūsų ... ... [+]

Master Hidrologijos

Užtikrinti, kad yra pakankamai geros kokybės vandenyje patenkinti augančio pasaulio gyventojų poreikius yra nelengvas iššūkis. Visuomenė turi Hidrologija valdyti pasaulio vandens išteklius. Į magistrantūros programa Hidrologijos, jums bus mokytis procesus, reguliuoti kiekį ir vandens kokybę, kaip ji eina per ekosistemų, dirvožemio ir upių. Mes suteiksime Jums su kieto teorinis pagrindas, kartu su hidrologinio tyrimų įvairiose srityse: nuo atogrąžų Amazonės į amžinojo įšalo regionuose Sibirą. Mokslas magistras Hidrologijos leidžia verstis profesine ar mokslinę karjerą hidrologija.

Studijų programos

Mūsų tarptautinė Hidrologijos Magistro Programa yra anglų kalba ir reikalauja dviejų metų studijų gauti 120 ECTS (Europos kreditų perkėlimo sistema), kad jums reikia baigimo kaip mokslo magistras Hidrologijos. Pirmaisiais metais, Hidrologija magistrantūros programa susideda iš paskaitų, kompiuterių dirbtuvėse, laboratorijoje ir lauko kursų derinys. Šis laikotarpis yra naudojamas mokyti jums teorinio ir eksperimentinio hidrologijos pagrindai. Antrus metus leidžia toliau specializaciją savo interesų sritį, ir pagal 4-6 mėnesių Master mokslinių tyrimų projekte laisvojo universiteto Amsterdamo išvadą, ar išorės tarptautiniai tyrimai arba profesinės organizacijos. Magistro hidrologija projektas gali būti rašomasis stalas tyrimas (pvz hidrologinį modeliavimas, laboratoriniai) ar studiją, apimančią lauko matavimus. Rezultatas yra magistro darbas. Didelė dalis programos yra privalomas (102 ECTS kreditų iš 120 ECTS viso). Jūs galite pasirinkti iki 18 ECTS verta kreditų taškų iš magistrantūros programa Hidrologijos arba iš kitų magistrantūros programų hidrologinių, gamtos ir aplinkos mokslų.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Tai dviejų metų programa ne laisvojo universiteto Amsterdamo ruošia gabius studentus mokslinių tyrimų karjeros istoriją. Jūs galite specializuotis ... ... [+]

Master istorija (mokslinių tyrimų)

Tai dviejų metų programa rengia talentingų studentų mokslinių tyrimų karjeros istoriją. Jūs galite specializuotis politinio (Post) kolonijinės istorijos, pasaulio socialinės istorijos ar kultūros istorijos. Istorija grupė yra pripažinta dėl savo unikalaus kompetenciją žinių ir religijos, kultūros paveldo tyrimų, emocijos studijų materialinės kultūros, ir aplinkos humanitarinių istorijos srityse. Jūs ištirti sudėtingus žvaigždynus, kurioje žmonės, objektai, erdvės ir idėjos susikerta su daug dėmesio skiriant energijos, socialinių santykių, religijos ir emocijų vaidmuo. Programa taip pat suteikia studentams galimybę tyrinėti ir mokyti įgūdžių skaitmenine analize ir pamąstyti apie atsirandančią skaitmeninę humanitarinių metodų galimybes.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Mokslinių tyrimų magistro ypatingos svarbos studijų Kultūra ir menas yra dvejų metų programa, kuri leis jums sukurti į profesionalių mokslo. Programa dirba su ... ... [+]

Master ypatingos svarbos studijų Kultūra ir menas (moksliniai tyrimai)

Tai dviejų metų programa yra unikali Nyderlanduose. Ypatingą dėmesį skiriant metodinių ir teorinių klausimų, ji susisieja perspektyvas iš meno istorijos, žiniasklaidos tyrimai, dizaino studijas ir architektūros istorija. Tai skatina žinių, analitinių įgūdžių ir pajėgumų įsigijimą kritiškai apmąstyti istorinius ir šiuolaikinius įvykius kultūros pramonės šakose. Jis centrai dėl "vizualinių objektų" (iš gamtovaizdžių, miestų ir pastatų kūrinių įvairiose žiniasklaidos, kino, televizijos, dizaino ir žaidimų) savo socialines, institucines, ekonominių ir ideologiniai kontekstai analizė. Programa yra dėstoma anglų kalba.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Tyrimai magistro kalbotyros yra dvejų metų programa, kuri leis jums sukurti į profesionalių mokslo. Programa dirba su lingvistikos ... ... [+]

Meistras kalbotyros (moksliniai tyrimai)

Mokslinių tyrimų magistro kalbotyros yra dvejų metų programa, kuri leis jums sukurti į profesionalių mokslo. Programa dirba su lingvistikos plačiąja prasme. Visi mokiniai bendrą kursą kalbų tyrimų pirmaisiais srityje. Žinoma, tinkamai vadinamas Kalbų tyrimų, yra mokoma trijų ar keturių dėstytojų, kiekvienas iš kurių paskaitas apie mokslinių tyrimų istoriją kalbotyros nuo savo specializacijos srityje perspektyvos, ir apie metodus ir būdus, naudojamus jų atskirų laukų. Be to, jums bus pasirinkti sritį, kurioje norite specializuotis. Programos metu bus galima pasirinkti keturis kursus iš esamų magistro kursų sąrašą. Jūs grįsti savo pasirinkimą jūsų pačių interesų ir specializacijos, kurią norite tęsti. Mūsų kompetencijos sritys apima ne tik fonologija sintaksę, bet ir dalykų, pavyzdžiui, tekstinės ir / ar žanro analizės, antropologinių lingvistikos, taikomoji kalbotyra, sociolingvistika ir. Programa yra dėstoma anglų kalba.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Židinio taškas šioje programoje ne laisvojo universiteto Amsterdamas yra tarp literatūros ir socialinių pokyčių tarpusavio. Grožinė literatūra svarbu, nes ji formuoja tai ... [+]

Master literatūrologija (moksliniai tyrimai)

Židinio taškas šioje programoje yra tarp literatūros ir socialinių pokyčių tarpusavio. Grožinė literatūra svarbu, nes ji formuoja tai, kaip mes žiūrėti į pasaulį, kitus žmones ir save. Būtent per fantazijos, kad mes galime pradėti keisti realybę. Šioje programoje jūs išmoksite analizuoti forma, kalbos ir materialinius aspektus tekstais vežėjų kultūrinių, etinių, religinių, mokslinių ir politinių sistemų prasme. Jūs išmoksite projektuoti mokslinius tyrimus, kurie sujungia perspektyvas iš literatūros studijų ir literatūros istorijos su kitomis disciplinomis, pavyzdžiui, kultūros ir (post) kolonijinio Istorija, aplinkos ir skaitmeninių humanitarinių, pasaulio istorijos ir vizualinės kultūros.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Mūsų magistro kursai gali pakeisti iš metų į metus, kad atspindėtų vykstančius pokyčius ir tarptautinį informatika tyrimus. Jie gali būti ... ... [+]

