Oficialus aprašymas

Websterio universitetas

Įkurta 1915 m. St. Louis'e, Misūryje, „Webster University“ yra akredituota, ne pelno siekianti Amerikos universitetas, turintis daugiau kaip 100 vietų dešimtyje šalių. Šiuo metu Webster universitetuose visame pasaulyje studijuoja 22 000 studentų. Webster universitetas turi tarptautinės reputacijos dėstymo ir akademinės kompetencijos. Žinomas savo novatoriškomis, akredituotomis švietimo programomis, Webster atitinka studentų, įmonių ir dirbančių suaugusiųjų poreikius visame pasaulyje.

2877_rsz_2866_dsc_4741.jpg

Webster Leiden Campus yra vienas iš keturių tarptautinių universitetų, esančių Europoje. Tai vienintelis Nyderlandų aukštojo mokslo institutas, siūlantis amerikietiškus akredituotus laipsnius (tiek BA / BS, tiek magistro / MBA). Nuo 1983 m., Kai Webster pradėjo teikti Amerikos laipsnius Nyderlanduose, baigė daugiau kaip 1600 studentų. Jo absolventai dirba daugelyje prestižinių ir įdomiausių kompanijų ir organizacijų pasaulyje.

Webster Leiden Campus

• Webster pradėjo veikti 1983 m. Žavingame pastate istoriniame Leideno centre.

• Webster yra vienintelė akredituota Nyderlandų aukštojo mokslo įstaiga, teikianti JAV akredituotus laipsnius (tiek bakalauro, tiek bakalauro ir magistro / MBA).

• Šiuo metu gyvena 300 studentų, atstovaujančių 50 plius tautybių, kurių absolventų tinklas yra beveik 2000 studentų.

• Webster yra ne pelno siekiantis universitetas (Stichting), skirtas išskirtinumui

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vadybos kursai

Webster Leiden Campus- Webster University USA

Tarptautinių santykių magistras (MA) suteikia studentams galimybę analizuoti pasaulinės politikos ir tarptautinių santykių sudėtingumą ir procesus. Kursinis darbas numato ... [+]

Tarptautinių santykių magistras (MA) suteikia studentams galimybę analizuoti pasaulinės politikos ir tarptautinių santykių sudėtingumą ir procesus. Kursinis darbas numato pagrindinių disciplinos sričių ir atitinkamų klausimų, tokių kaip globalizacija, žmogaus teisės, humanitariniai veiksmai ir ekonomikos plėtra, poveikį. Programa gali padėti parengti studentus konkuruoti dėl darbo su vyriausybine agentūra, tarpvyriausybine organizacija, nevyriausybine organizacija ar tarptautine korporacija. Ši programa taip pat rekomenduojama studentams, ketinantiems tęsti doktorantūros studijas ar akademinę karjerą kitoje institucijoje.

Mokymosi rezultatai

Studentai, baigę šią programą, galės:... [-]

Olandija Leiden Kinija Shanghai Šveicarija Geneva Beijing Jungtinė Karalystė London  + 5 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Internetu ir universiteto miestelyje
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Webster Leiden Campus- Webster University USA

Vadybos ir lyderystės ugdymo programos magistro laipsnis atskleidžia studentams vadovavimo ir vadovavimo priemones ir suteikia patirties sprendimų priėmimo situacijose. ... [+]

Vadybos ir lyderystės ugdymo programos magistro laipsnis atskleidžia studentams vadovavimo ir vadovavimo priemones ir suteikia patirties sprendimų priėmimo situacijose. Studentai susipažįsta su analitiniais vadybos metodais ir ugdo gebėjimą taikyti šiuos metodus faktiniame problemų sprendime įmonių, valdžios ar ne pelno aplinkoje.

Platus atvejų analizė ir praktiniai pritaikymai. Komandinis darbas yra esminė kiekvieno kurso dalis, o studentai mokysis lenkų pristatymo ir bendravimo įgūdžius, reikalingus sėkmingam verslui šiandien.

Vadybos ir lyderystės magistro laipsnis yra puikus tyrimas, padedantis pagerinti emocinį intelektą, bendravimo įgūdžius, žinias apie biudžetą ir vadovavimo gebėjimus.... [-]

Olandija Leiden Kinija Shanghai Šveicarija Geneva Beijing Jungtinė Karalystė London  + 5 Daugiau
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Webster Leiden Campus- Webster University USA

Psichologijos magistro misija su psichologinio konsultavimo psichologijos programos pagrindu yra suteikti savo dalyviams žinių ir įgūdžių, reikalingų įgyti psichologijos ... [+]

Psichologijos magistro misija su psichologinio konsultavimo psichologijos programos pagrindu yra suteikti savo dalyviams žinių ir įgūdžių, reikalingų įgyti psichologijos konsultavimo patirtį per akademinį ir empirinį mokymąsi.

Programa siekiama ugdyti būsimus psichologus, kurie gerai žino psichologijos konsultavimo teoriją ir praktiką, kurie yra kompetentingi vartotojai ir kūrybingi socialinių mokslų tyrimų gamintojai, kurie yra kompetentingi konsultavimo praktikoje ir kurie yra etiški ir jautrūs kultūroms, vertybėms , ir įvairių klientų pasauliai.

Mokslinių tyrimų ir praktikos, kaip tarpusavyje susijusios ir tarpusavyje remiančios praktikos, apžvalga, psichologijos magistras su psichologinės konsultavimo psichologijos programos pagrindu remiasi mokslininkų-praktikų mokymo modeliu.... [-]

Olandija Leiden Kinija Shanghai Šveicarija Geneva Beijing Jungtinė Karalystė London  + 5 Daugiau
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Why study at Webster Leiden Campus

Webster University Leiden Graduation 2016- Commencement Ceremony

Location address
Webster Leiden Campus
Boommarkt 1

Leiden, South Holland, 2311 EA NL