Webster Leiden Campus- Webster University USA

Įvadas

Oficialus aprašymas

Websterio universitetas

Įkurta 1915 m. St. Louis'e, Misūryje, „Webster University“ yra akredituota, ne pelno siekianti Amerikos universitetas, turintis daugiau kaip 100 vietų dešimtyje šalių. Šiuo metu Webster universitetuose visame pasaulyje studijuoja 22 000 studentų. Webster universitetas turi tarptautinės reputacijos dėstymo ir akademinės kompetencijos. Žinomas savo novatoriškomis, akredituotomis švietimo programomis, Webster atitinka studentų, įmonių ir dirbančių suaugusiųjų poreikius visame pasaulyje.

2877_rsz_2866_dsc_4741.jpg

Webster Leiden Campus yra vienas iš keturių tarptautinių universitetų, esančių Europoje. Tai vienintelis Nyderlandų aukštojo mokslo institutas, siūlantis amerikietiškus akredituotus laipsnius (tiek BA / BS, tiek magistro / MBA). Nuo 1983 m., Kai Webster pradėjo teikti Amerikos laipsnius Nyderlanduose, baigė daugiau kaip 1600 studentų. Jo absolventai dirba daugelyje prestižinių ir įdomiausių kompanijų ir organizacijų pasaulyje.

Webster Leiden Campus

• Webster pradėjo veikti 1983 m. Žavingame pastate istoriniame Leideno centre.

• Webster yra vienintelė akredituota Nyderlandų aukštojo mokslo įstaiga, teikianti JAV akredituotus laipsnius (tiek bakalauro, tiek bakalauro ir magistro / MBA).

• Šiuo metu gyvena 300 studentų, atstovaujančių 50 plius tautybių, kurių absolventų tinklas yra beveik 2000 studentų.

• Webster yra ne pelno siekiantis universitetas (Stichting), skirtas išskirtinumui

Vietos

Leidenas

Address
Webster Leiden Campus
Boommarkt 1


2311 EA Leidenas, Pietų Olandija, Olandija