Meistras Informacinių mokslų

Informatika yra įvairių sričių srityje, apimanti informacinių ir ryšių technologijų (IRT) ir jos praktinį taikymą visuomenėje. Ar domitės, kaip informacija yra sukurta ir tvarkoma įmonių ir organizacijų? Ar jums labiau domisi technologijų taikymo, nei technologija dėl jo paties? Ar manote, kad tai yra svarbu atsižvelgti į žmonių, organizacijų ir kultūrų vaidmenį projektavimo, modeliavimo, bendravimo ir dalijimosi informacija? Jei taip, tada magistro programa Informacinių mokslų laisvojo universiteto Amsterdamo yra puikus pasirinkimas už jus. Informatika sujungia technologijas ir organizacines studijas, viena vertus, su technologijomis ir kultūros, kita. It features kursus, kurie jus į priekį nuo greito tempo pokyčius šiame sektoriuje. Programa orientuota į interneto programų ir interneto tyrimų, skirtų e-visuomenės ateities, įskaitant tokiose srityse kaip e-verslo ir e-pramogų. Magistro programa siekiama skatinti mokslinę įžvalgą ir socialinės atsakomybės jausmą. Jums reikės pasirinkti kursus, kurių bendra vertė 15 kreditų iš patvirtintų kursų, kurie yra įsišakniję mūsų tarptautinių mokslinių tyrimų sąrašą. Mūsų magistro kursai gali keistis kiekvienais metais atspindi vykstančius pokyčius ir tarptautinį informatika tyrimus. Jie gali apimti svečių kursus, SIKS Nacionalinė absolventas tyrimų mokyklos kursus ir kursus kitų naujų temų mokė universiteto darbuotojai. Mūsų dabartiniai kursai apima informacijos paieška, e-verslo inovacijos, programinės įrangos architektūra, ontologija inžinerijos ir multimedijos dizaino dėklas.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Istorija klausimai. Magistro studijų programos istorijoje VU traukiniai jums tapti profesinės istorikas. Žinoma, yra plataus masto ir taip pat leidžia jums specializuotis ... [+]

Istorija klausimai. Magistro studijų programos istorijoje VU traukiniai jums tapti profesinės istorikas. Žinoma, yra plataus masto ir taip pat leidžia jums specializuotis tam tikroje srityje istorijos. Kiekvienas specializacija yra grindžiamas vienu iš istorijos katedros kėdės. Jūsų studijų pažanga yra asmeniškai mentored profesorius. Pasak studento, "Istorija VU išsiskiria savo mažoje bendruomenėje studentų ir jos darbuotojams remti".

PROGRAMOS STRUKTŪRA

Visi studentai laikytis pagrindinių kursų skaičių. Be to jums pasirinkti platų magistro mokymo programą arba vieną iš penkių specializacijų. Jei nuspręsite sekti plačiąja magistro mokymo programą, tada jūs padaryti savo pasirinkimą nuo kitų dalykų siūlomų. Kiekvienas specializacija yra prijungtas prie vieno ar daugiau iš istorijos katedros kėdės. Jūsų studijų pažanga yra asmeniškai mentored pagal akademinio personalo narys. Kai specializacijų yra anglų kalba; kiti yra olandų kalba, bet su kai kurių anglų kalbos kursus.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Lingvistikos magistras: kalbos konsultavimas ir kalbų dokumentavimas siūlo bendrą kalbotyros programą, kurioje daugiausia dėmesio skiriama teorijos ir duomenų sąveikai an ... [+]

Apie

Lingvistikos magistras: kalbos konsultavimas ir kalbų dokumentavimas siūlo bendrą kalbotyros programą, kurioje daugiausia dėmesio skiriama teorijos ir duomenų sąveikai antropologinės, tipologinės ir apibūdinančios lingvistikos mokslinių tyrimų tradicijose. Praktinio darbo srityje, kultūrinės pragmatikos ir antropologinių perspektyvų akcentavimas padaro šią programą unikali Nyderlanduose. Pasibaigus studijoms, studentas turi žinių, įgūdžių ir kompetencijos, kad galėtų veikti kaip kalbos specialistas arba kalbos specialistas daugeliu atvejų, ypač vertimo, tarpkultūrinio bendravimo ir kalbos dokumentacijos:

žinios apie dabartines tendencijas tipologinės, aprašomosios ir antropologinės lingvistikos srityse;gebėjimas kritiškai atspindėti mokslo leidinius šiose srityse;gebėjimai atlikti kalbinius tyrimus lauko darbuose ir tarpkultūrinės kalbų konsultavimo padėtyse metodiškai tinkamai ir sistemingai;gebėjimas aiškiai ir sistemingai pranešti apie savo mokslinių tyrimų rezultatus tiek kalbėjams, tiek akademinei auditorijai;gebėjimas parašyti nepakankamai dokumentuojamos kalbos referencinę gramatiką pagal tarptautinius aprašomojo ir dokumentinio lingvistikos standartus.Studijų programa... [-]
Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Tyrimo Magistro programa siekiama pristatyti gerai įrengtas mokslininkus senovės studijų srityje. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas kultūrų ir visuomenių ... ... [+]

Klasikų ir senųjų civilizacijų magistras (moksliniai tyrimai)

Tyrimo Magistro programa siekiama pristatyti gerai įrengtas mokslininkus senovės studijų srityje. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas kultūrų ir visuomenių Viduržemio jūros regione, Vakarų Europoje ir Vakarų Azijoje iš C laikotarpį. 1000 BC 500 AD. Programa siūlo gerą mišinį dalykinio ir tarpdalykinio mokymo ir mokslinių tyrimų. Drausmės, nes programa pagrįsta siūlomų savo bakalauro programą specializacija; tarpdisciplininis, nes jūs pasinaudoti susijusių disciplinų rezultatų per vadinamųjų "pagrindinių modulių". Tai yra du tarpdisciplininių vadovėliai, kuriuose nariai dėstytojų iš įvairių disciplinų nuo senovės studijų ir archeologijos skyriaus išmokyti jus, kaip kreiptis į bendrą mokslinių tyrimų temą iš skirtingų perspektyvų ir pateikti teorinį atrama su šia tema. Pasirinkę dėl mokslinių tyrimų magistrantūros programa atneš jums į įkvepiantį mokslinių tyrimų aplinką. Senovės studijų ir archeologijos skyrius buvo labai sėkminga pastarųjų metų kuriant mokslinių tyrimų galimybes, doktorantūros ir mokslo daktarų mokslinių tyrimų studentams, įskaitant dideles temines projektų, kurie kambarį už doktorantūros ir mokslo daktarų mokslo studentų skaičius.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Tekstų, literatūros ir materialinės kultūros senovės Graikijoje ir Romoje tyrimas siūlo informacijos lobynas. Ši informacija yra aukščiausios ... ... [+]

Master Classics

Klasika kaip disciplinos yra gyvas ir kicking. Tekstų, literatūros ir materialinės kultūros senovės Graikijoje ir Romoje tyrimas siūlo informacijos lobynas. Ši informacija yra aukščiausios svarbos savaime, bet taip pat yra labai svarbūs mūsų šių dienų kultūra. Ar manote, kad iššūkis Nuance į graikų-romėnų antikos įvaizdį, taip pat užmegzti naujus ryšius tarp dabarties ir praeities? Tokiu atveju magistro klasika jums programą. Ši magistro programa sujungia lingvistika, literatūra ir kultūros istoriją. Jo specialus profiliai narratology ir diskurso lingvistika, intertekstualumas ir priėmimas, ir senovės minties. Nuo graikų-romėnų antikos pasaulis turi daug briaunų ir todėl klasika apima daug disciplinų. Jums bus analizuoti atstovybes pirminius šaltinius daug giliau nei buvo atvejis bakalauro etape. Nurodykite savo interesų sritis jums bus įtraukta į akademinių debatų ir išmokti tvarkyti akademinių priemones prisidėti sau šias diskusijas. Be to, jums bus parodyta, kaip susieti savo specialistą, kritinį žinių antikos iki tekstų ir kitų kultūros reiškinių iš vėlesnių laikotarpių.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro programa Senovės istorija suteikia dvi specializacijos. Kiekvienas specializacija sudaro du pagrindinius modulius, kad jums pristatyti skaičių ... ... [+]

Meistras Senovės istorijos

Magistro programa Senovės istorija suteikia dvi specializacijos. Kiekviena specializacija apima du pagrindinius modulius, kurie supažindina jus su daugeliu svarbių aptariamos srities diskusijų ("Didžiosios diskusijos senovės istorijos studijose"). Taip pat yra nemažai dėmesio tarpdisciplininių mokslinių tyrimų.

Rytų ir Vakarų konfrontacija: Visada buvo daugiau ar mažiau abipusio kultūros sąveikos tarp Artimųjų Rytų ir Graikijos pasaulyje. Tai taikoma religinių ir meno motyvais, mokslo, rašymo sistemų ir viešojo administravimo. Pedagoginio personalo patirtis yra sutelkta daugiausia helenizmo epochą (Aleksandras Mesopotamijoje Didelis), nors anksčiau ir vėlesniems laikotarpiams taip pat yra taikoma. Religija ir kultūra: vienas iš pagrindinių temų, kurioms pagal šią specializaciją yra Graikijos elito rytinės Romos imperijos kultūra. ... [-]
Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Nedideliame masto mokymo aplinkoje, studentai tyrimų magistrantūros klinikinių ir vystymosi psichopatologijos išmoksite apie etiologijos, ... ... [+]

Klinikinės ir vystymosi psichopatologijos magistras (moksliniai tyrimai)

Nedideliame masto mokymo aplinkoje, studentai Mokslinių tyrimų magistro klinikinės ir vystymosi psichopatologijos išmoksite apie etiologijos, plėtrą ir eigą psichopatologijos ir pažangiausius psichologiškai informuoti metodai, skirti jo profilaktikai ir gydymui. Geriausi mokslininkai šioje srityje pristatys kokybišką mokymą apie naujausias įžvalgas apie tarp psichikos sveikatos, biologinių labdaros ir aplinkos išteklius, neuropsychologicznej substrato ir žmogaus santykius ir pritaikomi ir dis- funkcionalios strategijos vystymosi kelius atžvilgiu.

Trumpai tariant programa

Į Raidos psichologija, klinikinės psichologijos ir specialiojo mokslo laisvojo universiteto Amsterdamo departamentai pasiūlyti talentingų ir motyvuotų studentų sudėtinga Edukacinė programa; unikalus, dvejų metų tyrimų magistrantūros Klinikinės ir vystymuisi psichopatologijos. Savybės mokymo programos apima:... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro programa siekiama suteikti jums žinių, patirties ir įžvalgų, jums reikia tapti savarankiška profesinė C srityje ... [+]

Kompiuterijos mokslų magistro studijos

Magistro programa siekiama suteikti jums žinių, patirties ir įžvalgų, jums reikia tapti savarankiška profesionali kompiuterių mokslo srityje. Jūs išmoksite daug apie už kompiuterinių sistemų, programinės įrangos, tinklų ir interneto sistemų technologijos. Programa yra sukurta siekiant pasiūlyti tvirtą pagrindą verslo pasaulyje karjerą, taip pat pasiruošti tolesniam mokymuisi, kaip moksliniu. Yra keletas mokslinių tyrimų grupių per laisvojo universiteto Amsterdamo, kur turėsite galimybę tęsti savo darbą, kaip moksliniu. Kompiuterių mokslo departamentas turi daug ryšių su nacionalinėmis ir tarptautinėmis kompanijomis, kurios gali Jums pasiūlyti pradėjęs riedėti savo karjerą, kai jūs baigėte savo magistro. Kompiuterių Mokslas absolventai yra didelė paklausa, ir daugelis mūsų studentams susirasti darbą savo pasirinktoje srityje specializaciją.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro "programa" Kultūra ", organizavimas ir valdymas kelia organizacinių problemų platesniame socialiniame ir kultūriniame perspektyvos. Ar tu ... ... [+]

Meistras Kultūros, organizavimas ir valdymas

Magistro "programa" Kultūra ", organizavimas ir valdymas kelia organizacinių problemų platesniame socialiniame ir kultūriniame perspektyvos. Ar domitės organizacijų ir temų per organizacijos kultūrą, pokyčių valdymo ir kultūrinių pokyčių? Ar jums siekiama pereiti su akademinį magistro laipsnio? Tada šeimininko programa Kultūra, organizavimas ir valdymas gali būti tik tai, ką jūs ieškote.

Studijų programa

Programa orientuota į kokybinius tyrimų metodus, kurie būdingomis etnografinį metodą. Studentai taip pat gali atlikti mokslinius tyrimus savo disertaciją Nyderlanduose, ar užsienyje, ypač Pietryčių Azijoje, Pietų Afrikoje ar Karibų jūros. Ko galite tikėtis iš šios programos:... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Mokytojo literatūros studijų programa literatūra anglų kalba laisvojo universiteto Amsterdamo daugiausia dėmesio skiriama literatūros ir vaizdo atžvilgiu ... ... [+]

Master literatūrą anglų kalba

Mokytojo literatūros studijų programa literatūra anglų kalba laisvojo universiteto Amsterdamo daugiausia dėmesio skiriama literatūros ir vizualinės kultūros atžvilgiu. Įsišakniję VU Amsterdamo tradicija studijuoja tarp žodžio ir vaizdo santykius, tai specializuota tarpdisciplininis programa bus išmokyti jus, analizuoti įvairius būdus, kuriais tekstinę ir vaizdinę kultūra bendrauti. Temos mokėsi iš šios perspektyvos, svyruoja nuo Renesanso etape scenarijų, iš tarp poezijos ir fotografijos susijusios su kino adaptacijos gotikinių romanų. Šios programos kursai yra glaudžiai susijusi su dabartine mokslinių tyrimų darbuotojų, taip, kad studentai dalyvauja pažangiausius pokyčius. Jūs esate raginami ieškoti savo interesus gylis naudojant įrankius ir teorijas Mes pateikiame jums, baigiant savo mokslinių tyrimų projektą, kai rašote savo MA-disertaciją antrąjį pusmetį.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Programa Lyginamoji menai ir žiniasklaidos Tyrimai dėmesys skiriamas intermedialities, susijusius su kino, televizijos, skaitmeninės žiniasklaidos, literatūros ir vaizduo ... [+]

Magistro lyginamojoje menų ir žiniasklaidos studijų

Programa Lyginamoji menai ir žiniasklaidos Tyrimai dėmesys skiriamas intermedialities, susijusius su kino, televizijos, skaitmeninės žiniasklaidos, literatūros ir vaizduojamojo meno. Intermedialities yra paprogramių ir tarpusavio tarp meno ir žiniasklaidos, bet ir šalies viduje ir tarp įvairių laikmenų. Tai buvo suintensyvėjo su skaitmeninių žiniasklaidos atvykus ir "hypermedium", kuri kyla iš ekrano sąveika žodžių, vaizdų ir garsų ir per kino, televizijos, radijo, žurnalistikos, e-knygų konvergencijos, ir fotografijos apie interneto.

Pagrindiniai kursai Programa susideda iš keturių pagrindinių kursų: Tarpdalykinės skaitymo koncepcijos, "Cross Media" istorijos pasakojimo, "Crossmedial" parodos ir "Palyginimų menas": "Kino teatras". Pirmasis semestras susideda iš dviejų įvadinių kursų, skirtų tarpinių studijų pagrindinėms teorinėms struktūroms:... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Laisvojo universiteto Amsterdamas yra vienas iš nedaugelio universitetų Europoje, siūlančių pilną kapitonui Krajoznawcza, net su galimybe pratęsti programą į dvejų metų t ... [+]

Laisvojo universiteto Amsterdamas yra vienas iš nedaugelio universitetų Europoje, siūlančių pilną kapitonui Krajoznawcza, net su galimybe pratęsti programą į dvejų metų tyrimų meistras. Iš Krajoznawcza programos darbuotojai yra gerai integruotas į tarptautines paveldo tinklų. Amsterdamas, su pasaulinio masto ir daugelio žinomų paveldo institucijose, platus kūrybinių industrijų ir jos kanalo rajone, kad skaičiai aiškiai į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą svetainių, yra puikus miesto kontekstas studijuoja (transformuojant) kultūros paveldą.

PROGRAMOS STRUKTŪRA

VU Amsterdamo magistrantūros studijų programos paveldo studijos yra vienerių metų 60 ECTS programa. Ji apima paskaitų ir seminarų derinys, su vieta apskritojo stalo diskusijose ir debatuose. Be to, paskaitos vyks vietoje metu grupės vizitų į projektų, institucijų, peizažai, ir miestuose. Nagrinėjimo formos yra žodinis ir žodžiu, ir pristatymai ir esė dažnai įtraukiami. Jūs baigti savo tyrimą su disertacija.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro Politikos mokslų suteikia jums išsamų ir plataus masto mokymo socialinio ir politinio mokslo metodologija. Tai reiškia, kad prašymą ir ... ... [+]

Magistras Politikos mokslų: Pasaulio aplinkos valdymas

Beveik nėra gyvūnų rūšims šalys arba jų dalys vandenyno yra nepaveikė milžiniško plėtros žmonėmis. Kapitonas Politologija: Pasaulio aplinkos valdymas dėmesys skiriamas politinių aspektų ir poveikio temomis kaip klimato kaita, tvarumas ir gamta. Ar domitės šiomis temomis ir jums siekiama pereiti su akademinį magistro laipsnio? Tada meistrų "Politologija: Pasaulio aplinkos Valdymas laisvojo universiteto Amsterdamas gali būti tik tai, ką jūs ieškote.

Studijų programa

Mokytojo Politikos mokslų suteikia jums išsamų ir plataus masto mokymo socialinio ir politinio mokslo metodologija. Tai reiškia, kad paraiška ir praktinį naudojimą politinių tyrimų metodai laikantis teigiamo teorijos plėtros ir kritinės teorijos tradicijų įvairovę. Žmonės dabar paveikti visas biologinių ir fizinių sistemų planetoje. Daugiamečių klausimas, kaip organizuoti bendradarbiavimą raidą visuomenėje ir jų aplinka. Svarbu tai yra naujai besiformuojančios struktūros tarptautinio bendradarbiavimo ir valdymo, kurie šio specializacijos širdį. Mokytojo Politikos mokslų yra vienerių metų dieninių programa, mokoma tik anglų kalba. Ji turi 60 ECTS kreditų darbo krūvį ir turi keturis specializacijos srautus.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Kaip Mokytojo programos Politikos mokslų laisvojo universiteto Amsterdamo absolventas, jums bus pajėgi veiksmingai dirbti įvairialypėje aplinkoje: jums bus susipažinę ... ... [+]

Magistras Politikos mokslų: Tarptautinių santykių ir Tarptautinis Valdymas

Magistro "programa Politologija yra vienerių metų Fulltime programa (apie 40 valandų studijuoja per savaitę). Programa prasideda rugsėjo mėnesį. Sėkmingai baigę absolventai yra apdovanotas teisiškai pripažintą pavadinimą magistro (magistrantūros) Politikos mokslų. Politologija yra dieninės studijos prasideda rugsėjo mėnesį.

Studijų programa

Globalus taip pat Europos valdymas buvo stiprėja. Tuo pačiu metu, naujas tūkstantmetis taip pat liudijo naujų formų konflikto, taip pat akivaizdų atgimimas tarpvalstybinių konkurencijos ir geopolitikos, kaip gali būti paliudytas naujos ginklavimosi varžybos ir didėjanti konkurencija dėl gamtinių išteklių. Šiuo specializacija jums susipažinti su skirtingų teorinių perspektyvų, iš kurių šie tarptautiniai dinamika gali būti analizuojama ir išmokti juos taikyti į pranešimus savo interesus. Mokytojo Politikos mokslų yra vienerių metų dieninių programa, mokoma tik anglų kalba. Ji turi 60 ECTS kreditų darbo krūvį ir turi keturis specializacijos srautus.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro specializacija "Darbas ir organizacinės psichologijos" dėmesys sutelkiamas į žmogaus elgesį organizacijose ir darbo situacijose. Kai kurie klausimai, kuriuos kel ... [+]

Magistro specializacija "Darbas ir organizacinės psichologijos" dėmesys sutelkiamas į žmogaus elgesį organizacijose ir darbo situacijose. Kai kurie klausimai, kuriuos kelia yra: Kaip organizacijos pritraukti kompetentingų ir patikimų darbuotojų? Kokį vaidmenį organizacinės lyderiai žaisti? Kaip veikia vienas įtaka grupės ir organizacinius procesus? Programa siūlo kursus, kurie įsitvirtinę tiek teorijoje, tiek praktikoje, siūlanti pažvelgti į asmenybę, socialinius procesus, vadovavimo ir sprendimų priėmimo vaidmenį organizacijų ir yra mokoma pagal tarptautiniu mastu žinomų ekspertų.

PROGRAMOS STRUKTŪRA

Per pirmąjį pusmetį, studentai gali pasirinkti penkis iš šių septynių kursai:... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro rinkodaros programa, pateksite į kelionę, kurioje jūs mesti iššūkį sau pažvelgti toliau sričių marketingo teorijos, marketingo tyrimų ... ... [+]

Master Marketing

Magistro rinkodaros programa, pateksite į kelionę, kurioje jūs mesti iššūkį sau ir toliau ieškoti sričių marketingo teorijos, rinkodaros tyrimų, ir rinkodaros praktikos. Jūs išmoksite mąstyti trategically, todėl suprasti, kaip pranašesnis vertė gali būti sukurta klientų ir kitų suinteresuotųjų šalių, o pasiekti organizacinius tikslus.

Pirmasis pusmetis

Kelionė prasideda suprasti, kaip tvarus konkurencinis pranašumas gaunamas kurti vertę klientams ir visuomenei. O ne sutelkiant dėmesį į "receptai sėkmė", akcentuojamas ieško toliau: suprasti, kodėl kažkas veikia. Tai taip pat reikalauja didelių suvokimo tyrimų metodika. Kelionė taip pat pateksite giliau vartotojų ir verslo tobusiness rinkodaros, arba produkto ar paslaugos pasaulių, taip suteikiant jums spręsti rinkodaros problemas tampa vis sudėtingesnė tarptautinėje aplinkoje. Antras pusmetis... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Kompiuterinė mokslas yra disciplina, kuri įsitvirtino kaip trečiojo ramsčio šiuolaikinio mokslo (kartu su teorinių ir eksperimentinių mokslų), ir apima ... ... [+]

Magistras informatikos

Ar norėtumėte pasipriešinti virtualioje realybėje tornadas ir prognozuoti savo ketinimus? Arba suprasti finansų rinkų elgesį? Ką daryti, jei galite imituoti chirurginės procedūros rezultato prieš tai praktiškai? Arba prognozuoti, kaip minia būtų perkelti į nelaimės atveju? Kompiuterinė mokslas yra disciplina, kuri įsitvirtino kaip trečiojo ramsčio šiuolaikinio mokslo (kartu su teorinių ir eksperimentinių mokslų), ir apima modeliavimo, imitavimo ir analizę pasaulio reiškinius per skaičiavimo. Tai atvėrė naujus langus į fizinių ir socialinių mokslų, žemės mokslų ir gamtos mokslų daugelyje lygių skalę.

Studijavimas informatikos Amsterdame... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Meistras "SCA leidžia studentams plėtoti ir stiprinti savo mokslinių tyrimų pajėgumus, o inkaro teorinės paradigmos žmonių saugumą. ... ... [+]

Magistras Socialinės ir kultūrinės antropologijos

Ar domitės antropologijos ir temos, kaip paramos vystymuisi, kultūros, identiteto, religijos ir tvariu vystymusi? Ar jums siekiama pereiti su universiteto magistro laipsnio? Tada šeimininko programa Socialinė ir kultūrinė antropologija gali būti tik tai, ką jūs ieškote. Milijonai žmonių visame pasaulyje gyvena skurde ir karo. Kaip jie įprasminti savo buvimą ir kokias strategijas jie naudoja, kad pasiektų geresnį gyvenimo lygį ir laisvės pojūtį? Migracijos atrodo kraštutinė beviltiška žmonių. Ką pabėgėliai ir asmenys, siekiantys prieglobsčio rasti savo naują šalyje ir kokiu būdu jie pasveikino vietos tautoms?... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Tapti geriausia mokslininkas ir mokslininkas, kad galite būti! Mūsų magistro programos Socialinės psichologijos trunka daugiafunkciniam požiūriui suprasti pagrindines soc ... [+]

Tapti geriausia mokslininkas ir mokslininkas, kad galite būti! Mūsų magistro programos Socialinės psichologijos trunka daugiafunkciniam požiūriui suprasti pagrindines socialines psichologines procesus. Pagrindinė mintis yra ta, kad naujų įžvalgų, susijusių su žmogaus elgesį galima suprasti daugiau visiškai įtraukiant evoliucinius, kognityvinius, socialinius ir struktūrinius perspektyvas į įvairių socialinių ir psichologinių reiškinių tyrimas. Įskaitant savarankiškai procesus, tarpasmeninius santykius, ir viduje, ir tarp grupių reiškinius. Todėl socialinė psichologija yra svarbus veiksnys daugybė situacijų ir nustatymus.

Programos struktūra

Pirmaisiais metais, kursai sutelkti dėmesį į pagrindinių principų ir pažangių įgūdžių, įskaitant metodus, statistikos, ir raštu; Jums bus taip pat užbaigti grupės pagrindu mokslinių tyrimų projektą. Antrus metus integruoja žinias ir vietos jį platesniame tarpdisciplininiu požiūriu; Jums bus baigti du mokslinių tyrimų projektus ir rašyti disertaciją kaip savo magistro laipsnį kulminacija. Mokymas vyksta nedideliu mastu seminarai, ir atskirų vadovaujantis mokinio. Mūsų dėstytojai yra tarptautiniu mastu pripažįstamas įvairiose srityse. Programoje specialius įrenginius, įskaitant tam skirtą tyrimų laboratorijos ir workstudy kambarį, ir turi tikrai tarptautinį charakterį: visi mokymas yra anglų kalba, o daugiau nei pusė mūsų studentai iš už Nyderlandų ribų.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro programa Stochastics ir finansų matematikos laisvojo universiteto Amsterdamo traukiniai jums visiškai gylis ir plotis srityje ... ... [+]

meistras Stochastics ir finansų matematikos

Stochastics nagrinėja reiškinius, kurioje tikimybė vaidina pagrindinį vaidmenį, kaip antai bendrą rinkimų svyravimų akcijų kainų arba tarp molekulių sąveikos gyvą ląstelę rezultatas. Jei pasirinksite Mokytojo programos Stochastics ir finansų matematikos, jums bus apmokyti tapti pasaulinio lygio ekspertas tiek teorijoje, tiek atitinkamose taikymo srityse. Magistro programa Stochastics ir finansų matematikos laisvojo universiteto Amsterdamo traukiniai jums visiškai gylis ir plotis srityje, plečia savo sugebėjimus ir įžvalgų ir pagerinti savo galimybes darbo rinkoje.

Trumpai tariant programa

Magistro programa Stochastics ir finansų matematikos yra dvejų metų programa, suskirstyta į keturis pusmečius. Paskutinis semestras bus skirti į pagrindinį projektą, kuris yra arba mokslinių tyrimų projektas ar išorinis projektas.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Šis vienerių metų magistro programa siekiama perduoti studentams žinių, įgūdžių ir įžvalgų būtiną veikti kaip profesinės ar akademinės ... ... [+]

Magistras Teisė ir politika tarptautinio saugumo

Šis vienerių metų magistro programa siekiama perduoti studentams žinių, įgūdžių ir įžvalgų, reikalingą norint veikti kaip profesinės ar akademinės mokslinis tarptautinės taikos ir saugumo srityje. Klausimai tarptautinei taikai ir saugumui vis svarbesni tampa teisiniu, politiniu ir administracinę praktiką. Dėl "tarptautinio saugumo" sąvoka nebėra apsiribojama tradicinių klausimais karo ir taikos, bet dabar taip pat apima tokias temas, kaip terorizmas, baudžiamosios teisės, žmogaus teisių apsaugos ir žmonių saugumu.

Programos

Magistro programa teisės ir politikos tarptautinio saugumo siūlo mokymo programą, kuri orientuota į tarptautinio saugumo nuo tarptautinės teisės ir tarptautinių santykių perspektyvas. Be to, ji suteikia įžvalgą į bendrus pamatus dviejų disciplinų, įvairių metodų ir teorijų, taip pat tarp šių dviejų sąveikos į tarptautinio saugumo srityje. Žemiau rasite pavyzdžių pranešimus, kuriuos apima programoje pora.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Vienerių metų magistro programa Teologija ir teologiniai tyrinėjimai orientuota į konkrečių profesinės veiklos sričių. Šiuo magistro jums bus pasirengę profesinei karjera ... [+]

Magistro teologijos ir Religijos studijų

Vienerių metų magistro programa Teologija ir teologiniai tyrinėjimai orientuota į konkrečių profesinės veiklos sričių. Šiuo magistro jums bus pasirengę profesinei karjerai arba už jos ribų religinių institucijų. Galite rinktis iš įvairių specializacijų, kad kiekvienas sutelkti savo srityje. Jūs ne tik studijuoti, kuriame jums apmąstyti tam tikros srities ar profesiniame kontekste; stažuotės yra privaloma dalis tai magistro, taip pat. Žinoma, jums bus parašyti disertaciją baigti savo magistro programą. Visą programą, jums bus aktyviai treniravo savo studijų eigą ir asmeninio tobulėjimo. Penki specializacijų pasirinkti yra:... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Teologijos ir religijotyra Mokslinio tyrimo magistro programa suteikia studentams galimybę studijuoti teologiją, tiek konteksto ir klasikinis, ne ... ... [+]

Magistro teologijos ir Religijos studijų (tyrimų)

Teologijos ir religijotyra Mokslinio tyrimo magistro programa suteikia studentams galimybę studijuoti teologiją, tiek konteksto ir klasikinis, bent aukštesnįjį. Mūsų pasiaukojanti dėstytojai sudaro pirmaujančių mokslininkų iš per VU University Amsterdam. Jie dalyvauja nacionaliniuose ir tarptautiniuose tinkluose jų laukus ir teikti moderniausias žinių, įsitikinkite, kad esate pasirengę patenkinti priekį akademinius sunkumus. VU University Amsterdam, galite pasirinkti daryti teologinį tyrimus šiose disciplinose: biblijos tyrinėjimai, Bažnyčios istorija, dogmatikos, Ecumenics, Pasaulio religijų, Religijos filosofija, praktinė teologija ir socialinę bei mokslinio tyrimo religija. Specializacija pasirinkti bus nustatyti jūsų asmeninės Teologija ir teologiniai tyrinėjimai (tyrimų) programos turinį.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro programa suteikia puikią galimybę specializuotis šioje įdomioje mokslinių tyrimų srityje, kur įvairių disciplinų patenkinti ... ... [+]

Meistras vadybos, politikos analizės ir verslumą sveikatos ir gyvybės mokslų (MPA)

Nauja biomedicinos naujovės pasaulyje, kuris tampa vis sudėtingesnis sukelti įvairių etinių, teisinių ir socialinių klausimų ir dilemų. Ar naujoji Koklusz vakcina geriau už senąjį? Kaip mes galime kontroliuoti Q karštinės? Kaip turėtume įgyvendinti sąvokas pacientą orientuotą priežiūrą? Koks bus raidos poveikis genomikos apie pagrindinio sveikatos draudimo? Teikti geriausius galimus atsakymus į šiuos klausimus ragina bendradarbiauti keliose disciplinose ir veikėjų visuomenėje, iš vyriausybės, pramonės ir socialinių institucijų vartotojams ir pacientams. Magistro programa suteikia puikią galimybę specializuotis šioje įdomioje mokslinių tyrimų srityje, kur susitikti su įvairių disciplinų.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro specializacija Žmogiškųjų išteklių vadybos adresai personalo procesą organizacijų, nuo įdarbinimo ir atrankos skatinimo ... ... [+]

Žmogiškųjų išteklių valdymas

Magistro specializacija Žmogiškųjų išteklių vadybos adresai personalo procesą organizacijų, nuo įdarbinimo ir atrankos į skatinimas, pervedimai ir išvykimai. Programos dėmesys skiriamas plėtros ir kontrolės žmogiškojo veiksnio darbo kontekste tampa vis įvairesnė. Pavartojus magistro specializacijos žmogiškųjų išteklių, jums bus apdovanotas laipsnį verslo administravimo, bet jums bus specializuojasi procesų personalo veiklos ir žmogaus raidą. Tai ne tik padės pasiruošti į žmogiškuosius išteklius karjeros, bet ir kaip valdymo stažuotojas ar verslo konsultantas. Žinių jums įgyti leis jums kurti ir taikyti teorines idėjas, o jūsų problemų sprendimo įgūdžiai leis Jums veiksmingas visose naujų ar nežinomų įvairių sričių kontekstuose rūšių.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Verslininkystės specializacija yra jungtinis laipsnis programa University of Amsterdam ir laisvojo universiteto Amsterdame. Ši programa yra ... ... [+]

verslumas

Vis labiau pripažįstama tai, kad mažos ir jaunos įmonės paaiškinimus dėl ekonomikos augimo ir kad verslumas gali būti svarbus inovacijų šaltinis. Be Verslumo specializacijos, matome verslumą kaip kurti ir išnaudoti galimybes taikant naujus derinius išteklių, dėl kurių naujos (socialinės, visuomeninę ir ekonominę) vertę procesuose. Kūrybiškumas vaidina svarbų vaidmenį šiuose procesuose. Mes mokytis verslumo procesus visuose kontekstuose, kur jie atsiranda: naujose įmonėse, taip pat esamų (tiek mažų ir didelių) ir instituciniuose kontekstuose. Jūs išmoksite vertiname sudėtingumą ir sunkumus, susijusius su labai naudingas verslo veikla visose įmonėse ir įstaigose rūšių ir net jam pasibaigus: verslumo, kaip gyvenimo būdą.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro programa susideda iš dviejų pagrindinių takelius: "Sportas" ir "Sveikata". Dainos nėra griežtai suskirstyti, bet turi tam tikrą sutapimų. Tai leidžia į ... ... [+]

Meistras žmogaus Judėjimo Mokslų: Sportas, Pratimai ir sveikatos

Nuo naujausius pokyčius sporto mokymo prie naujų požiūrių į reabilitacijos magistro žmogaus judėjimo mokslų teikia pažangiausius pažvelgti į būdus, kuriais galima padidinti variklio efektyvumą. Nuo biomechanikos psichologijos. Nuo pratybų fiziologijos ir NEIROREHABILITĀCIJAS. Ir nuo raumenų funkciją į motoriniam vystymuisi. Rinkdamiesi dėmesio arba sporto ar sveikatai, galite sureguliuoti savo profilį. Su šia gilia fone žmogaus judėjimo mokslų, jums bus gerai pasirengę prisidėti prie šioje įdomioje srityje tyrimą. Ar domitės optimizuoti sporto rezultatus, padėti žmonėms, kurių sutrikusi variklio veikimo ar įgyti pagrindines žinias apie tai, kaip mes judėti? Tada magistro žmogaus judėjimo mokslų yra ideali programa jums!... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Ar domitės politika ir ar norėtumėte specializuotis Europos politikoje ir lyginamojoje perspektyvoje? Vienerių metų dieninės anglų kalbos magistro programa Politologija: ... [+]

Apie

Ar domitės politika ir ar norėtumėte specializuotis Europos politikoje ir lyginamojoje perspektyvoje? Vienerių metų dieninės anglų kalbos magistro programa Politologija: Europos viešoji politika gali būti jums tinkamas pasirinkimas. Šioje magistrantūros studijoje jūs išnagrinėsite, kaip socialiniai, ekonominiai ir politiniai pokyčiai įtakoja Europos politines sistemas ir valdymo institucijas tiek tarptautiniu, tiek nacionaliniu lygiu.

Jums bus pavesta atlikti dabartines mokslinių tyrimų pastangas ir politines diskusijas, išnagrinėti teorines perspektyvas ir sukurti sudėtingus mokslinių tyrimų įgūdžius, kuriuos taikysite dviems pagrindiniams Europos politikos aspektai. Vienas iš jų - tai, kaip nacionalinės politikos ir politinės struktūros susidoroja su globaliais socialiniais ir ekonominiais pokyčiais bei viršvalstybiniais sprendimais. Kitas yra tas, kaip viršvalstybines institucijas, tokias kaip ES, savo ruožtu daro poveikį nacionaliniai interesai ir politinis mobilizavimas. Integruodami šiuos du aspektus, specialybės "Politologija" studentai: Europos viešoji politika įgis esminių žinių ir įgūdžių, kurie turi didelę įtaką sprendimų priėmimo pareigoms Europos ir nacionalinėse politikos formavimo srityse, rinkinį. Programa siūlo asmeniškai pritaikytą globą tarptautiniu mastu pripažintų darbuotojų, kurių tyrimų duomenys neseniai buvo vertinami kaip vienas iš geriausių Europos šioje srityje.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Kaip mes, kaip visuomenė, susidorojame su kompleksinėmis, kolektyvinėmis problemomis, tokiomis kaip klimato kaita, terorizmu ir didėjančiomis sveikatos priežiūros išlaido ... [+]

KODĖL UŽSAKYTI VISUOMENĖS RESILIUMĄ?

Kaip mes, kaip visuomenė, susidorojame su kompleksinėmis, kolektyvinėmis problemomis, tokiomis kaip klimato kaita, terorizmu ir didėjančiomis sveikatos priežiūros išlaidomis? Socialinis atsparumas yra sugebėjimas išgyventi, prisitaikyti ir augti, kai susiduria su šiais stresais ir sukrėtimais. Šiame daugiadisciplininėje mokslinių tyrimų magistro studijoje jūs išmokysite analizuoti sudėtingas visuomenines problemas, bet taip pat kaip rinkti, analizuoti ir interpretuoti didelius duomenis, leidžiančius jums bendradarbiauti su visuomeninėmis suinteresuotosiomis šalimis siekiant tvarių sprendimų visuomeniniams klausimams.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
2 ieškoti teisės doktorantūros studijų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Vrije Universiteit Amsterdam turi unikalią vietą Amsterdamo verslo rajono širdyje, kurioje yra daug tarptautinių advokatų kontorų. Kaip magistro tarptautinės verslo teisė ... [+]

Vrije Universiteit Amsterdam turi unikalią vietą Amsterdamo verslo rajono širdyje, kurioje yra daug tarptautinių advokatų kontorų. Kaip magistro tarptautinės verslo teisės (IBL) studentas galėsite prisijungti realioje verslo aplinkoje. Kai kuriuos kursus dėsto teisininkai, kurie gali suteikti jums tikrą supratimą apie tai, kaip įstatymas veikia praktiškai. Klasės yra mažos, tarptautinės ir interaktyvios. Grupės tautybių derinys suteikia IBL programai papildomą aspektą.

IBL PROGRAMOS STRUKTŪRA

Tarptautinės verslo teisės magistro programą sudaro privalomi kursai, pasirenkamieji kursai, mokslinis seminaras ir magistro darbas. Studentai turi pasirinkti specializaciją („Profilio operacijos“ arba „Profilio reguliavimas“). Privalomi kursai suteikia jums bendrą teisinį pagrindą, o vėliau pasirenkamieji kursai sutelkti į konkrečias tarptautinės verslo teisės sritis. Baigiamajame etape parašysite savo magistro baigiamąjį darbą. IBL programa orientuota į tarptautinių komercinių sandorių skatinimo taisykles ir praktiką. Juo siekiama plėtoti pasaulio prekybos sistemos ir tarptautinių investicijų taisyklių supratimą ir nagrinėjami verslo praktikos teisiniai aspektai. Ištirsite pagrindines teisines sritis ir sandorių dalyvių sąveiką. Be to, jūs sukursite įgūdžius, kad galėtumėte numatyti, analizuoti ir spręsti problemas, kurios gali kilti jūsų būsimoje karjeroje: tarptautinio verslo teisinė praktika.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

"Leadership and Change Management" programa yra keliaujančiųjų vadovų vadovas (keitimo agentai ir komandų pakeitimai) organizacijose. Šioje specializacijoje jūs gausite į ... [+]

Apie

"Leadership and Change Management" programa yra keliaujančiųjų vadovų vadovas (keitimo agentai ir komandų pakeitimai) organizacijose. Šioje specializacijoje jūs gausite įrodymais pagrįstas žinias apie (planuojamų) strateginių intervencijų sudėtingumą iš įvairių perspektyvų ir įvairiose aplinkose, įskaitant privačias įmones, visuomenines organizacijas ir dideles institucijas.

Visi "Leadership" ir "Change Management" specializacijos kursai yra mokomi tiek pagal makroekonomikos (pvz., Organizacinius / institucinius), tiek mikroįmonių (pvz., Individualių, elgesio) perspektyvas. Tuo pačiu metu sužinosite apie pokyčių "į žemę" įgyvendinimo sudėtingumą, kuriuose planai ir standartinės veiklos procedūros paprastai mažai padeda ir kur lyderiai kyla į progą. Mokydamiesi projekto valdymo, retorikos ir politinių gebėjimų ir, be viso kito, pasistengsite susipažinti su savo asmenine istorija, augimu ir vizija (kaip "atspindinčiuoju praktikuojančiu"), jūs galite išmokti tapti šia sritimi (ir taip " lyderis ").... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Tarptautinė vadybos specializacija rengia jus pasaulinės karjeros valdymo srityje, plėtodama supratimą apie tai, kaip tarptautinis kontekstas veikia įmones ir jų darbuoto ... [+]

Apie

Tarptautinė vadybos specializacija rengia jus pasaulinės karjeros valdymo srityje, plėtodama supratimą apie tai, kaip tarptautinis kontekstas veikia įmones ir jų darbuotojus. Dėl pastarųjų dešimtmečių didėjančios globalizacijos tarptautinis kontekstas dabar daro įtaką visiems verslo aspektams. Tarptautinė vadybos specializacija apjungia naujausią tarptautinio valdymo teoriją su praktiniais pritaikymais.

Vadovaujant pasaulinio lygio mokslininkams ir mokytojams, jūs atliksite pažangius tarptautinius vadybos kursus, skirtus išsamiai suprasti, kaip valdyti įvairias verslo dalis ir kaip konkuruoti skirtinguose kontekstuose. Be pagrindinių kursų, galite pasirinkti iš kelių tarpdalykinių pasirenkamųjų dalykų, kurie suteiks žinių asmeninės svarbos srityse. Programa taip pat turi stiprią praktinę sudedamąją dalį. Jūs turite pritaikyti teorines priemones prie praktinės situacijos, sukurdami realios įmonės tarptautinės plėtros strategiją arba konsultuodami įmonę dėl tarptautinės valdymo problemos. Be to, jūs dirbate skirtinguose grupės projektuose, kurdami silpnąsias įgūdžius dirbdami tarptautinėse komandose.... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
1 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Magistro Verslo Analytics "(BA) yra disciplinų programą, kuria siekiama pagerinti verslo procesus taikant įvairius metodus derinys remiantis ... ... [+]

Verslo analizė

Mokytojo Verslo Analytics (BA), yra įvairių programa, kuria siekiama pagerinti verslo procesus taikant įvairius metodus derinys remiantis matematikos, kompiuterių mokslo ir verslo vadybos. Jums bus mokomi atpažinti ir spręsti dėl šių įmonės problemas. BA hands-on programa: jums naudoti savo žinias įvairiose srityse, siekiant pagerinti verslo praktiką nagrinėjant ir analizuojant realaus pasaulio situacijas, kaip su kuria susiduria bendrovės kasdien.

Statyti, įgyvendinti ir vertinti tirpalas metodus

Teorijos iš verslo Analytics paprastai taikoma tokiose srityse, kaip tiekimo grandinės planavimo, duomenų gavybos, skambučių centro valdymo, pajamų valdymo ir rizikos valdymo. Magistro programa pagilins savo žinias šiose srityse ir suteiks jums galimybę specializuotis verslo procesų optimizavimas, skaičiavimo intelekto ir finansinės rizikos valdymo. Suderinus žinių, jums įgyti ir taikyti ją praktinėse situacijose vaidina svarbų vaidmenį programoje. Magistro laipsnis sudaromas su šešių mėnesių individualios stažuotės įmonėje (Mokytojo projekto).... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
Ištęstinės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Vrije Universiteit Amsterdam

Žemės mokslai yra bendra magistrantūros programa, kuri skiriasi nuo specializuotų mūsų siūlomų magistrų. Programa suteikia jums galimybę pasirinkti ... ... [+]

Žemės mokslų magistras

Vrije Universiteit Amsterdam yra žinomas dėl visų žemės mokslų specializacijų derinimo su kitomis temomis. Žemės mokslai mūsų universitete yra glaudžiai susiję su biologija ir aplinkos mokslu. Kodėl apsiriboti tik geologu ar geografu? Tapkite tikra Žemės mokslininke, turėdami toli siekiančias pagrindines žinias, kurios leidžia iš tiesų išnaudoti visas savo ateities galimybes. Kaip tiksliai sąveikauja ledinis amžius, gyvenimas, plokščių tektonika ir CO2 ciklai Žemės terpėje ir vandenynuose? Koks yra kraštovaizdžio ir gedimų judėjimo ryšys kalnų pažinimuose ar tokiuose procesuose kaip pakilimas ir erozija?

Trumpai apie programą... [-]

Olandija Amsterdam
Rugsėjis 2019
Dieninės
2 metų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
VU University Amsterdam
Address
Main building Vrije Universiteit Amsterdam De Boelelaan 1105
1081 HV Amsterdam, North Holland, Olandija
Interneto svetainė
Telefonas
+31 20 598 9898